Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Okap Gorenje DKF 600MH 291,99 zł

  Okap szufladkowy DKF 600 MH , marki Gorenje, przeznaczony jest do zabudowy w szafce kuchennej, służy do usuwania oparów jakie powstają w kuchni podczas gotowania. Do pracy w trybie wyciągu wymaga zainstalowania przewodu odprowadzającego powietrze na zewnątrz. Po zainstalowaniu filtra węglowego okap może pracować jako pochłaniacz. Wówczas nie wymaga się już instalowania przewodu odprowadzającego powietrze na zewnątrz, gdyż przefiltrowane powietrza wraca do pomieszczenia.   Model ten w ciągu godziny pochłania 420 m3 oparów . Sterowany jest mechanicznie, posiada 3 prędkości pracy wentylatora oraz silnik. Oświetlenie halogenowe 2x 35 W , może być wykorzystywane również do oświetlania kuchni w trakcie posiłków.
 • Okap Samsung HB 6247SX S3 Plus 60cm 419,99 zł

  Okapy kuchenne Samsung pozwalają na szybkie, ciche oraz skuteczne usuwanie pary wodnej i innych oparów, dymu oraz zapachów. Trzy opcje prędkości wentylacji umożliwiają oczyszczanie powietrza szybko i skutecznie a stylowy design idealnie pasuje do pozostałych urządzeń Samsung do zabudowy.   3 opcje prędkości   Nawet podczas gotowania kilku dań jednocześnie 3 szybkości pracy wyciągu z doskonałą mocą ssącą potrafią skutecznie usunąć wszystkie powstające opary i zapachy.   Oświetlenie halogenowe   Naturalna jasność oświetlenia halogenowego uzupełnia stylowy design I wykończenie okapów ze stali nierdzewnej. Doskonale oświetla miejsce pracy podczas gotowania.     Filtr aluminiowy   Łatwy do czyszczenia filtr powietrza wykonany z aluminium zatrzymuje zanieczyszczenia powietrza i pomaga utrzymać Twoją kuchnię w czystości.   Filtry węglowe   Aktywne filtry węglowe służą do oczyszczania powietrza, które jest wypuszczane z powrotem do pomieszczenia. Cząsteczki węgla przechwytują brzydkie zapachy z pochłanianego powietrza, dzięki czemu w kuchni unosi się świeży zapach.   Obudowa ze stali nierdzewnej   Stylowa rama ze stali nierdzewnej stanowi atrakcyjne wykończenie nowoczesnej kuchni, jest wytrzymała i łatwa do czyszczenia.
 • Okap Whirlpool AKR 642 GY 307,99 zł

  Okap jest standardowym urządzeniem w każdej kuchni. Pozwala na pozbycie się oparów oraz zapachów jakie powstają podczas gotowania. Przyczynia się też do mniejszego osadzania się tłuszczu na urządzeniach i meblach kuchennych. Okap AKR 642 GY, marki Whirlpool, posiada szerokości 59.8 cm. Sterowany jest mechanicznie za pomocą suwaka. Może pracować w wersji wyciągu lub pochłaniania. W trybie pracy jako pochłaniacz, przefiltrowane powietrze jest wydmuchiwane z powrotem do pomieszczenia. Takie rozwiązanie wymaga zastosowania filtra węglowego. Okap pracujący w trybie wyciągu odprowadza zanieczyszczenia do szybu wentylacyjnego przez specjalnie do tego przeznaczoną rurę. Wydajność tego modelu wynosi 250 m3/h. Urządzenie posiada oświetlenie żarówkowe. Okap AKR 642 GY posiada 3 prędkości pracy oraz poziom hałasu nie przekraczający natężenia 58 dB.
 • Piekarnik AEG BE 3002021 M Tylko Dziś Darmowa Dostawa na sprzęt AGD!! Sprawdź!! 1 577,48 zł

  BE 3002021-M to piekarnik elektryczny przeznaczony do zabudowy, marki AEG , o pojemności 74 litrów, o szerokości 59.4 cm, w klasie energetycznej A++ .   Piekarni wyposażony został w 8 programów pieczenia między innymi w funkcję grilla elektrycznego . Funkcja ta przeznaczona jest do przyrządzania na ruszcie np. steków, kiełbasek czy szaszłyków. Umieszczona w górnej części piekarnika grzałka umożliwia opiekanie. Zwiększenie chrupkości potraw można uzyskać podczas opiekania przy lekko uchylonych drzwiach. Podczas korzystania z funkcji Pizza , działa wentylator wraz z elementem grzejnym w kształcie pierścienia (czyli termoobieg) oraz dolna grzałka. Op cja ta nadaje się idealnie do przyrządzania głęboko zamrożonych potraw jak pizza czy frytki. Urządzenie wyposażone zostało również w system chłodzenia obudowy oraz zabezpieczenie przed dziećmi.   Specjalna sonda kontroluje temperaturę wewnątrz potrawy podczas pieczenia. Piekarnik wyłącza się automatycznie w momencie osiągnięcia zadanej temperatury oraz włącza sygnalizację dźwiękową. Dzięki termosondzie nie ma mowy o niedopieczonej pieczeni.
 • Piekarnik AEG BP5013021M Tylko Dziś Darmowa Dostawa na sprzęt AGD!! Sprawdź!! 2 099,00 zł

  Piekarnik elektryczny BP 501302-1 M, marki AEG, o pojemności 74 litrów. Produkt ten posiada szerokość 59.5 cm, sterowany jest za pomocą dwóch chowanych pokręteł oraz programatora elektronicznego. Model ten wyposażony został w wiele ciekawych programów pieczenia między innymi w funkcję Pizza, w której działa wentylator wraz z elementem grzejnym w kształcie pierścienia (czyli termoobieg) oraz dolna grzałka, opcja ta nadaje się idealnie do przyrządzania głęboko zamrożonych potraw jak pizza czy frytki. Funkcja rozmrażania pozwala błyskawicznie rozmrozić dania i produkty. Pracuje wówczas tylko wentylator (bez ogrzewania), który łagodnie rozmraża delikatne artykuły spożywcze. Urządzenie wyposażone zostało w powłokę chroniącą przed pozostawianiem na piekarniku nieestetycznie wyglądających odcisków palców.
 • Piekarnik Amica EBF 7941AA Tylko Dziś Darmowa Dostawa na sprzęt AGD!! Sprawdź!! 894,99 zł

  Piekarnik elektryczny o szerokości 59.5 cm, pojemności 66 l, z 10 funkcjami, programatorem sensorowym Tts, termosodną do potraw, w klasie energetycznej A++. Prowadnice teleskopowe ułatwiają wysuwanie blach, nawet mocno obciążonych oraz podnoszą bezpieczeństwo użytkowania: blachy są stabilnie umocowane do prowadnic, a wysuwanie ich znacznie ogranicza możliwość poparzeń. Wykonane ze stali nierdzewnej drabinki ułatwiają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność. Można je łatwo zdemontować i umyć, także w zmywarce. Termosonda umożliwia kontrolę temperatury dużych porcji pieczeni. Dzięki temu ma się pewność, że danie jest dobrze wypieczone.
 • Piekarnik Amica EBI 8562BAA CZARNY INTEGRA Tylko Dziś Darmowa Dostawa na sprzęt AGD!! Sprawdź!! 1 243,99 zł

  Piekarnik elektryczny marki Amica, o pojemności 66 l, w klasie energetycznej A-20%. Model ten wyposażony został w 10 funkcji pieczenia. Dzięki zastosowaniu sterowania sensorowego utrzymanie czystości panela sterującego jest bardzo proste. Zastosowanie programatora Ts umożliwia kontrolę czasu pieczenia oraz godziny wyłączenia piekarnika. W piekarniku zastosowano również specjalną szybę refleksyjną, która odbija ciepło do wnętrza piekarnika. Dzięki niej temperatura na drzwiach piekarnika nie przekracza 40 st. C. Aqualytic sprawia, że czyszczenie komory piekarnika staje się niezwykle łatwe i szybkie. Czyszczenie przebiega bezproblemowo dzięki supergładkiej strukturze emalii AquaRealEase. Wystarczy wlać na dno piekarnika 0.5 l wody, ustawić temperaturę na 90st.C i 30 minut lub nalać wodę i włączyć funkcję Clean na wyświetlaczu. Para wodna wnika bez trudu między zanieczyszczenia a ścianę piekarnika, co skutkuje znacznym zmiękczeniem zabrudzonych miejsc. Należy przetrzeć je wilgotną szmatką lub gąbką, by uzyskać wolną od zabrudzeń powierzchnię.
 • Piekarnik Amica EBI 8562 AA Tylko Dziś Darmowa Dostawa na sprzęt AGD!! Sprawdź!! 1 118,99 zł

  Piekarnik elektryczny o szerokości 59.5 cm, pojemności 66 l, z 10 programami pieczenia, programatorem sensorowym Ts, systemem chłodzenia obudowy, w klasie energetycznej A++. Model ten posiada I-Touch Free jest to specjalna powłoka zastosowana na powierzchni piekarników. Dzięki niej na urządzeniu nie zostają odciski palców. Aqualytic sprawia, że czyszczenie komory piekarnika staje się niezwykle łatwe i szybkie. Czyszczenie przebiega bezproblemowo dzięki supergładkiej strukturze emalii AquaRealEase. Wystarczy wlać na dno piekarnika 0.5 l wody, ustawić temperaturę na 90st.C i 30 minut lub nalać wodę i włączyć funkcję Clean na wyświetlaczu. Para wodna wnika bez trudu między zanieczyszczenia a ścianę piekarnika, co skutkuje znacznym zmiękczeniem zabrudzonych miejsc. Należy przetrzeć je wilgotną szmatką lub gąbką, by uzyskać wolną od zabrudzeń powierzchnię.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.