Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

  • Lodówka Gorenje RKI 4181 AW 1 428,99 zł

    Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54 cm, w klasie energetycznej A+. Model ten posiada pojemność całkowitą netto 284 litry. Wewnątrz komory chłodzącej znajdują się szklane półki z możliwością regulacji wysokości, 2 pojemniki do przechowywania owoców i warzyw, uchwyt na butelki oraz 4 balkoniki na drzwiach. Zamrażarka wyposażona została w 3 szuflady z przezroczystym frontem. W ciągu doby jest w stanie zamrozić 5 kg żywności.
  • Lodówka Liebherr ICS 3304 2 065,00 zł

    Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy marki Liebherr, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A+. Pojemność użytkowa tego modelu wynosi 281 l. Zamrażarka o pojemności 82 litrów w ciągu doby jest w stanie zamrozić 14 kg żywności. W razie awarii zasilania produkty pozostaną zamrożone przez 24 h.
  • Okap AKPO WK-4 NERO 50 Czarny 258,99 zł

    Czarny okap kuchenny WK-4 Nero 50 to model kominowy, o szerokości 50 cm, który w ciągu godziny pochłania 320 m3 zanieczyszczonego powietrza. Model ten może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniania. Okap pracujący w obiegu otwartym wyprowadza na zewnątrz, parę oraz nieprzyjemne zapachy jakie powstają podczas gotowania. W obiegu zamkniętym natomiast powietrze nasycone parą zostaje przefiltrowane i wraca do pomieszczenia. Do pracy urządzenia w trybie pochłaniania niezbędne jest zakupienie i zamontowanie filtra węglowego. Okap WK-4 Nero 50 sterowany jest elektronicznie za pomocą przycisków, posiada 3 prędkości pracy. Urządzenie wyposażone zostało w dwa halogenowe punkty świetlne, każdy o mocy 35 W.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.