Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Okap Akpo WK-7 SET 50 INOX 196,99 zł

  Okap z oferty firmy Akpo, o szerokości 50 cm, przeznaczony do zabudowy w szafce kuchennej. Model ten sterowany jest mechanicznie, za pomocą suwaka, posiada oświetlenie żarówkowe 1x18 W.   Model ten może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniania. Oczyszcza powietrze z oparów i nieprzyjemnych zapachów powstających podczas gotowania z wydajnością 250 m3/h.
 • Okap Akpo WK-4 Cetias 60 Czarny Inox 562,99 zł

  WK-4 Cetias 60 Inox to okap kominowy marki Akpo, który wykonany został z czarnego szkła oraz stali nierdzewnej. Model ten może pracować w systemie obiegu otwartego lub zamkniętego czyli w trybie wyciągu lub pochłaniania. Okap pracujący w obiegu otwartym wyprowadza nieprzyjemne zapachy na zewnątrz pomieszczenia przez kratkę wentylacyjną. W obiegu zamkniętym powietrze nasycone parą zostaje przefiltrowane przez filtry węglowe i wraca do pomieszczenia.   Okap ten sterowany jest za pomocą przycisków, posiada oświetlenie halogenowe 2 x 35 W . Pracuje z wydajnością 420 m3/h .
 • Okap AKPO WK-4 NERO 60 Inox 369,99 zł

  Okap kuchenny  o szerokości 60 cm oraz o wydajności 320 m3/h . Model ten może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniania. Okap pracujący w obiegu otwartym wyprowadza na zewnątrz, parę oraz nieprzyjemne zapachy jakie powstają podczas gotowania. W obiegu zamkniętym natomiast powietrze nasycone parą zostaje przefiltrowane i wraca do pomieszczenia. Do pracy urządzenia w trybie pochłaniania niezbędne jest zakupienie i zamontowanie filtra węglowego. Okap WK-4 Nero 60 Inox sterowany jest elektronicznie za pomocą przycisków. Urządzenie wyposażone zostało w oświetlenie halogenowe .   Pochłanianie szczelinowe sprawia, że opary są zasysane i odprowadzane przez szczeliny znajdujące się pomiędzy szklanymi panelami i krawędziami okapu.
 • Okap Akpo WK-4 Nero 60 Czarny 260,99 zł

  Pendia 60 to okap przyścienny wykonany ze stali lakierowanej i szkła, sterowany elektronicznie za pomocą przycisków. Urządzenie pracuje z wydajnością 320 m3/h . Podsiada oświetlenie 2 x 35 W.
 • Okap Akpo WK4 Nero 60 Biały 319,99 zł

  Okap kuchenny WK-4 Nero 60 w kolorze białym to model kominowy, o szerokości 60 cm , który w ciągu godziny pochłania 320 m3 zanieczyszczonego powietrza. Model ten sterowany jest za pomocą przycisków, posiada 3 prędkości pracy . Urządzenie wyposażone zostało w dwa halogenowe punkty świetlne, każdy o mocy 35 W .   Model ten może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniania. Okap pracujący w obiegu otwartym wyprowadza na zewnątrz, parę oraz nieprzyjemne zapachy jakie powstają podczas gotowania. W obiegu zamkniętym natomiast powietrze nasycone parą zostaje przefiltrowane i wraca do pomieszczenia. Do pracy urządzenia w trybie pochłaniania niezbędne jest zakupienie i zamontowanie filtra węglowego.
 • Okap AKPO WK-7 SET 50 biały 138,99 zł

  WK-7 Set 50 Biały to okap z oferty firmy Akpo, o szerokości 50 cm , przeznaczony do zabudowy w szafce kuchennej. Model ten sterowany jest mechanicznie, za pomocą suwaka, posiada oświetlenie żarówkowe. Oświetlenie to można z powodzeniem wykorzystać nie tylko podczas gotowania, ale również na przykład podczas kolacji. Model ten może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniania. WK-7 Set 50 Biały oczyszcza powietrze z oparów i nieprzyjemnych zapachów powstających podczas gotowania z wydajnością 250 m3/h . Natężenie hałasu w tym modelu wynosi 48 dB, nie jest więc uciążliwe dla osób przebywających w kuchni.
 • Okap AKPO WK-4 NERO 50 BIAŁY 298,99 zł

  Okap kuchenny WK-4 Nero 50 w kolorze białym to model kominowy, o szerokości 50 cm , który w ciągu godziny pochłania 320 m3 zanieczyszczonego powietrza. Model ten sterowany jest za pomocą przycisków, posiada 3 prędkości pracy . Urządzenie wyposażone zostało w dwa halogenowe punkty świetlne, każdy o mocy 35 W .   Model ten może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniania. Okap pracujący w obiegu otwartym wyprowadza na zewnątrz, parę oraz nieprzyjemne zapachy jakie powstają podczas gotowania. W obiegu zamkniętym natomiast powietrze nasycone parą zostaje przefiltrowane i wraca do pomieszczenia. Do pracy urządzenia w trybie pochłaniania niezbędne jest zakupienie i zamontowanie filtra węglowego.
 • Okap Amica OSS 622IX 242,99 zł

  Okap OSS 622 to okap podwieszany o szerokości 60 cm i wydajności 350 m3/h. Sterowany za pomocą przycisków. Posiada oświetlenie halogenowe i filtr aluminiowy. Wykonany ze stali nierdzewnej.
 • Okap Amica OSC 5562 W 148,95 zł

  Biały lakierowany okap, o klasycznej budowie to model OSC6552I . Jego obsługa jest niezwykle wygodna dzięki sterowaniu suwakowemu. Na panelu okapu OSC5562W znajdują się dwa suwaki . Jeden pozwala regulować stopień siły z jaką będzie pracował okap, drugi natomiast odpowiada za włączenie/wyłączenie oświetlenia. Oświetlenie w okapie działa niezależnie od pracy okapu. Kluczowym elementem wyposażenia okapu są aluminiowe filtry , których zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. Filtry wykonane są z materiału odpornego na korozję i nadają się do wielokrotnego czyszczenia. By filtr właściwie spełniał swoją funkcję, powinien być czyszczony średnio co 2-3 miesiące. Okap OSC5562W może pracować w trybie pochłaniacza lub jako wyciąg . Wybór trybu zależy od instalacji wentylacyjnej jaką użytkownik posiada w domu. Podłączenie w trybie wyciągowym należy zlecić wykwalifikowanemu instalatorowi.
 • Okap Amica OSS 522 IX 1160587 234,94 zł

  Okap OSS 522 to okap podwieszany o szerokości 50 cm i wydajności 350 m3/h. Sterowany za pomocą przycisków. Posiada oświetlenie halogenowe i filtr aluminiowy. Wykonany ze stali nierdzewnej.
 • Okap Amica OSC 6552 I 182,99 zł

  Stalowo-szary okap z panelem ze stali nierdzewnej, o klasycznej budowie to model OSC6552I . Jego obsługa jest niezwykle wygodna dzięki sterowaniu suwakowemu. Na panelu okapu OSC6552I znajdują się dwa suwaki . Jeden pozwala regulować stopień siły z jaką będzie pracował okap, drugi natomiast odpowiada za regulację oświetlenia. Oświetlenie w okapie działa niezależnie od pracy okapu. Okap OSC6552I wyposażony został w aluminiowy filtr , którego zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. Filtr wykonany jest z materiału odpornego na korozję i nadaje się do wielokrotnego czyszczenia. By filtr właściwie spełniał swoją funkcję, powinien być czyszczony średnio co 2-3 miesiące. Okap OSC6521 może pracować w trybie pochłaniacza lub jako wyciąg . Wybór trybu zależy od instalacji wentylacyjnej jaką użytkownik posiada w domu. Podłączenie w trybie wyciągowym należy zlecić wykwalifikowanemu instalatorowi.
 • Okap Amica OSC 5552 IX 174,92 zł

  Stalowo-szary okap OSC5552I idealnie wkomponuje się w kuchenne wnętrze. Sterowanie suwakowe gwarantuje komfort użytkowania. Na panelu okapu OSC5552I znajdują się dwa suwaki . Jeden pozwala regulować stopień siły z jaką będzie pracował okap, drugi natomiast odpowiada za włączenie/wyłączenie oświetlenia. Oświetlenie w okapie działa niezależnie od pracy okapu. Kluczowym elementem wyposażenia okapu są aluminiowe filtry , których zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. Filtry wykonane są z materiału odpornego na korozję i nadają się do wielokrotnego czyszczenia. By filtr właściwie spełniał swoją funkcję, powinien być czyszczony średnio co 2-3 miesiące. W zależności od instalacji wentylacyjnej jaka jest w domu, okap OSC5552I może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągowym . Podłączenie w trybie wyciągowym należy zlecić wykwalifikowanemu instalatorowi.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.