Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Okap Amica OSC 621 203,99 zł

  Wykonany z eleganckiego inoxu okap OSC621 , będzie ozdobą każdej kuchni. Jego obsługa jest niezwykle intuicyjna dzięki przyciskom znajdującym się na panelu okapu. Sterowanie okapem OSC621 odbywa się za pomocą klasycznych przycisków . Dzięki nim można wybrać stopień siły z jaką będzie pracował silnik okap (dostępne są trzy prędkości) oraz włączyć oświetlenie, które działa niezależnie od pracy okapu. W zależności od instalacji wentylacyjnej jaka jest w domu, okap może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągowym . Kluczowym elementem wyposażenia okapów są aluminiowe filtry , których zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. Filtry wykonane są z materiału odpornego na korozję i nadają się do wielokrotnego czyszczenia. By filtr właściwie spełniał swoją funkcję, powinien być czyszczony średnio co 2-3 miesiące.
 • Okap Amica OSC 521 206,99 zł

  Okap jest niezbędnym elementem wyposażenia kuchni. Model OSC521 w kolorze stali nierdzewnej jest klasyczny w swoim wyglądzie, dzięki czemu będzie idealnie pasował do większości wnętrz kuchennych. Sterowanie okapem OSC521 odbywa się za pomocą klasycznych przycisków . Dzięki nim można wybrać stopień siły z jaką będzie pracował silnik okap (dostępne są trzy prędkości) oraz włączyć oświetlenie, które działa niezależnie od pracy okapu. Okap OSC521 może pracować w trybie pochłaniacza lub jako wyciąg . Wybór trybu zależy od instalacji wentylacyjnej jaką użytkownik posiada w domu. Kluczowym elementem wyposażenia okapu jest aluminiowy filtr , którego zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. Filtr wykonany jest z materiału odpornego na korozję i nadają się do wielokrotnego czyszczenia. By filtr właściwie spełniał swoją funkcję, powinien być czyszczony średnio co 2-3 miesiące.
 • Okap Amica OSC 511W 135,99 zł

  Okap OSC511W spełni oczekiwania osób, które preferują klasyczne rozwiązania. Biała, lakierowana powierzchnia i sterowanie suwakowe to jego cechy charakterystyczne. Sterowanie suwakowe, w które wyposażone został okap OSC511W gwarantuje komfort użytkowania. Dwa suwaki na panelu okapu odpowiadają za regulacje siły z jaką okap będzie pracował oraz za włączenie/wyłączenie oświetlenia. W zależności od instalacji wentylacyjnej jaka jest w domu, okap OSC511W może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągowym . Podłączenie w trybie wyciągowym należy zlecić wykwalifikowanemu instalatorowi. Okap OSC511W wyposażony został w akrylowy filtr , którego zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. By filtr spełniał swoją rolę należy wymieniać go co 2- 3 miesiące.
 • Okap Amica OSC 611 W 133,99 zł

  Okap jest niezbędnym elementem wyposażenia kuchni. Model OSC611W w kolorze białym jest klasyczny w swoim wyglądzie, dzięki czemu będzie idealnie pasował do większości wnętrz kuchennych. Sterowanie okapem OSC611W odbywa się za pomocą dwóch suwaków . Jeden pozwala regulować stopień siły z jaką będzie pracował okap, drugi natomiast odpowiada za włączenie/wyłączenie oświetlenia. Oświetlenie w okapie działa niezależnie od pracy okapu. Okap OSC611W może pracować w trybie pochłaniacza lub jako wyciąg . Wybór trybu zależy od instalacji wentylacyjnej jaką użytkownik posiada w domu. Podłączenie w trybie wyciągowym należy zlecić wykwalifikowanemu instalatorowi. Kluczowym elementem wyposażenia okapu jest akrylowy filtr , którego zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. By filtr właściwie spełniał swoją funkcję, powinien być czyszczony średnio co 2-3 miesiące.
 • Okap Hotpoint SL60 TX/HA 239,85 zł

  Okap podwieszany SL 60 T X/HA marki Hotpoint-Ariston o szerokości 60 cm, sterowany mechanicznie za pomocą suwaka. Okap ten odprowadza zanieczyszczenia do szybu wentylacyjnego przez specjalnie do tego przeznaczoną rurę. W standardowym wyposażeniu tego modelu znajdują się 2 filtry odtłuszczające, które można myć w zmywarce. W ciągu godziny okap ten pochłania 210 m3 oparów i zanieczyszczeń jakie powstają podczas gotowania. Urządzenie posiada oświetlenie o moc 40 W. Podczas pracy okap wytwarza hałas o natężeniu 42 dB, na najwyższym biegu.
 • Okap Whirlpool AKR 421 IX 257,18 zł

  Okap jest standardowym urządzeniem w każdej kuchni. Pozwala na pozbycie się oparów oraz zapachów jakie powstają podczas gotowania. Przyczynia się też do mniejszego osadzania się tłuszczu na urządzeniach i meblach kuchennych. Okap podwieszany AKR 421 IX, marki Whirlpool, posiada szerokości 59.9 cm. Sterowany jest mechanicznie za pomocą suwaka. Może pracować w wersji wyciągu lub pochłaniania. W trybie pracy jako pochłaniacz, przefiltrowane powietrze jest wydmuchiwane z powrotem do pomieszczenia. Takie rozwiązanie wymaga zastosowania filtra węglowego. Okap pracujący w trybie wyciągu odprowadza zanieczyszczenia do szybu wentylacyjnego przez specjalnie do tego przeznaczoną rurę. Wydajność tego modelu wynosi 180 m3/h. Okap AKR 421 IX posiada 3 prędkości pracy oraz poziom hałasu nie przekraczający natężenia 66 dB.
 • Okap AEG teleskopowy DF6260-ML 715,00 zł

  DF 6260-ML/1 to kompaktowy, wysuwany okap marki AEG. Gdy nie jest używany, praktycznie nie zajmuje miejsca. Gdy go potrzebujemy, wystarczy go tylko wysunąć. Model ten posiada szerokość 60 cm, wydajność 610 m3/h oraz 3 prędkości pracy i tryb intensywny. Urządzenie sterowane jest mechanicznie za pomocą suwaka.   Model ten może pracować w obiegu zamkniętym lub otwartym. Do pracy w trybie wyciągu wymaga zainstalowania przewodu odprowadzającego powietrze na zewnątrz. Po zainstalowaniu filtra węglowego okap może pracować jako pochłaniacz. Wówczas nie wymaga się już instalowania przewodu odprowadzającego powietrze na zewnątrz, gdyż przefiltrowane powietrza wraca do pomieszczenia.
 • Okap AKPO WK-7 LIGHT 60 BIAŁY 178,41 zł

  WK-7 Light 60 Biały to okap szufladkowy marki Akpo, o szerokości 60 cm oraz o wydajności 220 m3/h. Model ten sterowany jest mechanicznie za pomocą przycisków. Posiada 2 aluminiowe filtry odtłuszczające oraz oświetlenie żarówkowe 1x25 W. Model ten może pracować w obiegu zamkniętym lub otwartym, czyli w trybie wyciągu lub pochłaniania. W obiegu otwartym zanieczyszczenia wyprowadzane są na zewnątrz pomieszczenia, przez kratkę wentylacyjną. W obiegu zamkniętym zanieczyszczone powietrze zostaje przefiltrowane i wraca do pomieszczenia.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.