Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Okap AKPO WK-7 LIGHT 50 BIAŁY 322,99 zł

  Okap szufladkowy marki Akpo o szerokości 50 cm oraz o wydajności 220 m3/h. Model ten sterowany jest mechanicznie za pomocą przycisków. Posiada 2 aluminiowe filtry odtłuszczające oraz oświetlenie żarówkowe 1x25 W. Model ten może pracować w obiegu zamkniętym lub otwartym, czyli w trybie wyciągu lub pochłaniania. W obiegu otwartym zanieczyszczenia wyprowadzane są na zewnątrz pomieszczenia, przez kratkę wentylacyjną. W obiegu zamkniętym zanieczyszczone powietrze zostaje przefiltrowane i wraca do pomieszczenia.
 • Okap AKPO WK-7 LIGHT ECO 50 INOX 246,99 zł

  Okap szufladkowy marki Akpo WK-7 Light eco 50 Inox, przeznaczony jest do mocowania nad gazową lub elektryczną płytą grzewczą. Posiada szerokość 50 cm oraz wydajność 180 m3/h . Model ten sterowany jest mechanicznie za pomocą suwaka, wyposażony został w oświetlenie żarówkowe .   WK-7 Light eco 50 Inox może pracować w obiegu zamkniętym lub otwartym, czyli w trybie wyciągu lub pochłaniania. W obiegu otwartym zanieczyszczenia wyprowadzane są na zewnątrz pomieszczenia, przez kratkę wentylacyjną. W obiegu zamkniętym zanieczyszczone powietrze zostaje przefiltrowane i wraca do pomieszczenia.
 • Okap Amica OTS 635 IX 366,99 zł

  Okap teleskopowy, o szerokości 60 cm. Na froncie okapu OTS635I znajduje się panel sterowania z wygodnymi przyciskami Soft Touch do: ustawienia prędkości, z jaką będzie pracował okap (zakres 3- stopniowy), ustawienia opóźnionego wyłączenia się urządzenia oraz do włączenia/wyłączenia okapu
 • Okap Amica OTS 645I 540,99 zł

  Okap  teleskopowy  o szerokości 60 cm, wykonany z inoxu. Na froncie okapu znajduje się panel sterowania z wygodnymi przyciskami Soft Touch do: ustawienia prędkości, z jaką będzie pracował okap (zakres 3- stopniowy), ustawienia opóźnionego wyłączenia się urządzenia oraz do włączenia/wyłączenia okapu.
 • Okap Amica OTS 615 I 244,44 zł

  Okap teleskopowy, o szerokości 60 cm. Okap obsługuje się łatwo, za pomocą przełączników kołyskowych. Przełącznik znajdujący się na prawej kolumnie panelu teleskopowego, reguluje siłę pracy okapu (zakres 3-stopniowy), natomiast na lewej kolumnie umieszczony został przełącznik sterujący oświetleniem.
 • Okap Amica OTS625W 260,86 zł

  Okap teleskopowy o szerokości 60 cm. Sterowania pracą okapu OTS625W  odbywa się za pomocą dwóch przełączników kołyskowych. Przełącznik znajdujący się na prawej kolumnie panelu teleskopowego, reguluje siłę pracy okapu (zakres 3-stopniowy), natomiast na lewej kolumnie umieszczony został przełącznik sterujący oświetleniem.
 • Okap Teleskopowy Amica OTS 615W 237,35 zł

  Okap teleskopowy o szerokości 60 cm. Sterowania pracą okapu odbywa się za pomocą dwóch przełącznikówkołyskowych. Przełącznik znajdujący się na prawej kolumnie panelu teleskopowego, reguluje siłę pracy okapu (zakres 3-stopniowy), natomiast na lewej kolumnie umieszczony został przełącznik sterujący oświetleniem

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.