Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • A4 G10-770FL ( G10770FL ) Mysz bezprzewodowa RADIOOPT.2,4Ghz,WSKAŹNIK LASEROWY, ZASIĘG 15M, NANO MULTI ODBIORNIK 79,00 zł

  Mysz A4Tech z serii Meeting Man, wyposażona w 7 przycisków i optyczny sensor z rozdzielczością 2000DPI. Bezprzewodowa technologia 2.4 GHz zapewnia zasięg działania do 15 metrów i energooszczędny system zużycia baterii (nawet ponad pół roku na jednej baterii AA). Wyposażona jest w mini odbiornik Nano chowany w dolnej części obudowy myszy, co ułatwia transport. Niewątpliwą nowością jest wyeliminowanie typowych dla myszy bezprzewodowych zakłóceń i opóźnień w transmisji radiowej.To co wyróżnia ten model to LaserPointer, czyli wbudowany laser do prezentacji i spotkań biznesowych. Dodatkowa funkcja TutorPen, umożliwia rysowanie na ekranie w 5 kolorach. W komplecie podkładka i zamszowe etui do transportu. Odbiornik nano 10-Link po skalibrowaniu przy pomocy załączonego oprogramowania pozwala na podłączenie kilku urządzeń bezprzeewodowych A4Techa jednocześnie (serie G7, G9 i G10). • A4 TECH G501 SŁUCHAWKI dla wymagających graczy RADAR 360 GAMING 7.1 BLOODY Wbudowana karta dźwiękowa 169,00 zł

  A4-Tech Gaming Bloody G501 to innowacyjne i unikalne słuchawki dla wymagających graczy. Model posiada wbudowaną kartę dźwiękową , która w połączeniu z intuicyjnym oprogramowaniem daje graczowi znaczną przewagę nad przeciwnikami na polu walki. Technologia lokalizacji dźwięku pozwala na dokładną lokalizację kierunku z którego nadchodzi przeciwnik. 

  Dostępne oprogramowanie pozwala dostosować dochodzący do nas dźwięk poprzez regulację tego które odgłosy chcemy słyszeć lepiej (np. odgłosy wystrzału, kroków, przeładowywania broni). Model oferuje także dźwięk w trybie 7.1 zapewniając nieocenione wrażenia podczas oglądania filmów lub słuchania muzyki. Producent nie zapomniał o wygodzie użytkowania stosując miękkie poduszki w nausznikach słuchawek. Model G501 wyposażony został także w odpinany, umieszczony w lewej słuchawce wysokiej klasy mikrofon z redukcją szumów. oprogramowanie słuchawek pozwala na modulowanie głosu użytkownika w czasie rzeczywistym.


 • A4 Tech G7-630 ( G7630 ) vTrack Bezprzewodowa myszka ( 3 KOLORY) Wysyłka GRATIS !! 59,00 zł

  Mysz działa w sposób, którego można by się spodziewać po znacznie droższym modelu, oferując m.in.niezawodne przewodowe połączenieiV-Track Technologyfirmy A4Tech.

  Zamiast używać tradycyjnego, pochyłego światła, V-Track używa pionowej wiązki światła, która głęboko skanuje strukturę wszelkich powierzchni. Sensor zawsze dokładnie skanuje obraz niezależnie od nieregularności powierzchni. Kontrola kursora jest bardzo precyzyjna na wszelkich nieregularnych powierzchniach.  Najnowsza bezprzewodowa mysz A4Tech z serii Office. Następca modelu G7-630.

  Wyróżnia ją innowacyjna technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika
  głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak
  puchowa pościel, szklany stół, marmurowa posadzka itp. W każdej sytuacji podkładka staje się zbędna.

  Niewątpliwą nowością jest wyeliminowanie typowych dla myszy bezprzewodowych zakłóceń i opóźnień w transmisji radiowej.

  Dodatkowo nowoczesna funkcja Screen Capture - po zainstalowaniu sterowników zaledwie jedym
  kliknięciem można zaznaczyć dowolny wycinek ekranu do zapamiętania w czasie pracy.

  W zestawie odbiornikmulti-nano USB, który obsluguje wszystkie bezprzewodowe produkty A4Techa z serii G7 i G9 - nie ma potrzeby używania kilku odbiorników jednocześnie.Odbiornik chowany w dolnej części obudowy myszy, co ułatwia transport.

  Ponadto oprogramowanie umożliwia zmianę czułości myszy (od 800 do 2000 DPI), trzy-trybowa
  szybkość pracy (125-250-500 Hz), wskaźnik zużycia baterii i siły sygnału, dwukierunkowa rolka
  (praca w pionie i w poziomie) oraz możliwość zapamiętania sekwencji 16 ruchów w jednym przycisku.


 • A4 Tech HS-50 ( HS50 ) EVO Vhead 50 Wygodne słuchawki z mikrofonem NOWOŚĆ !! 59,00 zł

  Klasyczne słuchawki z wysokiej jakości mikrofonem, wyposażone w regulator głośności i ultra-cienką membranę zapewniającą doskonałą jakość dźwięku - idealne do komunikatorów internetowych.

  Słuchawki A4Tech Vhead 50 dzięki dużym i dobrze wyprofilowanym muszlom zapewniają bardzo dobre tłumienie odgłosów płynących z zewnątrz oraz komfort podczas długiego użytkowania.
  Mikrofon umieszczony jest na giętkim, regulowanym pałąku, co pozwala na wygodne dostosowanie jego położenia do indywidualnych potrzeb. Mikrofon podłączany jest do komputera osobnym wtykiem mini jack (3,5mm).

  Regulator głośności umieszczony na przewodzie słuchawek pomaga w szybkim dostosowaniu natężenia dźwięku w słuchawkach.
  Dzięki wysokiej jakości wykonania słuchawki A4Tech Vhead 50 sprawdzają się zarówno w domu jak i pracy. Idealne do komunikatorów internetowych, równie wiernie służą podczas słuchania muzyki.


 • A4 Tech KD-800L ( KD800L ) Multimedialna klawiatura ze złączem USB X-Slim PODŚWIETLENIE LED ! 89,00 zł

  Multimedialna klawiatura w ofercie A4Techa ze złączem USB. To co ją wyróżnia to podświetlane na niebiesko klawisze (możliwość włączenia i wyłączenia podświetlania jednym klawiszem). Dodatkowo 11 klawiszy multimedialnych. Klasyczny, elegancki i ultra-płaski design oraz zaokrąglone wygodne klawisze to dodatkowe atuty tego produktu.


 • A4 TECH PK-710G ( PK710G ) Kamera internetowa z MIKROFONEM 16Mpix USB 79,00 zł

   Wygodny uchwyt mocujący umożliwijący zaczepienie kamerki na monitorze, telewizorze, laptopie, lub postawienie kamerki na biurku.

   

  Funkcja ANTIGLARE generuje żywe obrazy oraz idealny kolor

   

  16 Megapixeli
  Plug&Play
  Wbudowany mikrofon • A4 tech T-120i ( T120i ) Sportowe słuchawki z mikrofonem ( składane) 59,00 zł

  Słuchawki wyposażone w składany pałąk ( łatwe w transporcie ).
  Nauszne słuchawki - idealne do uprawiania sportu.

  Niezaleznie, czy korzystasz z komputera, czy z telefonu zawsze dostarczą doskonałą jakość dźwięku wprost do twoich uszu.

  Muzyka brzmi bardzo czysto

  Słuchawki te grają naprawdę świetnie, są o zadziwiająco czystej barwie dźwięku jak na ten i nawet wyższy przedział cenowy i funkcjonalności

  Złącze w słuchawkach to Jack 3,5mm 4 pinowy, dzięki czemu możemy je podpiąć to telefonu, tableta itp. i możemy się cieszyć słuchawkami razem z mikrofonem. W zestawie znajduję się adapter / rozdzielacz dzięki któremu możemy podpiąć słuchawki do komputera oraz do złącza MIC. Dzięki temu uzyskujemy słuchawki z mikrofonem.

 • A4 TECH X7-200MP ( X7200MP ) Wysokiej jakości podkładka pod mysz GAMING 12,00 zł

  Specjalna podkładka pod mysz dedykowana dla graczy, chętnie korzystających z popularnych myszy o wysokich parametrach, np. z serii XGame.

  Wykonana ze specjalnej gumowanej tkaniny w kolorze czarnym, z dużą powierzchnią pracy, nie ślizga się po podłożu, zapewnia lepszą przyczepność, poprawia komfort rozgrywki i zwiększa szybkość reakcji gracza.

  Nadaje się do użycia zarówno przez myszy laserowe jak i optyczne.

  Wymiary 250 X 200 X 3 mm. • A4 TECH X7-G800V ( X7G8000V ) SZYBKA KLAWIATURA DLA GRACZY 79,00 zł

  Udoskonalona klawiatura A4Tech stworzona specjalnie z myślą o graczach. Posiada 7 programowalnych klawiszy. Posiada ponadto dodatkowe klawisze do zmiany szybkości reakcji bez potrzeby instalowania sterowników (normalna, przyspieszona, szybka i turbo). Możliwość zamiany funkcji klawiszy CTRL i CAPSLOCK oraz opcja wyłączenia klawisza z symbolem WINDOWS.Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.