Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Aparat Nikon D3200 18-105 MM VR 1 808,00 zł

  Lustrzanka z matrycą CMOS w formacie DX o rozdzielczości 24.2 mln pikseli zapewnia, że zdjęcia będą ostre i szczegółowe. Wyposażona w 3-calowy ekran LCD TFT z regulacją jasności oraz wizjer z pentagonalnym układem luster. Posiada tryb wysokiej czułości ISO (100-6400) to doskonałe zdjęcia przy słabym oświetleniu, ostre ujęcia szybko poruszających się obiektów. Aparat udostępnia opcję automatycznego ustawiania czułości ISO oraz możliwość rozszerzenia czułości do wartości 12 800 ISO. Zawarty Mechanizm EXPEED 3 to szybki i wydajny system przetwarzania obrazu firmy Nikon, który gwarantuje bardzo szybkie działanie, wyjątkowo wyraźne zdjęcia z doskonałą reprodukcją kolorów oraz ulepszone nagrywanie filmów. Posiada również wyjątkowo ostry 11-polowy autofokus, tryb zdjęć seryjnych z szybkością 4 kl./s, aktywną funkcję D-Lighting, menu retuszu zdjęć, inteligentny autofokus na potrzeby filmów oraz rozbudowane opcje nagrywania filmów. W zestawie znajduje się obiektyw NIKKOR AF-S DX 18-105 mm VR.
 • Aparat Nikon D3200 + 18-55 VR 1 498,99 zł

  Lustrzanka z matrycą CMOS w formacie DX o rozdzielczości 24.2 mln pikseli zapewnia, że zdjęcia będą ostre i szczegółowe. Wyposażona w 3-calowy ekran LCD TFT z regulacją jasności oraz wizjer z pentagonalnym układem luster. Posiada tryb wysokiej czułości ISO (100-6400) to doskonałe zdjęcia przy słabym oświetleniu, ostre ujęcia szybko poruszających się obiektów. Aparat udostępnia opcję automatycznego ustawiania czułości ISO oraz możliwość rozszerzenia czułości do wartości 12 800 ISO. Zawarty Mechanizm EXPEED 3 to szybki i wydajny system przetwarzania obrazu firmy Nikon, który gwarantuje bardzo szybkie działanie, wyjątkowo wyraźne zdjęcia z doskonałą reprodukcją kolorów oraz ulepszone nagrywanie filmów. Posiada również wyjątkowo ostry 11-polowy autofokus, tryb zdjęć seryjnych z szybkością 4 kl./s, aktywną funkcję D-Lighting, menu retuszu zdjęć, inteligentny autofokus na potrzeby filmów oraz rozbudowane opcje nagrywania filmów. W zestawie znajduje się obiektyw NIKKOR AF-S DX 18-55 mm VR.
 • Nikon D5100 Body 1 438,99 zł

  Matryca CMOS w formacie DX o rozdzielczości 16,2 mln pikseli: zapewnia rzeczywiste obrazy o żywych kolorach, niskim poziomie szumów i płynnych przejściach tonalnych. Wysoka czułość ISO (100-6400) - z możliwością zwiększenia do odpowiednika 25 600 w przypadku zastosowania ustawienia Hi2. Umożliwia stosowanie krótszych czasów otwarcia migawki w celu uzyskania zdjęć o dużej szczegółowości i minimalnej ilości szumów przy fotografowaniu szybko poruszających się obiektów lub wykonywaniu zdjęć przy słabym oświetleniu. Automatyczne ustawianie czułości ISO. Lustrzanka posiada duży wyświetlacz LCD o zmiennym kącie nachylenia i przekątnej 3 cala z ok. 921 tys. punktów, o szerokim kącie oglądania. Pozwala wykonywać wyjątkowe zdjęcia pod dowolnym kątem. Wyróżnia się mechanizmem otwierania w bok, co ułatwia wykonywanie autoportretów lub korzystanie ze statywu. Podgląd na żywo z funkcją automatycznego wybierania trybów, który ułatwia komponowanie zdjęć przy użyciu ruchomego wyświetlacza LCD. Po włączeniu funkcji Automatyczne wybieranie trybów aparat wybiera program tematyczny odpowiedni dla fotografowanego obiektu. Wyróżnia się łatwo wybieranymi trybami AF, w tym AF z priorytetem twarzy, wykrywającym i śledzącym twarze w kadrze. Wyjątkowo ostry 11-punktowy system autofokusa: umożliwia szybki i dokładny autofokus w dowolnej części kadru. Cztery tryby pól AF, w tym śledzenie 3D, zapewniają dużą ostrość nawet wtedy, gdy obiekt nie znajduje się w środku kadru albo porusza się szybko lub nieprzewidywalnie.
 • Aparat Olympus VG 160 B czarny 433,10 zł

  Do najważniejszych cech aparatu Olympus VG-160 należą szerokokątny obiektyw o ogniskowej 26-130 mm z 5-krotnym zbliżeniem optycznym, 14-megapikselowa matryca Live CCD, umożliwiająca filmowanie w jakości 720p i wybór czułości od ISO 80 do ISO 1600. W kadrowaniu pomaga 3-calowy ekran LCD o rozdzielczości 230 tysięcy punktów, a w łatwiejszym fotografowaniu technologia kompensacji cienia. Standardowo Olympus wyposażył swój aparat w tzw. filtry magiczne, pozwalające na dodawanie kreatywnych efektów do zdjęć między innymi filtr o nazwie punk, pop art, fotografia otworkowa, szkic, rybie oko, zmiękczona ostrość czy migotanie. Materiały mogą być zapisywane na kartach SD/SDHC (klasa prędkości UHS nie jest obsługiwana) lub na wbudowanej pamięci aparatu 49 MB. VG-160 zamknięty został w metalowej, smukłej obudowie o wymiarach 96,0 x 56,5 x 19,3 mm i wadze 125 gramów (z akumulatorem i kartą pamięci). Ponadto, aparat wyposażono w 14 trybów tematycznych między innymi: portret, krajobraz, autoportret, zachód słońca, plaża i śnieg, zdjęcia sportowe i inne.
 • Aparat Panasonic DMC-FS50EP-K 454,50 zł

  Cienki i stylowy aparat z 5-krotnym zoomem optycznym od szerokokątnej wartości 24 mm przeznaczony do codziennego użytku .   Model DMC-FS50 ma ultraszerokokątny obiektyw LUMIX DC VARIO o ogniskowej 24 mm z 5-krotnym zoomem optycznym (co odpowiada 24-120 mm w aparacie 35 mm). Obiektyw zamocowany jest w cienkim i zwartym korpusie aparatu. Ultraszerokokątny obiektyw o ogniskowej 24 mm zapewnia użytkownikom większe możliwości komponowania obrazu przy kącie patrzenia większym o 213% w porównaniu z aparatem z obiektywem 35 mm. Aparat przechwytuje więcej obiektów nawet przy ograniczonym dystansie ogniskowania. Przy obiektach odległych można tu korzystać z funkcji Inteligentnego zoomu w celu uzyskania większego powiększenia, do 8 razy, dzięki wykorzystaniu cyfrowego zoomu minimalnie zmniejszającego jakość obrazu.   Duża matryca o imponującej liczbie 16,1-megapikseli zapewnia zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu można po wykonaniu zdjęcia wyciąć w aparacie jego dowolną część przeznaczoną do późniejszego powiększenia.   Aparat DMC-FS50 zapisuje dynamiczne filmy HD typu 1280 x 720p w formacie QuickTime Motion JPEG. Zapis filmu można uruchomić wciskając oddzielny przycisk zapisu wideo, umieszczony na górze aparatu. Jest to dużym udogodnieniem dla tych użytkowników, którzy lubią błyskawicznie przechodzić z robienia zdjęć na filmowanie i odwrotnie. Użytkownicy mogą również sortować i archiwizować obrazy dzięki dołączonemu oprogramowaniu PHOTOfunSTUDIO Ver. 9.0 LE oraz wysyłać takie materiały do sieci SNS (social networking services - usługi sieci społecznościowych).   Funkcja MEGA O.I.S. (optycznego stabilizatora obrazu) istniejąca w trybie iA (inteligentnej automatyki) tłumi niekorzystny wpływ drżenia dłoni. Oprócz cyfrowej korekcji obrazu koryguje ona zmieniajace się położenie osi optycznych obiektywu kompensując te zmiany poprzez przesuwanie obiektywu. Obraz nie jest tu zmieniany cyfrowo, w żadnym też stopniu nie pogarsza się jego jakość. Tryb iA został wprowadzony w celu uzyskania największej wygody przy pracy z aparatem oraz zmniejszenia liczby nieudanych zdjęć. W celu uzyskania najlepszych wyników poza funkcją MEGA O.I.S. dodano także funkcje Intelligent ISO Control (inteligentna regulacja czułości), Intelligent Scene Selector (inteligentny wybór sceny), Intelligent Exposure (inteligentne naświetlenie) oraz Face Detection (detekcja znanych twarzy).   Model DMC-FS50 dysponuje funkcją Panorama Shot (zdjęć panoramicznych), umożliwiającą sporządzanie zdjęć panoramicznych, składających się z zestawionych obok siebie w osi poziomej lub pionowej kolejnych zdjęć nakładających się częściowo na zdjęcia poprzednie.
 • Aparat Samsung ST88 czarny 598,99 zł

  Sercem konstrukcji jest matryca typu CCD (rozmiar 1/2,3 cala), o rozdzielczości efektywnej 16.1 megapikseli. Projektanci uzbroili urządzenie w szerokokątny obiektyw, o pięciokrotnym przybliżeniu cyfrowym i pięciokrotnym zbliżeniu optycznym (odpowiednik 25-125 mm dla filmu 35 mm; F2,5-6,3). Urządzenie posiada optyczny stabilizator obrazu. Na liście wyposażenia znajduje się między innymi duży, 3-calowy wyświetlacz TFT (460.000 punktów), złącze USB 2.0 oraz AV. Wszystkie podzespoły zamknięto w smukłej obudowie o wymiarach 92.5 x 55.4 x 16.9 mm i wadze około 114 gram. Kompakt oferuje możliwość nagrywania filmów w standardzie HD (720p) z formatem zapisu AVI (MJPEG). Dodatkowo aparat posiada szereg usprawnień między innymi zestaw magicznych filtrów oraz system Perfect Portrait (wykrywanie twarzy automatycznie dostosowuje ustawienia, aby zapewnić idealna ostrość i ekspozycję. Beauty Shot i red eye-fix, usuwa efekt czerwonych oczu, a także poprawia odcień skóry i wyrównuje niedoskonałości w zdjęciach portretowych).
 • Aparat Samsung EC-ES95 czarny 434,85 zł

  Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.4 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym wyświetlaczem LCD-TFT.   Bliżej, szerzej, jaśniej     F2.5, 5x zoom optyczny / 16.4 MP   Szerokokątny obiektyw (25 mm F2,5) z pięciokrotnym zoomem optycznym. Wyposażony w matrycę CCD 16,4 MPix, dzięki czemu, aparat stworzony jest do robienia zdjęć w jasnych, żywych kolorach oraz nagrywania filmów HD.   Ekran LCD 2.7-cala   Dzięki rozdzielczości 230 tys. pikseli wyświetlacz LCD o rozmiarze 2.7 cala dba o zwiększony kontrast i odwzorowanie kolorów, wizualizując szersze i jaśniejsze zdjęcia oraz bardziej realistyczne obrazy nawet w pełnym słońcu.   Filmy HD w zasięgu Twojej dłoni   Stylowy, a jednocześnie wyróżniający się parametrami aparat nagrywa filmy MPEG w rozdzielczości HD 720p z szybkością 30 klatek na sekundę 8211; szybciej niż przeciętny kompaktowy aparat cyfrowy.   Od sali koncertowej po urodzinowe przyjęcie 8211; teraz nakręcisz filmy w jakości HD w dowolnym miejscu.   Zobacz swoje zdjęcie   Dzięki funkcji Panorama na żywo uchwycisz każdy szczyt imponującego pasma górskiego lub każdy drapacz chmur w miejskim krajobrazie na wspaniałych zdjęciach z panoramą 180186;. Przed zrobieniem zdjęcia możesz wyświetlić kadr na ekranie LCD. Wystarczy przytrzymać spust migawki, przesunąć aparat po kadrze i już można zobaczyć, co znajdzie się na zdjęciu.   Smart Auto   Wykrywa i analizuje najważniejsze elementy danej sceny i automatycznie wybiera jeden z 16 dostępnych trybów fotograficznych lub z 4 trybów filmowych, aby uchwycić najlepsze zdjęcia.  
 • Aparat Sony DSC-W620 Czarny 398,33 zł

  Lekki, nieduży, pięknie wyglądający aparat cyfrowy Cyber-shot W620 pozwoli każdemu wykonywać szczegółowe fotografie i kręcić filmy w rozdzielczości maksymalnej 1280 x 720 pikseli , z szybkością 30 klatek na sekundę. Możliwości fotografowania rozszerzają się dodatkowo dzięki funkcjom takim jak Sweep Panorama , a inteligentna automatyka iAUTO dba o dobór ustawień, które zapewnią małym wysiłkiem świetne wyniki. Przetwornik CCD o efektywnej rozdzielczości 14.1 megapiksela Wyjątkowo wysoka jakość rejestrowanego obrazu umożliwiająca wykonywanie szczegółowych powiększeń. Szerokokątny obiektyw 28 mm z zoomem optycznym 5x Wysokiej jakości obiektyw zmiennoogniskowy, sprawdzający się w szerokim zakresie zastosowań. Szeroki kąt obiektywu ułatwiający zdjęcia grupowe i krajobrazowe. Tryb panoramy 360 Możliwość utrwalenia na zdjęciu bardzo rozległego krajobrazu, scenerii miejskiej czy wysokiego budynku przez przesuwanie aparatu; nowy tryb 360 rejestrujący widok we wszystkie strony. Inteligentny tryb automatyczny Rozpoznawanie szerokiego zakresu typowych warunków zdjęciowych i optymalizacja ustawień pozwalająca bez kłopotu uzyskać wyraźne, naturalne obrazy. Ekran Clear Photo LCD 6.7 cm / 2.7" Wysokiej jakości wyświetlacz LCD (o rozdzielczości 230 tys. punktów), odznaczający się doskonałą szczegółowością, dużym kontrastem i szerokim kątem widzenia. Rozpoznawanie twarzy Automatyczna korekta ostrości, ekspozycji i balansu bieli zapewniająca wyraźniejsze portrety: możliwość ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych. Tryb wykrywania uśmiechu Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: możliwość regulacji progu uśmiechu i ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych. Tryb gładkiej skóry Automatyczny retusz portretów w celu poprawy wyglądu twarzy - usuwanie skaz i intensyfikowanie kolorów skóry. Programator do autoportretów Wykonywanie dobrze skomponowanych autoportretów dzięki wykrywaniu właściwego kadrowania, gdy użytkownik trzyma aparat w wyciągniętej ręce, i automatycznemu wyzwalaniu migawki. Tryb łatwego fotografowania Duże, czytelne wskazówki na ekranie ułatwiające obsługę początkującym użytkownikom. Retusz w aparacie Wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie, osłabianie efektu czerwonych oczu i maska wyostrzająca. Współpraca z kartami pamięcir Współpraca aparatu Cyber-shot z wieloma rodzajami kart pamięci: Memory Stick / MS PRO Duo / MS PRO-HG i SD / SDHC oraz SDXC.   Wbudowana w aparat instrukcja obsługi Wyświetlanie na ekranie wskazówek i informacji dotyczących obsługi aparatu bez konieczności wertowania instrukcji obsługi.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.