Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Pioneer DJM-850 Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja - WYSYŁKA GRATIS + KUPON RABATOWY 5 710,00 zł


  Funkcja Beat Colour Effect to pierwsza tego typu właściwość w branży oferując dodatkowy poziom kontroli nad znakomitą funkcją Pioneera - Colour Effects. Beat Effect analizuje ścieżkę dźwiękową podawaną na wejściu każdego kanału i łączy zmiany w poziomie głośności z innymi parametrami, dzięki czemu DJ może płynnie wtopić nowe dźwięki i efekty to swojego miksu.

  Zintegrowana czterokanałowa karta dźwiękowa stereo sprawia, że konfiguracja urządzenia staje się niezwykle prosta, ograniczając się tylko do podłączenia komputera lub laptopa tylko przy użyciu jednego przewodu.


  Kluczowe zalety DJM-850

  1. Wbudowana czterokanałowa karta dźwiękowa stereo

      DJM-850 zawieraj wydajną kartę dźwiękową umożliwiając jednoczesne wprowadzanie i wyprowadzanie sygnału 24-bity/96 kHz, więc nie ma mowy o utracie jakości po przepuszczaniu przez mikser.
      Trzy współczynniki próbkowania (96 kHz/48 kHz/44.1 kHz) umożliwiają nagrywanie muzyki, produkcję oraz najwyższej jakości sety DJskie.
      Podłączenie komputera wymaga jednego przewodu USB, dzięki czemu DJ może rozpocząć odtwarzanie muzyki niemal natychmiast po podłączeniu. Fanatycy oprogramowania mogą również maksymalnie wykorzystać kontrolę scratch dzięki kompatybilności miksera z funkcją timecode w w cyfrowych systemach winylowych takich, jak Traktor.
      Poręczne narzędzie Pioneer wprowadzone na rynek wraz z DJM-850 jest połączone z komputerem umożliwiając DJ-om konfigurację miksera, karty dźwiękowej i prowadzenia dźwięku zgodnie z osobistymi preferencjami.

  2. Wbudowana czterokanałowa karta dźwiękowa stereo

      DJM-850 wykorzystuje bardzo popularną technologię studyjną łączenia w łańcuch w celu dodania nowego elementu do bajecznie prostej w obsłudze funkcji Pioneer Colour Effects bez komplikowania sposobu użytkowania.
      Korzystając z przycisku Beat, automatycznie dodany zostaje kolejny wymiar dźwięku podczas stosowania funkcji Colour Effects. Beat Colour Effect analizuje sygnał wejściowy audio każdego kanału i bezpośrednio łączy rytmiczne zmiany w poziomie głośności parametrem: rezonans dla Filter i Crush, powtarzanie beatu dla Cutter i 'ducking volume' dla Noise Effect.
      Ten dodatkowy poziom kontroli stał się podstawą w produkcji muzyki dance z uwagi na sposób wtapiania nowych dźwięków i efektów do miksu.


  3. Poprawiona funkcja Beat Effects z nowym FX Boost;

      Mikser oferuje użytkownikowi dostęp do 13 wzmocnionych efektów Beat. Wraz z ulubionymi starymi efektami, DJM-850 zawiera niewiarygodne efekty wysokiej klasy Reverb oraz dźwięk inspirowany echem taśmy Spiral Effect z DJM-900nexus. Specjalnie dla DJM-850, Pioneer przedstawia Up Echo, który produkuje miks z większą rezerwą i kontrolą.
      Replikując efekty dźwiękowe z dotykowego X-pada w DJM-900nexus, funkcja 'FX Boost' umożliwia bardziej aktywne działanie pokrętła Level/Depth niż w przypadku standardowego sterownika Wet/Dry. Obróć na położenie 12 godziny w celu uzyskania pełnego mokrego efektu i obracaj dalej w celu dodania Pitch Up do Up Echo oraz High-Pass Filter do Reverb.


  4. Izolator korekcji na każdym kanale

      Każdy kanał zawiera trzypasmowy korektor (+6 dB do -26 dB) lub trzypasmowy izolator (+6 dB do -26 dB).
      Emulując izolator najwyższego miksera w ofercie Pioneer - DJM-1000 - korektor nowego DJM-850 rozciąga zakres od wyciszenia -26 do całkowitego wyciszenia.


  5. Wysokiej jakości dźwięk i znane w branży rozplanowanie pokręteł i przełączników

      Nowy DJM-850 gwarantuje prestiżową reprodukcję dźwięku ze zredukowanymi zakłóceniami na poziomie najwyższej klasy urządzeń klubowych zawierając 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy wyjścia; 32-bity cyfrowy procesor dźwięku; separację analogowych i cyfrowych obwodów; oraz możliwie najkrótszą ścieżkę transmisji sygnału.
      Interfejs DJM-850 odpowiada przyjaznemu rozkładowi klubowych mikserów Pioneera zapewniając swobodę i naturalność obsługi gdziekolwiek występ będzie miał miejsce.


  6. Mocna konstrukcja dla DJ-ów, którzy uwielbiają grać

      Podzespoły faderów DJM-850 są sprytnie umieszczone z dala od potencjalnych zagrożeń, dzięki czemu rozlane napoje nie są już dramatem dla użytkownika, jak ma to miejsce w przypadku innych mikserów.
      Specjalny system Pioneera P-Lock Fader Cap zapobiega przypadkowemu przesuwaniu suwaków podczas użytkowania.


  7. Mocna konstrukcja dla DJ-ów, którzy uwielbiają grać

      DJM-850 jest ponadto można w pełni przyporządkować do standardu MIDI, przekształcając mikser w kontroler MIDI.
      Gniazdo USB wygodnie umieszczono na górze miksera dzięki, czemu DJ może z łatwością podłączać inne urządzenia.
      Mikser automatycznie przełącza się do trybu czuwania po pewnym czasie bezczynności.

 • PIONEER DJM-750 - WARSZAWA - Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja + KUPON RABATOWY 3 790,00 zł

  Czterokanałowy cyfrowy mikser który przeniesie manipulację efektami i integrację softwareową na nowy poziom dzięki Boost Colour FX oraz interfejsowi audio 24 bit/96 kHz. 

  Dostępny w klasycznym czarnym lub srebrnym kolorze DJM-750 jest napakowany funkcjami które zainspirują do kreatywności. Nowa funkcja Boos Color FX dodaje drugi efekt do Sound Color FX i pozwala DJ'owi kontrolować parametry dwóch efektów jednocześnie, za pomocą tylko jednego potencjometru. Mikser posiada na pokładzie 13 efektów Beat FX włączając w to nowy Vinyl Brake, z dedykowanym potencjometrem Level/Depth do ustalenia nasycenia Wet/Dry. 

  Podobnie jak DJM-850, DJM-750 posiada wbudowany, wysokiej klasy interfejs audio (kartę dźwiękową USB) pozwalającą na jednoczesny przesył sygnałów wejścia i wyjścia bez obawy o stratę jakości dźwięku. Do zapewnienia łączności z laptopem wystarczy podłączyć jeden kabel USB aby cieszyć się miksem przy użyciu oprogramowania DJ-skiego (nie zawarte z produktem).

  Na tym nie kończą się podobieństwa DJM-750 z mikserami Pioneer z topowej półki. DJM-750 skonstruowany jest z myślą o wysokiej jakości dźwięku i znanym layoucie. Posiada wysokiej jakości fadery, trój-zakresowe EQ z pełnym wycięciem Kill oraz pełną kontrolę MIDI. 

  Dane:

  - 4 kanały audio, 

  - nowy Boost Colour FX łączący sterownaie dwóch efektów jedną gałką, 

  - 13 efektów Beat FX w tym nowy Vinyl Brake oraz udoskonalony Roll, 

  - zintegrowany czterokanałowy interfejs audio (karta dźwiękowa) USB o studyjnej jakości 24bit/96kHz, 

  - wysokiej jakości komponenty dla krystalicznej jakości dźwięku, (UWAGA: mikser nie posiada Traktor Scratch Certified, do współpracy z systemami DVS Traktor Scratch dla płyt z kodem czasowym wymagany jest zewnętrzny dedykowany interfejs audio),

  - kontrola MIDI,

  - korekcja kanałowa EQ (przełączana: +6dB do -26dB lub +6 do -∞dB),

  - port USB ulokowany na górnym panelu dla łatwego przepinania, 

  funkcja auto standby,

  - fader capy P-Lock zabezpieczające przed przypadkowym ściągnięciem.

  Wysyłka GRATIS! Do miksera otrzymasz kupon rabatowy:

 • PIONEER DJM-900SRT + Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja 8 370,00 zł  DJM-900SRT posiada wbudowaną kartę dźwiękową certyfikowaną dla Serato. Dołączone w pakiecie płyty kontrolne CD i Vinyl pozwalają na grę i scratch z czterech gramofonów/CDJ's bez konieczności użycia dodatkowego interfejsu. 

  Sześć oszałamiających efektów Sound Color FX nada nowy wymiar każdemu setowi, natomiast sekcja Beat Effects jeszcze bardziej poszerza potencjał totalnie odjechanych aranży: łącznie 13 efektów i rewolucyjny sposób kontroli X-Pad połączony ze znaną z produktów Pioneer'a intuicyjnością. 

  X-Pad dostarcza natychmiastowej kontroli Beat Effect'u za pomocą jednego palca, a użytkownicy CDJ-2000 i CDJ-900 mogą przyciskiem Quantize zablokować synchronizację nowych efektów do siatki Beatgrid odtwarzającego decka. 

  Layout DJM-900SRT jest możliwie intuicyjny i zachowany ze standardem klubowym, dając przy tym maksimum kreatywności. Dzięki połączeniu plug-and-play z oprogramowaniem wymiana pomiędzy dj-ami jest bardzo szybka i łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. 


  Dane:


  - 4 kanałowy cyfrowy mikser,
  - sekcja Sound Color FX z 6 efektami,
  - sekcja 13 efektów Beat Effects z możliwością synchronizacji kwantyzacji poprzez ProDJ Link,
  - dotykowy kontroler X-Pad dla Beat Effect-ów,
  - połączenie LAN w standardzie ProDJ Link pozwala na integrację z innym sprzętem dla funkcji: Now On Play, Beat Effects oraz Cue Link,
  - pełna kompatybilność z programem SERATO DJ dla prostoty plug-and-play,
  - zaawansowany projekt dla najwierniejszej reprodukcji źródeł audio,
  - zaawansowane fadery kanałowe i magnetyczny crossfader MAGVEL wydłużą żywotność sprzętu.


 • PIONEER DDJ-SR - kontroler współpracujący z SERATO - Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja 2 229,00 zł

  Pioneer prezentuje intuicyjny kontroler kompatybilny z Serato DJ - DDJ-SR: dwukanałowy kontroler zaprojektowany z myślą o mobilności i doskonałym brzmieniu.

    DDJ-SR oferuje wszystkie funkcje znane z czterokanałowego modelu DJ-SX, włączając wbudowaną kartę Serato oraz kompatybilność z dołączonym oprogramowaniem Serato DJ. Jednakże dwukanałowy, zasilany przez USB DDJ-SR jest znacznie lżejszy i łatwiejszy w transporcie.   Podobnie jak inne najnowsze kontrolery Pioneer, DDJ-SR zwiększa radość z grania dzięki dodatkowym elementom wyposażenia, jak gumowe, podświetlane tarcze i pady pozwalające na sterowanie większością funkcji.   Dotknięcie nowego przycisku PAD PLUS pozwala na jeszcze więcej kontroli, dzięki możliwości szybkiego sterowania i włączania efektów przypisanych do konretnych padów. W trybie PAD PLUS możliwe jest na przykład zapętlenie Hot Cues i sampli. Pozostałe funkcje zaczerpnięte z flagowych produktów Pioneer to między innymi wykorzystanie dużych i szybko reagujących tarcz JOG czy tryb SLIP, który w tle  kontynuuje odtwarzanie utworu podczas wykonywania scratch'ów i pętli, a po ich zakończeniu zaczyna odtwarzać utwór w odpowiednim momencie.     DDJ-SR został zaprojektowany, aby wytrzymać trudy częstego używania, a jego stylowy wygląd i niewielkie rozmiary sprawiają, że będzie atrakcyjnym dodatkiem do każdego zestawu DJ.  

   

  KLUCZOWE FUNKCJE DDJ-SR

   

   1. Zaprojektowany dla intuicyjnej kontroli Serato DJ
    DDJ-SR posiada przyciski dedykowane konkretnym funkcjom oprogramowania Serato DJ:
    • Kontrola czterech DECK'ów
    • FX engine Powered by iZotope
    • 8 CUE POINTS dla każdego DECK'a
    • Bank 6 sampli
    • Ręczne i automatyczne pętle
    • Możliwość przycinania utworów
   2. Kompaktowe urządzenie łatwe w transporcie
    DDJ-SR jest mniejszy i lżejszy od  modelu DDJ-SX. Dodatkowo, jest zasilany przez USB dzięki czemu łatwiej używać go poza klubem.
   3. PADY pozwalające na sterowanie funkcjami
    16 gumowych padów pozwala na łatwą kontrolę Sampli, Hot Cue czy przycinania utworów.
   4. Tryb SLIP dla łatwiejszego dodawania pętli i scratch'ów
    Zaczerpnięta z CDJ-2000nexus funkcja Slip Mode precyzyjnie wznawia odtwarzanie po wykonywaniu pętli czy scratchów, dzięki czemu miks zawsze będzie idealny.
   5. Tarcza JOG pozbawiona opóźnień 
    W DDJ-SR wykorzystano tarcze JOG, które szybko reagują na każdy dotyk.


   1. Profesjonalne i wytrzymałe wykończenie
    Wysoka jakość przycisków, suwaków i tarcz sprawia, że doskonale spisują się nawet w trudnych, klubowych warunkach.


  1. Pozostałe funkcje
   • Wskaźniek BEAT: wizualnie przedstawia uderzenia beat'u
   • Zasilanie USB: poprzez podłączenie do komputera PC
   • Channel Fader Start: użyj suwaka kanałów również do rozpoczęcia odtwarzania
   • Mierniki poziomu kanałów: natychmiastowo określają głośność kanałów
   • MIDI: kompatybilny z każdym oprogramowaniem DJ (MIDI)

   

  SPECYFIKACJA

  Oprogramowanie

  Serato DJ

  Gniazda wejściowe

  AUX x 1(RCA
  MIC x 1(1/4 calowy jack)

  Gniazda wyjściowe

  MASTER OUT x 1 (1/4 calowy jack)
  BOOTH OUT/ MASTER OUT x 1(RCA)
  HEADPHONE MONITOR OUT x 2(1/4 calowy jack, MiniPin)

  Pozostałe gniazda

  USB B x 1

  Pasmo przenoszenia

  20 Hz ~20 kHz

  Zniekształcenia harmoniczne

  0.006 %or less

  Stosunek sygnał/zakłócenia

  101 dB (PC)

  Maksymalne wymiary (W x D x H)

  553.6 mm x 319.1 mm x 65.3 mm

  Waga

  4.5 kg

   

  Wymagania dla SERATO DJ 


  System operacyjny (Windows)

  Windows® 7
  32-bit: (CPU) 2.0 GHz Core 2 Duo/(Memory) 2GB
  64-bit: (CPU) 2.4 GHz Core 2 Duo/(Memory) 4GB

  System operacyjny  (Mac)

  Mac OS X 10.8.4/10.7.5/10.6.8
  32-bit: (CPU) 2.0 GHz Core 2 Duo/(Memory) 1GB
  64-bit: (CPU) 2.4 GHz Core 2 Duo/(Memory) 4GB

  Rozdzielczość ekranu

  1280 x 720 lub wyższa

   

  * Serato DJ jest zarejestrowanym znakiem Serato
  * iZotope, Powered by iZotope, is a trademark of iZotope, Inc. in the United States and other countries
  * Windows® is a registered trademark of Microsoft Corporation in the United States and other countries
  * Mac OS jest znakiem handlowym Apple Inc., zarejestrowanym w USA i innych państwach.

 • PIONEER DDJ-SP1 - kontroler współpracujący z SERATO -Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja + KUPON RABATOWY 1 140,00 zł

  Pierwszy uzupełniający kontroler DJ przeznaczony do nieograniczonego dostępu do Serato

  Pełen opis wkrótce. Dostępny w połowie października

 • PIONEER RMX-500 - Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja + KUPON RABATOWY 1 560,00 zł

  KLUCZOWE FUNKCJE RMX-500

   

  Unikatowe pokrętła kontrolera dają pełną kontrolę wielu parametrów jednocześnie

  Dwa, duże pokrętła umożliwiają wielopoziomowe sterowanie przy użyciu jednej ręki. Po uruchomieniu jednego z efektów lub sampli wystarczy przekręcić w prawo/lewo aby sterować intensywnością lub wcisnąć pokrętło aby uzyskać dostęp do pozostałych parametrów efektu.

  Intuicyjne rozmieszczenie przycisków dla szybkiego dostępu do wszystkich funkcji

  RMX-500 podzieliliśmy na trzy, łatwe w użyciu strefy z dedykowanymi przyciskami dla wszystkich funkcji:

  • Dziesięć efektów Scenicznych (Scene FX)

   Dedykowane przyciski wraz z pokrętłem sterowania dla efektów: Mod, Echo, Noise, Spiral Up oraz Reverb Up, jak również dla filtrów muzycznych: High Pass, Low Pass, Zip, Spiral Down i Reverb Down. 

  • Nowa strefa efektów rytmicznych (Rhythm FX) z pięcioma samplami perkusyjnymi i pięcioma efektami Audio FX

   X-Pad znany z RMX-1000 został zastąpiony łatwiejszą w obsłudze sekcją Rhythm FX. Możesz użyć jednego z pięciu sampli perkusyjnych – Kick, Snare, Clap, Hi Hat, Cymbal – każdy posiadający 6 różnych wariacji do wyboru. Dodatkowe pięć efektów Audio FX – Roll, Trans, Add, Rev Delay i Offset – dodają jeszcze więcej możliwości.

  • Trzy wygodne przeciski Release FX

   Przyciski z sekcji Release FX zostały przeniesione na środkową część RMX-500 umożliwiając łatwiejszy dostęp do efektu Back Spin, Brake oraz Echo. Długość i parametry każdego z tych efektów mogą być zmienione za pomocą przycisku Customise.

  Kontrola VST/AU/RTAS

  IDzięki kontroli VST/AU/RTAS i wbudowanej karcie dźwiękowej RMX-500 oprócz występów na żywo idealnie sprawdzi się w studiu. Wystarczy połączyć efektor z komputerem aby zyskać możliwość sterowania wirtualnymi wtyczkami RMX-500 VST/AU/RTAS - bez użycia myszki lub klawiatury. Karta muzyczna zapewnia wysokiej jakości sygnał wyjściowy dla słuchawek bądź głośników.

  Pozostałe funkcje:

  • Auto BPM: automatyczny pomiar prędkości utworu

  • MIDI: RMX-500 może być używany jako kontroler MIDI

  • Kompaktowa konstrukcja: łatwy w transporcie 

  • X-Stand: łatwość montażu dzięki opcjonalnej podstawie Pioneer T-U101

  SPECYFIKAJCA

  Wejścia

  Wejście x 1 (RCA, stereo)

  Wyjścia

  Wyjście x 1 (RCA, stereo)

  Headphone Monitor Out x 1 (¼-inch jack)

  Pozostałe gniazda

  USB x 1 (B port, stereo 1-in/-out)

  Sampling rate

  48 kHz

  Konwerter A/D i D/A 

  24-bit

  Zakres częstotliwości

  20 Hz - 20 kHz

  Zniekształcenia harmoniczne

  0.006% lub mniejsze

  Stosunek sygnał/hałas

  96 dB

  Wymiary

  306 x 67 x 132 mm

  Wbudowana karta dźwiękowa

  48 kHz, 16-bit

  Waga

  0.93 kg

   

  * VST jest znakiem handlowym Steinberg Media Technologies GmbH

  * Pro Tools®  i RTAS® są znakami handlowymi  Avid Technology, Inc.

  * RMX-500 wymaga zainstalowania wtyczki na komputerze PC/Mac

   

   

   

 • PIONEER CDJ-900 NEXUS - Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja 5 359,00 zł  Pioneer kontynuuje rozwój profesjonalnej linii produktów DJ NXS wprowadzając cyfrowy odtwarzacz CDJ-900NXS. Najnowszy odtwarzacz zaprojektowano w oparciu o popularnego CDJ-900, udoskonalając go najnowszymi technologiami, jak kolorowy wyświetlacz LCD, funkcję Beat Divide, Beat Sync dla czterech Deck'ów czy możliwość odtwarzania setów ze smartfona. .   CDJ-900NXS dostarczany jest z oprogramowaniem do zarządzania muzyką - rekordbox™ dla komputerów Mac i PC, kompatybilnym z bezpłatną aplikacją na smartfony i tablety. Dzięki temu, DJ może przygotować sety i playlisty na mobilnym urządzeniu i załadować je do CDJ-900NXS przez USB lub Wi-Fi. Technologia Pro DJ Link umożliwia natomiast korzystanie z jednego źródła nawet na czterech Deckach przez przewód LAN.   CDJ-900NXS wyposażono w wysokiej rozdzielczości ekran LCD, umożliwiając szybki i natychmiastowy podgląd fali dźwiękowej czy wido i edycję siatki beatów (Bitgrid) z programu rekordbox. Podobnie jak w referencyjnym modelu CDJ-2000NXS, CDJ-900NXS pozwala na jeszcze bardziej intuicyjne przeglądanie katalogów muzycznych i szukanie utworów. Dodatkowo, możliwe jest korzystanie z praktycznych funkcji, takich jak Odliczanie Beatów czy Licznik Fazy (Phase Meter).

  Z CDJ-2000NXS zaczerpnięto także funkcję Beat-Sync dla 4 Decków, umożliwiając automatyczne dostosowanie tempa (BPM) do głównego Decka. Gdy dodasz do tego funkcję Active Loop, analizę harmoniczną i stylową, wytrzymałą obudowę otrzymasz profesjonalny produkt DJ, jakiego oczekujesz od Pioneer.

  KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI CDJ-900NXS

   

   1. Kolorowy ekran LCD z poprawionym przeglądaniem katalogów i informacjami o utworze
    CDJ-900NXS posiada duży ekran pokazujący najważniejsze informacje o utworach oraz funkcje zaczerpnięte z modelu CDJ-2000NXS.
    • Poprawione przeglądanie

     DJ może teraz wybrać w jaki sposób chce przeglądać katalogi – lista utworów, zdjęcia albumu lub inne, własne ustawienia. Przeglądanie ułatwia tekże duże pokrętło.

    • Wave Zoom

     Oprócz podglądu fali dźwiękowej (Wave Display), funkcja Wave Zoom pozwala na bardziej precyzyjne tworzenie pętli czy punktów CUE POINT.

    • Odliczanie Beatów (Beat Countdown)

     DJ może ustawić w programie rekordbox kluczowe punkty w utworze, a CDJ-900NXS będzie odliczał ilość beatów do tego punktu.

    • Analiza utworów

     System pokazuje, które utwory pasują do aktualnie odtwarzanego - aby Twój miks był zawsze w harmonii.

      

   

   1. Kompatybilny z utworami z rekordbox załadowanymi przez USB lub Wi-Fi

    CDJ-900NXS dostarczany jest z oprogamowaniem rekordbox, który umożliwia analizę utworów i ich przygotowanie do miksu. Możesz także bezpłatnie pobrać aplikację rekordbox na smartfony i tablety, dzięki czemu będziesz mógł bezprzewodowo ładować utwory wprost z telefonu, tableta czy komputera.

   

   1. Funkcja "My Settings" dla szybkiego dostępu do własnych ustawień
      DJ może uzyskać dostęp do swoich ustawień na każdym CDJ-900NXS dzięki funkcji My Settings. Odtwarzacz automatycznie rozpoznaje 17 zdefiniowanych wcześniej ustawień rekordbox, które są zapisane na pamięci USB, komputerze lub w bibliotece smarftona.    1. Wysokiej jakości podzespoły audio dla uzyskania wiernej reprodukcji dźwięku
      CDJ-900NXS wyposażono w profesjonalne podzespoły audio łącznie z kartą dźwiękową 24-bit. Stosunek sygnału do zakłóceń na poziomie 115 dB gwarantuje doskonałą reprodukcję dźwięku nawet przy wysokiej, klubowej głośności.  1. Wsparcie dla wielu formatów mulitmediów
   Oprócz kompatybilności ze smartfonami, tabletami, laptopami i komputerami PC, możliwe jest odtwarzanie z pamięci USB i płyt CD plików w formatach: MP3, AAC, WAV i AIFF.
  2. Pozostałe funkcje
   • Kontrola wielu programów DJ jako kontroler MIDI
   • Połączenie Pro-DJ Link pozwala na dzielenie jednego źródła nawet na 4 odtwarzacze za pośrednictwem przewodu LAN

   

  GŁÓWNE WŁAŚCIWOŚCI

  Odtwarzanie

  iPhone/iPad/iPod touch, Android phone/Android Tablet, 

  USB  (flash memory/HDD)

  Komputery (Mac/Windows PC)

  Audio CD, CD-R/RW

  Odtwarzane pliki

  MP3, AAC, WAV, AIFF

  (rekordbox™ dla iOS wspiera tylko  MP3 i AAC)

  System plików na pamięci USB 

  FAT, FAT32, HFS+

  Pasmo przenoszenia

  4 Hz ~ 20 kHz

  Stosunek Sygnał-zakłócenia

  115 dB lub więcej

  Zniekształcenia harmoniczne

  0.003 % lub mniej

  USB 

  USB A portx1, USB B port x 1

  Wyjścia Audio

  AUDIO OUT (RCA) x 1, DIGITAL OUT (KOAKSJALNE) x 1

  Inne gniazda 

  LAN(100Base-TX) x 1, CONTROL (φ3.5 mm) x 1

  Napięcie wyjściowe 2.0 Vrms Zasilanie AC 100-240V (50 Hz/60 Hz) Pobór mocy 33 W Maksymalne wymiary 320 mm  x 401.8 mm  x 105.5 mm  Waga 4.3 kg

   

  Dołączone oprogramowanie “rekordbox™” 


  Systemy operacyjne

  Mac OS®X 10.8, 10.7, 10.6, 10.5.8

  Windows®8 /Pro

  Windows®7 Home Premium/Professional/Ultimate

  Windows Vista® Home Basic/Home Premium/ Ultimate/Business (SP2 lub nowszy)

  Windows® XP Home Edition/Professional (SP3 lub nowszy)

  (Wersja Windows® XP Professional x64 nie jest kompatybilna)

   

  Kompatybilne pliki

  MP3, AAC, WAV, AIFF

   

 • PIONEER DDJ-SB - kontroler Serato DJ -Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja 929,00 zł

   

  Łatwa kontrola.

   

  DDJ-SB jest jeszcze bardziej mobilny niż popularny model DDJ-SX oraz DDJ-SR, jednocześnie oferując jednakowo intuicyjną obsługę takich funkcji Serato DJ Intro, jak pętle, efekty czy Hot Cues. Możesz także dokupić pełną wersję Serato DJ otrzymując tym samym dostęp do zaawansowanych funkcji.  Main Features

  Typ kontrolera MIDI

  Oprogramowanie w zestawie

  • Serato DJ Intro (darmowe pobranie)
  • Serato DJ (płatny upgrade)

  Zasilanie przez magistralę USB

  Gniazda wejściowe

  • MIC x 1(¼-calowy jack)

  Gniazda wyjściowe:

  • MASTER OUT x 1 (RCA x 1)
  • HEADPHONE MONITOR OUT x 2

  Pozostałe gniazda

  • USB B x 1

  Karta dźwiękowa TAK

  Plug and Play TAK

  Performance Control

  Kanały 2

  Filtr

  • Filtry Sound Colour na każdym kanale

  Efekty

  • FX engine Powered by iZotope: 10 efektów

  Punkty Hot Cue 4

  Automatyczna pętla TAK

  Manualna pętla TAK                             

  Tarcza Jog Aluminiowa

  Tryb Slip TAK               

  Funkcja Talkover TAK

  Specifications

  Pasmo przenoszenia 20 - 20,000  Hz

  Zniekształcenia harmoniczne 0.005% lub mniej

  Zasilacz AC 220-240V, 5 V DC

  Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 487.0 x 58.5 x 271.2 mm

  Waga 2,10 kg

  Wymagania systemowe

  • Windows 7 z Service Pack 1/Vista z Service Pack 1
   CPU: Intel 2.0 GHz Core 2 Duo, Memory: 1GB
  • Mac OS X 10.8.5/10.7.5/10.6.8
   CPU: Intel 1.6 GHz Core Duo, Memory 1GB
  • Rozdzielczość
   1280 x 720 lub wyższa

   

 • PIONEER DDJ-SZ - AUTORYZOWANY DEALER DSV POLSKA GWARANCJA - ODBIÓR OSOBISTY 0ZŁ 7 299,00 zł

   

  Stworzony dla profesjonalistów.

  DDJ-SZ jest pierwszym kontrolerem Pioneer, który tak bardzo przypomina nasze flagowe urządzenie CDJ-2000NXS.
  Zwróć uwagę na duże, podświetlane tarcze Jog z wyświetlaczem, które oferują szybkość reakcji i precyzję znaną
  z naszych najlepszych odtwarzaczy DJ.

  Większe i precyzyjniejsze tarcze tarcze
  Jog wyposażyliśmy w możliwość regulacji oporu. Dzięki temu, wszelkie operacje będą odbywać się z wybranym przez Ciebie naciskiem

  Pady funkcyjne
  DDJ-SZ wyposażony jest w podświetlane pady funkcyjne, które reagują na siłę wciśnięcia. Dzięki możliwości personalizacji podświetlenia każdego pada - zawsze będziesz wiedział gdzie jest przycisk, którego szukasz.

  Profesjonalne efekty
  Korzystaj z wielu wbudowanych efektów, takich jak: Pitch, Echo, Jet, Filter oraz z nowego Oscylatora, który może dodać dźwięki syren, klaksonów czy talerzy perkusyjnych do Twojego miksu.

  Więcej możliwości
  Dzięki filtrom górno i dolnoprzepustowym (high/low pass), z których możesz korzystać na 4 kanałach miksera i 2 kanałach mikrofonowych masz jeszcze więcej możliwości Tworzenia wyjątkowego miksu.

  Podłącz więcej urządzeń
  Dwie wbudowane karty dźwiękowe i dwa gniazda USB z przełącznikiem A/B umożliwiają podłączenie dwóch komputerów. DJ'e mogą zatem zmieniać się podczas trwania miksu.

  Zwiększona wytrzymałość
  Metalowe wykończenie oraz wytrzymałe suwaki i pokrętła gwarantują wytrzymałość - nawet w klubowych warunkach.

              


              

   

  Obejrzyj VIDEO:

   


   
   


   


   

   

 • PIONEER HDJ-500 - Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja + KUPON RABATOWY 299,00 zł

   

  Słuchawki HDJ-500 zostały zaprojektowane z myślą o wszechstronności jakiej wymaga styl życia DJ-ów   Słuchawki DJ

  • Słuchawki HDJ-500 zostały zaprojektowane z myślą o wszechstronności jakiej wymaga styl życia DJ-ów.
  • Wykorzystując rozwiązania technologiczne z najwyższych modeli słuchawek oraz nowe innowacje, HDJ-500 sprawiają, że monitorowanie tempa muzyki dance stało się bardziej precyzyjne.
  • Lekka, stylowa konstrukcja wykorzystująca technologię HDJ-2000
  • Dostępne również w kolorze białym, czarnym, zielonym i fioletowym.
  • Zaprojektowane do dynamicznego przekazu niskich i średnich częstotliwości
  • Najnowsza technologia zapewnia krystalicznie czyste brzmienie
  • Obracane ramię o 60 stopni elastyczna opaska na głowę dla monitorowania DJ
  • 3m przewód i 1m krótki przewód w zestawie

  Główne cechy:

  • Typ  Zamknięte słuchawki dynamiczne
  • Przetwornik 40 mm kopułka
  • Wtyk 3.5 mm 3P mini-plug (pozłacana, wkręcana)
  • Przewód 1.2 m mocowany od boku przewód spiralny (po rozciągnięciu 3 m), 1 m prosty przewód
  • Akcesoria 6.3 mm 3P adapter wtyczki (pozłacana, wkręcana)
  • Waga (bez przewodu) 195 g

  Specyfikacja:

  • Pasmo przenoszenia 5 - 28,000 Hz
  • Impedancja 45 Ohm
  • Maks. moc wejściowa 2.000 mW
  • Poziom wyjścia dźwięku 105 dB/mW

   

 • PIONEER HDJ-500 - Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja + KUPON RABATOWY 299,00 zł

  Słuchawki DJ

  • Słuchawki HDJ-500 zostały zaprojektowane z myślą o wszechstronności jakiej wymaga styl życia DJ-ów.
  • Wykorzystując rozwiązania technologiczne z najwyższych modeli słuchawek oraz nowe innowacje, HDJ-500 sprawiają, że monitorowanie tempa muzyki dance stało się bardziej precyzyjne.
  • Lekka, stylowa konstrukcja wykorzystująca technologię HDJ-2000
  • Dostępne również w kolorze czarynm, czerwony, zielonym i białym.
  • Zaprojektowane do dynamicznego przekazu niskich i średnich częstotliwości
  • Najnowsza technologia zapewnia krystalicznie czyste brzmienie
  • Obracane ramię o 60 stopni elastyczna opaska na głowę dla monitorowania DJ
  • 3m przewód i 1m krótki przewód w zestawie

  Główne cechy:

  • Typ  Zamknięte słuchawki dynamiczne
  • Przetwornik 40 mm kopułka
  • Wtyk 3.5 mm 3P mini-plug (pozłacana, wkręcana)
  • Przewód 1.2 m mocowany od boku przewód spiralny (po rozciągnięciu 3 m), 1 m prosty przewód
  • Akcesoria 6.3 mm 3P adapter wtyczki (pozłacana, wkręcana)
  • Waga (bez przewodu) 195 g

  Specyfikacja:

  • Pasmo przenoszenia 5 - 28,000 Hz
  • Impedancja 45 Ohm
  • Maks. moc wejściowa 2.000 mW
  • Poziom wyjścia dźwięku 105 dB/mW

   

 • PIONEER HDJ-500 - Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja + KUPON RABATOWY 299,00 zł

  Słuchawki DJ

  • Słuchawki HDJ-500 zostały zaprojektowane z myślą o wszechstronności jakiej wymaga styl życia DJ-ów.
  • Wykorzystując rozwiązania technologiczne z najwyższych modeli słuchawek oraz nowe innowacje, HDJ-500 sprawiają, że monitorowanie tempa muzyki dance stało się bardziej precyzyjne.
  • Lekka, stylowa konstrukcja wykorzystująca technologię HDJ-2000
  • Dostępne również w kolorze białym, czarnym, czerwonym i fioletowym.
  • Zaprojektowane do dynamicznego przekazu niskich i średnich częstotliwości
  • Najnowsza technologia zapewnia krystalicznie czyste brzmienie
  • Obracane ramię o 60 stopni elastyczna opaska na głowę dla monitorowania DJ
  • 3m przewód i 1m krótki przewód w zestawie

  Główne cechy:

  • Typ  Zamknięte słuchawki dynamiczne
  • Przetwornik 40 mm kopułka
  • Wtyk 3.5 mm 3P mini-plug (pozłacana, wkręcana)
  • Przewód 1.2 m mocowany od boku przewód spiralny (po rozciągnięciu 3 m), 1 m prosty przewód
  • Akcesoria 6.3 mm 3P adapter wtyczki (pozłacana, wkręcana)
  • Waga (bez przewodu) 195 g

  Specyfikacja:

  • Pasmo przenoszenia 5 - 28,000 Hz
  • Impedancja 45 Ohm
  • Maks. moc wejściowa 2.000 mW
  • Poziom wyjścia dźwięku 105 dB/mW

   


Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.