Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • PIONEER DJM-2000 NEXUS - Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja + KUPON RABATOWY 8 740,00 zł

   

  Pioneer po raz kolejny podnosi poprzeczkę przedstawiając DJM-2000nexus: 4-kanałowy mikser dla profesjonalistów, który łączy zaawansowane możliwości z intuicyjnym rozmieszczeniem funkcji - tak aby tworzenie kreatywnych miksów było jeszcze przyjemniejsze.

  Zbudowany w oparciu o konstrukcję swojego poprzednika - modelu DJM-2000, DJM-2000nexus wykorzystuje połączenie ProDJ Link LAN aby zapewnić sprawne połączenie z maksymalnie czterema odtwarzaczami płyt z serii CDJ. Funkcja Sync Master umożliwia DJ'owi na ustawienie BPM dla czterech odtwarzaczy CDJ i kontrolowanie beat'u z poziomu miksera. Opcja Beat Slice pozwala natomiast na "cięcie" utworów  w czasie rzeczywistym. Oprócz nowych funkcji, DJM-2000nexus oferuje również dobrze znane z poprzednich modeli udogodnienia takie jak: Quantized Beat Effects, Live Sampler czy Instant FX - pozwalające na tworzenie naprawdę wyjątkowych remiksów.

  Nowy mikser wyposażono w 5.8-calowy ekran dotykowy LCD z funkcją multi-touch, aby zapewnić szeroką gamę możliwości manipulowania muzyką. Ekran, pozwalający na sterowanie takimi funkcjami jak Sync Master czy Live Sampler, umożliwia także kontrolowanie trzech trybów pracy – Frequency Mix, Side Chaining Remix czy trybu MIDI.

  Profesjonalny DJM-2000nexus zaprojektowano z myślą o pracy w środowisku klubowym. Nowo-opracowany Peak Limiter eliminuje zakłócenia - nawet przy wysokiej głośności, podczas gdy suwaki kanałów zapewniają komfortowe i wieloletnie użytkowanie. Rozbudowane, wysokiej jakości podzespoły audio sprawiają, że DJM-2000nexus posiada najlepszy cyfrowy przetwornik A/D wśród całej rodziny mikserów DJM. Dodatkowo, chromowane pokrycie i białe podświetlenie LED sprawiają, że  CDJ-2000nexus wygląda tak dobrze, jak brzmi.

   

   

   

  Kluczowe funkcje DJM-2000nexus:


  ProDJ Link zapewnia zaawansowane możliwości podłączenia 

  Opcje połączeniowe ProDJ Link z gniazdami LAN pozwalają na podłączenie do czterech odtwarzaczy CDJ lub gramofonów i dwóch laptopów równocześnie. 

  To bezproblemowe połącznie pozwala na korzystanie z zaawansowanych funkcji, zarówno nowych, jak i znanych już wcześniej w produktach Pioneer:

  • NOWA! Funkcja Beat Slice: tnij utwory i zamieniaj je w sample tworząc oryginalne kompozycje. W tym samym czasie funkcja Quantize dopasuje Twoją kompozycję do aktualnie odtwarzanego beat'u.

  • NOWA! Sync Master: ustal BPM, a mikser zsynchronizuje do czterech odtwarzaczy CDJ bez potrzeby ustawiania każdego z osobna.

  • Live sampler: stwórz sample w czasie rzeczywistym, z utworu czy mikrofonu oraz załaduj je na odtwarzaczu CDJ. Teraz możesz dowolnie bawić się samplem - wykonywać scratch'e, pętle lub po prostu je odtwarzać.

   

  PEAK LIMITER eliminuje zakłócenia, nawet w klubowej głośności.

  DJ może zmaksymalizować głośność bez obawy o utratę jakości i zakłócenia. PEAK LIMITER dba o jakość dźwięku nawet przy wysokiej glośności. Dodatkowo, każdy kanał wyposażono w pomiar poziomu wejścia, dzięki czemu DJ jednym rzutem oka może skontrolować informacje o głośności. 


  NOWE wysokiej jakości suwaki kanałów.

  DJM-2000nexus wyposażono w suwaki zapewniające wieloletnie użytkowanie nawet w trudnych, klubowych warunkach. 


  ULEPSZONA jakość dźwięku dla uzyskania mocnego brzmienia

  DJM-2000nexus zapewnia doskonałą jakość dźwięku w oparciu o wysokiej jakości podzespoły. Zainstalowana karta dźwiękowa USB może przetwarzać dźwięk wejścia i wyjścia bez zbędnych strat w jakości. 32-bitowy przetwornik A/D jest najwyższym jakościowo spośród całej linii mikserów Pioneer DJM oferując krystaliczny dźwięk podczas gdy cyfrowy 32-bitowy DSP tłumi cyfrowy szum.


  Duży, kolorowy wyświetlacz dotykowy z multi-touch pozwalający na sterowanie trzema trybami pracy.

  Użytkownicy DJM-2000nexus mogą za pomocą ekranu dotykowego sterować pracą trzech trybów DJ'skich:

  • Frequency Mix : 7-pasmowy korektor dźwięku

  • Side Chain Remix: DJM-2000nexus korzystając z technologi znanej w stacji do remiksowania RMX-1000 , pozwala na korzystanie z łańcuchów FX.

  • Tryb MIDI: umożliwiający kontrolowanie oprogramowania DJ zainstalowanego na komputerze

   

  Profesjonalna konstrukcja i eleganckie wykończenie

  DJM-2000nexus doznał niewielkich kosmetycznych zmian, dzięki którym jeszcze lepiej prezentuje się w towarzystwie odtwarzaczy CDJ-2000nexus. Chromowana powłoka i białe podświetlenie elementów podkreślają klasę urządzenia.


  DJM-2000 firmware Ver 3.00

  Niektóre funkcje DJM-2000nexus będą dostępne także dla posiadaczy DJM-2000 dzięki aktualizacji oprogramowania fabrycznego. Więcej informacji: http://www.pioneer.eu/eur/support/page.html.


  Specyfikacja – DJM-2000nexus

   

  Liczba kanałów

  Audio: 4

  Mic: 1

  Wejścia:

  CD/Line x 6 (RCA)

  Phono x 2 (RCA)

  Digital In x 4 (Coaxial)

  Mic x 1 (XLR & ¼ inch Phone x 1)

  Wyjścia:

  Master Out x 2 (RCA x1, XLR x 1)

  Booth Out x 1 (¼ inch Phone)

  Headphone Monitor Out x1 (¼ inch Phone on top)

  Rec Out x1 (RCA)

  Digital Out x1 (Coaxial)

  Pozostałe gniazda:

  Send x1 (¼ inch Phone)

  Return x1 (¼ inch Phone)

  MIDI Out x1 (5P DIN)

  Control x2 (φ3.5 mini jack)

  USB B Port x1

  Link Port x6

  Częstotliwość próbkowania

  96 kHz

  Przetwornik D/A

  32bit

  Przetwornik A/D

  24 bit

  Pasmo przenoszenia

  20 Hz – 20 kHz

  Zniekształcenia

  Max. 0.004%

  S/N 

  107 dB (Line)

  Head room

  19dB

  Zasilanie

  AC 220 – 240 V (50/60 Hz)

  Pobór mocy

  40 W

  Wymiary

  430 mm (D) x 404 mm (SZ) x 107.9 mm (W)

  Waga

  8.6 kg

 • NUMARK NS6 - Autoryzowany Dealer NUMARK Polska Gwarancja 3 499,00 zł

  Siła czterech decków
  Solidny i mobilny, analogowy i cyfrowy, praktyczny i potężny. NS6 łączy w sobie najnowsze technologie z dekadami doświadczenia firmy Numark w projektowaniu wybitnego sprzętu DJ, co czyni go jednym z najbardziej zaawansowanych kontrolerów DJ na świecie. Zaprojektowany we współpracy z Serato, NS6 oferuje niesamowite doświadczenie pracy z czterema deckami z rewolucyjnymi możliwościami oferowanymi przez oprogramowanie Serato. NS6 jest w pełni przygotowany do obsługi czterech kanałów programowaych oraz dodatkowych, zewnętrznych źródeł sygnału. Z Serato DJ podłączysz i zmiksujesz sygnał z odtwarzaczy CD, gramofonów, odtwarzaczy MP3 oraz innych urządzeń. Z NS6 odkryjesz nowe horyzonty, zarówno fizyczne jak i muzyczne.

  Sterowanie w wysokiej rozdzielczości
  Koła Jog kontrolera NS6 są wspierane przez dokładnie tę samą technologię MIDI (3600 punktów na obrót), która wykorzystana była w wielokrotnie nagradzanym kontrolerze NS7 oraz NS7II. To największa prezycja, jaka kiedykolwiek została wykorzystaną w kontrolerze DJ. W połączeniu z automatycznie regulowaną czułością talerzy zapewnia to doskonałą precyzję sterowania. Dzięki wykorzystaniu standardu MIDI 14-bit w wysokiej rozdzielczości twoje miksy będą tak dokładne, jak nigdy wcześniej. Zaprojektowany z myślą o doskonałej współpracy z Serato DJ, NS6 zaciera granicę pomiędzy sprzętem oraz oprogramowaniem. Dwukolorowej diody LED otaczają każde koło JOG, zapewniając informację o wykorzystywanym decku oraz statusie odtwarzania.

  Niezależny mikser
  W centrum NS6 mieści się czterokanałowy mikser mogący operować samodzielnie, co przekłada się na możliwość miksowania nawet czterech zewnętrznych źródeł bez potrzeby uruchamiania komputera. Podłącz i miksuj sygnał z odtwarzaczy CD, gramofonów, odtwarzaczy MP3 oraz innych urządzeń nigdy więcej nie martwiąc się o niezręczne chwile ciszy i związane z nimi pomruki niezadowolenia ze strony tłumu. Ponadto, wbudowany 24-bitowy interfejs audio został zaprojektowany bez kompomisów zapewniając NS6 audiofilską jakość dźwięku, dzięki czemu twoje miksy zawsze będą czyste i klarowne.

  Podłącz wszystko
  Szeroki wachlarz wejść oraz wyjść pozwala na podłączenie niemal każdego urządzenia: wejścią RCA na każdym kanale oraz cztery wejścia liniowe z możliwością przełączenia dwóch w tryb phono oraz pozostałych w tryb Mic. Każdy kanał kontrolera posiada selektor wejścia umożliwiający proste przejście z trybu czterech programowych decków do korzystania z zewnętrznych źródeł. NS6 umożliwi Ci schywtanie muzyki z niemal każdego źródła i wykorzystanie jej w Twoim miksie.

  Ulepszony Strip Search
  Wykorzystując jedynie czubek palca, możesz bez wysiłku przeskoczyć do dowolnego punktu w odtwarzanym pliku i następnie upuścić wskaźnik dokładnie tam, gdzie jest on potrzebny. Technologia Strip Search, zaprezentowana po raz pierwszy w modelu NS7, została udoskonalona o równoległy pasek jasnych, czerwonych diód LED, dzięki którym odnajdziesz ścieżkę już po jednym spojrzeniu. Dzięki temu coraz rzadziej będziesz musiał spoglądać na ekran komputera. Doskonała kombinacja funkcji zawartych w kontrolerze NS6 nie wymaga abyś dostosowywał swojego stylu pracy do urządzenia to kontroler dostosuje się do twoich potrzeb umożliwiając Ci grę na najwyższym poziomie. Ponadto, w przeciwieństwie do niektórych imitacji, paski Strip Search są rozmieszczone intuicyjnie, więc nigdy ich przypadkiem nie aktywujesz.

  *widoczny na zdjęciach komputer nie jest częścią zestawu

  • czterokanałowy mikser
  • zintegrowany, profesjonalny, 24-bitowy interfejs audio z zbalansowanymi wyjściami XLR
  • dotykowe, podświetlane koła JOG pracujące w rozdzielczości 3600 punktów na obrót
  • sterowanie: Key Lock, Pitch Control, Manual oraz Instant Looping, Hot Cues, Beat Grid
  • mikser może pracować samodzielnie lub w połączeniu z komputerem
  • standard MIDI umożliwiający wykorzystania niemal każdej aplikacji DJ
  • 4 wejścia liniowe, 2 z możliwości podłączenia gramofonu, 2 z możliwością podłączenia mikrofonów
  • technologia Strip Search™ virtual needle-drop
  • możliwość nawigowania po bibliotece utworów bez wykorzystania myszki
  • oprogramowanie Serato DJ w zestawie
  • dedykowane sterowanie dla efektów iZotope
  • crossfade CP-PRO z możliwością dostosowania przejścia
  • sterowanie efektami z możliwością wyboru kanału
  • surowa, metalowa konstrukcjakoła jog: rozdzielczość 3600 punktów na obrót, 6-calowe, dwustrefowe, dotykowe, metalowe (niedotykowe, gumowane krawędzie kół)
  • sterowanie: 140 elementów (potencjometry, suwaki, koła, przyciski, przełączniki)
  • komunikaty MIDI: 214
  • waga: 6.33 kg
  • wymiary: 603 mm x 340 mm x 64 mm
  • próbkowanie: 44.1 kHz
  • rozdzielczość bitowa: 24-bit
  • MIDI: 14-bit

  Wejścia audio:

  • 2 wejścia mikrofonowe (1/4" zbalansowane)
  • 4 stereofoniczne wejścia liniowe (rca), 2 z preampami phono


  Wyjścia audio:

  • master: stereo XLR, stereo RCA
  • booth: stereo RCA
  • słuchawkowe: stereo 1/4" oraz stereo 1/8"


  SNR:

  • wyjścia zbalansowane (Stereo XLR: Master): > 99 dB (A-weighted)
  • wyjścia niezbalansowane (Stereo RCA: Master and Booth): > 98 dB (A-weighted)


  THD + N:

  • wyjścia zbalansowane (Stereo XLR: Master): < 0.005% (A-weighted)
  • wyjścia niezbalansowane (Stereo RCA: Master and Booth): < 0.005% (A-weighted)
  • wyjścia słuchawkowe (Stereo: 1/4" and 1/8"): < 0.03% (A-weighted)


  Poziomy sygnału:

  • wyjścia zbalansowane (Stereo XLR: Master): +26.3 dBu into > 1kO
  • wyjścia niezbalansowane (Stereo RCA: Master and Booth): +14.25 dBu into > 1kO
  • wyjścia słuchawkowe (Stereo: 1/4" and 1/8"): + 19 dBu into > 32O
  • zakres częstotliwości: 25 Hz – 20kHz (+0/-0.5 dB)

  W zestawie:

  • kontroler NS6
  • oprogramowanie Serato DJ
  • płyta ze sterownikami
  • zasilacz
  • kabel USB
 • NUMARK TTX USB Autoryzowany Dealer NUMARK Polska Gwarancja 2 349,00 zł

  Nowoczesny klasyk z opcją podłączenia do komputera

  TTXUSB jest w czołówce profesjonalnych gramofonów ponieważ został zaprojektowany specjalnie z myślą o współczesnych DJ-ach. Jego silikonowa podstawa doskonale absorbuje wibracje a wymienne ramię pozwala dostosować urządzenie do preferowanego stylu gry. TTXUSB, podobnie jak jego poprzednik oferuje zmienny moment siły a podświetlany panel wejść i wyjść znacznie ułatwia pracę w warunkach z ograniczonym dostępem światła. Wbudowany wskaźnik BPM oraz wymienne ramię (S lub proste) znacznie podnoszą funkcjonalność. Jednak największym atutem, dającym TTXUSB przewagę nad konkurencją jest wbudowane złącze USB, które umożliwia szybki transfer ścieżek audio z winyli do komputera. 

  Konwersja analogowego sygnału zajmuje jedynie kilka kliknięć myszy, dzięki oprogramowaniu EZ Vinyl Converter, znajdującemu się w zestawie. Z jego pomocą błyskawicznie skonwertujesz swoje tracki i dodasz je do biblioteki iTunes. 

  Dodatkową funkcją urządzenia są wyjścia cyfrowe do samplowania w czasie rzeczywistym. Blokada intonacji oraz kontrola pitch +/-50% gwarantują niezastąpioną funkcjonalność i uniwersalność. Dzięki nim, TTXUSB nadal pozostaje w grze, tworząc nowy standard gramofonów, który znacznie poszerza możliwości grania z winyli.

  • złącze USB – łatwa konwersja winyli do formatu cyfrowego
  • pierwszy na świecie, silnik o regulowanym momencie siły (2.5kg x cm, 3.7 kg x cm, 4.7 kg x cm) z napędem bezpośrednim
  • oprogramowanie EZ Vinyl Converter (PC) oraz EZ Audio Eonverter (Mac) w zestawie
  • opatentowany, wymienny system ramienia kompatybilny ze standardem S oraz prostym
  • wymienny pitch fader oraz wkładki – dostosowanie urządzenia do preferowanego stylu gry
  • niebieski, podświetlany wyświetlacz: RPM, BPM oraz pozostałe ustawienia
  • aluminiowa lampka stroboskopowa z bardzo jasną diodą LED
  • solidna stalowa konstrukcja z gumowanymi podstawą redukującą wibracje oraz niechciane szumy
  • aluminiowy talerz redukujący tarcie rotacyjne
  • precyzyjna regulacja cue, wysokości oraz systemu antywstrząsowego
  • odwracanie kierunku obracania się talerza regulowany czas startu i zatrzymania
  • regulowany zakres pitch: +/- 8 / 10 / 20 / 50 %
  • Key Lock utrzymujący tonację podczas zmiany tempa
  • wbudowany automatyczny miernik BPM
  • tryb pracy: 33 / 45 / 78 RPM z funkcją odwracania kierunku obrotowego
  • wyjście liniowe oraz gramofonowe
  • rozłączany przewód zasilania oraz złącza audio z podświetlanym panelem
  • w zestawie znajduje się głowica oraz adapter 45
  • class compliant – urządzenie działa po podłączeniu do komputera, bez potrzeby instalowania sterowników
 • NUMARK iDJ PRO - Autoryzowany Dealer NUMARK Polska Gwarancja 1 599,00 zł

  Wykorzystaj moc iPada
  iDJ Pro jest profesjonalnym kontrolerem, który poszerzając możliwości iPada, pozwala za pośrednictwem oprogramowania Algoriddm djay (sprzedawanego osobno) tworzyć profesjonalne miksy DJ-skie. Urządzenie posiada gładkie talerze, pokryte szczotkowanym aluminium oraz kontrolery i przemyślany design, które inspirują i doskonale pobudzają kreatywność. 

  „... pierwszy taki kontroler na świecie...” – Digital DJ Tips

  Pełna paleta opcji dla DJ-a
  Podłącz do swojego iPada iDJ Pro, skonfiguruj swój zestaw z dwoma gramofonami i zacznij miksować. Będziesz mieć dostęp zarówno do ekranu dotykowego jak i wrażliwych na dotyk kół JOG, aluminiowych pokręteł, przycisków Cue, opcji tworzenia pętli oraz zmiany tonacji i kontroli efektów. Raz skonfigurowany iPad już na zawsze zapewnia bezpieczną integrację, oferując intuicyjny i elastyczny system DJ.

  Integracja z iTunes
  Aplikacja Alogoriddm djay automatycznie integruje bibliotekę iTunesa z iDJ Pro, dzięki czemu będziesz mieć stały dostęp do wszystkich swoich utworów. Właściwie od razu możesz rozpocząć miksowanie, scratchowanie lub tworzenie bitów. Urządzenie posiada zestaw kontrolerów dedykowanych efektom, co pozwala na tworzenie niesamowitych przejść i zapierających dech w piersiach miksów. 

  „... Talerze są niezwykle precyzyjne, możesz zrealizować dosłownie wszystko...” 

  DJ w chmurze
  Dodatkowo, dzięki zaletom iPada, uzyskasz dostęp do praktycznie każdego utworu, którego jeszcze nie posiadasz w swojej bibliotece. iDJ Pro pozwala korzystać z chmury, z której pobieranie tracków trwa klika sekund. Dodatkowo, z pomocą AirPlay oraz Bluetooth wyślesz bezprzewodowo sygnał audio do posiadanego systemu nagłośnieniowego. 

  Professional Connections
  iDJ Pro oferuje wejście mikrofonowe, dodatkowe wejścia dla urządzeń peryferyjnych oraz zbalansowane wyjścia XLR. Możesz podłączyć swój odtwarzacz MP3, CD i miksować jeszcze więcej źródeł. Wejścia mikrofonowe doskonale sprawdzają się podczas imprez a podwójne wyjście słuchawkowe pozwala korzystać jednocześnie z gniazda 1/8” oraz 1/4”. 

  „...iDJ Pro jest niezwykle funkcjonalny i intuicyjny...” - DJWorx.com
  • integracja ekranu dotykowego i mocy obliczeniowej iPada oraz kontrolera DJ
  • kompatybilność z aplikacjami Djay i Vjay (sprzedawane osobno)
  • koła JOG aktywowane dotykowo, kontrolery pokryte szczotkowanym aluminium
  • obudowa ze szczotkowanego aluminium, kontrolery Hot Cue, Loop oraz konfiguracja efektów
  • 3 sposoby kontroli efektów: pokrętło filtru, pokrętło efektu oraz wirtualny pad X/Y
  • bezprzewodowy transfer sygnału audio w systemie Bluetooth lub AirPlay
  • obsługa wyjścia stereo w iOS6
  • pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz
  • THD+N: <0.03%
  • SNR: 105dB
  • wejścia: niezbalansowane RCA, wejście mikrofonowe ¼”
  • wyjścia: zbalansowane XLR, niezbalansowane RCA, słuchawkowe ¼” i 1/8”
  • kompatybilność z Core MIDI
  • poziom sygnału wyjściowego (XLR): 12.8 dBV
  • poziom sygnału wyjściowego (RCA): 6.8
  • zasilanie: 12V, 2A (gorący środkowy pin)
  • wymiary: 56 x 33 x 7.5 cm
  • masa: 2.52 kg
 • NUMARK CDN77USB - Autoryzowany Dealer NUMARK Polska Gwarancja 1 499,00 zł

  Kompletne rozwiązanie montowane do racka, wykorzystujące płyty CD i USB media.
   
  CDN77USB jest podwójnym odtwarzaczem USB/CD zaprojektowanym dla profesjonalnych DJów. Wspomaganie dysków USB pozwala na umieszczenie całej twojej biblioteki na pamięci USB FLASH lub innym twardym dysku i użyciu jej podczas występów, ale CDN77USB sprawdzi się również jeśli wolisz grać z tradycyjny płyt CD lub CD/MP3. Dodatkowo urządzenie naładowane różnymi funkcjami jak Master Tempo, Scratching, Seamless Loop, Pitch Control, efekty Reverse i Brake oraz licznik Auto-BPM, tworząc z CDN77USB niedrogą jednostkę z funkcjami premium. 

  Dla DJów których biblioteka żyje na komputerze, CDN77USB jest idealnym rozwiązaniem. Tysiące piosenek może być załadowanych z komputera na dysk USB, który łatwo połączysz z CDN77USB

  • dwa porty USB
  • dostęp i jednoczesne odtwarzanie z dysku USB
  • CD/MP3CD
  • wsparcie dla ID3 Tag
  • master Tempo
  • 4, 8, 16, 100% Pitch Control
  • scratching
  • seamless Loop
  • efekty Reverse i Brake
  • licznik Auto BPM
 • NUMARK C3FX Autoryzowany Dealer NUMARK Polska Gwarancja 1 199,00 zł

  Maksymalna ilość wejść oraz DSP Alesis
  C3FX to rackowy mikser z pięcioma kanałami mikrofonowymi oraz procesorem efektów Alesis, stworzony z myślą o DJ-ach grających w klubach, kościołach, przedstawieniach i innych. Zintegrowany procesor DSP pozwala idealnie ubarwić brzmienie, adekwatnie do zastanej sytuacji lub ustawień. 

  C3FX posiada aż pięć kanałów mikrofonowych, pięć liniowych oraz trzy gramofonowe. Każdy kanał oferuje 3-pasmową korekcję brzmienia. Ponadto, rozbudowany panel wyjść (zbalansowane, Master, Record oraz Zone) dopełnia całości w kwestii możliwości połączeń miksera. 

  Zaawansowany procesor DSP Alesis realizuje dwa rodzaje pogłosu Hall, trzy różne Room Reverby, trzy pogłosy płytowe, efekt stereo, Flanger dwa rodzaje Echo, Chorus-Reverb, Auto Wah, Vocal Cancel oraz Auto Pan. Innowacyjny efekt Vocal Cancel pozwala wyeliminować główny wokal w praktycznie każdym utworze, umożliwiając śpiewanie podczas karaoke.

  Mikser oferuje: opcję Split Cue oraz Blend Cue, regulację gain PFL a także funkcję Fader Start i panoramę na głównym faderze. Crossfader jest elementem wymiennym dla zapewnienia dłuższej żywotności urządzenia.
  • czterokanałowy mikser DJ
  • wejścia: 3 x gramofonowe (RCA), 5 x liniowe (RCA), 5 x wejście mikrofonowe
  • wyjścia: zbalansowane (XLR), Master (RCA), Record (RCA), Zone (RCA) słuchawkowe (1/4” stereo)
  • 16 cyfrowych efektów Alesis DSP: reverb, chorus, flange, delay i inne
  • Vocal Cancel – usuwanie linii wokalnej z utworu
  • 3-pasmowa korekcja brzmienia na każdym kanale
  • Cue
  • Crossfader
 • NUMARK NDX400 Autoryzowany Dealer NUMARKPolska Gwarancja 999,00 zł

  Odtwarzaj i scratchuj z MP3, płyt CD lub dysków USB
  NDX400 jest zaawansowanym odtwarzaczem MP3/CD oraz z dysków USB. . Technologia Anti-Shock Numarka sprawia, że muzyka gra nieprzerwanie. Trzy punkty Hot Cues oraz duże, dotykowe koło JOG dają Ci narzędzia do wyrażenia w pełni swojej kreatywności.


  Dzięki NDX400 i efektowi Brake, możesz zatrzymać odtwarzanie hamując je tak w przypadku gry na winylach, oraz użyć trybu odtwarzania od tyłu co potęguje wrażenie gramofonów. NDX400 wyposażony jest w płynną pętlę tworzącą i łączącą loopy w szybkich remixach. Tryby pojedyncze, ciągłe i do zaprogramowania pozwalają na pełną kontrolę i tworzenie dowolnych list odtwarzania. NDX200 wyposażony jest w funkcję FaderStart czyli rozpoczęcie odtwarzania kiedy poruszysz crossfader na kompatybilnym mikserze.

  • zaawansowany odtwarzacz CD, CD/MP3 i USB
  • port USB
  • dotykowe koło JOG
  • tryb odtwarzania od tyłu
  • trzy punkty Hot Cue
  • master Tempo
  • system Anti-ShockTM
  • płynna pętla
  • wyświetlacz tekstowy
  • efekt Brake
 • NUMARK C2 Autoryzowany Dealer NUMARK Polska Gwarancja 799,00 zł

  W pełni funkcjonalny mikser dla każdego DJ-a
  C2 to bardzo funkcjonalny mikser rackowy, z najbardziej intuicyjnym i łatwym w zrozumieniu interfejsem z oferty Numark. Jest to najlepsze dostępne rozwiązanie z punktu widzenia występów live oraz oferowanej funkcjonalności i jakości.

  5-pasmowa korekcja sygnału umożliwia precyzyjne dostosowanie odpowiedzi częstotliwościowej systemu do warunków akustycznych pomieszczenia. Rozbudowana sekcja kanału mikrofonowego oferuje doskonałe narzędzia, takie jak system auto-ducking, który automatycznie obniża poziom głośności odtwarzania podczas zapowiedź bądź go wycisza, pozwalając zapomnieć o sprzężeniach zwrotnych.

  W świecie mikserów, których design nie zawsze jest do końca przemyślany, a proste operacje niepotrzebnie skomplikowane. C2 oferuje bardzo prostolinijna ideologię, która sprawia że miksowanie staje się czystą przyjemnością. 
  • czterokanałowy mikser DJ
  • wejścia: 3 x gramofonowe RCA, 8 x liniowe RCA, dwa mikrofonowe (1/4”)
  • wyjścia: zbalansowane (XLR), Master (RCA), Zone (RCA), słuchawkowe (1/4” Stereo)
  • 5-pasmowa korekcja, wyłącznik na tylnym panelu
  • system auto-ducking (On/Off) z regulacją czułości
  • kolejkowanie rozdzielone (split) lub mieszane (blend)
  • regulacja PFL gain ze wskaźnikiem kontroli sygnału
  • Fader-start oraz panorama na głównym faderze
 • NUMARK NDX200 Autoryzowany Dealer NUMARK Polska Gwarancja 625,00 zł

  Solidne odtwarzanie CD 
  NDX200 jest odtwarzaczem CD o bardzo mocnej konstrukcji z dużym kołem JOG co daje pełny komfortu przy występach live. Technologia Anti-Shock Numarka sprawia, że muzyka gra nieprzerwanie. 

  NDX200 wyposażony jest w płynną pętlę tworzącą i łączącą loopy w szybkich remixach. Tryby pojedyncze, ciągłe i do zaprogramowania pozwalają na pełną kontrolę i tworzenie dowolnych list odtwarzania. NDX200 wyposażony jest w funkcję FaderStart czyli rozpoczęcie odtwarzania kiedy poruszysz crossfader na kompatybilnym mikserze.

  Nieważne czy jesteś weteranem czy dopiero zaczynasz, za cenę NDX200 nic innego nie da ci więcej funkcji.
  • obsługa płyt CD i CDr
  • duże koło JOG
  • technologia Anti-ShockTM
  • płynna pętla
  • różne tryby odtwarzania
  • funkcja Fader Start (wymagany kompatybilny mikser)

  W zestawie:

  • odtwarzacz NDX200
  • kabel stereo RCA
  • kabel zasilający
 • NUMARK PT01USB - Autoryzowany Dealer NUMARK Polska Gwarancja 499,00 zł

  Najprostszy sposób cyfryzacji twoich winyli
  Numark stworzył rewolucyjny, przenośny gramofon, który umożliwi ci konwersję twoich płyt winylowych do formatów WAV lub MP3. Gramofon PT01 możesz używać zarówno po podłączeniu do kontaktu jak i na bateriach. Dzięki pokrywie z rączką i wbudowanemu głośnikowi urządzenie staje się całkowicie mobilne.
   
  Wystarczy połączyć PT-01USB z komputerem aby zgrać całą płytę winylową na dysk, przy użyciu dołączonego oprogramowania. Nie będą potrzebne, żadne dodatkowe sterowniki. Importowanie Audio jest bardzo proste dzięki dołączonym programom EZ Vinyl Converter 2 (PC) oraz EZ Audio Converter (Mac). 
  • USB
  • Pokrywa
  • Zasilanie (dołączony zasilacz lub baterie 6xD – nie dołączono)
  • Wbudowany głośnik
  • Silnik z obrotami 33, 45 i 78 RPM
  • Zgodne z płytami winylowymi do 12”
  • Wyjścia RCA i słuchawkowe
  • Dołączony kabel USB
  • Minimalne wymagania systemowe (PC): Windows 2000/XP/Vista, USB 1.1
  • Minimalne wymagania systemowe (MAC): Mac OS X 10.4.x, USB 1.1
 • NUMARK iDJ Live II - Autoryzowany Dealer NUMARK Polska Gwarancja 499,00 zł

  Miksowanie staje się realne
  iDJ Live II daje Ci pełną kontrolę, dzięki której stworzysz niezwykle precyzyjne miksy swoich utworów. Zupełnie nowy design oraz komunikacja w standardzie USB pozwolą Ci miksować według Twoich zasad. Podłącz iDJ Live do swojego urządzenia opartego o iOS lub laptopa i korzystaj z preferowanej aplikacji DJ. Używając czułego crossfadera, korekcji barwy oraz aktywowanych dotykowo kół JOG zdobędziesz publiczność każdego klubu i sceny. 

  Korzystaj z dowolnego sprzętu
  Z pomocą iDJ Live II możesz miksować muzykę na swoim Macu, PC, iPadzie oraz iPhonie. To Ty wybierasz! Standardowe połączenie USB zapewnia kompatybilność z niemal każdym hostem Mac bądź PC. Dołączone do zestawu złącze Lighting pozwala na parowanie kontrolera z nową generacją iPad, iPhone oraz iPod Touch. 

  Profesjonalny DJ
  Dwa duże talerze oraz umieszczona centralnie sekcja miksera z crossfaderem dają możliwości, z jakich korzystają DJ na całym świecie. Wystarczy że załadujesz tracki do dwóch decków, by chwile później przycinać ich fragmenty, kolejkować oraz scratchować. 

  Miksowanie
  iDJ Live II współpracuje z wielokrotnie nagradzanym Algoriddmem, przeznaczonym dla iPada, iPhone’a oraz iPoda Touch. W zestawie znajduje się również oprogramowanie DJ LE dla Mac, więc możesz rozpocząć pracę zaraz po podłączeniu kontrolera do posiadanego hosta. Miksuj utwory ze swojej biblioteki iTunes z pomocą bardzo realistycznego interfejsu gramofonowego. Możesz grać występy live, miksować w podróży bądź wykorzystać opcję Automix i pozwolić na automatyczne odtwarzanie Twoich utworów.  

  Miksuj wideo z pomocą VJay
  Wynieś swoje umiejętności na wyższy poziom. Algoriddm vjay (sprzedawany osobno) obsługuje wideo, co pozwala na jednoczesne miksowanie obrazu z pomocą iDJ Live II. Możesz wykorzystać wiele przekształceń w czasie rzeczywistym, efektów oraz użyć scratchowania wideo, kreując niesamowite animacje i udostępniając je na youtube, facebooku i innych serwisach. 

  Podłącz się i rozpocznij imprezę!
  iDJ Live II jest dostarczany wraz ze statywem dla iPada oraz specjalnym przewodem audio/głośnikowym, który pozwalającym na łatwą konfigurację systemu i szybkie rozpoczęcie pracy. 
   
  * widoczne na zdjęciu kompter i iPad nie są częscią zestawu
  • kontroler współpracujący z iPadem, iPhonem, iPodem oraz komputerami Mac i PC
  • system jest wyposażony w: crossfader, korekcję brzmienia, oraz koła JOG reagujące na dotyk
  • w zestawie Algoriddm djay LE (Mac)
  • w zestawie Virtual DJ LE przeznaczony dla Mac i PC
  • kompatybilność z Algoriddm vJay (brak w zestawie) – oprogramowanie do obróbki video
  • dołączony przewód słuchawki/monitory
  • w zestawie statyw do iPada
  • zasilanie USB, nie wymaga dodatkowego zasilacza
 • NUMARK Orbit Autoryzowany Dealer NUMARKPolska Gwarancja 499,00 zł

  Kontroluj atmosferę
  Orbit upycha ogromne możliwości kontroli MIDI w bardzo intuicyjną kompaktową konstrukcję, która idealnie leży w rękach. Każdy centymetr urządzenia, jest jak szyty na miarę do występu na żywo i bezprzewodowej kontroli. Urządzenie możesz konfigurować na nieskończoną ilość sposobów i zrealizować wszystkie pomysły jakie podsuwa twoja wyobraźnia i kreatywność. Bezprzewodowa manipulacja efektami, odpalanie sampli, kontrola oprogramowania i wzbudzanie świateł to tylko kilka możliwości.

  Miksuj ruchem
  Dzięki zainstalowanemu w urządzeniu akcelerometrowi twój miks podąża za twoimi ruchami. Przyporządkuj głośność, efekt lub parametry filtra do triggerów na ramionach i szykuj się na jazdę. Poprzez przechylanie urządzenie w prawo, lewo lub do przodu, do tyłu możesz stworzyć przenikanie efektów lub nawet połączyć dwa efekty na raz- wystarczy, że przytrzymasz w dół obie krawędzie urządzenia i zaczniesz nimi poruszać.

  Nadaj barw swojemu wykonaniu
  16 podświetlanych padów Orbita daje się w pełni dostosować do Twoich potrzeb, tak byś mógł uporządkować wszystkie parametry pod swój styl gry, możliwa jest również zmiana koloru podświetlania każdego z padów. Z czterema dostępnymi do wyboru bankami, pady pozwalają Ci na przyporządkowanie do 64 hot cues, przejść, klipów video, ampli i innych. Dodatkowo umieszczone w Centrum urządzenia pokrętło pozwala na przyporządkowanie do czterech wirtualnych gałek na każdy bank co daje w sumie 16 parametrów.

  Doświadczenie bezprzewodowego stanu nieważkości
  Występuj bezprzewodowo lub… Orbit ładuje się i kontroluje oprogramowanie przez USB. Charakteryzuje się ultra-nisko latencją przy częstotliwości 2,4GHz, zasięgu ok. 30m i długą pracą na baterii dochodzącą do 8h a w trybie standy do 24h. Dzięki obracanej klamrze i metalowym zaczepom, możesz podpiąć urządzenie do paska lub powiesić je na szyi aby móc z niego skorzystać w każdym momencie występu.
  • ultra-niska latencja przy częstotliwości 2,4 GHz dla bezprzewodowej kontroli
  • 16 podświetlanych padów, 4 banki do wyboru, 4 wirtualne gałki na każdy bank
  • wbudowany akcelerometr dla kontroli ruchem
  • 100% konfiguracji MIDI: muzyka, oprogramowanie, video, efekty, światło i więcej
  • możliwość przypięcia do paska lub powieszenia na szyi
  • dołączony edytor MIDI do prostej i szybkiej konfiguracji
  • podświetlane aluminiowe pokrętło
  • dołączone oprogramowanie Orbit DJ
  • bateria li-ion

  W zestawie

  • kontroler Orbit
  • pprogramowanie Orbit DJ
  • oprogramowanie do edycji MIDI Editor
  • pasek
  • pokrowiec
  • kabel USB

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.