Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • GWOŹDZIE BUDOWLANE 4,5x125 S 5 " cena za 1 kg 7,90 zł

  GWOŹDZIE BUDOWLANE 4,6x125   S 5 " cena za 1 kg   DŁugość L----125 mm Grubość D----4,6mm  
 • PRĘT GWINTOWANY M 10 x 1000 ocynkowany 2,66 zł

  PRĘT GWINTOWANY M 10 x 1000 ocynkowany d=10mm L=1000 mm   SZPILA BUDOWLANA (PRĘT GWINTOWANY) wykonana z wysokiej jakości stali węglowej, ocynkowana .
 • SUPERMAL ŻÓŁTA 0,8 L 20,97 zł

  SUPERMAL FARBA OLEJNO-FTALOWA   ŻÓŁTA ŚNIEŻKA 0,8 L emalia odporna na środki dezynfekujące* spełnia wymagania pomieszczeń użyteczności publicznej i służby zdrowia trudno zapalna powłoka - klasa palności D-s1, d0 odporna na czynniki mechaniczne i atmosferyczne trwałe i żywe kolory doskonała wydajność i krycie *badania przeprowadzono na wybranych próbkach dezynfektantów SUPERMAL® Emalia olejno-ftalowa stosowana jest do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna, materiałów drewnopochodnych, tynków oraz elementów stalowych i żeliwnych użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, takich jak: okna, drzwi, meble, ogrodzenia, lamperie itp. Polecana do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, przeznaczonych na stały pobyt chorych w budynkach służby zdrowia oraz przeznaczonych na stały pobyt dzieci i młodzieży w budynkach oświaty, a także w pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania produktów żywnościowych (bez bezpośredniego kontaktu z żywnością). Przygotowanie podłoża podłoże powinno być suche bez rdzy, kurzu, zatłuszczeń i innych zanieczyszczeń miejsca zażywiczone i tłuste przemyć benzyną ekstrakcyjną nowe powierzchnie drewniane i z materiałów drewnopochodnych zaleca się pomalować farba Śnieżka Grunt do Drewna powierzchnie drewniane szczególnie narażone na działanie czynników atmosferycznych przed farbą podkładową należy dodatkowo pomalować bezbarwnym impregnatem do drewna VIDARON nowe powierzchnie metalowe zagruntować szybkoschnącą farbą antykorozyjną Śnieżka Urekor S zniszczone powłoki farb olejnych źle przylegające do podłoża usunąć, oczyścić z rdzy, brudu i innych zanieczyszczeń, w razie potrzeby ubytki zaszpachlować, odsłonięte podłoże zagruntować dobrej jakości stare powłoki zmatowić drobnoziarnistym papierem ściernym i odpylić Przygotowanie wyrobu emalię starannie wymieszać w zależności od potrzeby rozcieńczyć rozpuszczalnikiem do wyrobów ftalowych i olejnych lub benzyną lakową do lepkości roboczej Malowanie malować w temp. podłoża i otoczenia powyżej +10°C i wilgotności powietrza poniżej 80%., płaskim pędzlem z miękkim włosiem, wałkiem gąbkowym (flokowym) lub przez natrysk kolejną warstwę nanosić po około 24 godz. (niska temp. i duża wilgotność powietrza przedłuża czas schnięcia) narzędzia po zakończeniu prac malarskich umyć w rozcieńczalniku olejno-ftalowym, uniwersalnym lub benzynie lakowej
 • ZAPRAWA TYNKARSKA "ATLAS" 25 KG 11,03 zł

  ZAPRAWA TYNKARSKA ATLAS - tradycyjny tynk cementowy kat. III Opis Tworzy tynk dwuwarstwowy kat 0-III – tynk składa się z dwóch warstw: „obrzutki wstępnej” i „narzutu wierzchniego”. Zaprawa oferowana jest w dwóch wersjach: do tynkowania ręcznego bądź maszynowego (opakowania oznaczone dodatkowo literą M). Rodzaje tynkowanych podłoży – sufity i ściany z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych bądź silikatowych; powierzchnie z betonu, gazobetonu, płyt wiórowo-cementowych, tynku cementowego i cementowo-wapiennego, Główne właściwości ? wysoka plastyczność ? tynkowanie ręczne lub maszynowe ? wysoka wytrzymałość CS II ? grubość warstwy 6 -30 mm ? tynkowanie ścian i sufitów Główne parametry ? grubość warstwy: 6 - 30 mm ? zużycie: 25 kg/ 1,3-1,4 m2/ 1 cm ? wytrzymałość na ściskanie: kategoria CSII
 • KluczE DO PRZEWODÓW HAMULC. 3cz 24,05 zł

  KLUCZE DO PRZEWODÓW HAMULC. 3CZ. 57700 VOREL Zestaw 3 specjalistycznych kluczy, przeznaczonych do odkręcania przewodów hydraulicznych (hamulcowych) układu hamulcowego, przewodów paliwowych w układach wysokiego ciśnienia oraz instalacji gazowych i chłodniczych. Dzieki swojej budowie ułatwiają montaż i demontaż. Zestaw zawiera klucze w rozmiarach 10, 11, 12, 13, 15, 17mm.
 • KASK OCHRONNY BIAŁY 74190 VOREL 12,15 zł

  KASK OCHRONNY BIAŁY 74190 VOREL   Profesjonalny kask budowlany jest podstawowym zabezpieczeniem głowy pracownika przed niebezpiecznymi urazami. Głównym jego zadaniem jest ochrona przed spadającymi przedmiotami oraz wystającymi, często ostrymi częściami konstrukcji, znajdujących się na stanowisku pracy.
 • KASK OCHRONNY czERWONY 74191 VOREL 12,15 zł

  KASK OCHRONNY CZERWONY 74191 VOREL   Profesjonalny kask budowlany jest podstawowym zabezpieczeniem głowy pracownika przed niebezpiecznymi urazami. Głównym jego zadaniem jest ochrona przed spadającymi przedmiotami oraz wystającymi, często ostrymi częściami konstrukcji, znajdujących się na stanowisku pracy.
 • KASK OCHRONNY POMARAŃczOWY 74194 VOREL 11,60 zł

  KASK OCHRONNY POMARAŃCZOWY 74194 VOREL   Profesjonalny kask budowlany jest podstawowym zabezpieczeniem głowy pracownika przed niebezpiecznymi urazami. Głównym jego zadaniem jest ochrona przed spadającymi przedmiotami oraz wystającymi, często ostrymi częściami konstrukcji, znajdujących się na stanowisku pracy.
 • PRĘT GWINTOWANY M 8 x 1000 ocynkowany 1,70 zł

  PRĘT GWINTOWANY M 8 x 1000 ocynkowany d=8mm L=1000 mm   SZPILA BUDOWLANA (PRĘT GWINTOWANY) wykonana z wysokiej jakości stali węglowej, ocynkowana .
 • KLEJ MONTAŻOWY KL 50A 300 ml. SOUDAL 10,90 zł

  KLEJ MONTAŻOWY KL 50A 300 ml. SOUDAL   Wodoodporny klej montażowy na bazie dyspersji akrylowej - bezwonny i bezpieczny dla delikatnych materiałów dekoracyjnych Właściwości: Nie zawiera rozpuszczalników - bezwonny, nie wydziela szkodliwych związków lotnych Wypełnia i niweluje niewielkie nierówności podłoża. Doskonała przyczepność do wszelkich porowatych podłoży budowlanych: betonu, tynku, cegły, płyty gipsowo-kartonowej, drewna itp. Nie spływa z powierzchni pionowych Po utwardzeniu spoina daje się malować Zastosowanie: Mocowanie rozet, profili i paneli dekoracyjnych z polistyrenu i innych materiałów spienionych, korka itp. Montaż listew, progów, ekranów maskujących z drewna i materiałów drewnopochodnych Awaryjne klejenie płytek ceramicznych, przełączników, uchwytów z tworzyw sztucznych. Uwaga! przynajmniej jedna z powierzchni musi być porowata. Dostępne pojemności: 300 ml  
 • SUPERMAL BRĄZOWA 5 L 83,23 zł

  SUPERMAL FARBA OLEJNO-FTALOWA  BRĄZOWA ŚNIEŻKA 0,8 L emalia odporna na środki dezynfekujące* spełnia wymagania pomieszczeń użyteczności publicznej i służby zdrowia trudno zapalna powłoka - klasa palności D-s1, d0 odporna na czynniki mechaniczne i atmosferyczne trwałe i żywe kolory doskonała wydajność i krycie *badania przeprowadzono na wybranych próbkach dezynfektantów SUPERMAL® Emalia olejno-ftalowa stosowana jest do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna, materiałów drewnopochodnych, tynków oraz elementów stalowych i żeliwnych użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, takich jak: okna, drzwi, meble, ogrodzenia, lamperie itp. Polecana do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, przeznaczonych na stały pobyt chorych w budynkach służby zdrowia oraz przeznaczonych na stały pobyt dzieci i młodzieży w budynkach oświaty, a także w pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania produktów żywnościowych (bez bezpośredniego kontaktu z żywnością). Przygotowanie podłoża podłoże powinno być suche bez rdzy, kurzu, zatłuszczeń i innych zanieczyszczeń miejsca zażywiczone i tłuste przemyć benzyną ekstrakcyjną nowe powierzchnie drewniane i z materiałów drewnopochodnych zaleca się pomalować farba Śnieżka Grunt do Drewna powierzchnie drewniane szczególnie narażone na działanie czynników atmosferycznych przed farbą podkładową należy dodatkowo pomalować bezbarwnym impregnatem do drewna VIDARON nowe powierzchnie metalowe zagruntować szybkoschnącą farbą antykorozyjną Śnieżka Urekor S zniszczone powłoki farb olejnych źle przylegające do podłoża usunąć, oczyścić z rdzy, brudu i innych zanieczyszczeń, w razie potrzeby ubytki zaszpachlować, odsłonięte podłoże zagruntować dobrej jakości stare powłoki zmatowić drobnoziarnistym papierem ściernym i odpylić Przygotowanie wyrobu emalię starannie wymieszać w zależności od potrzeby rozcieńczyć rozpuszczalnikiem do wyrobów ftalowych i olejnych lub benzyną lakową do lepkości roboczej Malowanie malować w temp. podłoża i otoczenia powyżej +10°C i wilgotności powietrza poniżej 80%., płaskim pędzlem z miękkim włosiem, wałkiem gąbkowym (flokowym) lub przez natrysk kolejną warstwę nanosić po około 24 godz. (niska temp. i duża wilgotność powietrza przedłuża czas schnięcia) narzędzia po zakończeniu prac malarskich umyć w rozcieńczalniku olejno-ftalowym, uniwersalnym lub benzynie lakowej

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.