Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • WYRZYNARKA 1" 7cz 26-63 mm Vorel 28710 3,67 zł

  WYRZYNARKA 1" 7CZ. 26-63 MM vorel 28710    Numer artykułu: 28710 EAN 5906083287107 Średnica: 26x63mm Cale: 7x1"
 • WYRZYNARKA 2" 7cz 26-63 mm Vorel 28720 4,46 zł

  WYRZYNARKA 2" 7CZ. 26-63MM vorel 28720   Popularny element osprzętu do wiertarek. Wykonane ze sprężystej utwardzanej blachy okrągłe brzeszczoty mocowane w stabilnej aluminiowej podstawie. Pozwalają wycinać w drewnie, sklejkach, plastikach itp. otwory o dużych średnicach. Wiertło centrujące dla łatwego i dokładnego rozpoczynania. 
 • Stół Alido II 2 649,84 zł

  Okrągły stół Alido II wykonany został z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Jego produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.
 • Cortaflex Powder 227 g (1 m-c) 140,00 zł

  Opis: Preparat chondroprotekcyjny, usprawnia funkcjonowanie stawów. Jest preparatem, w którym odpowiednio dobrana dawka kwasu hialuronowego pozwala na zapobieganie zwyrodnieniom stawów. Działanie: Jest preparatem z rodziny Cortaflex, w którym odpowiednio dobrana dawka kwasu hialuronowego pozwala na zapobieganie zwyrodnieniom stawów. Bardzo skuteczny i ekonomiczny Cortaflex Powder jest najpopularniejszym produktem w naszej ofercie, doskonały dla koni młodych, starych, aktywnych jak również na emeryturze. Analiza: * białko - 12%, * włókno surowe - 16%, * olej i tłuszcz - 2%, * popiół - 6%, * siarka - 0,04%, * glicyna - 1%, * glutamina - 1%, * prolina - 0,31%, * kwas glukuronowy – 0,5%, * kwas glutaminowy – 0,3%. Skład: Dehydrated alfalfa meal, dekstroza, hydrolizat białka, Mucopolisacharydy, kwas hialuronowy, glicyna, L – glutamina, kwas glutaminowy, L-alanina, L-arginina, L-seryna, L-walina, L-histydyna, L-tyrozyna, L-izoleucyna, kwas asparaginowy, siarczan manganu, Pyriodoxine HCI, kwas askorbinowy, siarka, siarczan miedzi, guma ksantynowa, proponian amonu, oleje mineralne. Dawkowanie: Konie 500kg - 7g dziennie z paszą. Pozostałe konie adekwatnie do wagi. Zapas na 1 m-c.
 • Szafa skrytkowa BHP/3/6 1 122,00 zł

  Sześciodrzwiowa szafa skrytkowa BHP/3/6. Każda z komór wyposażona jest w wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. W drzwiach skrytek wykonane są otwory wentylacyjne. Szafa wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Skrytki zamykane zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa skrytkowa BHP/6 851,00 zł

  Sześciodrzwiowa szafa skrytkowa BHP/6. W drzwiach skrytek wykonane są otwory wentylacyjne. Szafa wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Skrytki zamykane zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa ubraniowa BHP/3 934,00 zł

  Trzydrzwiowa szafa ubraniowa BHP/3 wyposażona w półkę, wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. Szafa wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Krzesło Ero I 889,38 zł

  Krzesła tej serii wykonane zostały z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.
 • Ławka Turo I 1 994,70 zł

  Meble z tej serii wykonane zostały z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.
 • Szafa skrytkowa BHP/4 777,00 zł

  Czterodrzwiowa szafa skrytkowa BHP/4. Każda z komór wyposażona jest w wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. W drzwiach skrytek wykonane są otwory wentylacyjne. Szafa wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Skrytki zamykane zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa ubraniowa BHP/1 462,00 zł

  Jednodrzwiowa szafa ubraniowa BHP/1 wyposażona w półkę, wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. Posiada podział wewnętrzny komory szafy (czyste / brudne). Szafa wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Krzesło Ero II 839,36 zł

  Krzesła z tej serii wykonane z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.