Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Stół Alido II 2 649,84 zł

  Okrągły stół Alido II wykonany został z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Jego produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.
 • Krzesło Ero I 889,38 zł

  Krzesła tej serii wykonane zostały z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.
 • Krzesło Ero II 839,36 zł

  Krzesła z tej serii wykonane z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.
 • Ławka Turo I 1 994,70 zł

  Meble z tej serii wykonane zostały z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.
 • Stół Alido I 3 989,40 zł

  Owalny stół Alido I wykonany został z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Jego produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.
 • Szafa ubraniowa BHP/1 462,00 zł

  Jednodrzwiowa szafa ubraniowa BHP/1 wyposażona w półkę, wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. Posiada podział wewnętrzny komory szafy (czyste / brudne). Szafa wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa ubraniowa BHP/3 934,00 zł

  Trzydrzwiowa szafa ubraniowa BHP/3 wyposażona w półkę, wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. Szafa wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa skrytkowa BHP/3/6 1 122,00 zł

  Sześciodrzwiowa szafa skrytkowa BHP/3/6. Każda z komór wyposażona jest w wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. W drzwiach skrytek wykonane są otwory wentylacyjne. Szafa wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Skrytki zamykane zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa skrytkowa BHP/4 777,00 zł

  Czterodrzwiowa szafa skrytkowa BHP/4. Każda z komór wyposażona jest w wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. W drzwiach skrytek wykonane są otwory wentylacyjne. Szafa wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Skrytki zamykane zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa skrytkowa BHP/6 851,00 zł

  Sześciodrzwiowa szafa skrytkowa BHP/6. W drzwiach skrytek wykonane są otwory wentylacyjne. Szafa wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Skrytki zamykane zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa skrytkowa BHP/8 925,00 zł

  Ośmiodrzwiowa szafa skrytkowa BHP/8. W drzwiach skrytek wykonane są otwory wentylacyjne. Szafa wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Skrytki zamykane zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa ubraniowa BHP/2 633,00 zł

  Dwudrzwiowa szafa ubraniowa BHP/1 wyposażona w półkę, wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na cokole wykonanym z blachy ocynkowanej (malowanej) o grubości 1 mm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.