Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Szafka nocna KDB-4a Modern 282,00 zł

  Szafka nocna z kolekcji Modern z dwoma szufladami. Całość uzupełniają stylizowane, kute uchwyty w szufladach wybarwione w starym złocie. Szafka wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Blat grubości 30 mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Dna szuflad oraz ściana tylna wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Szuflady wysuwane są na prowadnicach kulkowych z samodomykiem gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę.
 • Szafka nocna Vega Modern 319,00 zł

  Szafka nocna z kolekcji Modern z dwoma szufladami. Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach. Szafka w całości wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Blat grubości 30 mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Dna szuflad oraz ściana tylna wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Szuflady wysuwane są na prowadnicach rolkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę.
 • Witryna WDB-3a Modern 1 178,00 zł

  Wąska witryna z kolekcji Modern z przeszklonymi drzwiami, za którymi znajdują się trzy zamontowane na stałe półki oraz dwie duże szuflady poniżej drzwiczek. Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach oraz kute uchwyty w drzwiach wybarwione w starym złocie. Witryna w całości wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Zwieńczenie górne witryny frezowane z masywu o grubości 50 mm. Ściana tylna witryny wykończona boazerią olchową, natomiast w części dolnej wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Szuflady wysuwane są na prowadnicach kulkowych z samodomykiem, natomiast fronty osadzone na zawiasach puszkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę. UWAGA! PRODUKT W KOLORZE WENGE, CALVADOS I ORZECH BOLOŃSKI POKAZANY NA ZDJĘCIU DOSTĘPNY JEST ZA DOPŁATĄ.
 • Witryna narożna WDB-3b Modern 1 463,00 zł

  Wąska, narożna witryna z kolekcji Modern z przeszklonymi drzwiami, za którymi znajdują się trzy zamontowane na stałe półki oraz dwie głębokie szuflady poniżej drzwiczek. Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach oraz kute uchwyty w drzwiach wybarwione w starym złocie. Witryna w całości wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Zwieńczenie górne witryny frezowane z masywu o grubości 50 mm. Ściana tylna wykończona boazerią olchową, natomiast w części dolnej wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Szuflady wysuwane są na prowadnicach kulkowych z samodomykiem, natomiast fronty osadzone na zawiasach puszkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę. UWAGA! PRODUKT W KOLORZE WENGE I CALVADOS POKAZANY NA ZDJĘCIU DOSTĘPNY JEST ZA DOPŁATĄ.
 • Stolik RTVD-2 Modern 645,00 zł

  Stolik RTV z kolekcji Modern składający się ze stałej półki, dwóch przestrzeni na sprzęt RTV oraz dużej szuflady, po bokach za drzwiczkami uchwyty na płyty CD/DVD. Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach oraz kute uchwyty w drzwiach wybarwione w starym złocie. Stolik RTV w całości wykonany z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Blat o grubości 30mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Szuflady wysuwane są na prowadnicach kulkowych z samodomykiem gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę. UWAGA! PRODUKT W KOLORZE WENGE, CALVADOS I ORZECH BOLOŃSKI POKAZANY NA ZDJĘCIU DOSTĘPNY JEST ZA DOPŁATĄ.
 • Stolik RTVD-3 Modern 1 290,00 zł

  Duży stolik RTV z kolekcji Modern posiada trzy pojemne szuflady. Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach. Stolik RTV wykonany z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Blat o grubości 30mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Ściana tylna wykończona płytą pilśniową lakierowaną. Szuflady wysuwane są na prowadnicach kulkowych z samodomykiem gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę. UWAGA! PRODUKT W KOLORZE WENGE, CALVADOS I ORZECH BOLOŃSKI POKAZANY NA ZDJĘCIU DOSTĘPNY JEST ZA DOPŁATĄ.
 • Ława ADB-1 Modern 615,00 zł

  Ława z kolekcji Modern w kształcie prostokąta, nierozkładana. Nogi ławy skosowane. Ława w całości wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 30 mm pokryta trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Nogi frezowane z masywu o grubości 80 mm. UWAGA! PRODUKT W KOLORZE WENGE, CALVADOS I ORZECH BOLOŃSKI POKAZANY NA ZDJĘCIU DOSTĘPNY JEST ZA DOPŁATĄ.
 • Stół Vega Modern 1 190,00 zł

  Prostokątny stół z kolekcji Modern, nierozkładany. W środkowej części posiada mleczną szybę. W całości wykonany z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 40 mm pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Dostępny w trzech szerokościach. UWAGA! PRODUKT W KOLORZE WENGE POKAZANY NA ZDJĘCIU DOSTĘPNY JEST ZA DOPŁATĄ.
 • Łóżko Vega Modern 1 087,00 zł

  Łóżko z kolekcji Modern z wysokim szczytem przy wezgłowiu. Wykonane z litego drewna olchowego o grubości 30 mm pokryte trzema warstwami lakieru poliuretanowego, bezbarwnego typu półmat gwarantującego świetną jakość powłoki, twardość i kompletne krycie. Nogi frezowane z masywu o grubości 110 x 110 mm. W cenę łóżka wliczony jest wkład z desek plus podpórka pod wkład (jedna dla wymiarów 120-160cm szerokości, dwie podpórki dla szerokości 180cm).
 • Komoda KDB-3b Modern 1 608,00 zł

  Komoda z kolekcji Modern z drzwiczkami, za którymi znajduje się po jednej ruchomej półce. W części środkowej cztery głębokie szuflady, w tym dwie mniejsze w pierwszym rzędzie. Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach oraz kute uchwyty w drzwiach wybarwione w starym złocie. Komoda w całości wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Blat grubości 30 mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Dna szuflad oraz ściana tylna wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Szuflady wysuwane są na prowadnicach kulkowych z samodomykiem, natomiast fronty osadzone na zawiasach puszkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę. UWAGA! PRODUKT W KOLORZE WENGE I CALVADOS POKAZANY NA ZDJĘCIU DOSTĘPNY JEST ZA DOPŁATĄ.
 • Komoda KDB-11a Modern 1 015,00 zł

  Komoda z kolekcji Modern z czterema dużymi szufladami w jednej kolumnie, w tym pierwsza szuflada posiada imitację dwóch mniejszych. Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach oraz kute uchwyty w drzwiach wybarwione w starym złocie. Komoda w całości wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Blat grubości 30 mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Dna szuflad oraz ściana tylna wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Szuflady wysuwane są na prowadnicach kulkowych z samodomykiem, natomiast fronty osadzone na zawiasach puszkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę. UWAGA! PRODUKT W KOLORZE WENGE I CALVADOS POKAZANY NA ZDJĘCIU DOSTĘPNY JEST ZA DOPŁATĄ.
 • Fotel Expander 635,55 zł

  Ergonomiczny fotel biurowy z regulacjami.- Posiada mechanizm, który pozwala bujać się na fotelu, jak również zatrzymać oparcie w dowolnej pozycji (płynna regulacja).- Możliwość ustawienia wysokości i szerokości podłokietników.- Podłokietniki wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego.- Konstrukcja zagłówka i oparcia pokryta mocną siatką przepuszczającą powietrze.- Regulowana wysokość i kąt nachylenia podgłówka.- Siedzisko wykonane z materiału.- Regulowane podparcie kręgosłupa w części lędźwiowej: góra-dół w zakresie 4 cm.- Regulacja wysokości fotela za pomocą podnośnika gazowego.- Gwiazda wykonana z wypolerowanego aluminium.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.