Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Szafa ubraniowa BHP/2Ł 841,00 zł

  Dwudrzwiowa szafa ubraniowa BHP/2Ł z ławeczką wyposażona w półkę, wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. Drzwi posiadaja otwory wentylacyjne. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem krzywkowym. Podstawa - ławeczka, wykonana z profilu zamkniętego o przekroju kwadratu 30/30. Siedzisko tworzą listwy drewniane pokryte lakierem bezbarwnym. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa ubraniowa BHP/2ŁP 898,00 zł

  Dwudrzwiowa szafa ubraniowa BHP/2ŁP z ławeczką wyposażona w półkę, wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. Drzwi wykonane są z blachy perforowanej, umożliwiające pełny wgląd do środka. Pozostałe części wykonane z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem krzywkowym. Podstawa - ławeczka, wykonana z profilu zamkniętego 30/30 o przekroju kwadratu. Siedzisko tworzą listwy drewniane pokryte lakierem bezbarwnym. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa ubraniowa BHP/2NP 690,00 zł

  Dwudrzwiowa szafa ubraniowa BHP/2NP wyposażona w półkę, wieszaki boczne oraz drążek na wieszaki ubraniowe. Drzwi wykonane są z blachy perforowanej, umożliwiające pełny wgląd do środka. Pozostałe części wykonane z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm. Malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem krzywkowym. Całość osadzona jest na nogach z profilu zamkniętego o przekroju kwadratu 30/30. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa skrytkowa BHP/8ŁP 1 188,00 zł

  Ośmiodrzwiowa szafa skrytkowa BHP/8ŁP z ławeczką. Drzwi skrytek wykonane są z blachy perforowanej, umożliwiające pełny wgląd do środka. Pozostałe części wykonane z blachy czarnej o grubości 0,6 - 1 mm. Malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Skrytki zamykane zamkiem krzywkowym. Podstawa - ławeczka, wykonana z profilu zamkniętego 30/30 o przekroju kwadratu. Siedzisko tworzą listwy drewniane pokryte lakierem bezbarwnym. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Ławka szatniowa 221,00 zł

  Ławka szatniowa wykonana z profilu zamkniętego o przekroju kwadratu 30/30. Siedzisko tworzą listwy drewniane pokryte lakierem bezbarwnym. Dostępna w dwóch szerokościach: 60cm oraz 80 cm. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa biurowa BP/4 1 368,99 zł

  Szafa biurowa BP/4 wyposażona w system drzwi przesuwnych. Znajduje szerokie zastosowanie w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na otwieranie drzwi skrzydłowych. Wyposażona w 4 półki przestawne co 9 cm. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,8 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem bębenkowym wciskanym. Cena nie uwzględnia elementów dekoracyjnych. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa biurowa BU/4 1 214,00 zł

  Szafa biurowa BU/4 posiada dwa skrzydła drzwi uchylnych zawieszone na zawiasach kołkowych. Wyposażona w 4 półki przestawne co 9 cm. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,8 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem baskwilowym, ryglującym w trzech punktach i wykończonym uchwytem klamkowym. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Nadstawka BUN/1 525,00 zł

  Nadstawka BUN/1 do szafy biurowej z drzwiami uchylnymi. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,8 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem baskwilowym, ryglującym w trzech punktach i wykończonym uchwytem klamkowym. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa biurowa BUS/3 1 462,00 zł

  Szafa biurowa BUS/3 posiada dwa skrzydła drzwi uchylnych zawieszone na zawiasach kołkowych. Wyposażona w skrytkę zamykana zamkiem krzywkowym, ryglującym trzypunktowo oraz 3 półki przestawne co 9 cm. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,8 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem baskwilowym, ryglującym w trzech punktach i wykończonym uchwytem klamkowym. Cena nie obejmuje elementów dekoracyjnych. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa biurowa BŻ/4 1 690,00 zł

  Szafa biurowa BŻ/4 wyposażona w system drzwi przesuwnych, żaluzjowych znajduje szerokie zastosowanie w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na otwarcie drzwi skrzydłowych. Wyposażona w 4 półki przestawne co 9 cm. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,8 - 1 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Zamykana zamkiem krzywkowym.Cena nie obejmuje elementów dekoracyjnych. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa kartotekowa A5/2 759,00 zł

  Dwuszufladowa szafa przystosowana do przechowywania kartotek formatu A5 w poziomie. Szuflada posiada przegrodę umożliwiającą ułożenie dwóch rzędów kartotek. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym, centralnym zamkiem. Pojemność szuflady ok.3000-4000 kartotek. Szafa posiada blokadę pozwalającą na wysunięcie jednej tylko szuflady, co zachowuje jej stabilność. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa kartotekowa A5/3 932,00 zł

  Trzyszufladowa szafa przystosowana do przechowywania kartotek formatu A5 w poziomie. Szuflada posiada przegrodę umożliwiającą ułożenie dwóch rzędów kartotek. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym, centralnym zamkiem. Pojemność szuflady ok.3000-4000 kartotek. Szafa posiada blokadę pozwalającą na wysunięcie jednej tylko szuflady, co zachowuje jej stabilność. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.