Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Szafa kartotekowa A5/5 1 387,00 zł

  Pięcioszufladowa szafa przystosowana do przechowywania kartotek formatu A5 w poziomie. Szuflada posiada przegrodę umożliwiającą ułożenie dwóch rzędów kartotek. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym, centralnym zamkiem. Pojemność szuflady ok.3000-4000 kartotek. Szafa posiada blokadę pozwalającą na wysunięcie jednej tylko szuflady, co zachowuje jej stabilność. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa AT3/3 1 214,00 zł

  Trzyszufladowa szafa przystosowana do przechowywania teczek zawieszkowych formatu A3 w poziomie. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym, centralnym zamkiem. Pojemność szuflady ok. 60 teczek zawieszkowych. Szafa posiada blokadę pozwalającą na wysunięcie jednej tylko szuflady, co zachowuje jej stabilność. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa do kopert KOP/5 1 462,00 zł

  Pięcioszufladowa szafa przystosowana do przechowywania kopert formatu B5 w poziomie. Szuflada posiada przegrodę umożliwiającą ułożenie dwóch rzędów kopert. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym, centralnym zamkiem. Szafa posiada blokadę pozwalającą na wysunięcie jednej tylko szuflady, co zachowuje jej stabilność. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa do kopert KOP/3 980,00 zł

  Trzyszufladowa szafa przystosowana do przechowywania kopert formatu B5 w poziomie. Szuflada posiada przegrodę umożliwiającą ułożenie dwóch rzędów kopert. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym, centralnym zamkiem. Szafa posiada blokadę pozwalającą na wysunięcie jednej tylko szuflady, co zachowuje jej stabilność. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa do kopert KOP/2 798,00 zł

  Dwuszufladowa szafa przystosowana do przechowywania kopert formatu B5 w poziomie. Szuflada posiada przegrodę umożliwiającą ułożenie dwóch rzędów kopert. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym, centralnym zamkiem. Szafa posiada blokadę pozwalającą na wysunięcie jednej tylko szuflady, co zachowuje jej stabilność. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa A0/5 2 236,00 zł

  Pięcioszufladowa szafa A0/5 przystosowana do przechowywania map, planów, dokumetacji technicznych oraz montaży poligraficznych o maksymalnym formacie A-0. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa A1/10 2 845,00 zł

  Dziesięcioszufladowa szafa A1/10 przystosowana do przechowywania map, planów, dokumetacji technicznych oraz montaży poligraficznych o maksymalnym formacie A-1. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa A1/5 1 813,00 zł

  Pięcioszufladowa szafa A1/5 przystosowana do przechowywania map, planów, dokumetacji technicznych oraz montaży poligraficznych o maksymalnym formacie A-1. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa A3/12 2 552,00 zł

  Dwunastoszufladowa szafa A3/12 przystosowana do przechowywania map, planów, dokumetacji technicznych oraz montaży poligraficznych o maksymalnym formacie A-3. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Szafa A1PB/7 3 882,00 zł

  Siedmioszufladowa szafa A1PB/7 z blatem podświetlanym, przystosowana do przechowywania map, planów, dokumetacji technicznych oraz montaży poligraficznych o maksymalnym formacie A-1, pełni funkcję także stołu montażowego umożliwiającego pracę na dokumentach o podłożu przeźroczystym. Wykonana jest z blachy czarnej o grubości 0,6 - 2 mm, malowana farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach z łożyskami kulkowymi z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Blat klejony wypełniaczem z dwóch warstw szkła. Oświetlenie o stałym natężeniu 6/20W. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem. Bezpłatny transport nie obejmuje rozładunku i wniesienia.
 • Hoker Jola Express 166,00 zł

  Hoker Jola to nowoczesny mebel który idealnie wypełni wnętrze twojego domu. Stołek posiada miękkie tapicerowane siedzisko osadzone na metalowej, chromowanej ramie.
 • Stolik do laptopa do 15 149,00 zł

  Stolik wykonany jest z wysokiej jakości drewna olchowego, które pokryte zostało impregnatem zapewniającym trwałość. Stolik posiada podnoszony blat z regulacją kata nachylenia. Nieruchoma część blatu spełnia funkcję podkładki pod myszkę. Wszystko to zapewnia niebywały komfort pracy na laptopie, gdy leżysz z nim w łóżku lub siedzisz na kanapie. Stolik nie blokuje wylotów powietrza w laptopie, zapobiega jego przegrzewaniu się, przedłuża żywotność baterii. Stolik nadaje się nie tylko do pracy na laptopie. Można go używać również do czytania lub pisania w łóżku, a także do serwowania posiłków. Można go zabrać również na camping lub na plaże, gdzie spełniać może funkcje małego stolika.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.