Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Stolik do laptopa do 17 159,00 zł

  Stolik wykonany jest z wysokiej jakości drewna olchowego, które pokryte zostało impregnatem zapewniającym trwałość. Stolik posiada podnoszony blat z regulacją kata nachylenia oraz podwójne zabezpieczenie przed ześlizgiwaniem się laptopa. Nieruchoma część blatu spełnia funkcję podkładki pod myszkę. Wszystko to zapewnia niebywały komfort pracy na laptopie, gdy leżysz z nim w łóżku lub siedzisz na kanapie. Stolik nie blokuje wylotów powietrza w laptopie, zapobiega jego przegrzewaniu się, przedłuża żywotność baterii. Stolik nadaje się nie tylko do pracy na laptopie. Można go używać również do czytania lub pisania w łóżku, a także do serwowania posiłków. Można go zabrać również na camping lub na plaże, gdzie spełniać może funkcje małego stolika.
 • Stolik do laptopa XXL 179,00 zł

  Stolik wykonany jest z wysokiej jakości drewna olchowego, które pokryte zostało impregnatem zapewniającym trwałość. Stolik posiada podnoszony blat z regulacją kata nachylenia oraz podwójbe zabezpieczenie przed ześlizgiwaniem się laptopa. Nieruchoma część blatu spełnia funkcję podkładki pod myszkę. Wszystko to zapewnia niebywały komfort pracy na laptopie, gdy leżysz z nim w łóżku lub siedzisz na kanapie. Stolik nie blokuje wylotów powietrza w laptopie, zapobiega jego przegrzewaniu się, przedłuża żywotność baterii. Stolik nadaje się nie tylko do pracy na laptopie. Można go używać również do czytania lub pisania w łóżku, a także do serwowania posiłków. Można go zabrać również na camping lub na plaże, gdzie spełniać może funkcje małego stolika.
 • Szafa 3-drzwiowa SL Flora 3 921,00 zł

  Szafa 3-drzwiowa z serii Flora. Podświetlany drążek na ubrania, na dole 2 szufladyZawiasy z samo domykaczem dla bezpieczeństwa dzieci. Wykonane z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej kolor brzoza, fronty MDF, ceramiczny dekor biało niebieski. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 13-17 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa).
 • Szafa 2-drzwiowa Flora 2 763,00 zł

  Szafa 2-drzwiowa z serii Flora z ceramicznymi dekorami oraz gałkami. Posiada podświetlany drążek na ubrania, na dole 1 szuflada. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 13-17 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty laminowanej, fronty z MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa).
 • Komoda z nadstawką Flora 3 396,00 zł

  Komoda z nadstawką z serii Flora. Ceramiczne uchwyty. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 13-17 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty laminowanej. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Regał Flora 2 026,00 zł

  Pakowny regał z serii Flora na książki i zabawki. Na dole 2 szuflady. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 13-17 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Szafka nocna Flora 914,00 zł

  Szafka nocna z serii Flora. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 13-17 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty laminowanej, fronty z MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Tapczan Flora 2 664,00 zł

  Tapczan z serii Flora.Posiada miejsce na pościel. Podnoszony z boku, na sprężynie. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 13-17 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje materaca oraz elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Łóżko Flora 2 177,00 zł

  Łóżko z serii Flora. Dostępne w dwóch szerokościach, w wersji z łóżkiem wysuwanym na kółkach lub bez niego (miejsce na materac w łóżku wysuwanym to 90x190 cm). Można dokupić także zabezpieczenie do łóżka. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 13-17 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty laminowanej. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje ceny materacy oraz elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Łóżko piętrowe Flora 3 734,00 zł

  Łóżko piętrowe z serii Flora. Łóżko można rozdzielić na 2 osobne łóżka. Ceramiczne dekory. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 13-17 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty laminowanej. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje ceny materacy oraz elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Biurko Racer 1 835,00 zł

  Biurko Racer posiada wbudowane półki na wszystkie skarby dziecka. Blat o dużej powierzchni umożliwia ustawienie laptopa lub komputera, pozostawiając wiele miejsca na książki. Ma zamaskowany otwór na kabel do komputera lub lampy. To wspaniałe biurko dla dzieci, które ma łatwą do czyszczenia, odporną na zarysowania powierzchnie, wykonaną z materiałów antybakteryjnych i antyalergicznych. Co z pewnością docenią rodzice, dzieci cierpiących z powodu astmy czy alergii związanej z roztoczami. Biurko posiada płynnie zaokrąglone narożniki, dzięki czemu jest bezpieczne dla dzieci.Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje ceny materaca oraz elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Komoda z szufladami Racer 1 246,00 zł

  Dziecięca komoda z serii Racer. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.