Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Regał Racer 1 301,00 zł

  Regał z półkami i szufladami z serii Racer. Ten atrakcyjny dla dzieci regał z półkami w kształcie kostki, posiada dodatkowo szufladę, zlokalizowaną u podstawy regału. Łatwa do czyszczenia i odporna na zarysowania powierzchnia, oraz bezpieczny bez ostrych krawędzi regał i to rozwiązanie do przechowywania i zabawy na wiele lat. Pomieści wiele książek, drobnego sprzętu sportowego i nagród wyścigowych. Ten regał jest doskonałym dodatkiem dla każdego chłopca do sypialni w stylu wyścigowym!Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje ceny materaca oraz elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu. Oferta nie obejmuje elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Szafa 3-drzwiowa Racer 2 938,00 zł

  Szafa 3-drzwiowa z serii Racer, z pólkami i miejscem na wieszaki. Posiada wewnątrz dwie części. Po lewej w górnej części posiada drążek na odzież wiszącą, a nad nim półeczkę; w dolnej części również znajduje się półeczka. W prawej znajdują się cztery półeczki. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Łóżko Racer 2 726,00 zł

  Wspaniałe łóżeczko samochód dla wszystkich przyszłych kierowców Formuły 1. To łóżko dla dzieci ma pełną grafikę samochodu zawodnika, felgi aluminiowe z oponami i masywne prawdziwe reflektory robocze! Racer czerwone łóżko samochód jest wymarzony dla przejścia od łóżeczka do łóżka, bo łóżko ma zaokrąglone boki - szyby samochodu dla bezpieczeństwa malucha -przed wypadnięciem. Wszystkie narożniki są zaokrąglone, nadaje się do sypialni mniejszych dzieci, jak i podkreśla aerodynamike pojazdu! Posiada specjalny system podświetlania włączany kluczykiem. Reflektory dają miłe światło w nocy. Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje ceny materaca oraz elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Szafka nocna Princess 301,00 zł

  Szafka nocna z serii Princess. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Szafa 2-drzwiowa Princess 1 438,00 zł

  Szafa 2-drzwiowa z serii Princess. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Wykonane z płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa).
 • Łóżko Princess 931,00 zł

  Łóżko z serii Princess. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Istnieje możliwość dokupienia zabezpieczenia do łóżka oraz łóżka wysuwanego. Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje materaca oraz elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Komoda Princess 1 082,00 zł

  Komoda z szufladami z serii Princess. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Regał Princess 671,00 zł

  Regał z serii Princess. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Biurko z nadstawką Princess 1 013,00 zł

  Biurko z nadstawką z serii Princess. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Na blacie otwór na przewody do komputera. Pod blatem szuflada na drobiazgi. Na górze półki i zamykana szafka z wizerunkiem zamku. Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa).
 • Szafa 3-drzwiowa z lustrem Princess 2 314,00 zł

  Szafa 3-drzwiowa z lustrem z serii Princess. Meble z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat. Pobudzają wyobraźnię i dają każdemu dziecku szansę kreowania swojej własnej rzeczywistości. Sprawią dużą radość małym dzieciom i młodzieży. Wykonane z wysokiej klasy płyty MDF. Mebel wyprodukowany zgodnie z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa użytkowników. Posiada Certyfikat Geprüfte Sicherheit (Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Oferta nie obejmuje elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.
 • Krzesło Ren 284,00 zł

  Krzesło Ren to propozycja dla osób ceniących przedmioty proste, funkcjonalne oraz doskonale wykonane. Siedzisko, oparcie oraz nóżki obite są wzmocnioną ekoskórą. Idelnie wkomponują się w każdy rodzaj wnętrza.
 • Regał Apli 484,03 zł

  System Apli łączy w sobie gwarancję bezpieczeństwa i wzorową ergonomię. Meble posiadają zaokrąglone krawędzie. Charakteryzują się dużą funkcjonalnością. Przeznaczone do pokoju młodzieżowego. Regał wykonany z płyty wiórowej. Dostępny w prezentowanej kolorystyce. Uchwyty dwupunktowe z tworzywa sztucznego w optyce metalu. Szuflady na prowadnicach kulkowych zabezpieczone przed wypadaniem.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.