Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Zestaw Ogrodowy II 7 446,88 zł

  Zestaw złożony ze stołu, dwóch krzeseł z podłokietnikami oraz dwóch krzeseł bez podłokietników. Meble wykonane zostały z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.
 • Zestaw Ogrodowy III 8 432,64 zł

  Zestaw złożony ze stołu, ławki, dwóch krzeseł z podłokietnikami oraz dwóch krzeseł bez podłokietników. Meble wykonane zostały z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.
 • Zestaw Ogrodowy IV 5 996,30 zł

  Zestaw złożony z okrągłego stołu, trzech krzeseł z podłokietnikami oraz krzesła bez podłokietników. Meble wykonane zostały z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale. Istnieje możliwość dowolnego konfigurowania zestawu. Szczegóły ustalane indywidualnie.
 • Zestaw Ogrodowy V 7 836,06 zł

  Zestaw złożony z okrągłego stołu, ławki, trzech krzeseł z podłokietnikami oraz krzesła bez podłokietników. Meble wykonane zostały z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale. Istnieje możliwość dowolnego konfigurowania zestawu. Szczegóły ustalane indywidualnie.
 • Zestaw Ogrodowy VI 6 046,32 zł

  Zestaw złożony z okrągłego stołu oraz czterech krzeseł z podłokietnikami. Meble wykonane zostały z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale. Istnieje możliwość dowolnego konfigurowania zestawu. Szczegóły ustalane indywidualnie.
 • Zestaw Ogrodowy VIII 7 607,92 zł

  Zestaw złożony ze stołu, ławki, krzesła z podłokietnikami oraz krzesła bez podłokietników. Meble wykonane zostały z wyselekcjonowanego litego drewna dębowego. Ich produkcja odbywa się przy użyciu najnowszej technologii komputerowej, pod okiem mistrzów rzemiosła. Przedstawione kolory mogą różnić się od tych w oryginale.
 • Witryna WDB-2a Modern 1 423,00 zł

  Witryna z kolekcji Modern z przeszklonymi drzwiami, za którymi znajdują się cztery zamontowane na stałe półki oraz jedna duża szuflada poniżej drzwiczek. Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladzie oraz kute uchwyty w drzwiach wybarwione w starym złocie. Witryna w całości wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Zwieńczenie górne kredensu frezowane z masywu o grubości 50 mm. Ściana tylna witryny wykończona boazerią olchową, natomiast w dolnej części wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Fronty osadzone na zawiasach puszkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę. UWAGA! PRODUKT W KOLORZE WENGE I CALVADOS POKAZANY NA ZDJĘCIU DOSTĘPNY JEST ZA DOPŁATĄ.
 • Witryna WDB-2b Modern 1 467,00 zł

  Witryna z kolekcji Modern z przeszklonymi drzwiami, za którymi znajdują się trzy zamontowane na stałe półki oraz dwie duże szuflady poniżej drzwiczek. Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach oraz kute uchwyty w drzwiach wybarwione w starym złocie. Witryna w całości wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Zwieńczenie górne kredensu frezowane z masywu o grubości 50 mm. Ściana tylna witryny wykończona boazerią olchową, natomiast w dolnej części wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Fronty osadzone na zawiasach puszkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę.
 • Witryna WDB-2c Modern 1 497,00 zł

  Witryna z kolekcji Modern z przeszklonymi drzwiami, za którymi znajdują się dwie zamontowane na stałe półki oraz trzy duże szuflady poniżej drzwiczek. Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach oraz kute uchwyty w drzwiach wybarwione w starym złocie. Witryna w całości wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Zwieńczenie górne kredensu frezowane z masywu o grubości 50 mm. Ściana tylna witryny wykończona boazerią olchową, natomiast w dolnej części wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Fronty osadzone na zawiasach puszkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę. UWAGA! CENA OBEJMUJE SZYBĘ BEZBARWNĄ BEZ POKAZANEGO NA ZDJĘCIU GŁÓWNYM WITRAŻU.
 • Komoda KDB-1 Modern 919,00 zł

  Komoda z kolekcji Modern z drzwiczkami, za którymi znajduje się jedna ruchoma półka, obok w jednej kolumnie trzy głębokie szuflady. Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach oraz kute uchwyty w drzwiach wybarwione w starym złocie. Komoda w całości wykonana z litego drewna olchowego lub brzozowego o grubości 18 mm. Blat grubości 30 mm. Do wyboru drewno lite olchowe oraz w wersji bezbarwnej drewno olchowe lub drewno brzozowe. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Dna szuflad oraz ściana tylna wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Szuflady wysuwane są na prowadnicach kulkowych z samodomykiem, natomiast fronty osadzone na zawiasach puszkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę. Możliwość wyboru układu szuflad po lewej lub prawej stronie. Standardowo szuflady po prawej stronie.
 • Komoda KDB-2 Modern 1 334,00 zł

  Komoda z kolekcji Modern z barkiem i witrynką, za którą znajdują się dwie ruchome półki. W części prawej, za dużymi drzwiczkami barek, a w nim niewielka półka. Poniżej dwie głębokie szuflady.Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach oraz kuty uchwyt w drzwiach wybarwiony w starym złocie. Komoda w całości wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Blat grubości 30 mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Dna szuflad oraz ściana tylna wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Szuflady wysuwane są na prowadnicach kulkowych z samodomykiem, natomiast fronty osadzone na zawiasach puszkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę. Ściana tylna w witrynce wykończona boazerią drewnianą. UWAGA! PRODUKT W KOLORZE WENGE I CALVADOS POKAZANY NA ZDJĘCIU DOSTĘPNY JEST ZA DOPŁATĄ.
 • Komoda KDB-3 Modern 1 519,00 zł

  Komoda z kolekcji Modern z drzwiczkami, za którymi znajduje się po jednej ruchomej półce. W części środkowej trzy głębokie szuflady.Całość uzupełniają stylizowane wewnętrzne uchwyty w szufladach oraz kute uchwyty w drzwiach wybarwione w starym złocie. Komoda w całości wykonana z litego drewna olchowego barwionego na wybrany kolor lub w wersji bezbarwnej drewna brzozowego o grubości 18 mm. Blat grubości 30 mm. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku pokryty trzema warstwami lakieru bezbarwnego typu półmat. Dna szuflad oraz ściana tylna wykonana z płyty pilśniowej lakierowanej. Szuflady wysuwane są na prowadnicach kulkowych z samodomykiem, natomiast fronty osadzone na zawiasach puszkowych gwarantujące wieloletnią bezawaryjną ich pracę.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.