Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

  • Grill Philips HD 4467/90 297,89 zł

    Grill elektryczny marki Philips, z 3 pozycjami grillowania. W pozycji prasy obie płytki przylegają do siebie. Pozycja ta jest szczególnie przydatna do szybkiego grillowania w wysokiej temperaturze, z obu stron np. mięsa do hamburgerów oraz do przyrządzania kanapek tostowych lub kanapek z bułek. W pozycji opiekacza górna płytka nie dotyka pożywienia, opcja ta zalecana jest do przyrządzania chrupkich potraw z rusztu. Służy także do przygotowywania różnego rodzaju otwartych kanapek na ciepło, np. z jajkiem, pomidorami, papryką i krążkami cebuli przykrytymi serem. Pozycja barbecue udostępnia dużą powierzchnię do grillowania przeróżnych przekąsek typu szaszłyki, warzywa czy owoce.
  • Grill Philips HD 4469/90 329,89 zł

    Grill elektryczny marki Philips, o mocy 2000 W, z 3 pozycjami grillowania. Potrawy można opiekać z zamkniętą pokrywą, otwartą całkowicie lub do połowy, co umożliwia przygotowanie różnych potraw. Całkowite zamknięcie pokrywy pozwala zachować aromat przygotowanych dań. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku opiekania mięs, ryb, warzyw czy kanapek. Po otwarciu pokrywy urządzenie zamienia się w minigrilla, co umożliwia przyrządzanie np. mięsa do hamburgerów oraz do przyrządzania kanapek tostowych lub kanapek z bułek. Pozycja pół-otwarta nadaje się do opiekania kanapek z serem lub warzyw, takich jak pomidory lub cukinia.
  • Grill beztł. Romix FG1000 NYC 124,70 zł

    Grill beztłuszczowy FG1000NYC z nieprzywierającą powłoką o mocy 900 W .   Urządzenie zasilane prądem sieciowym, zamykane z dołączonym do zestawu pojemnikiem na tłuszcz i łopatką. Posiada lampkę kontrolną. Grill dostosowuje się do grubości żywności . Nadaje się do różnego rodzaju potraw.   Posiada miejsce na nawinięcie przewodu, co znacznie ułatwia przechowywanie.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.