Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • 3M Peltor z radiem Ochronnik słuchu HRXS7A 345,00 zł  3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M  jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz  marketingu.


  3M  Peltor z radiem Ochronnik słuchu HRXS7A

   


  Nauszniki ochronne z radiem. Chronią słuch i jednocześnie pozwalają słuchać radia. Zaprojektowane dla osób pracujących na otwartej przestrzeni - w leśnictwie, kształtowaniu terenów zielonych, koszeniu trawy, pracach hobbystycznych itp.

  Cechy produktu:
  • Wyjątkowo szeroki pałąk z dwupunktowym mocowaniem czasz tłumiących zapewnia równomierne rozłożenie siły docisku co gwarantuje komfort podczas długotrwałego użytkowania
  • Miękkie wypełnione płynem i pianką pierścienie uszczelniające zapewniają jeszcze większą wygodę użytkowania
  • Żywotność baterii ok 200 godzin

  Symbol produktu HRXS7A-01 XH001673892 Stopień tłumienia 32dB Kolor czerwony Styl Nagłowny Żywotność akumulatora 200 godzin Waga 340 g Sektor Rolnictwo i ogrodnictwo
  Leśnictwo Rodzaj łącza Wtyk jack Funkcje Radio FM/AM
 • 3M XL-UW 2a med Dysk Tarcza sprasowana 126x6x22mm Dysk Roloc z Włókniny sprasowanej 25,20 zł  3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M  jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz  marketingu.


  3M  XL-UW 2A Med Dysk Tarcza sprasowany 126x6x22mm

   

   

  OPIS PRODUKTU

  3M™ XL-UW 2A Med  - Dysk nowej generacji ze sprasowanej włókniny ściernej do gratowania, szlifowania i polerowania metalu - gdy chcesz szybciej i niższymi kosztami uzyskać efekt, o jaki Ci chodziło. Produkt polecany do gratowania, wykańczania, satynowania i polerowania (również z pastą polerską).
  Przeznaczony do wygładzania powierzchni na metalach, nasadawany rysy na stalach INOX, obróbki końcówej i szlifowania.   Koła XL-UW to najlepsze na rynku narzędzie do obróbki spawów pachwinowych.  Koła są łatwe do wyprofilowania wg kształtu obrabianej powierzchni, do zastosowania ze szlifierką kątową

  Dyski 3M XL-RD są produkowane ze specjalnej sprasowanej włókniny Scotch-Brite EXL, które dają się profilować, dzięki czemu dostosowują się do specyficznego kształtu obrabianego elementu. Dyski grubości 6mm są szczególnie polecane do obróbki spoin pachwinowych.
   
  Wymiary: 126x6x22mm

  Dostępne:
  2S FIN - szaroniebieski Miękkie P400-P600 ( węglik krzemu)
  3S FIN - szary Średnio-twarde P400-P600 (węglik krzemu)
  2A MED - szarobrązowy Miękkie P240 (elektrokorund)
  6A MED - jasnobrązowy Dosyć twarde P240 (elektrokorund)
  8A CRS - brązowy Twarde P120 (elektrokorund)
 • 3M XL-UW 3S FIN Dysk Tarcza sprasowana 126x6x22mm Dysk Roloc z Włókniny sprasowanej 29,50 zł  3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M  jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz  marketingu.


  3M  XL-UW 3S FIN Dysk Tarcza sprasowany 126x6x22mm

   

   

  OPIS PRODUKTU

  3M™ XL-UW 2S FIN  - Dysk nowej generacji ze sprasowanej włókniny ściernej do gratowania, szlifowania i polerowania metalu - gdy chcesz szybciej i niższymi kosztami uzyskać efekt, o jaki Ci chodziło. Produkt polecany do gratowania, wykańczania, satynowania i polerowania (również z pastą polerską).
  Przeznaczony do wygładzania powierzchni na metalach, nasadawany rysy na stalach INOX, obróbki końcówej i szlifowania.   Koła XL-UW to najlepsze na rynku narzędzie do obróbki spawów pachwinowych.  Koła są łatwe do wyprofilowania wg kształtu obrabianej powierzchni, do zastosowania ze szlifierką kątową

  Dyski 3M XL-RD są produkowane ze specjalnej sprasowanej włókniny Scotch-Brite EXL, które dają się profilować, dzięki czemu dostosowują się do specyficznego kształtu obrabianego elementu. Dyski grubości 6mm są szczególnie polecane do obróbki spoin pachwinowych.
   
  Wymiary: 126x6x22mm

  Dostępne:
  2S FIN - szaroniebieski Miękkie P400-P600 ( węglik krzemu)
  3S FIN - szary Średnio-twarde P400-P600 (węglik krzemu)
  2A MED - szarobrązowy Miękkie P240 (elektrokorund)
  6A MED - jasnobrązowy Dosyć twarde P240 (elektrokorund)
  8A CRS - brązowy Twarde P120 (elektrokorund)
 • 3M 2125 Filtry przeciwpyłowe do masek serii i 6000 P2R 2szt 28,00 zł  3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M  jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz  marketingu.
  3M 2125 Filtry przeciwpyłowe do masek serii i 6000 P2R  2szt  Filtry 3M 2125 P2R chronią przed cząsteczkami substancji ciekłych i ciał stałych. Są odpowiednie dla masek 3M™ serii 6000. Typowe zastosowanie tego typu filtrów to przemysł papierniczy i browarniczy.

   


  Symbol produktu 2125 70071091683 Rodzaj filtra P2 R Filtry chroniące przed Drobny pył
  Para wodna i mgła olejowa


 • 3M 3M Speedglas 9100X Przyłbica Maska spawalnicza SAMOŚCIEMNIAJĄCA z bocznymi szybkami SideWindows 1 660,50 zł  3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M  jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz  marketingu.   

  3M  Speedglas 9100X Przyłbica Maska spawalnicza

  OPIS PRODUKTU

  • Przyłbica spawalnicza Speedglas 9100 jest jednym z najważniejszych narzędzi spawalniczych. Chroni oczy i twarz przed promieniowaniem, gorącem oraz iskrami, a przy tym zapewnia doskonałą widoczność.
  • Przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ 9100 z filtrem 9100X i z dodatkowymi otworami SideWindows. Filtr zmienny o odcieniu 5, 8, 9 - 13, w tym odcienie do spawania gazowego, plazmowego, i TIG.
  • Funkcja opóźnienia pozwala użytkownikowi wybrać czas w którym filtr dostosowuje się do poziomu światła (40 - 1300 ms)
  • Istnieje możliwość zablokowania jasnego poziomu filtra np. do szlifowania lub na ciemnym poziomie, aby uzyskać w ten sposób filtr pasywny
  • Szeroka gama filtrów spawalniczych o doskonałych parametrach optycznych zapewnia długotrwały komfort patrzenia
  • Wykrywanie łuku do 1 amp TIG. Pełna ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym (UV) i podczerwonym (IR) we wszystkich poziomach zaciemnienia
  • Wydychane powietrze jest odprowadzane przez zawory wydechowe
  • Dodatkowa ochrona uszu i boków głowy.
  • SideWindows: Odcień 5 - poszerzają pole widzenia.

   

   

   

   

 • 3M E-A-Rsoft ES-01-001 Żółte neonowe wkładki przeciwhałasowe Ochronnik Zatyczki stopery do Uszu 0,49 zł  3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M  jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz  marketingu.   

  3M E-A-Rsoft ES-01-001 Żółte neonowe wkładki przeciwhałasowe Ochronnik Uszczu

  OPIS PRODUKTU


  Wkładki E-A-Rsoft™ o wysokim poziomie tłumienia (bez sznurka) są wykonane z wolno rozprężającej się poliuretanowej pianki.

  Dzięki temu wkładki te zapewniają równomierny nacisk na kanał słuchowy, a duża elastyczność i wysoka szczelność gwarantują optymalny komfort. Wkładki neonowe 3M™ E-A-Rsoft™ są również dostępne z niebieskim winylowym sznurkiem, a także w dozownikach.

   

      Symbol produktu ES-01-001 XA007701999 Styl Wkładki bez sznurka Stopień tłumienia 36dB Poziom ochrony 95dB(A) - 110dB(A) Typowe zastosowania Ogólne zastosowanie Typ Rolowane wkładki przeciwhałasowe - z pianki poliuretanowej Środowisko pracy Ciągła/ długotrwała ekspozycja na hałas
  Zastosowania przemysłowe
  Obszary wysokiej temperatury
 • 3M Peltor Optime I H510P3 Nauszniki ochronne Ochronnik Słuchu 52,00 zł  3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M  jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz  marketingu.   

  3M Peltor Optime I H510P3 Nauszniki ochronne Ochronnik Słuchu

  OPIS PRODUKTU

  Wersja montowana do hełmu ochronnego została zatwierdzona do użytku z wieloma typami przemysłowych hełmów ochronnych.

  Nauszniki 3M Peltor Optime I oferują uniwersalną ochronę, zachowując przy tym niską wagę co dodatnio wpływa na komfort użytkowania. Nauszniki łączą niski profil i dużą głębokość co pozwala używać ich w połączeniu z innym sprzętem ochronnym nie uciskając przy tym ucha.

   

   

  Symbol produktu H510P3* XH001650460 Styl Nauszniki z pałąkiem nahełmowym Stopień tłumienia 26dB Poziom ochrony 87dB(A) - 98dB(A) Typ Nauszniki pasywne Środowisko pracy Zastosowania przemysłowe
  Ciągła/ długotrwała ekspozycja na hałas
  Do pracy w środowisku zapylonym
  Średnia / krótkotrwała ekspozycja na hałas
  Praca z / obecność substancji skażających

   


 • 3M Szczotki BB-ZB Radial Bristle Brush czyszczącze BB-ZB Typ C 152mm P80 Żółta Cubitron 235,00 zł  3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M  jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz  marketingu.
  3M Szczotki BB-ZB Radial Bristle Brush czyszczącze BB-ZB Typ C 152mm P80 Żółta  3m Radial Bristle Brush to kompozytowe szczotki z ziarnem ciernym o unikalnych właściwiościacg czyszczących, wykańczających i polerujących . Szczotki 3M BB-ZB są produkowane ze specjalnego kompozytu tworzyw sztucznych i minerału ściernego Cubitron™. Są bardzo elastyczne – doskonale oczyszczają trudno dostępne miejsca. Cechuje je wysoka wydajność i znacznie większe bezpieczeństwo pracy w porównaniu ze zwykłymi szczotkami drucianymi.

  Opis Produktu
  • Przeznaczone do wielu zastosowań przy obrónce biżuterii, odlewów i drewna
  • Szczególnie przydatne w operacjach wymagających dostosowania do kształów powierzchni
  • Do użycia na szlifierce stacjonarnej lub na szlifierce prostej (1,500-4000 obro/min)

   

  Cechy specjalne szczotek BB-ZB:

  • za pomocą jednego narzędzia można uzyskać efekt postarzania drewna i w tym samym etapie przygotować powierzchnię drewna do lakierowania
  • zapewniają bezpieczeństwo pracy; nie wyrzucają luźnych fragmentów szczotki
  • nie zapychają się pyłem szlifierskim
  • nie przecinają włókien drzewnych
  • szczotka składa się z listków o grubości 1 mm, z których można budować narzędzie o dowolnej szerokości

   

   

 • 3M wkład do Szczotki BB-ZB Radial Bristle Brush czyszczącze BB-ZB Typ C 152mm P80 Żółta Cubitron 21,00 zł  3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M  jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz  marketingu.
  3M Szczotki BB-ZB Radial Bristle Brush czyszczącze BB-ZB Typ C 152mm P80 Żółta  3m Radial Bristle Brush to kompozytowe szczotki z ziarnem ciernym o unikalnych właściwiościacg czyszczących, wykańczających i polerujących . Szczotki 3M BB-ZB są produkowane ze specjalnego kompozytu tworzyw sztucznych i minerału ściernego Cubitron™. Są bardzo elastyczne – doskonale oczyszczają trudno dostępne miejsca. Cechuje je wysoka wydajność i znacznie większe bezpieczeństwo pracy w porównaniu ze zwykłymi szczotkami drucianymi.

  Opis Produktu
  • Przeznaczone do wielu zastosowań przy obrónce biżuterii, odlewów i drewna
  • Szczególnie przydatne w operacjach wymagających dostosowania do kształów powierzchni
  • Do użycia na szlifierce stacjonarnej lub na szlifierce prostej (1,500-4000 obro/min)

   

  Cechy specjalne szczotek BB-ZB:

  • za pomocą jednego narzędzia można uzyskać efekt postarzania drewna i w tym samym etapie przygotować powierzchnię drewna do lakierowania
  • zapewniają bezpieczeństwo pracy; nie wyrzucają luźnych fragmentów szczotki
  • nie zapychają się pyłem szlifierskim
  • nie przecinają włókien drzewnych
  • szczotka składa się z listków o grubości 1 mm, z których można budować narzędzie o dowolnej szerokości

   

   

 • Akumulator DEWALT 18V 2.0 Ah DCB183 Li-Ion XR 275,00 zł
  Cechy użytkowe


  •     Technologia DEWALT XR Li-Ion 2,0 Ah optymalizuje zużycie energii i zapewnia wydłużenie czasu pracy przy jednym naładowaniu akumulatorów
  •     Wskaźnik naładowania LED pomaga w dysponowaniu akumulatorem i doborem optymalnego momentu jego ponownego ładowania
  •     Brak efektu pamięci i praktycznie brak samorozładowania - duża efektywność działania i krótkie czasy przestoju wynikające z ładowania
  •     Do stosowania we wszystkich istniejących elektronarzędziach DEWALT XR o napięciu 18 V
  •     Doskonałe parametry elektryczne
  •     Znikomy efekt pamięci

   

  Dane techniczne

  • Pojemność akumulatora     2,0 Ah
  • Napięcie     18 V
  • Cechy     Technologia XR Li-Ion
  • Stosowane z     wszystkimi elektronarzędziami akumulatorowymi DEWALT XR 18 V


 • BLACK DECKER ASD184K Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V 1,5Ah 410,00 zł


   

   

   

   

   

   

   

  W roku 2010 firma Black & Decker®, największy na świecie producent elektronarzędzi i akcesoriów, połączyła się z firmą Stanley Works® ogólnoświatowym liderem w produkcji narzędzi ręcznych. Obecnie zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie StanleyBlack&Decker zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle.


  OPIS PRODUKTU:

  • Wiertarko-wkrętarka 18 V z technologią AUTOSELECT i AUTOSENSE - przeznaczona do wkręcania oraz wiercenia w drewnie i metalu
  • Technologia AUTOSELECT - łatwe przełączanie między trybami wkręcania/wykręcania oraz wiercenia
  • Technologia AUTOSENSE - precyzyjne wkręcanie śrub dzięki elektronicznie regulowanemu momentowi obrotowemu
  • Łatwo aktywowana dioda LED perfekcyjne oświetlająca miejsce pracy
  • Akumulator wykonany w technologii Litowo-jonowej utrzymuje poziom naładowania w stanie spoczynku oraz umożliwia wydłużony czas pracy na jednym naładowaniu
  • Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski - szybka i prosta wymiana akcesoriów
  • Pełna kontrola podczas wiercenia i wkręcania możliwa dzięki elektronicznemu sterowaniu prędkością
  • Pewny chwyt i komfort pracy zapewnia ogumowana powierzchnia rękojeści
  • Wiertarko-wkrętarka ASD18K jest wyposażona we wskaźnik stanu naładowania akumulatora

   

  Dane techniczne:

  • Napięcie zasilania (V): 18
  • Ilość akumulatorów (szt.): 1
  • Akumulator: li-ion
  • Pojemność akumulatora (Ah): 1.5
  • Czas ładowania (h): 1.5
  • Maksymalna prędkość obrotowa (obr/min): 800
  • Maksymalny moment obrotowy (Nm): 28
  • Liczba biegów: jednobiegowa
  • Maksymalna średnica uchwytu (mm): 10
  • Funkcja udaru: bez udaru
  • Maksymalna średnica wiercenia w drewnie (mm): 25
  • Maksymalna średnica wiercenia w metalu (mm): 10
  • Moment obrotowy twardy (Nm): 28
  • Moment obrotowy miękki (Nm): 16
  • Prędkość obrotowa na 1 biegu (obr/min): 0-800
  • Opakowanie: w walizce

   

    Wyposażenie standardowe:  
  • Akumulator 1,5 Ah Li-Ion
  • Ładowarka 90-minutowa
  • Końcówka wkrętarska dwustronna
  • Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski
  • Walizka transportowa

  GWARANCJA 24 Miesiące

 • BLACK DECKER ASD184KB Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V 2 x 1,5Ah 515,00 zł


   

   

   

   

   

   

   

  W roku 2010 firma Black & Decker®, największy na świecie producent elektronarzędzi i akcesoriów, połączyła się z firmą Stanley Works® ogólnoświatowym liderem w produkcji narzędzi ręcznych. Obecnie zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie StanleyBlack&Decker zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle.


  OPIS PRODUKTU:

  • Wiertarko-wkrętarka 18 V z technologią AUTOSELECT i AUTOSENSE - przeznaczona do wkręcania oraz wiercenia w drewnie i metalu
  • Technologia AUTOSELECT - łatwe przełączanie między trybami wkręcania/wykręcania oraz wiercenia
  • Technologia AUTOSENSE - precyzyjne wkręcanie śrub dzięki elektronicznie regulowanemu momentowi obrotowemu
  • Łatwo aktywowana dioda LED perfekcyjne oświetlająca miejsce pracy
  • Akumulator wykonany w technologii Litowo-jonowej utrzymuje poziom naładowania w stanie spoczynku oraz umożliwia wydłużony czas pracy na jednym naładowaniu
  • Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski - szybka i prosta wymiana akcesoriów
  • Pełna kontrola podczas wiercenia i wkręcania możliwa dzięki elektronicznemu sterowaniu prędkością
  • Pewny chwyt i komfort pracy zapewnia ogumowana powierzchnia rękojeści
  • Wiertarko-wkrętarka ASD18K jest wyposażona we wskaźnik stanu naładowania akumulatora

   

  Dane techniczne:

  • Napięcie zasilania (V): 18
  • Ilość akumulatorów (szt.): 2
  • Akumulator: li-ion
  • Pojemność akumulatora (Ah): 1.5
  • Czas ładowania (h): 1.5
  • Maksymalna prędkość obrotowa (obr/min): 800
  • Maksymalny moment obrotowy (Nm): 28
  • Liczba biegów: jednobiegowa
  • Maksymalna średnica uchwytu (mm): 10
  • Funkcja udaru: bez udaru
  • Maksymalna średnica wiercenia w drewnie (mm): 25
  • Maksymalna średnica wiercenia w metalu (mm): 10
  • Moment obrotowy twardy (Nm): 28
  • Moment obrotowy miękki (Nm): 16
  • Prędkość obrotowa na 1 biegu (obr/min): 0-800
  • Opakowanie: w walizce

   

    Wyposażenie standardowe:  
  • Akumulator 2x 1,5 Ah Li-Ion
  • Ładowarka 90-minutowa
  • Końcówka wkrętarska dwustronna
  • Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski
  • Walizka transportowa

  GWARANCJA 24 Miesiące


Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.