Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Czajnik Romix JK56 87,99 zł

  Czajnik elektryczny marki JK 56 w kolorze inox-czarny, o pojemności 1.7 l oraz o mocy 2000 W. Czajnik posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, ukrytą grzałkę i obrotową podstawę
 • Czajnik Romix JK45AG 60,89 zł

  Bezprzewodowy czajnik elektryczny o pojemności 1.7 l, z ukrytą grzałką i obrotową podstawą. Model ten posiada zatrzaskiwaną pokrywę, wskaźnik poziomu wody, filtr antywapniowy oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.
 • Czajnik Romix JK 1015 ceramiczny 119,00 zł

  Ceramiczny czajnik elektryczny TKG JK 1015 marki Kalorik o mocy 1200 W i pojemności 1.2 l. Urządzenie wyposażone zostało w obrotową podstawę, lampkę kontrolną oraz ukryty element grzewczy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa czajnik posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem.
 • Czajnik Romix JK43 57,20 zł

  Czajnik elektryczny marki Romix JK 43 w kolorze biało-zielonym, o pojemności 1.7 l. Urządzenie posiada wskaźnik poziomu wody, filtr antywapiowy, zatrzaskiwaną pokrywę oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Podstawa czajnika obraca się o 360 stopni, dzięki czemu można go ustawić w dowolnej pozycji. Urządzenie może być wygodnie używane przez osoby prawo i lewo ręczne.
 • Czajnik Sencor SWK 1500 38,99 zł

  Czajnik szybko gotujący z dwustronnym podglądem poziomu wody, schowkiem na przewód zasilający w podstawce oraz specjalnym mechanizmem blokady wieka (uniemożliwia zsunięcie się wieka podczas nalewania) i kontrolką zasilania. Wyposażony jest w wyjmowany i zmywalny filtr antywapienny i filtr zanieczyszczeń, element grzejny przykryty płytką ze stali nierdzewnej oraz ergonomiczny uchwyt  z włącznikiem/ wyłącznikiem. Posiada podwójny system zabezpieczeń. Zabezpieczenie termiczne przed włączaniem czajnika bez wody oraz funkcję automatycznego wyłączania po zdjęciu z podstawki.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.