Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Piłka SELECT CONTRA SPECIAL ROZ. 5 59,00 zł

  Ręcznie szyta piłka renomowanej firmy SELECT w rozmiarze 5. Piła do treningów zarówno domowych jak i klubowych.
 • Piłka SELECT FINALE ROZ. 5 75,00 zł

  Ręcznie szyta piłka renomowanej firmy SELECT w rozmiarze 5. Piła do treningów zarówno domowych jak i klubowych.
 • Piłka SELECT FORZA najlepszy stosunek ceny do jakości rozmiar 4 39,00 zł

  Piłka renomowanej firmy SELECT w rozmiarze 4. Piła do treningów zarówno domowych jak i klubowych. Najlepszy stosunek ceny do jakości.
 • Piłka ręcznie szyta firmy SELECT model Team ROZ. 5 73,00 zł

  Najwyższej klasy, ręcznie szyta piłka renomowanej firmy SELECT w rozmiarze 5. Piła do treningów zarówno domowych jak i klubowych. Wykonana z poliurenu, niezwykle wytrzymała.
 • PIŁKA BRILLANT (replika) Roz. 4 37,50 zł

  Wykonana z wytrzymałego materiału jakim jest poliuretan, dzięki czemu posłuży znacznie dłużej niż zwykłe piłki. Wentyl z podwójnym zabezpieczeniem zapewnia piłce dodatkową szczelność, a opatentowana dętka Zero-Wing gwarantuje idealną krągłość piłki i prawidłowe odbicie.
 • Zestaw dwie bramki + piłka Select Brillant (replika) 298,00 zł

  Kompletny zestaw do wyposażenia przydomowego boiska. Dwie bramki piłkarskie z matami treningowymi i piłka Select Brillant. Wytrzymała piłka będzie służyć przez kilka sezonów, a bramki z matami pomogą wytrenować celność.
 • Piłka ADIDAS FINALE 14 CAPITANO 4 59,99 zł

  Piłka ADIDAS FINALE 14 CAPITANO 4 jest wzorowana na oficjalnej piłce używanej w trakcie finałów Ligi Mistrzów. Przeznaczona jest do gry na nawierzchni trawiastej. Sprawdza się dobrze niezależnie od warunków pogodowych.
 • Piłka ADIDAS FINALE 14 CAPITANO FC CHELSEA 5 61,99 zł

  Piłka ADIDAS FINALE 14 CAPITANO FC CHELSEA replika piłki używanej w trakcie finałów Ligi Mistrzów. Przeznaczona jest do gry na nawierzchni trawiastej. Sprawdza się dobrze niezależnie od warunków pogodowych.
 • Piłka ADIDAS CONEXT 15 TOP GLIDER 69,99 zł

  Piłka ADIDAS CONEXT 15 TOP GLIDER replika piłki używanej w trakcie finałów Ligi Mistrzów. Przeznaczona jest do gry na nawierzchni trawiastej. Sprawdza się dobrze niezależnie od warunków pogodowych.
 • Piłka ADIDAS CONEXT 15 GLIDER roz 5 59,99 zł

  Piłkę ADIDAS CONEXT 15 GLIDER rozmiar 5 następca piłki Brazuca Piłka z nowym designem zaprojektowanym na rok 2015. Piłka wykonana jest wytrzymałego i miękkiego poliuretanu. Pęcherz butylowy. Przeznaczona jest do gry na nawierzchni trawiastej. Sprawdza się dobrze niezależnie od warunków pogodowych.
 • Piłka ADIDAS FINALE 14 CAPITANO FC BAYERN MUNCHEN 5 61,99 zł

  Piłka wykonana jest wytrzymałego i miękkiego poliuretanu. Pęcherz butylowy. Przeznaczona jest do gry na nawierzchni trawiastej. Sprawdza się dobrze niezależnie od warunków pogodowych.
 • Duża bramka piłkarska marki Sapphire, kurier 0zł + GRATIS 199,00 zł

  Bramka piłkarska dla każdego młodego piłkarza o grubej stabilnej konstrukcji i wymiarach 215 cm x 152 cm. Bramka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, odporna na działanie warunków atmosferycznych.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.