Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • OBCIĄŻENIE POWLEKANE TALERZ 2,5kg/ GWARANCJA 5 LAT 19,98 zł

  Przedstawiamy Państwu OBCIĄŻENIE POWLEKANE 2,5kg uznanej marki XYLO. Oferowany talerz został wykonany starannie i dokładnie. Nasze obciążenia powlekane są kilkoma warstwami tworzywa sztucznego (dzięki czemu w przypadku upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp). Talerze Xylo idealnie sprawdzają się w domowych siłowniach !
 • OBCIĄŻENIE POWLEKANE TALERZ 5kg/ GWARANCJA 5 LAT 29,90 zł

  Przedstawiamy Państwu OBCIĄŻENIE POWLEKANE 5kg uznanej marki XYLO. Oferowany talerz został wykonany starannie i dokładnie. Nasze obciążenia powlekane są kilkoma warstwami tworzywa sztucznego (dzięki czemu w przypadku upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp). Talerze Xylo idealnie sprawdzają się w domowych siłowniach !
 • OBCIĄŻENIE POWLEKANE TALERZ 10kg/ GWARANCJA 5 LAT 49,90 zł

  Przedstawiamy Państwu OBCIĄŻENIE POWLEKANE 10kg uznanej marki XYLO. Oferowany talerz został wykonany starannie i dokładnie. Nasze obciążenia powlekane są kilkoma warstwami tworzywa sztucznego (dzięki czemu w przypadku upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp). Talerze Xylo idealnie sprawdzają się w domowych siłowniach !
 • OBCIĄŻENIE ŻELIWNE KIEROWNICA 1,25KG/ DOŻYWOTNIA GWARANCJA 17,75 zł

  Talerz został wykonany bardzo starannie i dokładnie. Wysoka jakość wykończenia, estetyczny wygląd. Trwała i odporna na urazy mechaniczne powłoka. Wysoka odporność na złe warunki atmosferyczne (zabezpieczenie antykorozyjne). DOŻYWOTNIA gwarancja producenta. Zaletą naszych talerzy jest atrakcyjny design współgrający z całą linią obciążeń Xylo.
 • Gryf prosty 180cm/25mm XYLO / Dożywotnia GWARANCJA + GRATIS 83,80 zł

  Profesjonalny chromowany gryf prosty z zaciskami śrubowymi o długości 180 cm. Gwintowane końce – dzięki czemu osadzenie obciążenia jest proste i szybkie (blokuje się je szybkim ruchem za pomocą nakrętki blokującej). Ryflowana część chwytna o specjalnych nacięciach krzyżowych, co zapewnia pewny chwyt rękoma podczas ćwiczeń. Gryf posiada zaciski gwintowane, które równomiernie dociskają talerze i nie rysują się. Wykonany jest bardzo solidnie - z najwyższej jakości materiałów.
 • Xylo ŁAWKA TRENINGOWA XG-0500 / Gwarancja 5 lat / SZYBKA WYSYŁKA 559,00 zł

  Ławka XG-0500 to idealne rozwiązanie do ćwiczenia w domu. Wbudowana stacja nożna i motylkowa zabezpieczone gąbką. Wyposażona w stojak pod sztangę z regulacją wysokości. Wykonana ze stali wzmocnionej. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo ćwiczeń. Profile o grubości aż 4 cm! Łatwy sposób składania, dodatkowy wspornik przy podstawie, wygodne (pokryte grubą pianką) uchwyty do rozpiętek, 4 poziomy regulowania kąta nachylenia oparcia, 3 poziomy regulowania wysokości stojaków do sztangi (z dociskami), 3 zaciski do obciążenia, możliwość złożenia do pozycji pionowej, siedzisko i oparcie wykonane z wysokiej jakości tworzywa wypełnione miękką pianką.
 • Drążek do podciągania XYLO XG-100 69,00 zł

  Dzięki dołączonemu do drążka zestawowi śrub, kołków i podkładek będziesz mógł zamontować urządzenie zaraz po otrzymaniu!
 • Gryf krótki 45cm/25mm Xylo / GWARANCJA 2 LATA 21,88 zł

  Oferowany gryf jest idealnym rozwiązaniem do domowych siłowni. Gwarancja producenta 24 miesiące.
 • Gryfy do hantli 45cm/25mm Xylo / GWARANCJA 37,60 zł

  Oferowany gryf jest idealnym rozwiązaniem do domowych siłowni. Gwarancja producenta 24 miesiące.
 • Gryf prosty 150cm / 25mm 65,50 zł

  Nasze gryfy wykonane są z pełnych prętów, co w znaczący sposób wpływa na ich wytrzymałość.
 • Zestaw dwóch hantli Xylo 2x10 kg, regulowanych z kompletem 8 żeliwnych talerzy + Rękawice GRATIS ! 114,00 zł

  Zestaw Hantli żeliwnych 2x10 kg marki Xylo to sprzęt dla najbardziej wymagających użytkowników. Zastosowane zostały tutaj żeliwne talerze i gryf pełny z dodatkowymi gumowymi uszczelkami.
 • Hantle żeliwne Xylo 2x15 kg, regulowane z kompletem 12 żeliwnych talerzy + Rękawice treningowe GRATIS ! 158,00 zł

  Profesjonalne hantle żeliwne 2x15 kg marki Xylo, regulowane z gryfem pełnym oraz dodatkowymi gumowymi uszczelkami.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.