Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Strepsils z mentolem i eukaliptusem, pastylki twarde, 24 szt. 13,38 zł

  Lek Strepsils z mentolem i eukaliptusem zawiera alkohol 2,4-dichlorobenzylowy i amylometakrezol, które działają przeciwbakteryjnie.
 • Oscillococcinum, 6 pojemników jednodawkowych 17,65 zł

  Homeopatyczny produkt leczniczy. Objawy grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych. Granulki w pojemniku jednodawkowym.
 • Swanson Full Spectrum Birch Leaf (Liść brzozy) 60 kaps. 17,99 zł

  <strong>Zawartość 1 kapsułki:</strong><br /> Liść brzozy 400mg <strong>Skład: </strong><br /> żelatyna, może zawierać jeden lub więcej z następujących: celuloza mikrokrystaliczna (włókno roślinne), stearynian magnezu, krzemionka.)<br /> <br /> <strong>Sposób użycia: </strong><br /> Jedna kapsułka dziennie<br /> &nbsp;<br /> Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.<br /> &nbsp;<br /> Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.<br /> <strong>&nbsp;<br /> Przechowywanie:</strong><br /> Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. <strong>Opakowanie:</strong><br /> 60 kapsułek <strong>Informacje o producencie:<br /> Firma Swanson Health Products</strong> została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.<br /> &nbsp;<br /> <strong>Swanson Health Products</strong> jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów.<br /> &nbsp;<br /> <strong>Firma Swanson Health Products stara się aby:<br /> Cena</strong> produktu była możliwie najniższa.<br /> <strong>Czystość i Skuteczność</strong> była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czy- stości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Now Foods Black Walnut Hulls (Czarny Orzech) 500mg 100 kaps. 26,99 zł

  <strong>Skład 1 kapsułki:</strong><br /> Czarny orzech (Juglans nigra) 500mg<br /> <br /> <strong>Pozostałe składniki: </strong><br /> żelatyna jako otoczka kapsułki, stearynian magnezu oraz silica.<br /> <br /> <strong>Sposób użycia: </strong><br /> Zaleca się spożywanie 1 kapsułkę 2 razy dziennie podczas jedzenia.<br /> <br /> Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.<br /> Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.<br /> <br /> Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.<br /> <br /> <strong>Przechowywanie: </strong><br /> Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.<br /> <br /> <strong>Opakowanie:</strong><br /> 100 kapsułek <br /> <strong>Producent: </strong><br /> NOW Foods<br /> <br /> <strong>Kilka słów o producencie:</strong><br /> Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Nurofen Forte, tabletki powlekane, 400 mg, 24 szt 11,68 zł

  Nurofen Forte zawiera ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
 • Pelethrocin, tabletki powlekane, 30 szt. 20,83 zł

  Pelethrocin jest lekiem zawierającym zmikronizowaną diosminę, która działa ochronnie na naczynia.
 • Proktosedon, maści, 15 g 30,60 zł

  Proktosedon jest lekiem o skojarzonym działaniu składników, zmniejsza objawy występujące w żylakach odbytu.
 • Orofar, aerozol do stosowania w jamie ustnej, (2 mg + 1,5 mg)/ml, 30 ml 22,68 zł

  Orofar aerozol zawiera chlorek benzoksoniowy, który działa przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwwirusowo oraz chlorowodorek lidokainy, który działa przeciwbólowo.
 • Sebidin, tabletki do ssanai, 5 mg + 50 mg, 20 szt. 9,16 zł

  Lek Sebidin zawiera dichlorowodorek chlorheksydyny, który działa przeciwbakteryjne, bakteriostatycznie i bakteriobójczo oraz witaminę C, która bierze udział w procesie tworzenia kolagenu i regeneracji tkanek.
 • Septolete Plus, pastylki twarde, 5 mg + 1 mg, 18 szt. 15,55 zł

  Lek Septolete Plus zawiera chlorek cetylopirydyniowy, który działa grzybobójczo i bakteriobójczo oraz benzokaine, która działa miejscowo przeciwbólowo.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.