Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Now Foods Ojibwa Herbal Extract 90 kaps. 61,99 zł

  Preparat jest mieszanką ziół opartą na przepisie pochodzącym od Indian zeszczepu Ojibwa, stosowaną przez wiele stuleci. Wyciąg z łopianu łagodnie pobudza działanie niektórych narządów. Zwiększa wydzielanie soku żołądkowego i żółci. Ułatwia trawienie i przyswajanie pokarmów, zwiększa ilość wydalanego moczu. Dzięki temu poprawia przemianę materii i przyspiesza usuwanie z organizmu jej szkodliwych produktów. Wyciąg ze szczawiu wykazuje działanie żółciopędne, przeciwbiegunkowe, przeciwbakteryjne i wzmacniające. Wyciąg z rabarbaru pobudza ruchy robaczkowe jelit i działa łagodnie przeczyszczająco. <strong>Skład 1 kapsułki:</strong><br /> Łopian większy (korzeń) (Articum lappa) ekstrakt 4:1 315mg<br /> Szczaw polny (lisć) (Rumex acetosella) ekstrakt 4: 99mg<br /> Wiąz (kora) (Ulmus fulva) ekstrakt 4:1 27mg<br /> Rabarbar (korzeń) (Rheum palmatum) ekstrakt 4:1 9mg<br /> <br /> <strong>Skład:</strong><br /> wyciąg z korzenia łopianu (Arctium lappa); wyciąg ze szczawiu (Rumex acetosella); wyciąg z kory wiązu (Ulmus fulva), wyciąg z korzenia rabarbaru (Rheum officinale); stearynian magnezu i żelatyna jako składnik otoczki. <strong>Sposób użycia: </strong><br /> 1 kapsułka 3 razy 30 min dziennie przed jedzeniem lub spaniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. <strong>Zawartość: </strong><br /> 90 kapsułek po 450mg <strong>Producent: </strong><br /> NOW Foods <strong>Kilka słów o producencie:</strong><br /> Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Rivel, żel, 30 g 20,61 zł

  Rivel jest żelem do stosowania miejscowego o działaniu przeciwbakteryjnym.
 • Ranigast MAX, tabletki, 10 szt. 6,99 zł

  Ranigast MAX zawiera ranitydynę, która hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku.
 • Herbapect, syrop, 150 g 8,27 zł

  Syrop ułatwiający odksztuszanie, na męczący, tzw. suchy kaszel.
 • ACC Optima, tabletki musujące, 10 szt 12,80 zł

  lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem.
 • Swanson Witamina K2 naturalna MK-7 50ug 30 kaps. 21,00 zł

  <strong>Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi</strong><br /> <strong>Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości</strong><br /> <br /> <strong>Skład 1 kapsułki:</strong><br /> Witamina K2 [menachinon-7 z natto (sfermentowana soja)] 50 &micro;g<br /> &nbsp;&nbsp;<br /> <strong>Skład:</strong><br /> witamina K2, olej z nasion słonecznika, żelatyna (otoczka kapsułki), gliceryna (substancja utrzymująca wilgotność), karmel (substancja koloryzująca), dwutlenek tytanu (barwnik), woda oczyszczona.<br /> <br /> <strong>Sposób użycia:</strong><br /> Jedna kapsułka dziennie.<br /> <br /> Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.<br /> <br /> Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.<br /> <br /> <strong>Przechowywanie:</strong><br /> Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.<br /> <br /> <strong>Opakowanie:</strong><br /> 30 kapsułek<br /> <br /> <strong>Data ważności - MFG Date:</strong><br /> W związku z nowymi zasadami GMP (Dobra Praktyka Wytwarzania) firma Swanson Health Products zmieniła oznaczanie swoich produktów w zakresie daty przydatności do spożycia.<br /> <br /> Przy kodzie paskowym lub pod butelką szklaną występuje wyrażenie &quot;Mfg date&quot; - co oznacza datę produkcji.<br /> <br /> Wszystkie produkty mają dwa 2 lata ważności od daty produkcji, natomiast niektóre probiotyki jeden (1) rok. Jeśli na produkcie znajduje się &quot;Mfg date 10/14&quot; to produkt zachowuje swoją ważność do 10/2016. <strong>Informacje o producencie:<br /> Firma Swanson Health Products</strong> została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. <strong>Swanson Health Products</strong> jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. <strong>Firma Swanson Health Products stara się aby:<br /> Cena</strong> produktu była możliwie najniższa.<br /> <strong>Czystość i Skuteczność</strong> była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie. &nbsp;

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.