Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Ciśnieniomierz Braun BP 1700 195,00 zł

  Zastosowanie ekranu graficznego umożliwia odczyt pomiarów w formie cyfrowej. Prosty w obsłudze, w pełni automatyczny ciśnieniomierz elektroniczny (tzw. nadgarstkowy lub zegarkowy) do pomiaru ciśnienia tętniczego. Szczególnie polecany dla osób często dokonujących pomiarów i lubiących nowości techniczne. Rejestracja do 60 pomiarów. Wbudowany zegar. Wynik pomiaru ciśnienia systolicznego (górnego) oraz diastolicznego (dolnego) podawany na wyświetlaczu łącznie z wynikiem pomiaru tętna, datą i czasem pomiaru, numerem pomiaru i numerem pamięci, w której zachowano dane.
 • Ciśnieniomierz Kardio-Test KTA-875 69,00 zł

  Elektroniczny ciśnieniomierz marki Kardio-test KTA-875 przeznaczony do kontrolowania ciśnienia i tętna za pomocą mankietu zakładanego na ramię. Wyposażony w wiele praktycznych funkcji, takich jak: funkcja wykrywania objawów arytmii oraz funkcja wyciągania średniej z 3 ostatnich pomiarów. Urządzenie zapamiętuje 2x60 ostatnich pomiarów, wraz ze specyfikacją daty i godziny pomiaru.
 • Ciśnieniomierz Kardio-Test KTA-880 95,00 zł

  Automatyczny ciśnieniomierz naramienny, z wyświetlaczem LCD, funkcją czasu i daty, automatycznego wyłączenia po 60 sekundach oraz rozpoznający arytmię serca. Zapamiętuje 2x 60 pomiarów.
 • Termometr elektroniczny Kardio-Test KT-40 115,00 zł

  Termometr bezdotykowy KT-40 przeznaczony jest do pomiaru temperatury ciała lub temperatury powierzchni przedmiotu. Dzięki zastosowaniu funkcji bezdotykowego mierzenia, pomiaru temperatury można dokonać bardzo szybko i nieinwazyjnie. Urządzenie wyposażone jest w wygodny, podświetlany wyświetlacz LCD, funkcję alarmu gorączki, pamięcią pomiarów oraz w funkcję automatycznego wyłączenia po upływie 30 s.
 • Termometr elektroniczny Kardio-Test KT-50PRO 115,00 zł

  Termometr bezdotykowy na podczerwień umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Wyposażony w podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCD, funkcję alarmu w przypadku podwyższonej temperatury ciała, funkcję pamięci z zachowaniem wartości 64 ostatnich wyników pomiaru.
 • Termometr elektroniczny Kardio-Test KT-F03B 115,00 zł

  Termometr bezdotykowy przeznaczony do pomiaru temperatury ciała lub temperatury powierzchni przedmiotu, z wyświetlaczem LCD, funkcją alarmu gorączki oraz z pamięcią 32 ostatnich pomiarów.
 • Ciśnieniomierz Kardio-Test KTA-168 55,00 zł

  Automatyczny ciśnieniomierz nadgarstkowy, z wyświetlaczem LCD, funkcją czasu i daty, automatycznego wyłączenia po 60 sekundach oraz rozpoznający arytmię serca. Zapamiętuje 3x 40 pomiarów.
 • Ciśnieniomierz Kardio-Test KTA-200 65,00 zł

  Automatyczny ciśnieniomierz naramienny, rozpoznający arytmię serca, z wyświetlaczem LCD, funkcją czasu i daty oraz automatycznego wyłączenia po 60 sekundach. Zapamiętuje 60 ostatnich wyników pomiaru.
 • Ciśnieniomierz Kardio-Test KTA-3BASIC 69,00 zł

  Automatyczny ciśnieniomierz naramienny, rozpoznający arytmię serca, z wyświetlaczem LCD, funkcją czasu i daty oraz automatycznego wyłączenia po 2 minutach.
 • Ciśnieniomierz Kardio-Test KTA-7000 115,00 zł

  Automatyczny ciśnieniomierz naramienny, z wyświetlaczem LCD, funkcją czasu i daty, automatycznego wyłączenia po 60 sekundach oraz rozpoznający arytmię serca. Zapamiętuje 60 ostatnich wyników pomiaru.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.