Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Olimp Gold-Luteina, kapsułki, 30 szt 26,59 zł

  Suplement diety w postaci kapsułek płynnych Flow Caps, zawierający skoncentrowany olej rybi standaryzowany na zawartość kwasu dokozaheksaenowego (DHA) z grupy kwasów omega-3 oraz wysokiej jakości naturalną luteinę i zeaksantynę z aksamitki wyniosłej (Tagetes erecta L.) oraz cynk w formie innowacyjnych peletek, a także witaminy A i E.
 • Iskial, kapsułki, 120 szt 20,58 zł

  Suplement diety. Iskial dzięki bioaktywnym składnikom zwiększa aktywność systemu odpornościowego, wzmacnia organizm i wspiera witalność.
 • Revitanerw, kapsułki żelatynowe, 20 szt 20,15 zł

  Suplement diety. Uzupełnia dietę w składniki korzystne dla komórek nerwowych - kwas alfa-liponowy, kwas gamma-linolenowy, witaminy, selen.
 • RedBlocker, tabletki, 30szt 15,16 zł

  Suplement diety. Składniki produktu wspomagają prawidłowe funkcjonowanie naczynek krwionośnych.
 • NOW Foods Astragalus - 100 kaps. 29,99 zł

  Ekstrakt z Astragalus (trandanka), który wspiera prawidłowe działanie układu immunologicznego oraz ogólnie wzmacnia siłę organizmu. Produkt w 100% pochodzenia naturalnego.

 • NOW Foods Dandelion 500mg - 100 kaps. 28,99 zł

  Wyciąg z mniszka lekarskiego o wysokiej standaryzacji. W medycynie chińskiej został opisany już w I wieku naszej ery. Niezwykle bogaty w witaminy i minerały – stosowany dla poprawy zdrowia.

 • NOW Foods Echinacea Purpurea Root - 100 kaps. 31,00 zł

  Echinacea jest bezpiecznym i wysoce efektywnym naturalnym suplementem, który nie tylko szybko leczy przeziębienie bądź grypę, ale też zapobiega przed tymi dolegliwościami.

 • Salvum Ginkosal Forte - 60 kaps. 16,90 zł

  Wysokiej jakości ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba). Wysoka standaryzacja na zawartość substancji aktywnych: ginkoflawonoglikozydów oraz laktonów terpenowych. Silne działanie antyoksydacyjne!

 • Salvum Protego Luteina Complex - 30 kaps. 16,90 zł

  Preparat wspomagający ochronę Twoich oczu, bogaty w luteinę oraz zestaw witamin i minerałów. Dodatek kwasów z grupy omega-3. Wysoka jakość zastosowanych substancji aktywnych! I wszystko jasne!

 • Salvum Protego Witamina D 1000 - 60 kaps. 14,90 zł

  Suplement diety bogaty w witaminę D, której występują częste braki u osób dorosłych. Szczególnym okresem deficytu może być okres zimowy z powodu niewielkiego nasłonecznienia. Łatwy sposób na wzmocnienie organizmu! Wysoka jakość!

 • Scitec Essentials C-500 - 100 kaps. 29,99 zł

  Witamina C to hydrofilny związek pomagający w zwalczaniu wolnych rodników, które mogą uszkadzać komórki w naszym organizmie, powodując choroby i przedwczesne starzenie się. 


Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.