Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Swanson Echinacea 400mg 100 kaps. 19,99 zł

  <strong>Skład 1 kapsułki:</strong><br /> Echinacea (jeżówka purpurowa) (część nadziemna) 400mg<br /> <br /> <strong>Składniki: </strong><br /> Echinacea, mąka ryżowa,&nbsp; żelatyna (otoczka kapsułki), mikorkrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające)<br /> <br /> <strong>Sposób użycia: </strong><br /> Jedna kapsułka dziennie<br /> <br /> Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.<br /> &nbsp;<br /> Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.<br /> &nbsp;<br /> <strong>Przechowywanie:</strong><br /> Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. <strong>Opakowanie:</strong><br /> 100 kapsułek<br /> <br /> <strong>Informacje o producencie:<br /> Firma Swanson Health Products</strong> została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. <strong>Swanson Health Products</strong> jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. <strong>Firma Swanson Health Products stara się aby:<br /> Cena</strong> produktu była możliwie najniższa.<br /> <strong>Czystość i Skuteczność</strong> była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czy- stości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Calcium Pantothenicum Jelfa 100mg, tabletki, 50 szt 7,08 zł

  Lek zawiera pantotenian wapnia, który jest związkiem kwasu pantotenowego (witamina B5) i wapnia.
 • Swanson Royal Jelly (Mleczko pszczele) 3x333,33mg 100 kaps. 58,99 zł

  - Naturalne źródło energii<br /> - Naturalny tonik wspierający system immunologiczny<br /> - Wsparcie dla witalności<br /> - Zwiększenie dobrego samopoczucia <strong>Zawartość 1 kapsułki:</strong><br /> Royal Jelly 3x (mleczko pszczele) 333,33mg<br /> (równowartość mleczka pszczelego) (1000mg)<br /> &nbsp;&nbsp; &nbsp;<br /> <strong>Skład:</strong><br /> Royal Jelly, olej sojowy (emulgator), wosk pszczeli (nośnik), lecytyna sojowa (przeciwutleniacz), żelatyna (otoczka kapsułki), gliceryna (substancja utrzymująca wilgotność), woda oczyszczona.<br /> <br /> <strong>Sposób użycia: </strong><br /> Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. <strong>Przechowywanie: </strong><br /> Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci <strong>Opakowanie:</strong><br /> 100 kapsułek <strong>Informacje o producencie:<br /> Firma Swanson Health Products</strong> została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. <strong>Swanson Health Products</strong> jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. <strong>Firma Swanson Health Products stara się aby:<br /> Cena</strong> produktu była możliwie najniższa.<br /> <strong>Czystość i Skuteczność</strong> była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czy- stości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Calcium Gluconicum Espefa, tabletki, 50 szt 4,50 zł

  Tabletki Calcium Gluconicum Espefa zawierają glukonian wapnia i służą do uzupełniania niedoborów wapnia w organizmie.
 • Now Foods Noni 450mg 90 kaps. 70,99 zł

  <strong>Skład 1 kapsułki:</strong><br /> Owoce Noni 450mg<br /> <br /> <strong>Pozostałe składniki: </strong><br /> Celuloza (kapsułka), kwas stearynowy pochodzenia roślinnego), stearynian magnezu pochodzenia roślinnego, krzemionka)<br /> <br /> <strong>Sposób użycia: </strong><br /> 1 kapsułka 1-3 razy dziennie na pusty żołądek przed jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.<br /> <br /> Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.<br /> <br /> Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.<br /> <br /> <strong>Przechowywanie: </strong><br /> Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.<br /> <br /> <strong>Opakowanie:</strong><br /> 90 Veg kapsułek<br /> <br /> <strong>Producent</strong>:<br /> NOW Foods<br /> <br /> <strong>Kilka słów o producencie</strong>:<br /> Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Vita Buerlecithin, płyn doustny, 1 litr 44,36 zł

  Vita Buerlecithin jest lekiem wzmacniającym w skład którego wchodzi lecytyna oraz witaminy. Poprawia pamięć i zdolność koncentracji.
 • Glucardiamid (Nicethamidum + Glucosum) 125 mg + 1500 mg, pastylki, 10 szt 8,99 zł

  Zawiera jako substancje czynne niketamid oraz glukozę.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.