Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • James Bond 007 Everything or Nothing (GC) 39,00 zł

  Witaj w tajemniczym, szpiegowskim świecie Bond'a. Każdy jeden kluczowy moment w tej grze zmusi Cię do myślenia jak Bond oraz używania swych zdolności szpiegowskich, taktycznych i gadżetów z Q-Lab. Oto plejada gwiazd-aktorów, których będziesz miał okazję podziwiać podczas gry: jako Bond Featuring Pierce Brosnan; Willem Dafoe jako nowy śmiertelny wróg Bond'a; Nikolai Diavolo; John Cleese jako Q; Judi Dench jako M. Plus; Richard Kiel jako Jaws; Shannon Elizabeth jako nowa dziewczyna Bond'a; Heidi Klum jako Katya Nadanova. Wcielając się w najlepszego agenta świata musisz nauczyć się dochodzić do osiągnięcia celu (wypełnienia misji) na różne sposoby. Często lepiej zrobić to z klasą niż używając brutalnej siły. Będziesz miał aż 25 misji do wypełnienia. W tym celu udasz się do najdalszych zakątków świata począwszy od ulic Nowego Orleanu i fortecy wśród gór Peru, skończywszy na Egipcie i Moskwie. W trybie multiplayer będziesz miał możliwość współpracy z przyjacielem. Wspaniały świat przystojnego obrońcy Królowej czeka.
  Gra dla 1-2 graczy.
 • James Bond 007: Agent Under Fire (GC) 45,00 zł

  Gra inspirowana przez zupełnie nowy, oryginalny scenariusz. Zapewnia dobrze wyważoną mieszankę szalonych misji, niebezpiecznych akcji i ostrożnego działania taktycznego. Oczywiście gra wnosi mnogość kolejnych wymyślnych gadżetów. Wśród postaci jakie spotykamy w grze odnajdziemy zarówno część starych wrogów (jak i sprzymierzeńców) pana Bond'a jak i zupełnie nowych, rzecz jasna jeszcze lepszych w swej diabolicznej grze. Prawdziwego uczucia akcji dodaje także wspaniała grafika 3D widziana prosto z oczu agenta. Zadaniem agenta (któremu pomaga Zoe) jest powstrzymanie złego (jak zawsze) przywódcy, rozprzestrzeniającej się w szalonym tempie, grupy terrorystycznej, zwanego Malprave. Organizacja ta zamierza opanować świat przy pomocy armi klonów. Podczas tej jakże niebezpiecznej misji pan Bond będzie się przemieszczał aż po 10 egzotycznych, świetnie zaprojektowanych graficznie miejscach. Każdy prawdziwy fan 007 nie zawiedzie się również na autach jakimi będzie mógł dysponować w grze. Jak zawsze będą supernowoczesne, piękne i pełne różnych przydatnych niespodzianek w postaci coraz to ciekawszych broni. Fani 007 (i nie tylko.), to obowiązek posiadać kolejną pozycję o waszym ukochanym agencie.
 • LEGO Batman 2 DC Super Heroes (3DS) 109,00 zł

  LEGO Batman 2 DC Super Heroes to kontynuacja superbohaterskiej LEGO-gry, tym razem z udziałem innych, poza Batmanem, superherosów z uniwersum DC. Lex Luthor do spółki z Jokerem zagraża miastu Gotham. Tylko Batman, z pomocą swoich super-kolegów oczywiście, może zapobiec katastrofie.
   
  Sequel nie różni się zbytnio od poprzedniej części gry. Mechanika i podstawowe zasady gry pozostały bez zmian. To w dalszym ciągu miks platformówki i gry akcji z poprawioną oprawą wizualną. Etapy można przechodzić samemu lub z kolegą/koleżanką, po drodze pokonując napotkanych wrogów oraz rozwiązując proste zagadki logiczne. Podstawowym bohaterem jest Batman, towarzyszą mu: Robin, Wonder Woman, Superman, Green Lantern i inni bohaterowie uniwersum DC.
  Traveller's Tales, twórcy gry, przygotowali mnóstwo niespodzianek, takich jak możliwość sterowania Batmobilem i innymi pojazdami Batmana. Korzystanie z wszelakich gadżetów oraz strojów, dających nowe umiejętności. Do zwiedzenia czeka całe Gotham, po którym można swobodnie się poruszać. W mieście poukrywane jest mnóstwo sekretów do odnalezienia i przeciwników do pokonania. Całość utrzymana jest w humorystycznym klimacie, tym razem potaciom głosy podkładają profesjonalni lektorzy.
   
 • Kamera PlayStation 3 OEM (PS3) 29,99 zł

  Playstation Eye to kamerka nowej generacji, specjalnie dla konsoli PlayStation 3. Przechwytuje ona obraz z prędkością 120 FPS w rozdzielczości 320×240 oraz 60 FPS w 640×480 pikseli. Zastosowany obiektyw zapewnia szeroki kąt widzenia - od 56 do 75 stopni. Dodatkowo urządzenie ma wbudowane aż cztery mikrofony, system redukcji pogłosu i szumu otoczenia. Takie parametry proszą się o to, aby wykorzystywać je w grach! Dodatkowo PlayStation Eye można wykorzystać do prowadzenia rozmów w trakcie gry. umożliwia to wbudowany w kamerkę mikrofon.
  Opakowanie OEM - kamerka zapakowana w worek foliowy, 100% nowa, oryginalna, na gwarancji.
   
 • Invizimals Zaginione Królestwo [PL] (PS3) 64,99 zł

  Invizimals Zaginione Królestwo opowiada historię chłopca, który trafia do świata Invizimal i przemienia się w jednego ze stworów zamieszkujących to tajemnicze miejsce.
  Naszym zadaniem jest uratowanie królestwa przed nadchodzącym niebiezpieczeństwem. Podczas tego zadania będziemy przemierzać piękne trójwymiarowe lokacje, rozwiązywać rózne zagadki oraz walczyć z przeciwnikami.
  Gra w pełnej polskiej wersji językowej, dubbing.
  Okładka i instrukcja w języku holenderskim.
   
 • Kabel HDMI-HDMI (PS3, XBOX 360, PC) 29,00 zł

  Kabel HDMI męsko-męski.
  Długość: 1,5m.
 • Labyrinth 33,13 zł

 • Finding Nemo: Escape to the Big Blue (DS) 79,00 zł

  Po latach życia w akwarium, gang TANK są gotowi na śmiałą ucieczkę do oceanu. Aby się tam dostać muszą przebrnąć przez ogród dentysty, ruchliwą ulicę i manewrować po dokach. W trakcie tej przygody będziesz musiał uważać na ciernie, wyrwy, samochody i wiele, wiele więcej!
  Twoim zadaniem jest pomóc każdemu z nich w ucieczce na wielką wodę. Czy pomożesz im potem odnaleźć się w ich nowym domu na rafie koralowej?
  - Ponad 20 mini gier
  - Graj jako Bubbles, Bloat, Peach, Jacque, Deb, Gurgle, Gill, Nemo, Dory i Marlin
  - Współpracuj z Bruce, Crush, Nigel, Mr. Ray, Tad, Pearl, Crush i innymi przyjaciółmi Nemo
  - Zabierz swoich przyjaciół głęboko w morze w trybie dla dwóch graczy
  - Wiele niebezpieczeństw i ekscytujących zadań podczas gry
  Gra od lat 3.
  1-2 graczy Multi-card Play.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.