Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Space Hulk 49,90 zł

 • Domino PRL 21,52 zł

 • Fur Fighters: Viggo's Revenge (PS2) 29,00 zł

  Fur Fighters (czyli Futrzani Wojownicy) są grupą zwierzaków, która rok temu zjednoczyła swe siły by pokonać złego Generała Viggo. Jak przystało na porządnego wroga, Viggo powraca. Oczywiście jego celem jest opanować świat. Aby sobie ułatwić to zadanie porwał rodziny Fur Fighters. Co gorsza, Viggo zmutował najbliższych Fur Fighters tak żeby przeciwko nim walczyli. Twoim zadaniem jest poprowadzić Futrzanych Wojowników poprzez ponad 30 poziomów i 6 światów.
  Gra od lat 12.
  Gra dla 1-2 graczy.
  Zapis gry: ok 208 KB.
  Kompatybilość:
  * Kontroler analogowy.
  * Funkcja wibracji.
  * Multitap 1-4 graczy.

  Screenshot'y z gry :
 • Frank Herbert's Dune (PS2) 29,00 zł

  Na pustynnej planecie Arrakis (zwanej także Diuną) znajdują się dwa rywalizujące rody. Dom Atreides (Atrydów) i Dom Harkonnen'ów. Rywalizacja toczy się o największy skarb w galaktyce - Przyprawę. Występuje ona tylko na Arrakis a jej wydobycie przebiega bardzo wolno i jest niebezpieczne. Tym, którzy wydobywają przyprawę z pustynnych piasków zagrażają czerwie. Wielkie jakby robaki reagujące na dźwięk ruchu. Wartość przyprawy kryje się w jej właściwościach. Otóż daje ona długie życie i wielką potęgę. Baron Harkonnen uknuł okrutny spisek przeciw Atrydom. Jego efektem stała się rzeź Domu Atrydów. Przeżyli z niej tylko Paul Atryda i Jessica, jego matka. Ty wcielasz się w rolę Paul'a. Pierwszym zadaniem jest dołączyć do tajemniczego plemienia nomadów żyjących na pustyni od zawsze. Plemię to, zwane jest Fremen'ami. Następnym zadaniem będzie wykonanie serii niebezpiecznych misji przeciw Baronowi Harkonnen'owi. Wszystkie te misję będą się toczy we wspaniałych trójwymiarowych sceneriach. Ostatecznie będziesz musiał wypełnić swe przeznaczenie. Pokonać Dom Harkonnen'ów i poprowadzić lud Fremen'ów do wolności. Opowieść o planecie Arrakis zafascynowała niejednego. Ta gra jest wspaniałą i niepowtarzalną okazją wejścia w świat Diuny.
  Gra od lat 11.
  Gra dla 1 gracza.
  Zapis gry: ok 300 KB.
  Kompatybilość:
  * Kontroler analogowy.
  * Funkcja wibracji.
 • Finding Nemo: Escape to the Big Blue (DS) 79,00 zł

  Po latach życia w akwarium, gang TANK są gotowi na śmiałą ucieczkę do oceanu. Aby się tam dostać muszą przebrnąć przez ogród dentysty, ruchliwą ulicę i manewrować po dokach. W trakcie tej przygody będziesz musiał uważać na ciernie, wyrwy, samochody i wiele, wiele więcej!
  Twoim zadaniem jest pomóc każdemu z nich w ucieczce na wielką wodę. Czy pomożesz im potem odnaleźć się w ich nowym domu na rafie koralowej?
  - Ponad 20 mini gier
  - Graj jako Bubbles, Bloat, Peach, Jacque, Deb, Gurgle, Gill, Nemo, Dory i Marlin
  - Współpracuj z Bruce, Crush, Nigel, Mr. Ray, Tad, Pearl, Crush i innymi przyjaciółmi Nemo
  - Zabierz swoich przyjaciół głęboko w morze w trybie dla dwóch graczy
  - Wiele niebezpieczeństw i ekscytujących zadań podczas gry
  Gra od lat 3.
  1-2 graczy Multi-card Play.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.