Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Memory Ben 10 20,49 zł

 • Disney Princesses Royal Adventure (GBA) 29,00 zł

  Disney Princesses Royal Adventure to gra przygodowa dla młodszych graczy, osadzona w znanym im świecie bajek Disneya. Główną bohaterką jest dziewczynka o imieniu Lily, która otrzymuje zadanie odnalezienia sześciu magicznych tiar sześciu księżniczek, które pozwolą znieść zły czar rzucony na krainę. Disney Princesses Royal Adventure polega na prowadzenbiu rozmów z mieszkańcami miasteczek, by dowiedzieć się jak najwięcej o zgubach. Każda tiara to klucz do zwiedzenia nowej krainy, w której do wykonania będą nowe zadania, takie jak ratowanie zwierzątek lub minigry logiczne. W skład tych minigier wchodzą : ćwiczenie pamięci przez dobieranie par takich samych książek, Dobieranie strojów kolorami, naprawianie zniszczonych obrazków, tworzenie magicznych eliksirów i inne. Do zrozumienia Disney Princesses Royal Adventure potrzebna jest dobra znajomość angielskiego. Gra pozbawiona jest przemocy.
 • ModNation Racers Roadtrip (PS Vita) 79,00 zł

  ModNation Racers: Road Trip jest trzecią z kolei grą z serii ModNation, która standardowy model zręcznościowej jazdy gokartem, nie podlegający większym zmianom od czasów pierwszej części cyklu Mario Kart wydanej na początku lat 90., wzbogaca o rozbudowane edytory samochodów oraz tras wyścigów, stawiając równocześnie nacisk na tryb multiplayer oraz na budowanie aktywnej społeczności graczy. Za produkcję tytułu odpowiada wewnętrzne deweloperskie studio Sony z miasta San Diego.
  W porównaniu z poprzednimi odsłonami serii, Road Trip nie wprowadza rewolucyjnych zmian do znanej formuły, jednak wiele poprawek sprawia, że doświadczenie płynące z gry może być równie ciekawe dla weteranów jak i dla osób zupełnie nie obeznanych z grami wyścigowymi. Tytuł oferuje 25 zupełnie nowych tras, które poznamy na wylot i odblokujemy w trybie kariery, zdobywając najwyższe laury w pięciu mistrzostwach o rosnącym poziomie trudności.
  Zręcznościowy model jazdy opiera się na umiejętnym wykorzystaniu driftów (kontrolowanych poślizgów). Wykonując długie drifty i łącząc je w komba napełniamy wskaźnik dopalacza, który wykorzystujemy w czasie wyścigu do tymczasowego przyśpieszenia naszego gokarta lub do naładowania tarczy, chroniącej nasz pojazd przed atakami naszych oponentów. Sami również możemy korzystać ze zróżnicowanego arsenału, który podzielony jest na wiele kategorii, zarówno pod względem rodzaju broni i obrażeń (ziemia, ogień, lód, dźwięk, elektryczność, miny, broń palna) jak i sposobu w jaki działają (ataki obszarowe, broń samonaprowadzająca, rozrzutowa itd.). Paczki z bronią są rozmieszczone na całej trasie i dostępne dla wszystkich uczestników wyścigu. Nowością w tej części ModNation jest sposób zarządzania zdobytym uzbrojeniem. Gracze mogą teraz przekształcić zdobyte i niepotrzebne narzędzie zniszczenia w energię dopalacza, a także korzystać z tarczy amnestii, która automatycznie chroni nas przed atakami przeciwnika używającego tej samej broni co my.
  Zmiany nie ominęły również edytora postaci, samochodów i tras, znanych dobrze osobom, które zetknęły się już z serią. Dzięki wykorzystaniu żyroskopu i ekranów dotykowych, tworzenie kierowców, samochodów, a zwłaszcza nowych tras i ich otoczenia jest znacznie prostsze. W trybie tworzenia tras, pozwala ono na większą niż wcześniej kontrolę nad procesem modelowania terenu. Pociągnięciami palca lub poprzez manipulowanie położeniem konsoli, możemy wytyczać kierunek i kształt drogi, po której poruszać będą się gokarty, wznosić lub obniżać teren, a także umieszczać na planszy różnego rodzaju obiekty. Twórcy zapewniają, że w niecałą minutę, z odrobiną wyobraźni, przeciętny użytkownik konsoli stworzy w pełni grywalną trasę. Warto zaznaczyć, że gra jest w pełni kompatybilna z kilkuset tysiącami torów stworzonych przez graczy dla ModNation, w wersji na Playstation 3 i PSP.
  Komiksowa oprawa gry, nie różni się zasadniczo od tego co mogliśmy zobaczyć na Playstation 3. Wersja na PS Vitę zachowała więc wszystkie efekty specjalne, ostrość tekstur oraz szczegółowość modeli, których doświadczyć mogliśmy na stacjonarnej konsoli Sony.
 • Lego Star Wars UMBARRAN MHC 75013 215,00 zł

  Lego Star Wars UMBARRAN MHC 75013. Pokonaj mobilne działo ciężkie Umbarrian i odnieś zwycięstwo w imię Republiki! Zabierz Ahsokę Tano and the 212-sty oddział klonów do walki przeciwko działu Umbarian w ciemnym i nieprzyjaznym świecie Umbara. Umbarran MHC to nowy model klocków z serii Star Wars firmy LEGO przeznaczony do zabawy dla dzieci w wieku 8-14 lat. Poprowadź Ahsokę Tano i żołnierza-klona do walki z ogromnym umbarskim MHC na mrocznej i opustoszałej planecie Umbara. Potężna maszyny ma obrotowe, odchylane działo, otwieraną przednią i tylną kabinę, ruchome nogi i wyrzutnię rakiet. Czy bohaterom uda się pokonać tą wielką, metalową bestię i zaprowadzić pokój w Galaktyce?
  Zestaw zawiera 4 minifigurki z wyborem broni: Ahsokę Tano, żołnierza 212 oddziału klonów i 2 Umbaran.
  Seria: Star Wars
  Dla Dzieci w wieku: 8-14
  Nr katalogowy: 75013
  Ilość klocków w zestawie: 493
 • Figurka Amiibo Smash Peach (WiiU) 59,00 zł

  Odkryj Amiibo, zupełnie nowy sposób interakcji z twoimi ulubionymi grami oraz postaciami ze świata Nintendo. Po przyłożeniu figurki NFC do twojego GamePada Wii U podczas rozgrywki, nastąpi transfer danych, które będą mogły zostać wykorzystane w grze w dowolny sposób. Kiedy będziesz grać, dane z twojej figurki także zostaną zaktualizowane, więc kontynuuj rozgrywkę, by stworzyć wyjątkowe Amiibo.
  Pierwszy zestaw figurek dostępny będzie dla gry Super Smash Bros na Wii U. Obserwuj swoją rozgrywkę z amiibo i jej rozwój. W Super Smash Bros. na Wii U możesz dokonywać transferu danych z twojego amiibo, które pojawi się w grze i będzie walczyć dla ciebie. W trakcie walki, amiibo będzie rozwijać unikatowe cechy oraz umiejętności, wzrastać w siłę, czy uczyć się nowych ruchów. Będziesz mógł nawet dostosować ciosy specjalne aby zmienić losy bitwy.
  Więcej amiibo zostanie wydanych w oparciu o Super Smash Bros. all-stars!
  Przyłącz się do wielu różnych gier!

  Oprócz Super Smash Bros. na Wii U, będziesz mógł użyć amiibo w innych tytułach. Jak zostaną wykorzystane, będzie zależeć od danej gry! W przyszłości ukaże się mnóstwo figurek, reprezentujących postaci z różnych tytułów.
  Amiibo będzie wspierane przez następujące gry na Wii U:
  - Super Smash Bros. for Wii U
  - Mario Party 10
  - Mario Kart 8
  - Captain Toad: Treasure Tracker
  - Yoshis Woolly World
  Amiibo jest kompatybilne z Nintendo 3DS i 2DS
  Dzięki akcesoriom, które planowane są na 2015 rok, Amiibo będzie mogło zostać użyte także na Nintendo 3DS i 2DS. Szczegóły dotyczące kompatybilności oprogramowania na Nintendo 3DS zostaną podane w najbliższej przyszłości.
  Premiera odbędzie sie w grudniu 2014. Zamawiając już teraz, zapewniacie sobie Państwo pierwszeństwo w wysyłce.
     

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.