Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Strzyżarka BRAUN CruZer6 Beard and Head 214,99 zł

  CruZer6 Beard and Head to urządzenie umożliwiające dowolną stylizację zarostu i fryzury. Trymer ten posiada podwójny system baterii, co zapewnia mu dużą moc i nadzwyczaj długi czas pracy. Urządzenie to doskonale nadaje się nie tylko do przycinania brody na dowolną długość, lecz także do strzyżenia włosów. Model ten posiada na wyposażeniu 2 nasadki. Nasadka do zarostu daje możliwość wybierania spośród sześciu różnych ustawień długości w zakresie od 1 mm do 11 mm. Nasadka do włosów oferuje także sześć dłuższych ustawień od 10 mm do 20 mm.
 • Maszynka do strzyżenia Braun Series 3 HC 3050 116,32 zł

  Maszynka do strzyżenia w kolorze czarnym, zasilana akumulatorowo-sieciowo, z możliwością mycia pod bieżącą wodą, wskaźnikiem naładowania oraz z nasadką grzebieniową.
 • Golarka Braun CruZer5 Face 5734 (2878/Z50) 237,99 zł

  CruZer5 Face to golarka męska marki Braun, zasilana akumulatorowo, z elastyczną folią. Model ten posiada trymer z wąską i szeroką nasadką, nasadkę do uzyskania efektu 3-dniowego zarostu i nasadkę ochronną oraz nasadkę do przystrzygania zarostu. Urządzenie wyposażone zostało również we wskaźnik ładowania w toku, wskaźnik naładowania oraz w opcję szybkiego ładowania. Golarkę można czyścić szczoteczką lub pod bieżącą wodą.
 • Maszynka Philips QC 5570/15 213,99 zł

  Maszynka do strzyżenia włosów zasilana akumulatorowo-sieciowo, z ostrzami nie wymagającymi ostrzenia oraz z 2 nasadkami grzebieniowymi z regulacją długości strzyżenia. Model ten posiada obracającą się w zakresie 180 st. głowicę.
 • Golarka Philips QC5105 67,97 zł

  Maszynka do strzyżenia QC 5105/15 marki Philips , zasilana sieciowo, w kolorze czarnym, z regulacją ustawienia długości długości.   Posiada ostrza ze stali szlachetnej, niewymagające ostrzenia i konserwacji.   Zaokrąglone krawędzie są zaprojektowane tak, aby uniknąć podrażnień skóry, a strzyżenie było bardziej komfortowe.
 • Maszynka Philips QC 5380/15 141,57 zł

  Akumulatorowo-sieciowa maszynka do strzyżenia włosów QC 5380/15 marki Philips z możliwością 12 blokowanych ustawień długości w zakresie od 0.5 mm do 21 mm. Posiada stalowe ostrza pokryte tytanem gwarantujące długotrwałą ostrość i wysoką jakość. Wyposażona jest w elastyczną głowicę , która dopasowuję się do kształtu głowy co pozwala na precyzyjne i przyjemne strzyżenie. Specjalna nasadka 1 mm umożliwia strzyżenie na jeża. Maszynka jest łatwa w czyszczeniu, ponieważ posiada otwieraną głowicę i można ją myć pod bieżącą wodą. Przycisk turbo, wskaźnik stanu naładowania akumulatora i możliwość bezprzewodowego działania aż do 75min pozwalają na dużą wygodę i szybkość strzyżenia . W zestawie dodatkowo szczoteczka do czyszczenia.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.