Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Prostownica Zelmer 33Z014 119,94 zł

  Prostownica do włosów o mocy 40 W, z płytkami z powłoką ceramiczną, funkcją jonizacji, 5-stopniową regulacją temperatury oraz z kontrolą docisku nakładek. Funkcja Ionic zapobiega elektryzowaniu się włosów i pozostawia je lśniące i gładkie.
 • Mata do masażu Botti W 850H 132,84 zł

  Masażer na siedzenie W-850H marki Botti, przeznaczony do mocowania na krześle lub fotelu samochodowym. Urządzenie posiada moc 14 W oraz 5 programów masażu: wibracje, ugniatanie, masaż automatyczny, rolujący i pulsacyjny. Model ten wyposażony został także w minutnikiem z możliwością wybrania wyłączenie po 15, 30 lub 60 minutach. Dodatkowo ma do wyboru masaż 4 stref ciała: górne strefy pleców, dolne strefy pleców, strefy lędźwi i strefa bioder. Model ten posiada także elastyczne pasy do mocowania oraz pilot.
 • Prostownica MPM MPR-04/C 40,38 zł

  Prostownica do włosów MPR-04 marki MPM , w kolorze czarno-niebieskim, o mocy 30 W i oryginalnym wyglądzie. Urządzenie zostało wyposażone w ceramiczne płytki , które sprawiają, że skraca się czas modelowania włosów. Powierzchnia ceramicznych nakładek jest bardziej gładka, ułatwiając ruch oraz trudniejsza do zarysowania, przedłużając żywotność urządzenia. Urządzenie zostało wyposażone w obrotowe podłączenie przewodu, przełącznik on/off i uchwyt do zawieszania. Do prostownicy zostało dołączone etui.
 • Prostownica Philips HP 8349/00 188,82 zł

  Prostownica do włosów marki Philips, z elektroniczną regulacją temperatury maksymalnie do 199 st. C, funkcją szybkiego nagrzewania w 15 sekund oraz z blokadą uchwytu do łatwego i bezpiecznego przechowywania.   Urządzenie wyposażone zostało również w płytki ceramiczne, funkcję jonizacji oraz w system EHD.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.