Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Prostownica Remington S 5505 129,00 zł

  Prostownica Remington PRO-Ceramic Ultra wyposażona w cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją od 150°C do 230°C, blokadę ustawionej temperatury, funkcję Turbo Boost, dłuższe i wąskie płytki 110 mm, funkcję blokady płytek. Uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie. Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa po 60 min.
 • Prostownica Remington S6505 124,00 zł

  Prostownica Remington PRO-Sleek & Curl wyposażona w cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją od 150°C do 230°C, blokadę ustawień, funkcję Turbo Boost, automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa po 60 min, dłuższe i wąskie płytki 110 mm. Smukły kształt z zaokrąglonymi krawędziami umożliwia prostowanie i kręcenie włosów.
 • Prostownica Remington S7710 123,00 zł

  Prostownica Remington PRO-Ion  posiada 9 ustawień temperatury (maks. 230°C), cyfrowy wyświetlacz temperatury 150°C - 230°C, dłuższe i wąskie płytki 110 mm, ruchome płytki, automatyczny wyłącznik, uniwersalne napięcie.
 • Prostownica Remington S8510 109,00 zł

  Płytki ceramiczne i regulacja temperatury Prostownica S8510 marki Remington posiada 9 stopniową regulację temperatury w zakresie od 150 st. C do 230 st. C, dzięki czemu można idealnie dopasować temperaturę płytek do każdego rodzaju włosów. Funkcja Turbo boost gwarantuje szybkie nagrzewanie prostownicy do maksymalnej temperatury. Przed przypadkową zmianą ustawień temperatury w trakcie prostowania włosów chroni specjalna funkcja blokady. Ruchome płytki wyrównują doskonale nacisk w trakcie prostowania włosów. Ceramiczna powłoka płytek Advanced Ceramic z emisją mikroodżywki zapobiega plątaniu oraz kręceniu się włosów. Czas nagrzewania płytek wynosi zaledwie 15 sekund. Płytki ceramiczne, które pod wpływem ciepła emitują wygładzające mikroskładniki, zapewniają proste włosy przez cały dzień. Zabezpieczenia Prostownica S8510 automatycznie wyłącza się po 60 minutach nie używania, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. W zestawie znajduje się również etui odporne na wysokie temperatury do przechowywania produktu.   Ceramiczne nakładki   Ceramiczne nakładki skracają czas modelowania włosów. Równomierny rozkład temperatury umożliwia rozprostowanie włosów jednym ruchem. Powierzchnia ceramicznych nakładek jest bardziej gładka, ułatwiając ruch oraz trudniejsza do zarysowania, przedłużając żywotność urządzenia.  
 • Salon Laser Rio 949,00 zł

  Salon Laser Rio służy do bezbolesnego usuwania pojedynczych włosów. Teraz możesz usunąć zbędne owłosienie bez wykorzystania żadnych chemicznych związków ani uczucia bólu. Laser angielskiej marki RIO działa poprzez wysyłanie wiązki światła o konkretnej długości fali, 808 nm, i niszczenie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Struktury zawierające melaninę będą absorbować energię lasera o tej długości fali. Dlatego też możliwe jest namierzanie mieszka włosa bez wpływu na otaczającą go skórę. Urządzenie RIO wykorzystuje najnowszą, bezpieczną w zastosowaniu technologię laserową. Salon Laser usuwa pojedyncze włosy w klika sekund. Technika laserowa jest idealna do usuwania włosów na nogach, ramionach, okolicach bikini i pach oraz włosów na twarzy. Laser RIO może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej. Już dziś skorzystaj z profesjonalnego zabiegu we własnym domu.<br /><br /> <b>Salon Laser Rio przeznaczony jest do depilacji pojedynczych włosów na:</b> <ul> <li>twarzy</li> <li>rękach</li> <li>bikini</li> <li>plecach</li> <li>klatce piersiowej</li> <li>nogach</li> </ul> Salon Laser jest bardzo prosty i bezpieczny w użyciu, posiada 5-cio stopniową regulację mocy. Urządzenie wyposażone jest w wielopoziomowy system zabezpieczeń: kluczyk, kod bezpieczeństwa, wyłącznik czasowy, czujniki dotykowe skóry oraz czujnik termiczny. Zabieg jest skuteczny, bezbolesny, i nie wymaga stosowania okularów ochronnych. Do zestawu dołączona jest instrukcja oraz płyta DVD w języku polskim.<br /><br /> art. BIU-LADY42
 • Scanning Laser 20 Rio 1 599,00 zł

  Laser do usuwania włosów, działa poprzez wysyłanie promienia lasera do cebulki włosa z dostatecznie efektywną siłą aby ją usunąć wraz z korzeniem, ale jednocześnie tak bezpieczną aby nie narażać skóry. Proces ten nazywany jest fototermolizą.<br /> Urządzenie nie wykorzystuje żadnych chemicznych związków ani nie odczuwa się bolesnego mrowienia.<br /> Będziesz zachwycona jak łatwe jest używanie laser x20.<br /> Teraz, możesz czerpać korzyści z całkowitego pozbycia się niechcianego owłosienia, bez częstych wizyt w salonach kosmetycznych i drogich zabiegów.<br /> Wykorzystanie najnowszej technologii laserowej pozwala na zabicie korzenia włosa, co wpływa na jego permanentną redukcję.<br /><br /> Trzy tryby leczenia, poddawanie usuwaniu pojedynczych włosów, lub skanowanie nawet 20 włosów w klika sekund. Idealny do usuwania włosów na nogach, ramionach, okolic bikini i pach oraz włosów na twarzy. Zatwierdzony do użytku domowego. Nie jest zalecany dla osób z ciemną karnacją oraz jasnymi lub siwymi włosami – może powodować komplikacje.<br /><br /> <b>Usuwa jednocześnie 20 włosów, nadaje się do:</b> <ul> <li>twarzy</li> <li>nóg</li> <li>rąk</li> <li>pach</li> <li>bikini</li> <li>pleców</li> <li>klatki piersiowej</li> </ul> Prosty i bezpieczny w użyciu, 5-cio stopniowa regulacja mocy lasera, wielopoziomowy system zabezpieczeń: kluczyk, kod bezpieczeństwa, wyłącznik czasowy, czujniki dotykowe skóry, czujnik termiczny, zabieg jest skuteczny i bezbolesny, nie wymaga stosowania okularów ochronnych. Do zestawu dołączona jest instruktażowa płyta DVD w języku polskim.<br /><br /> art. BIU-LADY43
 • Scanning Laser 60 2 169,00 zł

  Laser do usuwania włosów, działa poprzez wysyłanie promienia lasera do cebulki włosa z dostatecznie efektywną siłą aby ją usunąć wraz z korzeniem, ale jednocześnie tak bezpieczną aby nie narażać skóry. Proces ten nazywany jest fototermolizą.<br /><br /> Urządzenie nie wykorzystuje żadnych chemicznych związków ani nie odczuwa się bolesnego mrowienia.<br /><br /> Teraz, możesz czerpać korzyści z całkowitego pozbycia się niechcianego owłosienia, bez częstych wizyt w salonach kosmetycznych i drogich zabiegów. Wykorzystanie najnowszej technologii laserowej pozwala na zabicie korzenia włosa, co wpływa na jego permanentną redukcję. Trzy tryby leczenia, poddawanie usuwaniu pojedynczych włosów, lub skanowanie nawet 60 włosów w klika sekund. <br /> Idealny do usuwania włosów na nogach, ramionach, okolic bikini i pach oraz włosów na twarzy. Zatwierdzony do użytku domowego. Nie jest zalecany dla osób z ciemną karnacją oraz jasnymi / siwymi włosami – może powodować komplikacje.<br /><br /> <b>Usuwa jednocześnie 60 włosów. Idealny do depilacji:</b> <ul> <li>twarzy</li> <li>nóg</li> <li>rąk</li> <li>pach</li> <li>bikini</li> <li>pleców</li> <li>klatki piersiowej</li> </ul> <b>Opis:</b> <ul> <li> prosty i bezpieczny w użyciu</li> <li>5-cio stopniowa regulacja mocy lasera</li> <li>wielopoziomowy system zabezpieczeń: kluczyk, kod bezpieczeństwa, wyłącznik czasowy, czujniki dotykowe skóry, czujnik termiczny</li> <li>zabieg jest skuteczny i bezbolesny, nie wymaga stosowania okularów ochronnych</li> <li> instrukcja w j. polskim</li> <li>Instruktażowa płyta DVD w j. polskim</li> </ul> art. BIU-LADY44
 • Główka do szczoteczki elektrycznej do zębów SB 080 25,00 zł

  Główka szczoteczki elektrycznej OMRON - SB 80 o średnim włosiu. Opakowanie zawieraja 2 końcówki SB-080 "Super-fine Soft" do szczoteczek Omron. Końcówki są przeznaczone dla osób o wrażliwych zębach i dziąsłach, dla których standardowe końcówki mogłyby okazać się drażniące. Z tego powodu kocówki SB-080 wyposażono w ultracienkie, delikatne włókna czyszczące.

   

 • Główka do szczoteczki elektrycznej OMRON - SB 090 35,00 zł

  Główka do szczoteczki elektrycznej OMRON - SB 090 służy do czyszczenia szczelin między zębami. Komplet składa się z dwóch główek do szczoteczki.

   

   

 • Główka do szczoteczki elektrycznej do zębów SB 070 25,00 zł

  Główka do szczoteczki elektrycznej OMRON - 070 o twardym włosiu. Komplet składa się z dwóch główek do szczoteczki.
 • Szczoteczka elektryczna do zębów OMRON HT-B450 SONIC STYLE 204,26 zł

  Szczoteczka elektryczna do zębów Omron Sonic Style 450

  OMRON Sonic style 450 jest bardzo przyjazny i prosty w obsłudze dla użytkownika (jeden przycisk ) szczoteczki do zębów. Dostępne są opcjonalnie trzy różne końcówki czyszczące. Szczoteczka Sonic style 450 : tryb standardowy 25.500 drgań/minutę. Automatyczny wyłącznik po 3 min. pracy Triple Cleaning Head 1 szt. znajduje się w zestawie. Podstawka/ładowarka 1 szt. znajduje się w zestawie.


  Specyfikacja produktu

  • Nazwa produktu OMRON Sonic style 450
  • Typ HT-B450-E
  • Zasilanie: prąd przemienny, 220–240 V, 50/60 Hz
  • Zużycie energii: ok. 2,5 W (podczas ładowania)
  • Metoda ładowania: Indukcja elektromagnetyczna
  • Akumulator : dwa wbudowane akumulatory niklowo-metalowo-wodorowe (Ni-MH 2,4 V)
  • Akumulatora nie można wymienić. Gdy upłynie czas żywotności akumulatora, wyrzucić go wraz z produktem.
  • Czas ładowania ok. 16 godz. (prąd przemienny 240 V, 50/60 Hz, 23°C)
  • Czas nieprzerwanej pracy ok. 20 minut (w temperaturze 23°C)
  • Automatyczne zatrzymanie pracy po trzech minutach.
  • Zawartość opakowania:główna część urządzenia szczoteczki, końcówka szczoteczki -Triple Cleaning Head, ładowarka, instrukcja obsługi w formie drukowanej książeczki w języku polskim, karta gwarancyjna, faktura vat.
        Gwarancja: 12 m-cy. Serwis gwarancyjny i po gwarancyjny na terenie Polski. Wykaz punktów serwisowych załączony jest do szczoteczki.
 • Szczoteczka elektryczna do zębów OMRON HT-B458 RE SONIC STYLE -KOLOR BORDOWY 300,20 zł

  Szczoteczka elektryczna do zębów Omron Sonic Style HT-458-RE - kolor bordowy

  Szczoteczka Sonic style 458 jest smukła i lekka, dodatkowo posiada specjalne funkcje takie jak m.in. 5 różnych prędkościach i 30 sek. timer. Dostępne są opcjonalnie trzy różne końcówki czyszczące. Unikalne trzy tryby czyszczenia pomagają klientom dopasować ich indywidualne podejście do higieny zębów i skutecznie usunąć płytkę nazębną. 5 różnych prędkości w trybie standardowym 3 tryby czyszczenia (standardowy 25 500 obrotów/min., szeroki 13 000 ob../min., punktowy 33 000 uderzeń/min.). 30 sekundowy timer, 3 minutowy automatyczny wyłącznik. Triple Cleaning Head 1 szt. oraz Super-Fine soft Head 1 szt. znajdują się w zestawie. Podstawka/ładowarka 1 szt. znajduje się w zestawie.


  Specyfikacja produktu

  • Nazwa produktu OMRON Sonic style 458
  • Typ HT-B458-RE
  • Zasilanie prąd przemienny, 220–240 V, 50/60 Hz
  • Zużycie energii ok. 2,5 W (podczas ładowania)
  • Metoda ładowania Indukcja elektromagnetyczna
  • Akumulator Dwa wbudowane akumulatory niklowo-metalowo-wodorowe (Ni-MH 2,4 V)
  • Akumulatora nie można wymienić. Gdy upłynie czas żywotności akumulatora, wyrzucić go wraz z produktem.
  • Czas ładowania ok. 16 godz. (prąd przemienny 240 V, 50/60 Hz, 23°C)
  • Czas nieprzerwanej pracy W trybie standardowym (standard swing): ok. 20 minut (przy 23°C)
  • Automatyczne zatrzymanie pracy po trzech minutach.
  • Zawartość opakowania Główna część szczoteczki, Triple Cleaning Head, Super-Fine Soft Bristle Head, ładowarka, instrukcja obsługi.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.