Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Uniwersalne szyny próżniowe Spencer Res-Q-Splint Plus 2 110,00 zł

  Główne zalety Res-Q-Splint Plus to zastosowanie pojedynczej wewnętrznej komory, która umożliwia nieregularne rozłożenie polistyrenu, szerokie spawy wykonane techniką ultradźwiękową, wykorzystanie bardzo wytrzymałych materiałów, które są łatwe w czyszczeniu oraz umieszczenie dużej liczby pasów mocujących.
  W każdym z dostępnych rozmiarów, zawór jest umieszczony w innym, łatwym do zlokalizowania, miejscu.
  Są kompatybilne ze wszystkimi typami wyciągów oraz nie jest wymagane usunięcie szyn podczas wykonywania prześwietlenia czy tomografii komputerowej.

  Zestaw Res-Q-Splint Plus zawiera
  • szyny rozmiar S (735 x 640 mm)
  • szyny rozmiar M (1100 x 695 mm)
  • szyny rozmiar L (1300 x 720 mm)
  • aluminiowa próżniowa pompka ręczna
  • odporna na podarcia torba z przegrodą na pompkę
   
  • Wymiary: 700 x 180 x 485 mm
  • Waga: 4,3 kg
  • Temperatura pracy: od –15 do +50 °C
  • Temperatura przechowywania: od –20 do +65 °C
  • Res-Q-Splint Plus rozmiar S - QM22593A
  • Res-Q-Splint Plus rozmiar M - QM22592A
  • Res-Q-Splint Plus rozmiar L - QM22591A
  • Res-Q-Splint Plus Zestaw - QM22590A


   Ultradźwiękowe spawy i zastosowanie pojedynczej wewnętrznej komory umożliwiają na nierównomierne rozłożenie polistyrenowych kulek.
   Podłużne mocowanie Velcro® pozwala na przymocowanie pasów poprzecznych w dowolnej pozycji, umożliwiając w ten sposób szybsze unieruchomienie. Zawór jest umiejscowiony tak, aby nie zakłócić ułożenia pacjenta.

   Zawór wykonano z aluminium/poliwęglanu połączenia korzystnego ze względu na dobrą wytrzymałość na wysokie temperatury. System jednokierunkowego przepływu powietrza zmniejsza czas potrzebny na usunięcie z szyn powietrza.
   Ingerencja ratownika jest wymagana jedynie po zakończeniu procedury unieruchomienia, aby przywrócić szyny do stanu wyjściowej gotowości.

    

 • Now Foods Witamina K2 MK-7 100mcg 60 kaps. 72,50 zł

  <strong>Skład 1 kapsułki:</strong><br /> Witamina C(z palmitynianu askorbylu) 2mg<br /> Witamina K2(w postaci Menachinonu-7) (MK-7) (z natto) (soja) 100 &micro;g<br /> <br /> <strong>Pozostałe składniki: </strong><br /> Mąka ryżowa, celuloza (kapsułka), krzemionka, zawiera soję.<br /> <br /> W procesie produkcji nie wykorzystano składników pochodzących z pszenicy, glutenu, mleka, jajek, ryb, małży, skorupiaków ani orzechów drzewnych.<br /> <br /> <strong>Sposób użycia: </strong><br /> 1 kapsułka dziennie podczas jedzenia.<br /> <br /> Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.<br /> <br /> <strong>Przechowywanie: </strong><br /> Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.<br /> <br /> <strong>Opakowanie:</strong><br /> 60 kapsułek<br /> <br /> <strong>Producent</strong>:<br /> NOW Foods<br /> <br /> <strong>Kilka słów o producencie</strong>:<br /> Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Now Foods Black Walnut - Ekstrakt z czarnego orzecha (Czarny orzech) 60ml 63,99 zł

  Jest preparatem naturalnym, otrzymywanym z zielonych łupin orzecha czarnego, bylicy piołunu oraz pączków goździka. Składniki preparatu są pomocne przy niestrawności, bolesnych wzdęciach, pobudzają trawienie.<br /> <br /> Wykazują działanie odkażające, silne odrobaczające przez co mogą być pomocne przy zwalczaniu pasożytów przewodu pokarmowego. <strong>Skład:</strong><br /> Zawartość w 2 kroplach Wodno-alkoholowy wyciąg: z zielonych łupin orzecha czarnego (Juglans nigra), bylicy piołunu (Artemisia abisinthum) oraz pączków goździka (carophyllus species) 1.6ml<br /> <br /> <strong>Sposób użycia:</strong><br /> Osoby dorosłe 7 &ndash; 15 kropli z sokiem lub wodą 2 &ndash; 3 razy dziennie przed posiłkiem i/albo przed snem. Najlepiej stosować stopniowo zwiększając zastosowanie w ciągu 2 tygodni a następnie po tygodniu przerwy kurację powtórzyć.<br /> <br /> <strong>Zawartość:</strong><br /> 60ml płynu w buteleczce z kroplomierzem.<br /> <br /> <strong>Producent: </strong><br /> NOW Foods<br /> <br /> <strong>Kilka słów o producencie:</strong><br /> Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Now Foods Lecytyna 1200mg 200 kapsułek 45,50 zł

  Naturalna lecytyna wspomaga wydolność fizyczną i umysłową organizmu. Poprawia pamięć i inne funkcje układu nerwowego. Wspomaga obniżać poziom cholesterolu i wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe. Lecytyna zalecana jako uzupełnienie diety w stanach zwiększonego obciążenia fizycznego i psychiocznego i osób z osłabioną koncentracją. <br /> Lecytyna sojowa jest stosowana w wielu produktach spożywczych. Do naturalnych produktów bogatych w lecytynę należą te o dużej zawartości tłuszczu, jak jaja czy wątroba wołowa, a w mniejszym stopniu takie produkty jak orzeszki ziemne, steki wołowe oraz niektóre owoce i warzywa. Nazwa pochodzi od greckiego słowa określającego żółtko jaja (lekithos), które jest bogatym źródłem lecytyny.<br /> <br /> W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych. Lecytyna jako składnik naszego ciała bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej.&nbsp;<br /> <br /> Kapsułki nie zawierają cukru, glutenu, syntetycznych środków konserwujących.<br /> <br /> <strong>Skład</strong>:<br /> Lecytyna sojowa, żelatyna, gliceryna, woda. <br /> <br /> <strong>Zawartość w 3 kapsułkach: </strong><br /> Phosphatidyl Choline (wielonienasycona fosfatydylocholina) 540mg<br /> Phosphatidyl Ethanolamine (wielonienasycony aminoetanol) 430mg<br /> Phosphatidyl Inositol (wielonienasycony nistiol) 330mg<br /> <br /> Zalecane spożycie:&nbsp;<br /> 1 kapsułeka 1-2 razy dziennie&nbsp;<br /> <br /> <strong>Zawartość</strong>:<br /> 200 kapsułek<br /> <br /> <strong>Producent</strong>:<br /> NOW Foods<br /> <br /> <strong>Kilka słów o producencie:</strong><br /> Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Now Foods Lecytyna 1200mg 200 kapsułek 45,50 zł

  Naturalna lecytyna wspomaga wydolność fizyczną i umysłową organizmu. Poprawia pamięć i inne funkcje układu nerwowego. Wspomaga obniżać poziom cholesterolu i wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe. Lecytyna zalecana jako uzupełnienie diety w stanach zwiększonego obciążenia fizycznego i psychiocznego i osób z osłabioną koncentracją. <br /> Lecytyna sojowa jest stosowana w wielu produktach spożywczych. Do naturalnych produktów bogatych w lecytynę należą te o dużej zawartości tłuszczu, jak jaja czy wątroba wołowa, a w mniejszym stopniu takie produkty jak orzeszki ziemne, steki wołowe oraz niektóre owoce i warzywa. Nazwa pochodzi od greckiego słowa określającego żółtko jaja (lekithos), które jest bogatym źródłem lecytyny.<br /> <br /> W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych. Lecytyna jako składnik naszego ciała bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej.&nbsp;<br /> <br /> Kapsułki nie zawierają cukru, glutenu, syntetycznych środków konserwujących.<br /> <br /> <strong>Skład</strong>:<br /> Lecytyna sojowa, żelatyna, gliceryna, woda. <br /> <br /> <strong>Zawartość w 3 kapsułkach: </strong><br /> Phosphatidyl Choline (wielonienasycona fosfatydylocholina) 540mg<br /> Phosphatidyl Ethanolamine (wielonienasycony aminoetanol) 430mg<br /> Phosphatidyl Inositol (wielonienasycony nistiol) 330mg<br /> <br /> Zalecane spożycie:&nbsp;<br /> 1 kapsułeka 1-2 razy dziennie&nbsp;<br /> <br /> <strong>Zawartość</strong>:<br /> 200 kapsułek<br /> <br /> <strong>Producent</strong>:<br /> NOW Foods<br /> <br /> <strong>Kilka słów o producencie:</strong><br /> Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • HolCARD 24W Gamma-XL System v.002 9 900,00 zł

  PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

  WYSYŁKA GRATIS

  System do analizy EKG metodą Holtera z poszerzonym oprogramowaniem do analizy parametrów.

   

  System do analizy EKG metodą Holtera HolCARD 24W Gamma System v.001 przeznaczony do wykorzystania w klinikach szpitalach oraz gabinetach prywatnych. Pozwala na szybkie wykonanie podstawowych analiz EKG (ocenę arytmii i odcinka ST) oraz przeprowadzenie analiz zaawansowanych. Oprogramowanie umożliwia przeprowadzenie analiz w zakresie oceny zmienność rytmu (HRV), odstępu QT oraz analizę pracy rozrusznika serca. System współpracuje z rejestratorami AsPEKT 702, AsPEKT 800 oraz AsPEKT 812.

   

  Usługi gwarancyjne realizowane są tylko na terenie Polski.
  Cena towaru nie obejmuje instalacji oraz szkolenia.
   

   

   

 • Nova Classic 1 490,00 zł

  ZAPYTAJ O RABAT !!!!!!!!


  Wszystkie kozetki dostępne są również w opcjach kolorystycznych:

   


  Tapicerka Long Life - dopłata 280 zł brutto

  Komfortowa, jednosegmentowa leżanka z regulacją wysokości wyposażona w praktyczną półkę na akcesoria i kosmetyki.
  Funkcjonalności i wygodzie towarzyszy atrakcyjny wygląd leżanki wynikający z zastosowania starannie wyselekcjonowanego drewna bukowego oraz zaokrąglenia naroży blatu.

  Dopuszczalne obciążenie 200 kg Konstrukcja leżanki Drewniana Sposób regulacji wysokości Za pomocą systemu pokręteł Wysokość leżanki 58 - 83 cm Długość leżanki 194 cm Szerokość leżanki 70 cm Dopuszczalne obciążenie 200 kg Waga 32 kg


  Stelaż w leżance

  Rodzaj KolorystykaParametry Buk naturalny
  • selekcjonowane drewno bukowe klasy A,
  • naturalny kolor buka, uwydatniony i zabezpieczony trwałym lakierem bezbarwnym,
  • zwiększona wytrzymałość poprzez ulepszanie termiczne,
  • wysoka estetyka wykończeń,
  • standard w leżankach HABYS.
  Buk barwiony
  • selekcjonowane drewno bukowe klasy A,
  • barwienie drewna odporne na zadrapania i promienie UV,
  • trwała kolorystyka uwydatniająca słoje drewna,
  • zwiększona wytrzymałość poprzez ulepszanie termiczne,
  • zabezpieczenie trwałym lakierem bezbarwnym,
  • wysoka estetyka wykończeń,
  • opcja dodatkowa w leżankach HABYS.

   

   

  Przy zakupie tego produktu obowiązuje:

  Forma płatności: płatność eCard, przedpłata przelewem lub zakup ratalny.

  Nie ma możliwości zapłaty gotówką przy odbiorze.

 • Mark MK 400 Professional Zestaw I 5 510,00 zł

   

  Zestaw zawiera:

  - aparat MK400 Professional

  - 6-komorowy mankiet na rękę- 1 szt.

  - 6-komorowy mankiet na nogę- 2 szt.

  - przewód powietrzny pojedyńczy - 2 szt.

   

  Przeznaczenie:

  Aparat do masażu uciskowego MK 400 Professional to aparat do profesjonalnych zastosowań w medycynie i odnowie biologicznej.
  Przeznaczony m.in. do gabinetów odnowy biologicznej, placówek rehabilitacyjnych a także dla klientów indywidualnych.

  Wskazania:
  - leczenie fizykalne stanów pourazowych
  - schorzenia układu limfatycznego
  - profilaktyka niewydolności układu krążenia
  - niewydolność limfatyczna po mastektomii
  - wspomaganie terapii odchudzających
  - wspomaga likwidację cellulitu

  Aparat umożliwia terapię na dwóch mankietach jednocześnie

  Sprężarka współpracuje z mankietami 6-komorowymi na rękę, nogę lub pas biodrowy

   

  Trzy podstawowe tryby pracy:
  - TRYB A: masaż wstępujący po jednej komorze - fala
  - TRYB B: masaż wstępujący - ściskający
  - TRYB C: masaż wstępujący po dwie komory - fala

   

  Możliwość włączenia trybu rewersyjnego - po dwóch normalnych cyklach wybranego trybu następuje automatycznie jeden cykl rewersyjny (komory są pompowane w odwrotnej kolejności):
  - TRYB A + rewersyjny
  - TRYB B + rewersyjny
  - TRYB C + rewersyjny

   

  Możliwość ustawienia ciśnienia, szybkości napełniania komór powietrzem i czasu zabiegu

   

  Przycisk bezpieczeństwa

   

  Możliwość wyłączania poszczególnych komór mankietu

   

  Czas pozostawania powietrza w mankiecie ustawiany za pomocą wbudowanego czujnika

   

  Wyposażony w funkcję zmniejszania nadmiernego ciśnienia - poziom ciśnienia jest stale kontrolowany i automatycznie obniżany do wysokości zaprogramowanej przez użytkownika

   

  Aparat jest urządzeniem przenośnym, o lekkiej i kompaktowej budowie

   

  Wytrzymała konstrukcja, unikalny design
  Główne cechy:

  Współpracuje z mankietami 6-komorowymi.
  Wyposażony w dotykowy wyswietlacz.
  Trzy tryby pracy i dwukanałowość urządzenia pozwalają na wygodne ustawienie programów i pracy na maksymalnie czterech mankietach jednocześnie.
  Sekwencyjny masaż uciskowy wykonywany w kierunku od stopy do uda.
  Wyposażony w funkcję zmniejszania nadmiernego ciśnienia - poziom ciśnienia jest stale kontrolowany i automatycznie obniżany do wysokości zaprogramowanej przez użytkownika.
  Aparat jest urządzeniem przenośnym, o lekkiej i kompaktowej budowie.
  Wytrzymała konstrukcja,unikalny design.

  Dane techniczne :

  • Zakres ciśnienia 10 -200 mmHg
  • Czas pracy: 5 - 90 min.
  • Wymiary: 414 x 310 x 160 mm
  • Waga: 6,5 kg

   

   

   

  Wyposażenie dodatkowe za dopłatą:                     

  ·    pas poszerzający mankiet na rękę

  ·    pas poszerzający mankiet na nogę

  ·    6-komorowy mankiet na pas biodrowy

 • Now Foods DOPA Mucuna (15% L-DOPA) 90 kaps. 64,50 zł

  <strong>Skład 2 kapsułek:</strong><br /> Velvet Bean Extract (Mucana pruriens) (Nasiona) (min. 15% DOPA)&nbsp;&nbsp;&nbsp; 800mg<br /> L-DOPA&nbsp; 150mg&nbsp;&nbsp;&nbsp; <br /> <br /> <strong>Pozostałe składniki: </strong><br /> celuloza jako otoczka kapsułki, kwas stearynowy pochodzenia roślinnego oraz stearynian magnezu pochodzenia roślinnego.<br /> <br /> <strong>Sposób użycia: </strong><br /> Zaleca się spożywanie 1-2 kapsułek dziennie podczas jedzenia.<br /> <br /> Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.<br /> Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.<br /> <br /> Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.<br /> <br /> <strong>Przechowywanie: </strong><br /> Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.<br /> <br /> <strong>Opakowanie:</strong><br /> 90 kapsułek <br /> <strong>Producent: </strong><br /> NOW Foods<br /> <br /> <strong>Kilka słów o producencie:</strong><br /> Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Mark MK 300 Beauty Zestaw I 7 440,00 zł

  Zestaw zawiera:

  - aparat MK300 Beauty

  - mankiet 6-cio komorowy na noge - 2 szt.

  - mankiet 6-cio komorowy na rękę - 1 szt.

  - mankiet 6-cio komorowy na pas biodrowy - 1 szt.

  - przewód powietrzny pojedyńczy - 2 szt.

   

   

  Mark III Plus MK300 Beauty

  to dwukanałowy aparat do masażu uciskowego do zastosowań profesjonalnych w medycynie i odnowie biologicznej.

   

  Aparat umożliwia jednoczesną terapię na dwóch kanałach na maksymalnie czterech mankietach jednocześnie (możliwość poddania zabiegowi 2 pacjentów jednocześnie - każdego z indywidualnymi ustawieniami masażu)

  Sprężarka współpracuje z mankietami 6-komorowymi na rękę, nogę lub pas biodrowy

  Trzy tryby pracy:

  - TRYB A: masaż wstępujący po jednej komorze - fala
  - TRYB B: masaż wstępujący - ściskający
  - TRYB C: dwa razy TRYB B + raz odwrotny TRYB A (komory są pompowane w odwrotnej kolejności)

  Możliwość ustawienia ciśnienia i czasu zabiegu

  Czas pozostawania powietrza w mankiecie ustawiany za pomocą wbudowanego czujnika

  Wyposażony w funkcję zmniejszania nadmiernego ciśnienia - poziom ciśnienia jest stale kontrolowany i automatycznie obniżany do wysokości zaprogramowanej przez użytkownika

  Aparat jest urządzeniem przenośnym, o lekkiej i kompaktowej budowie

  Wytrzymała konstrukcja, unikalny design

   

  Wyposażenie dodatkowe za dopłatą :

  ·    - pas poszerzający mankiet na rękę

  ·    - pas poszerzający mankiet na nogę

   

  Parametry techniczne:

  Zakres ciśnienia: 20 – 200 mm Hg

  Czas pracy: 0 – 99 min

  Wymiary: 400 x 350 x 220 mm

  Waga: 18 kg

 • Now Foods DMAE 250mg 100 kaps. 46,50 zł

  <strong>Skład 1 kapsułki:</strong><br /> DMAE (dimethylaminoethanol) 250mg<br /> <br /> <strong>Pozostałe składniki: </strong><br /> celuloza jako otoczka kapsułki, stearynian magnezu pochodzenia roślinnego, mąka ryżowa oraz silica.<br /> <br /> <strong>Sposób użycia: </strong><br /> 1 kapsułka 1 &ndash; 3 razy dziennie, najlepiej w trakcie jedzenia.<br /> <br /> Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.<br /> Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.<br /> <br /> Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.<br /> <br /> <strong>Przechowywanie: </strong><br /> Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.<br /> <br /> <strong>Opakowanie:</strong><br /> 100 kapsułek <br /> <strong>Producent: </strong><br /> NOW Foods<br /> <br /> <strong>Kilka słów o producencie:</strong><br /> Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Waga BF 100 428,00 zł

  Super Nowość !!!

  - Dokładny pomiar parametrów
    górnej i dolnej części ciała za pomocą 8 elektrod
  - Pomiar:
  * masy ciała
  * zawartości tkanki tłuszczowej
  * zawartości tkanki mięśniowej
  * zawartości tkanki kostnej
  * wody w organizmie
  - Szczegółowa analiza parametrów ciała
  - Graficzna interpretacja wyników
  - Wskazanie trendu
  - Transmisja radiowa
  - Wskazanie zużycia kalorii (BMR/AMR)
  - Pamięć 30 wyników
  - Pamięć dla 10 użytkowników
  - 5 stopni aktywności
  - Odłączany display XXL
  - Rozmiar cyfr: 22 mm
  - Wymiary wagi: 33 x 30 cm
  - Technika włączania: Button-on
  - Baterie: 6 x 1,5 V
  Oprogramowanie do zciągnięcia z niemieckiej strony Beurera (wersja tylko angielska lub niemiecka)


Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.