Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Disney Kubuś Puchatek i przyjaciele 98,50 zł

  Przenieś świat przygody Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasy wprost do swojego domu dzięki łatwym w aplikacji dekoracjom. Zestaw naklejek na ścianę z serii Kubuś Puchatek jest świetnym rozwiązaniem na udekorowanie wnętrz fanów wiecznej przyjaźni niezależnie od wieku. Dzięki nim będziesz mieć okazję cieszyć się najwspanialszymi momentami z bajki każdego dnia i to we własnym domu! Dekoracje mogą być wielokrotnie naklejane i odklejane, można zmieniać ich lokalizację tak wiele razy jak tylko tego zapragniesz. Mając do dyspozycji postacie głównych bohaterów, a także urokliwe dodatki takie jak miodek, pszczółki, motyli i baloniki możesz stworzyć swojemu dziecku atmosferę pełną ciepła i miłości.

  Ilość naklejek: 38

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Disney Minnie i przyjaciele 98,50 zł

  Osłódź pokój swojej małej księżniczki uroczym zestawem naklejek dekoracyjnych z Myszką Minnie. Każdy z nich zawiera 33 naklejki wielokrotnego użytku, które z łatwością naniesiesz na każdą suchą i gładką powierzchnię, a w razie potrzeby zawsze możesz zmienić ich lokalizację bez jakichkolwiek trudności. Do dyspozycji masz urocze postacie Minnie i Daisy, a także wiele zdumiewająco pięknych motylków, kokardek i kwiatów. Ostateczny kształt i miejsce kompozycji zależy tylko od Ciebie! Ta dekoracja zachwyci każdą fankę Myszki Minnie, a i Ty z pewnością ją pokochasz!

  Ilość naklejek: 33

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Disney Myszka Mickey i przyjaciele 98,50 zł

  Przenieś świat Myszki Mickey i jej przyjaciół do pokoju swojego dziecka dzięki zestawowi czarujących naklejek. W zestawie znajdziesz postaci Myszki Mickey, Minnie, Donalda, Daisy, Goofy`egi oraz Psa Pluto, które z pewnością zachwycą zarówno małe, jak i większe dzieci. Dzięki możliwości wielokrotnego naklejania i odklejania możesz każdego dnia tworzyć nowe, oszałamiające kompozycje! Spraw, by bohaterowie Disney`a zamieszkali również w Twoim domu!

  Ilość naklejek: 30

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham 83,50 zł

  Z najlepiej sprzedających się książek dla dzieci "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" zaadaptowaliśmy ilustracje wykonane przez Anitę Jeram, przenoszące całą miłość i słodycz z tych niezwykłych książeczek do pokoju Twojego maluszka. Dodaj jeszcze więcej uroku dzięki borderowi (sprzedawany oddzielnie). Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając przypominają, że miłość rodzica do dziecka nie ma granic.

  Ilość naklejek: 24

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Marvel Spiderman 98,50 zł

  Spiderman nadchodzi! Te niesamowite naklejki dekoracyjne z pewnością zachwycą każdego fana przygód Spidermana. Idealne do udekorowania ciemnych ścian w sypialni, regałów z książkami, a nawet centrów rozrywki. Można je nakładać wielokrotnie na każdą czystą, suchą i gładką powierzchnię.

  Ilość naklejek: 25

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Aksamitne motyle 138,50 zł

  Przedstawiamy welurowe motyle! Szkoda, że nie możesz ich dotknąć przez ekran komputera. Ten zestaw różowych motyli jest produkowany przy użyciu aksamitnego materiału. Są nie tylko wyjątkowo piękne, ale również miękkie w dotyku.

  Ilość naklejek: 10

  Wymiary: 1 arkusz 45,7 cm x 101,6 cm

 • Arabeska czarna 138,50 zł

  Adamaszek powraca i staje się podstawą dzisiejszego wystroju domu. W tym zestawie znajdują się dwie duże dekoracje (dodaliśmy też kilka mniejszych ozdób, abyś mógł stworzyć własną kompozycję). Wygląda jak szablonowa dekoracja, ale w przeciwieństwie do szablonów i tradycyjnych kalkomanii produkty marki RoomMates można łatwo i szybko przemieszczać lub usunąć, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni i lepkich pozostałości. Na pewno stanie się centralnym punktem każdego pomieszczenia.

  Ilość naklejek: 16

  Wymiary: 1 arkusz 45,7 cm x 101,6 cm

 • Bambus 138,50 zł

  Powrót do natury… Powiew tropikalnego klimatu, a wszystko to w Twoim domu dzięki tej oszałamiającej i realistycznej dekoracji ściennej. Każda łodyga jest oddzielnie wycięta przez co możesz stworzyć własną kompozycję. A ponieważ produkty marki RoomMates możesz przemieszczać, kiedy tylko zapragniesz, eksperymenty mogą trwać bez końca... lub do osiągnięcia stanu idealnego.

  Ilość naklejek: 22

  Wymiary: 1 arkusz 45,7 cm x 101,6 cm

 • Biała orchidea 138,50 zł

  Czy to możliwe, aby aplikacje dekoracyjne pomogły Ci się odprężyć? My wiemy, że tak! Przekonaj się sam dzięki tej pięknej białej orchidei.

  Ilość naklejek: 3

  Wymiary: 1 arkusz 45,7 cm x 101,6 cm

 • Bluszcz 83,50 zł

  Jeżeli masz ochotę na szybką metamorfozę swojego otoczenia, to wprost idealnym rozwiązaniem jest wiecznie zielony bluszcz. Każdy element został oddzielnie wycięty, więc tylko od Ciebie zależy, gdzie zawędrują jego pnącza.

  Ilość naklejek: 26

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Cafe 83,50 zł

  Czas na kawę! Stwórz niepowtarzalny, kawiarniany wystrój w swoim wnętrzu. Zestaw obejmuje ponad 30 kolorowych aplikacji i wszystkie są wielokrotnego użytku. W łatwy sposób możesz je naklejać na każdą gładką, czystą i suchą powierzchnię: meble, ściany, płytki ceramiczne, blaty kuchenne i gdzie tylko zechcesz. Udekoruj wnętrze już dziś! Wystarczy chwila, aby stworzyć własną kawiarnię. Czy czujesz jak w powietrzu unosi się aromat kawy?

  Ilość naklejek: 32

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm  

 • Czarne i białe kropki 98,50 zł

  Nasze czarne i białe kropki to połączenie stylu i funkcjonalności. Z wizualnego punktu widzenia to czysta elegancja, natomiast z praktycznego to domowe centrum informacji: po czarnych pisz kredą, a po białych ścieralnym markerem. Genialne!

  Ilość naklejek: 31

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm


Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.