Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Alfabet Boho 83,50 zł

  Naucz się liter w wielkim stylu! Przedstawiamy nową wariację na temat alfabetu. Każda litera ma soczysty kolor i nowoczesny wzór. Nie ma dwóch takich samych! Wszystkie naklejki są wielokrotnego użytku. Możesz dowolnie tworzyć wyrazy, zwroty, nazwy... lub, co tylko wymyślisz. Utwórz oryginalny border, ćwicz pisownię lub udekoruj meble, lustra, ściany. Możliwości są nieograniczone, a zabawa świetna za każdym razem!

  Ilość naklejek: 110

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Auta, pociągi, samoloty 83,50 zł

  To, co chłopcy lubią najbardziej. W tym zestawie nie zabraknie samochodów, ciążarówek, helikopterów, samolotów, pociągów czy motorów. A wszystko to bez potrzeby posiadania prawa jazdy! Wystarczy nakleić na suchą, gładką powierzchnię… i gotowe! Współgrają z prawie każdą dostępną na rynku pościelą o tej tematyce. Dla całkowitego przeobrażenia pokoju zastosuj border z tej samej serii (sprzedawany oddzielnie).


  Ilość naklejek: 26

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

   

 • Bajkowe księżniczki 83,50 zł

  Słodkie, radosne, zabawne… Nasz uroczy zestaw dekoracji w magiczny sposób przemieni pokój każdej dziewczynki. Całość wykończ koroną, magicznymi różdżkami, kwiatami i sercami. ABRAKADABRA! Pokój księżniczki gotowy!  Nie zapomnij o doskonale współgrającej Miarce Wzrostu i obserwuj jak Mała Księżniczka rośnie. To dopiero magia!

  Dla całkowitego przeobrażenia pokoju zastosuj border z tej samej serii (sprzedawany oddzielnie).


  Ilość naklejek: 23

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

   

 • Baletnica z brokatem 98,50 zł

  Znasz jakąś Małą Baletnicę? Te naklejki ścienne będą idealnym wyborem do jej pokoju! Ten piękny zestaw zawiera baletnice, balerinki, serca i zwroty. Wszystkie elementy są utrzymane w bardzo dziewczęcych odcieniach fioletu i różu. Dodaliśmy nawet trochę brokatu, aby wnieść jeszcze więcej blasku do pokoju Primabaleriny. Podobnie, jak pozostałe naklejki dekoracyjne RoomMates, wszystkie aplikacje można stosować wielokrotnie na każdej gładkiej, czystej i suchej powierzchni. To najproszy sposób, aby przenieść radość tańca do każdej sypilani, sali zabaw, a nawet szkoły tańca!

  Ilość naklejek: 30

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Chmury 83,50 zł

  Tylko przestrzeń jest ograniczeniem! Chmury stały się podstawą współczesnego wystroju. Oczywiście świetnie wyglądają w pokojach dziecięcych, ale pomyśl też o możliwościach w łazience, kuchni czy sypialni. Doskonale wyglądają na ścianach, ale dlaczego nie umieścić ich na niebieskim suficie. To jak spanie pod gołym niebem.


  Ilość naklejek: 19

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

   

 • Dinozaury 83,50 zł

  Jurajska era powróciła! Te realistyczne, pięknie pomalowane dekoracje ścienne przeniosą Twój pokój do czasów, w których dinozaury panowały nad Ziemią! Doskonale nadająją się do zdobienia klas szkolnych! Nie zapomnij o pasującym borderze i olbrzymnim dinozaurze Rexie (sprzedawane oddzielnie).

   

  Ilość naklejek: 16

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

   

 • Dzikie konie 83,50 zł

  To są najpiękniej wykonane dzikie konie ze wszystkich znanych nam aplikacji dekoracyjnych i z pewnością zachwycą entuzjastów tych wyjątkowych zwierząt niezależnie od wieku. Dla osiągnięcia pełnego efektu poszukaj borderu z tej samej serii (sprzedawany oddzielnie).

  Dla całkowitego przeobrażenia pokoju zastosuj border z tej samej serii (sprzedawany oddzielnie).


  Ilość naklejek: 24

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

   

 • Gerbery w pastelach 83,50 zł

  Kwitnące gerbery. Ten zestaw dekoracji jest wprost idealny dla dziewcząt w każdym wieku. Doskonały do udekorowania sypialni, łazienki, szaf, luster… Piękne, zabawne, szybkie w aplikacji przemienią każde pomieszczenie w kwiecisty ogród! Dorzuciliśmy też kilka różowych kropek dla jeszcze większej wszechstronności zastosowania! Zapoznaj się z naszymi pozostałymi zestawami kropek, kieszonek i ramek (sprzedawane oddzielnie).

  Ilość naklejek: 24

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Kocham konie 268,50 zł

  Uwielbiasz konie? Mamy dla ciebie coś specjalnego! Aplikacje ścienne przedstawiają konia i jeźdźca. Dzięki nim pokażesz światu, jak bardzo kochasz jazdę konną. W łatwy sposób możesz udekorować swoje wnętrze, aplikacje są wielokrotnego użytku. Możesz je naklejać na każdą suchą i gładką powierzchnię. Ich wyrazisty kolor i ciekawe wzory sprawią, że Twój pokój zmieni się w wyjątkowe miejsce.

   

  Ilość naklejek: 29

  Wymiary: 2 arkusze 68,6 cm x 101,6 cm

   

 • Kolorowe konie 83,50 zł

  Kochasz konie? Ten zestaw jest idealny dla Ciebie! Składa się z kilku koni, jeźdźców, serc, podków oraz zwrotów. Zabawne wzory, takie jak znaki pokoju, kolorowe kropki i serca są w delikatych dziewczęcych odcieniach różu, fioletu i limonki. Jeśli znasz dziewczynkę kochającą konie, to możesz być pewien, że to prezent w sam raz dla niej!

   

  Ilość naklejek: 44

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

   

 • Kolorowe kwiaty 83,50 zł

  Niech Wasza kreatywność ożyje! Odważne kolory, świeże i fajne kwiaty są idealnym sposobem na rozjaśnienie jakiegokolwiek pokoju, od sal zabaw dla dzieci po pokoje nastolatek. Każdy zestaw zawiera 35 aplikacji, kótre są można wielokrotnie naklejać i przenosić. Możesz tworzyć nowe aranżacje bez końca lub do momentu uzyskania idealnej kompozycji. Ułóż kwiaty w pasek, aby stworzyć border lub zaaranżuj własny kwiatowy ogródek. RoomMates nie powodują uszkodzeń, a więc możesz być spokojny o bezpieczeństwo wybranej przez Ciebie powierzchni!

  Ilość naklejek: 35

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Kolorowe ramki 83,50 zł

  Oto nowy sposób na eksponowanie Twoich ulubionych zdjęć w dowolnym miejscu! Usuń wewnętrzną część ramki, umieść zdjęcie (tak, aby końce przylegały do ramki) i przyklej na dowolną czystą, suchą i gładką powierzchnię: na ściany (bez potrzeby wbijania gwoździ, bez dziur czy brudnych śladów po taśmie), meble, szafy, lustra, lodówki (magnesy nie działają na popularnych dziś lodówkach ze stali nierdzewnej - RoomMates tak!), laptopach, książkach... Niech wyobraźnia szaleje! A przy okazji, nie wyrzucaj wewnętrznej części ramki - to przecież dodatkowy element dekoracyjny! Doskonałe również do biur!

  Ilość naklejek: 32

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm


Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.