Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Przyjaciele z farmy 83,50 zł

  To nie są zwykłe zwierzęta hodowlane! To są przyjaciele z farmy. Świnka, krowa, osioł, owce, kozy, kaczki... i pies. Cała ferajna! Ten zestaw jest nowoczesny, ale także zabawny. Oferuje świeże spojrzenie na temat zwierząt z farmy. Idealny również do klas szkolnych i przedszkoli. Aby w pełni zanurzyć się w ten magiczny świat, nie zapomnij o samoprzylepnym borderze (sprzedawany oddzielnie).

  Ilość naklejek: 28

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Rozgwieżdżone niebo 98,50 zł

  Słodkie sny gwarantowane dzięki tej świecącej w ciemności konstelacji gwiazd i planet. Zestaw, składający się z 258 elementów sprawi, że będziesz się czuł, jakbyś spał pod gołym niebem. Doskonałe dla każdego, bez względu na wiek. Możesz je również stosować na meble, zagłówki, lustra - gdzie tylko chcesz!

   

  Ilość naklejek: 258

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

   

 • Samochody wyścigowe 83,00 zł

  Poczuj prędkość samochodów wyścigowych! Aplikacje przedstawiają kolorowe wyścigówki, płomienie, flagi w kratę, linię mety, pachołki oraz chmury dymu. Możesz je naklejać wielokrotnie na każdą czystą, suchą i gładką powierzchnię: ściany, okna, meble... gdzie tylko zechcesz. Nie pozostawiają śladów i są łatwe w użyciu. Chłopcy będą zachwyceni!

  Ilość naklejek: 24

  Wymiary: 4 arkusze 25.4 cm x 45.7 cm

 • Serca 83,00 zł

  Co może być lepszego niż serce na dłoni? Serce na ścianie! Te pastelowe serca są wprost idealne dla dziewcząt w każdym wieku, które chcą wnieść odrobinę miłości do swojego pokoju. Każde serce jest wykończone według innego wzoru i, jak wszystkie produkty marki RoomMates, jest całkowicie usuwalne i przemieszczalne.

  Ilość naklejek: 16

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Sportowcy 83,50 zł

  Uwaga fani sportu w każdym wieku! Te sylwetki sportowców zaprojektowaliśmy z myślą specjalnie o Was. Baseball, piłka nożna, koszykówka, futbol… dla każdego coś miłego! O, to doskonała okazja, żeby wspomnieć, że produkty RoomMates świetnie prezentują się także na samochodach. Nie straszna im nawet myjnia!

  Ilość naklejek: 23

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Sporty ekstremalne 83,50 zł

  Poczuj przypływ adrenaliny! Ekstremalna jazda na deskorolce i BMX'e, wszystko to uzupełnione o dekoracyjne czaszki - wprost wymarzony zestaw dla amatorów mocnych wrażeń. Tu nie wymagamy kasku! Przy okazji, czy wiesz, że nasze aplikacje to świetny sposób na personalizację deskorolki, laptopa czy szkolnej szafki... Dla ektremalnej przeróbki pokoju potrzebujesz już tylko borderu (sprzedawany oddzielnie).

  Ilość naklejek: 26

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Stacja edukacyjna 83,50 zł

  Edukacyjne i dekoracyjne! Nasza Stacja Edukacja pomoże zapoznać dzieci z literami i cyframi. Aplikacje można dowolnie przemieszczać, dzięki czemu RoomMates z powodzeniem zastąpi tradycyjne gry edukacyjne. Dopasować obrazek do litery? Policzyć piłki? Proste! To jak odrabianie pracy domowej, ale bez najmniejszego wysiłku! Doskonałe również dla szkół!

  Ilość naklejek: 115

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Statki 83,50 zł

  Pakuj sieci! Płyniemy na ryby! Ten zestaw morskich dekoracji jast kolorowy, zabawny, zachwycający. Łodzie w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, zawierają cały niezbędny wytrawnemu żeglarzowi sprzęt: kotwice, boje… są także mewy i morskie zwierzęta (kilka zabawnie wyglądających krabów i wielobarwnych ryb).

  Ilość naklejek: 34

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Naklejki Straż pożarna 83,50 zł

  Naklejki Straż Pożarna

  Pożar! Wozy strażackie i ambulanse są w pogotowiu. Do tego wszystkiego dołożyliśmy dekoracyjne płomienie, hydrant, gaśnice, hełm, buty… jest cały sprzęt! Nawet Dlamatyńczyk czeka na posterunku! Wszystko czego potrzebuje prawdziwy bohater! Nie zapomnij o borderze z tej samej serii (sprzedawany oddzielnie).

  Ilość naklejek: 22

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Świat dinozaurów 83,50 zł

  Stwórz prehistoryczną erę dinozaurów na twoich ścianach! Naklejki dekoracyjne przedstawiają realistyczną dinozaury: Rexa, stegozaura, triceratopsa i wiele innych. Aplikacje możesz naklejać i odklejać wielokrotnie na wszystkie czyste, suche i gładkie powierzchnie. Chcesz przenieść się w świat dinozaurów? Udekoruj pokój już dziś, to bardzo proste!

  Ilość naklejek: 25

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Tęcza 108,50 zł

  Niech radość zawita w Twoim domu!  Rozwesel mieszkanie kolorową tęczą. Możesz ją umieścić na dowolnej suchej i gładkiej powierzchni (ściany, meble, ceramika itp.) oraz przemieszczać dowolną liczbę razy bez jakichkolwiek śladów! Dekorowanie nigdy nie było takie proste.

  Ilość naklejek: 4

  Wymiary: 45,72 x 101,60

 • W przestrzeni kosmicznej 83,50 zł

  Wyruszmy w podróż do galaktyki pełnej kolorowych planet. Być może natkniemy się na kilku przyjaznych kosmitów. Stwórz własną przestrzeń kosmiczną za pomocą tego zestawu dekoracji wielokrotnego użytku. Wejdź na pokład swojego ulubionego statku kosmicznego (wszystkie są uroczo wykończone) i zobacz, co kryją przestworza. Zaprojektuj przestrzeń ponownie i przeżyj kolejną przygodę!

  Ilość naklejek: 35

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm


Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.