Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Wesołe zwierzaki 83,50 zł

  Mała świnka poszła na rynek i… przyprowadziła całą zgraję przyjaciół: puszystą owieczkę, kolorowe kurczaki, kaczki, koty, krowy, króliki, jaszczurki, małpki, żółwie, salamandry, stonogę, ślimaki, węże, morsa, a nawet słonia! Co za ekipa! Wszystkie są bardzo wesołe i skore do zabawy! Wspaniały sposób na ozdobienie przedszkola. A może chcesz dodać odrobinę humoru i fantazji do Twojego biura?

  Ilość naklejek: 33

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Wesoły staw 83,50 zł

  A może by tak popływać w wesołym stawie? Tam jest tak pięknie. Wokół porastają go wysokie trawy, lilie wodne i kwiaty. A do tego jeszcze te zwierzątka. Ostatnio widziałem tam stonogi, kolorowe motyle, ważki, złote rybki, ślimaki i kochające zabawę żabki! Odświeżające i fajne dekoracje dla dzieci, do klas i łazienek.

  Ilość naklejek: 40

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Wielki dinozaur 108,50 zł

  Candice Olsen wie co dzieci lubią najbardziej, dlatego zaprojektowała ogromnego dinozaura Rexa. Jest tak realistyczny (ale nie straszny), że  prawie słychać jego ryk!

  Ilość naklejek: 2

  Wymiary: 1 arkusz 45,7 cm x 101,6 cm

 • Wiosenne drzewo 198,50 zł

  Najbardziej modny wzór dla każdego przedszkola czy pokoju dziecięcego. Te stylowe, wysokie na ponad 1,5 m drzewo doda blasku każdej dziecięcej przestrzeni. Składa się z kilku części dzięki czemu możesz stworzyć swój unikalny projekt. Nasze aplikacje można dowolnie przemieszczać, więc wypróbuj co najmniej kilka wariantów.

  Ilość naklejek: 48

  Wymiary: 2 arkusze 45,7cm x 101,6 cm, 1 arkusz 22,9 cm x 101,6 cm

 • Wyposażenie armii Amerykańskiej 83,50 zł

  W obliczu niepokojących sygnałów zarządzam powszechną mobilizację do oddziałów Piechoty, Marynarki Wojennej, Sił Powietrznych oraz Oddziałów Specjalnych. Najnowocześniejsze wyposażenie - śmigłowce, samoloty, odrzutowce, czołgi, samochody pancerne, hełmy - zmienią Twój pokój w hołd ku czci wszystkich wojskowych. Każdy element został starannie ręcznie pomalowany. Opakowanie zawiera 24 elementy. To hołd dla wszystkich kobiet i mężczyzn służących w służbach mundurowych, a także dla rodzin, które często zmieniają miejsce zamieszkania  (jak rodziny wojskowe). Produkty marki Roommates mogą być ponownie umieszczone na oryginalnym arkuszu i wykorzystane w zupełnie innej lokalizacji.

  Ilość naklejek: 24

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Wyprawa do dżungli 83,50 zł

  To dżungla! Ale bez obaw. Jest przyjazna i urocza. Przywitają Cię rozrywkowe aligatory, przyjazne lwy i tygrysy, psotne małpy, posłuszny słoń, zebra, kolorowe żyrafy, ogromny hipopotam i nosorożce. Cała ferajna bawi się pod okiem świecącego słońca (są też dające cień palmy, jakby zrobiło się za gorąco). Świetna zabawa i wspaniały wystrój dla dziewczynki i dla chłopca.

  Ilość naklejek: 29

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Zamek księżniczki 108,50 zł

  Pewnego dnia książę przybędzie! A do tego czasu księżniczka wraz z jej wiernym przyjacielem, Jednorożcem, mieszka w  najpiękniejszym na świecie zamku. Produkty marki RoomMates możesz przemieszczać do woli, więc w każdej chwili razem ze swoim dzieckiem możesz kreować wyjątkowe dzieło na ścianach (i nie tylko) jej pokoju. Wspólnie stworzycie niezliczoną liczbę opowieści. Poszukaj Miarki Wzrostu Bajkowej Księżniczki i dekoracji ściennych (sprzedawane oddzielnie) dla idealnego wykończenia całości.

  Ilość naklejek: 21

  Wymiary: 1 arkusz 45,7 cm x 101,6 cm

 • Zbuduj drogę 83,50 zł

  Ruszaj autem w podróż! Interaktywna aplikacja ścienna przedstawia kręte ulice, skrzyżowania oraz znaki drogowe. Przyklej na ścianę, bądź inną gładką i suchą powierzchnię, a uzyskasz tor wyścigowy. Dzięki wielu elementom, możesz tworzyć różnorodne trasy. Naklejki są wielokrotnego użytku, w łatwy sposób możesz zmieniać ich miejsce. Z tą wyjątkową aplikacją ścienną Twoja zabawa będzie ciekawsza, a pokój zyska niepowtarzalny wygląd.

  Ilość naklejek: 30

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Zbuduj własnego robota 83,50 zł

  Już teraz możesz zostać projektantem wnętrz i szalonym naukowcem w jednym! Zbuduj własnego Robota! Nogi, ramiona, klatka piersiowa, twarz, oczy i antenki mogą być łączone w dowolne konfiguracje, tworząc przynajmniej 4 duże roboty. Możesz eksperymentować na okrągło, ponieważ dekoracje marki RoomMates są wielokrotnego użytku. Doskonałe także do użytku biurowego!

  Ilość naklejek: 65

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Zwierzęcy alfabet 83,50 zł

  Czy znasz już alfabet? Nie? Nie martw się, nasze zwierzątka sprawią, że w mig opanujesz wszytkie litery. Zestaw zawiera 26 liter, kilka zwierzaków i kolorowych kropek. To idealny sposób na stymulowanie rozwoju Twojego dziecka. Świetny również dla starszych dzieci i do klas. Połącz z Wiosennym drzewem i kolorowymi kropkami (sprzedawane oddzielnie) dla uzyskania jeszcze cekawszego efektu.

  Ilość naklejek: 107

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Zwierzęta w cyrku 83,50 zł

  Największe widowisko świata właśnie trwa w Twoim pokoju! Czas rozstawić ogromny cyrkowy namiot. Swoje umiejętności prezentują: psotne Małpy, żąglujące Słonie i Hipopotamy, posłuszne Lwy oraz Miś Akrobata. Nasze dekoracje możesz zdejmować i przemieszczać do woli, co pozwala na swobodne komponowanie i zmienianie aranżacji każdego dnia! Przedstawienie czas zacząć!

  Ilość naklejek: 33

  Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 • Egzotyczne zwierzęta brązowe (Duży format) 298,50 zł

  Nigdy wcześniej zwierzęta z dżungli nie były tak wyrafinowane i tak eleganckie, jak te brązowe egzotyczne zwierzaki. Każdy zestaw składa się z wielkiej Żyrafy, przyjaznego Krokodyla, wesołego Hipopotama, złośliwej Małpy, modnego Flaminga, kochanego Żółwia, pary Tukanów i kilku źdźbeł trawy! Uwolnij w sobie projektanta wnętrz! Aplikacja zajmie Ci zaledwie kilka sekund!

  Ilość naklejek: 24

  Wymiary: 3 arkusze 68,6 cm x 101,6 cm


Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.