Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Zegarek CASIO EDIFICE EFR-527L-1AVUEF 429,00 zł

  Zegarek Casio Edifice to męski zegarek sportowy wyposażony w mechanizm kwarcowy. Koperta wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, pasek skórzany. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje takie jak datownik i chronograf (stoper mechaniczny). Wskazówki pokryte są powłoką Neobrite delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.
 • Zegarek męski CASIO EDIFICE EF-514D-7AVEF 439,00 zł

  Zegarek Casio Edifice to męski zegarek sportowy wyposażony w mechanizm kwarcowy. Koperta i bransoleta wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje takie jak datownik i chronograf (stoper mechaniczny). Wskazówki pokryte są powłoką Neobrite delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.
 • Zegarek CASIO EDIFICE EF-335D-4AVEF 464,00 zł

  Zegarek Casio Edifice to męski zegarek sportowy wyposażony w mechanizm kwarcowy. Koperta i bransoleta wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje takie jak rozbudowany datownik. Wskazówki pokryte są powłoką Neobrite delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.
 • Zegarek CASIO EDIFICE EFR-506D-7AVEF 559,00 zł

  Zegarek Casio Edifice to męski zegarek sportowy wyposażony w mechanizm kwarcowy. Koperta i bransoleta wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje takie jak datownik i chronograf (stoper mechaniczny). Wskazówki pokryte są powłoką Neobrite delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.
 • Zegarek CASIO EDIFICE EF-329D-1AVEF 399,00 zł

  EDIFICE to linia sportowych zegarków marki CASIO nawiązującej designem do motoryzacji- Edifice jest oficjalnym partnerem zespołu Red Bull Racing. Koperta i bransoleta zegarka wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje takie jak rozbudowany datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, tygodnia i porę dnia. Wskazówki pokryte są specjalną powłoką Neobrite delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.
 • Zegarek CASIO EDIFICE EF-334D-5AVEF 409,00 zł

  EDIFICE to linia sportowych zegarków marki CASIO nawiązującej designem do motoryzacji- Edifice jest oficjalnym partnerem zespołu Red Bull Racing. Koperta i bransoleta zegarka wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje takie jak datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, tygodnia oraz porę dnia. Wskazówki pokryte są specjalną powłoką Neobrite delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.
 • Zegarek CASIO EDIFICE EFR-502D-5AVEF 509,00 zł

  EDIFICE to linia sportowych zegarków marki CASIO nawiązującej designem do motoryzacji- Edifice jest oficjalnym partnerem zespołu Red Bull Racing. Koperta i bransoleta zegarka wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje takie jak datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca i tygodnia oraz chronograf. Wskazówki pokryte są specjalną powłoką Neobrite delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.
 • Zegarek CASIO EDIFICE EF-133D-1AVEF 399,00 zł

  Mechanizm kwarcowy, Bransoleta stalowa, Szkiełko mineralne, Wodoszczelność 100m, Datownik, Szkiełko sferyczne, Gwarancja 3+3 lata, Model: EF-133D-1AVEF
 • Zegarek CASIO EDIFICE Waveceptor EQW-M710DB-1AER 1 099,00 zł

  EDIFICE to linia sportowych zegarków marki CASIO nawiązującej designem do motoryzacji- Edifice jest oficjalnym partnerem zespołu Red Bull Racing. Koperta i bransoleta zegarka wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje takie jak czas światowy, chronograf, automatyczny kalendarz, alarm, panel słoneczny ładujący akumulator oraz funkcję waveceptor- moduł, który pozwala synchronizować aktualną godzinę z czasem pobieranym z nadajników umieszczonych w Europie, Stanów Zjednoczonych, Japonii oraz Chin. Wskazówki pokryte są specjalną powłoką Neobrite delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.
 • Zegarek CASIO EDIFICE EF-316D-1AVEF 229,00 zł

  EDIFICE to linia sportowych zegarków marki CASIO nawiązującej designem do motoryzacji- Edifice jest oficjalnym partnerem zespołu Red Bull Racing. Koperta i bransoleta zegarka wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje takie jak rozbudowany datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca i dzień tygodnia. Wskazówki pokryte są specjalną powłoką Neobrite delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.
 • Zegarek CASIO EDIFICE EF-562D-7AVEF 439,00 zł

  EDIFICE to linia sportowych zegarków marki CASIO nawiązującej designem do motoryzacji- Edifice jest oficjalnym partnerem zespołu Red Bull Racing. Koperta i bransoleta zegarka wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje jak chronograf. Wskazówki pokryte są specjalną powłoką Neobrite delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.
 • Zegarek CASIO EDIFICE EFB-101L-5AVER 555,00 zł

  EDIFICE to linia sportowych zegarków marki CASIO nawiązującej designem do motoryzacji- Edifice jest oficjalnym partnerem zespołu Red Bull Racing. Koperta zegarka wykonana została z wysokiej jakości stali szlachetnej, pasek z miękkiej w dotyku naturalnej skóry. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje takie jak datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Wskazówki pokryte są specjalną powłoką Neobrite delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.