Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Zegarek TIMEX T2N495 560,00 zł

  Męski zegrek marki TIMEX z funkcją chronografu. Zegarek posiada również datownik, który ukazuje dzień miesiąca. Cały czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne.Zegarek posiada pasek skórzany. Wodoszczelność 100m. Gwarancja 36miesięcy. Gwarantujemy bezpłatny serwis posprzedażowy jak zmniejszenie bransoletki i wymianę baterii.
 • Zegarek TIMEX T2N720GG 529,00 zł

  Męskii zegrek marki TIMEX z podświetleniem INDIGLO-po wciśnięciu koronki tarcza od spodu zostanie oświetlona. Zegarek został wyposażony w kompas i termometr, jak i w datownik. Cały czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne.Zegarek posiada pasek z tworzywa sztucznego.
 • Zegarek TIMEX T2P314GG 259,00 zł

  Damski zegrek marki TIMEX ozdobiony cyrkoniami. Cały czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne.
 • Zegarek TIMEX EXPEDITION T 49625 GR 349,00 zł

  Męski zegrek marki TIMEX z podświetleniem INDIGLO-po wciśnięciu koronki tarcza od spodu zostanie oświetlona. Zegarek z systemem G-SHOCK( system antywstrzasowy). Cały czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne.Zegarek posiada pasek skórzany.Wyposażony jest również w datownik. Wodoszczelność 100m. Gwarancja 36miesięcy. Gwarantujemy bezpłatny serwis posprzedażowy jak zmniejszenie bransoletki i wymianę baterii.
 • Zegarek TIMEX T2N946 635,00 zł

  Męski zegrek marki TIMEX z podświetleniem INDIGLO-po wciśnięciu koronki tarcza od spodu zostanie oświetlona. Zegarek wyświetla czas w dwóch strefach czasowych. wyposażony w funkcję tachymetru i datownik. Cały czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne. Wodoszczelność 100m. Gwarancja 36miesięcy. Gwarantujemy bezpłatny serwis posprzedażowy jak zmniejszenie bransoletki i wymianę baterii.
 • Zegarek TIMEX T 44563 209,00 zł

  Damski zegrek marki TIMEX z podświetleniem INDIGLO-po wciśnięciu koronki tarcza od spodu zostanie oświetlona. Cały czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne. Zegarek wyposażony został w datownik, który ukazuje dzień miesiąca.
 • Zegarek TIMEX T 2P061 325,00 zł

  Damski zegrek marki TIMEX z podświetleniem INDIGLO-po wciśnięciu koronki tarcza od spodu zostanie oświetlona. Cały czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne. Zegarek wyposażony został w tachymetr, stoper i datownik, który ukazuje dzień miesiąca.
 • Zegarek SKAGEN Black Label 808XLSLB 909,00 zł

  Męski zegrek marki SKAGEN z kolekcji Black Label. Ponadczasowe wzornictwo łączące klasykę z minimalizmem w nowoczesnym wydaniu. Zegarki z tej kolekcji wyróżnia szwajcarski mechanizm produkcji RONDA. Czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło szafirowe.
 • Srebrna zawieszka PANDORA 790267 99,00 zł

  Rydwan- zawieszka PANDORA wykonana z wysokiej jakości rodowanego srebra. Znajdż odpowiedni charms PANDORA upamiętniający każdą wyjątkową chwilę. Wybieraj spośród magicznych zawieszek i bransoletek charms.
 • Srebrna zawieszka PANDORA 790275CZ 159,00 zł

  Romantyczne wspomnienia- zawieszka PANDORA wykonana z wysokiej jakości rodowanego srebra z cyrkonią sześcienną. Znajdż odpowiedni charms PANDORA upamiętniający każdą wyjątkową chwilę. Wybieraj spośród magicznych zawieszek i bransoletek charms.
 • Srebrna zawieszka PANDORA z 14K złotem 790288 319,00 zł

  Klucz do serca- srebrna zawieszka PANDORA z 14karatowym złotem. Znajdż odpowiedni charms PANDORA upamiętniający każdą wyjątkową chwilę. Wybieraj spośród magicznych zawieszek i bransoletek charms. http://www.pandora.net/pl-pl/explore/products/charms
 • Srebrny łańcuszek zabezpieczający z 14K złotem 790307 479,00 zł

  Srebrny łańcuszek zabezpieczjący z 14karatowym złotem do bransoletki PANDORA. Znajdż odpowiedni charms PANDORA upamiętniający każdą wyjątkową chwilę. Wybieraj spośród magicznych zawieszek i bransoletek charms. http://www.pandora.net/pl-pl/explore/products/charms

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.