Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Srebrny łańcuszek zabezpieczający PANDORA 790315 159,00 zł

  Srebrny łańcuszek zabezpieczjący do bransoletki PANDORA. Znajdż odpowiedni charms PANDORA upamiętniający każdą wyjątkową chwilę. Wybieraj spośród magicznych zawieszek i bransoletek charms. http://www.pandora.net/pl-pl/explore/products/charms
 • Zegarek SKAGEN 359USLC 379,00 zł

  Damski zegrek duńskiej marki SKAGEN. Ponadczasowe wzornictwo łączące klasykę z minimalizmem w nowoczesnym wydaniu. Czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne. Zegarek objęty dożywotnią gwarancją na mechanizm.
 • Zegarek SKAGEN White Label 380XSSS1 450,00 zł

  Damski zegrek duńskiej marki SKAGEN. Ponadczasowe wzornictwo łączące klasykę z minimalizmem w nowoczesnym wydaniu. Czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne.
 • Zegarek SKAGEN Black Label 582SRLM 679,00 zł

  Damski zegrek duńskiej marki SKAGEN z kolekcji Black Label. Zegarki z tej kolekcji wyróżnia szwajcarski mechanizm produkcji RONDA oraz super utwardzone szkło mineralne. Ponadczasowe wzornictwo łączące klasykę z minimalizmem w nowoczesnym wydaniu. Zegarek objęty dożywotnią gwarancją na mechanizm. .
 • Zegarek SKAGEN White Label 693XSSSB 450,00 zł

  Damski zegrek duńskiej marki SKAGEN. Ponadczasowe wzornictwo łączące klasykę z minimalizmem w nowoczesnym wydaniu. Czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne.
 • Zegarek SKAGEN White Label 358XSSLBC 375,00 zł

  Damski zegrek duńskiej marki SKAGEN z kolekcji White Label. Cały czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna, naturalna skóra i szkło mineralne.
 • Zegarek SKAGEN 380XSMMM1 529,00 zł

  Damski zegrek duńskiej marki SKAGEN. Ponadczasowe wzornictwo łączące klasykę z minimalizmem w nowoczesnym wydaniu. Cały czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne.
 • Zegarek SKAGEN 355SSLB 379,00 zł

  Damski zegrek marki SKAGEN. Ponadczasowe wzornictwo łączące klasykę z minimalizmem w nowoczesnym wydaniu. Czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne. Zegarek wyposażony jest w datownik, który ukazuje dany dzień miesiąca.
 • Zegarek SKAGEN 696XLTBLB 565,00 zł

  Męski zegrek marki SKAGEN. Ponadczasowe wzornictwo łączące klasykę z minimalizmem w nowoczesnym wydaniu. Czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne. Zegarek wyposażony jest w datownik, który ukazuje dany dzień miesiąca i tygodnia.
 • Zegarek SKAGEN SKW6036 719,00 zł

  Męski zegrek marki SKAGEN duńskiej produkcji. Ponadczasowe wzornictwo łączące klasykę z minimalizmem w nowoczesnym wydaniu. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i tytan oraz szkło mineralne.
 • Serpentyna- srebrna zawieszka PANDORA 790338 99,00 zł

  Serpentyna- srebrna zawieszka PANDORA. Znajdż odpowiedni charms PANDORA upamiętniający każdą wyjątkową chwilę. Wybieraj spośród magicznych zawieszek i bransoletek charms. http://www.pandora.net/pl-pl/explore/products/charms
 • Zegarek SKAGEN SKW2073 645,00 zł

  Damski zegarek duńskiej marki SKAGEN. Ponadczasowe wzornictwo łączące klasykę z minimalizmem w nowoczesnym wydaniu. Cały czasomierz został wykonany z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna i szkło mineralne, pozłacany metodą PVD, ordobiony kryształem Swarovski.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.