Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Bransoletka z 14K złota- GRAZIELLA GRAZIELLA6 5 009,00 zł

  Bransoletka wykonana z 14karatowego złota. GRAZIELLA to jedna z najbardziej znanych włoskich firm jubilerskich tworząca niepowtaralną biżuterię od 1958 roku. Niezwykłe formy, unikalna technologia, styl łączący włoski smak i precyzję wykonania powodują, że biżuteria GRAZIELLA będzie Twoim małym dziełem sztuki.
 • Kolczyki z 14K złota- Premium Collection 940/IV 4 777,00 zł

  Kolczyki wykonane z 14karatowego białego złota z ręcznie zakuwanymi cyrkoniami Swarovski i szafirami. Premium Collection to kolekcja biżuterii złotej dla spragnionych piękna w luksusowym wydaniu. Kamienie naturalne i cyrkonie Swarovski oprawiane z najwyższą dokładnością przez mistrzów sztuki jubilerskiej.
 • Pierścionek z brylantem 1618/33 3 384,90 zł

  Pierścionek z diamentm wielkości 0,30ct. Klasyczny wzór, idealny na zaręczyny.
 • Kolczyki z 14K złota z szafirem- Premium Collection GC2 3 265,00 zł

  Kolczyki wykonane z 14karatowego złota z ręcznie zakuwanymi cyrkoniami Swarovski i centralnie umieszczonym szafirem. Premium Collection to kolekcja biżuterii złotej dla spragnionych piękna w luksusowym wydaniu. Kamienie naturalne i cyrkonie Swarovski oprawiane z najwyższą dokładnością przez mistrzów sztuki jubilerskiej.
 • Kolczyki z 14K złota- Premium Collection 787/IV 2 287,00 zł

  Kolczyki wykonane z 14karatowego złota z ręcznie zakuwanymi cyrkoniami Swarovski i szafirami. Premium Collection to kolekcja biżuterii złotej dla spragnionych piękna w luksusowym wydaniu. Kamienie naturalne i cyrkonie Swarovski oprawiane z najwyższą dokładnością przez mistrzów sztuki jubilerskiej.
 • Zawieszka z14K złota- Premium Collection 940/IV szafir cyrkonia 2 088,00 zł

  Zawieszka wykonana z 14karatowego białego złota z ręcznie zakuwanymi cyrkoniami Swarovski i szafirami. Premium Collection to kolekcja biżuterii złotej dla spragnionych piękna w luksusowym wydaniu. Kamienie naturalne i cyrkonie Swarovski oprawiane z najwyższą dokładnością przez mistrzów sztuki jubilerskiej.
 • Zegarek CITIZEN Promaster bj2111-08e 2 049,00 zł

  Męski zegarek z kolekcji Promaster, wyposażony w mechanizm Eco-Drive zasilany dowolnym źródłem światła. Koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i trwałość, natomiast pasek został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki wbudowanemu analogowemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Zegarek ma wbudowanu chronograf- analogowy stoper. Wśród dodatkowych cech Citizen BJ2111-08E można wymienić pamięć maksymalnej głębokości. Klasa wodoszczelności WR 200 zapewnia odporność podczas pływania bądź nurkowania.
 • Zawieszka z 14K złota- GRAZIELLA GRAZIELLA4 1 988,00 zł

  Zawieszka na łańcuszek wykonana z 14karatowego złota i cykoni sześciennych. GRAZIELLA to jedna z najbardziej znanych włoskich firm jubilerskich tworząca niepowtaralną biżuterię od 1958 roku. Niezwykłe formy, unikalna technologia, styl łączący włoski smak i precyzję wykonania powodują, że biżuteria GRAZIELLA będzie Twoim małym dziełem sztuki.
 • Zegarek CITIZEN Promaster Radio Controlled AS4020-44H 1 940,00 zł

  Citizen AS4020-44H to męski zegarek z kolekcji Promaster, dostrajający automatycznie czas falami radiowymi na podstawie sygnałów otrzymanych z zegara wzorcowego, wyposażony w mechanizm Eco-Drive zasilany dowolnym źródłem światła. W tym naręcznym zegarku zastosowano specjalnie utwardzane szkiełko szafirowe. Koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i trwałość, natomiast pasek został wykonany z wysokiej jakości skóry. Dzięki wbudowanemu analogowemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wyznaczonej porze. Funkcje zegarka niewątpliwie zwiększa analogowy stoper odmierzający czas, od zera wzwyż, maksymalnie do 60 minut.
 • Zawieszka z 14K złota- GRAZIELLA GRAZIELLA2 1 880,00 zł

  Zawieszka na łańcuszek wykonana z 14karatowego złota w trzech kolorach. GRAZIELLA to jedna z najbardziej znanych włoskich firm jubilerskich tworząca niepowtaralną biżuterię od 1958 roku. Niezwykłe formy, unikalna technologia, styl łączący włoski smak i precyzję wykonania powodują, że biżuteria GRAZIELLA będzie Twoim małym dziełem sztuki.
 • Kolczyki z 14K złota- Premum Collection 934/IV 1 860,00 zł

  Rubinowe wstążki- kolczyki wykonane z 14karatowego białego złota z ręcznie zakuwanymi cyrkoniami Swarovski i rubinami. Premium Collection to kolekcja biżuterii złotej dla spragnionych piękna w luksusowym wydaniu. Kamienie naturalne i cyrkonie Swarovski oprawiane z najwyższą dokładnością przez mistrzów sztuki jubilerskiej.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.