Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Wiatrówka-karabinek Diana 34 Classic T06 4,5mm 1 369,00 zł

  Diana to rzymska bogini łowów, której imię wdzięcznie rozbrzmiewa w nazwie firmy, obdarzonej zaufaniem przez ponad 10 milionów klientów.<br><br>Niemiecka marka Diana istnieje na rynku już ponad 120 lat. Założyciel firmy Jakob Mayer konstruując pierwszą wiatrówkę stawiał na niezawodność i perfekcję jej wykonania. Ta idea przetrwała do dzisiaj. Obecnie w ofercie Diany można znaleźć całą gamę doskonale wykonanych i niesamowicie celnych karabinków i pistoletów pneumatycznych.<br><br>Wiatrówka Diana 34 Classic przyciąga myśliwskim wyglądem. Posiada wytrzymały system ładowania. Idealnie dopracowana w każdym calu zapewnia doskonałą celność i sporą siłę wystrzału, co sprawia że nadaje się zarówno do precyzyjnego strzelania w tarczę, lub rekreacyjnego w puszki na krótkich i długich dystansach.<br><br>Opatentowany przez Dianę spust T06 umożliwia regulację miękkości i długości drogi. Światłowodowe celowniki TRU-GLO poprawiają skupienie oka na muszce i szczerbince przy słabym oświetleniu. <br><br>Łoże z zabudowaną kostką wykonano z selekcjonowanego drewna bukowego. Baka ambi umożliwia strzelanie osobom prawo i lewo ręcznym. Standardowa szyna 11 mm umieszczona na korpusie pozwala na zamontowanie lunety celowniczej. Automatyczna blokada spustu chroni przed niekontrolowanym wystrzałem. <br><br> Dane techniczne<ul><li>kaliber: 4.5 mm<li>lufa: gwintowana<li>prędkość początkowa: 265 m/s<li>waga: 3.4 kg<li>długość całkowita: 116 cm<li>długość lufy: 49 cm<li>kolba: bukowa<li>spust: T06<li>blokada spustu<br><br>Gwarancja 24 miesiące.
 • Wiatrówka-karabinek Diana 54 Air King T06 4,5mm 2 739,00 zł

  Diana to rzymska bogini łowów, której imię wdzięcznie rozbrzmiewa w nazwie firmy, obdarzonej zaufaniem przez ponad 10 milionów klientów.<br><br>Niemiecka marka Diana istnieje na rynku już ponad 120 lat. Założyciel firmy Jakob Mayer konstruując pierwszą wiatrówkę stawiał na niezawodność i perfekcję jej wykonania. Ta idea przetrwała do dzisiaj. Obecnie w ofercie Diany można znaleźć całą gamę doskonale wykonanych i niesamowicie celnych karabinków i pistoletów pneumatycznych.<br><br>Diana 54 Air King to wiatrówka z unikalnym, systemem anty odrzutu. Uderzenie przy strzale nie jest przenoszone na kolbę, tylko tłumione wewnątrz systemu karabinka, pozwalając na oddanie bardzo celnego strzału. Dodatkowo system stałej lufy w połączeniu z bocznym naciągiem wyklucza powstawanie luzów przy częstym i długotrwałym użytkowaniu, gwarantując niezawodność przez wiele lat. Doskonała do precyzyjnego strzelania w tarcze z otwartych przyrządów celowniczych.<br><br>Opatentowany przez Dianę spust T06 umożliwia regulację miękkości i długości drogi. Szczerbinka z pełną regulacją, oraz muszka z możliwością obniżenia bądź podwyższenia. <br><br>Łoże z selekcjonowanego drewna bukowego z gumowaną stopką ułatwiającą złożenie się do strzału. Baka wyprofilowana dla strzelców praworęcznych. Praktyczne, zdobione ryflowania poprawiają chwyt karabinka. Standardowa szyna 11 mm umieszczona na korpusie pozwala na zamontowanie lunety celowniczej. Ze względu na skupienie całej energii wystrzału na systemie wiatrówki, zalecane jest stosowanie optyki o dużej wytrzymałości na wstrząsy. Automatyczna blokada spustu chroni przed niekontrolowanym wystrzałem, a blokada dźwigni naciągu zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania.<br><br> Dane techniczne<ul><li>kaliber: 4.5 mm<li>lufa: gwintowana<li>prędkość początkowa: 265 m/s<li>waga: 4.6 kg<li>długość całkowita: 113 cm<li>długość lufy: 44 cm<li>kolba: bukowa<li>spust: T06<li>blokada spustu</ul><br><br>Gwarancja 24 miesiące.
 • Wiatrówka-karabinek Diana Panther 21 4,5mm 639,00 zł

  Diana to rzymska bogini łowów, której imię wdzięcznie rozbrzmiewa w nazwie firmy, obdarzonej zaufaniem przez ponad 10 milionów klientów.<br><br>Niemiecka marka Diana istnieje na rynku już ponad 120 lat. Założyciel firmy Jakob Mayer konstruując pierwszą wiatrówkę stawiał na niezawodność i perfekcję jej wykonania. Ta idea przetrwała do dzisiaj. Obecnie w ofercie Diany można znaleźć całą gamę doskonale wykonanych i niesamowicie celnych karabinków i pistoletów pneumatycznych.<br><br>Wiatrówka Diana Panther 21 to doskonałe połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnym wyglądem. Niewielkie wymiary i waga znacznie ułatwiają złożenie się do strzału młodym strzelcom. Dopracowana w każdym szczególe konstrukcja karabinka i precyzyjna, gwintowana lufa zapewnia doskonałe skupienie przestrzelin na tarczy.<br><br>Opatentowany przez Dianę spust T05 umożliwia regulację miękkości i długości drogi. Światłowodowe celowniki TRU-GLO poprawiają skupienie oka na muszce i szczerbince przy słabym oświetleniu. <br><br>Profilowane łoże z zabudowaną kostką wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Baka ambi umożliwia strzelanie osobom prawo i lewo ręcznym. Standardowa szyna 11 mm umieszczona na korpusie pozwala na zamontowanie lunety celowniczej. Automatyczna blokada spustu chroni przed niekontrolowanym wystrzałem. <br><br> Dane techniczne<ul><li>kaliber: 4.5 mm<li>lufa: gwintowana<li>prędkość początkowa: 175 m/s<li>waga: 2.6 kg<li>długość całkowita: 103 cm<li>długość lufy: 43 cm<li>kolba: polimerowa<li>spust: T05<li>blokada spustu<br><br>Gwarancja 24 miesiące.
 • Wiatrówka-karabinek Diana Panther 21 Carbon 4,5mm 739,00 zł

  Diana to rzymska bogini łowów, której imię wdzięcznie rozbrzmiewa w nazwie firmy, obdarzonej zaufaniem przez ponad 10 milionów klientów.<br><br>Niemiecka marka Diana istnieje na rynku już ponad 120 lat. Założyciel firmy Jakob Mayer konstruując pierwszą wiatrówkę stawiał na niezawodność i perfekcję jej wykonania. Ta idea przetrwała do dzisiaj. Obecnie w ofercie Diany można znaleźć całą gamę doskonale wykonanych i niesamowicie celnych karabinków i pistoletów pneumatycznych.<br><br>Wiatrówka Diana Panther 21 to doskonałe połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnym wyglądem. Niewielkie wymiary i waga znacznie ułatwiają złożenie się do strzału młodym strzelcom. Dopracowana w każdym szczególe konstrukcja karabinka i precyzyjna, gwintowana lufa zapewnia doskonałe skupienie przestrzelin na tarczy.<br><br>Opatentowany przez Dianę spust T05 umożliwia regulację miękkości i długości drogi. Światłowodowe celowniki TRU-GLO poprawiają skupienie oka na muszce i szczerbince przy słabym oświetleniu. <br><br>Profilowane łoże z zabudowaną kostką wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze imitującym włókno węglowe. Baka ambi umożliwia strzelanie osobom prawo i lewo ręcznym. Standardowa szyna 11 mm umieszczona na korpusie pozwala na zamontowanie lunety celowniczej. Automatyczna blokada spustu chroni przed niekontrolowanym wystrzałem. <br><br> Dane techniczne<ul><li>kaliber: 4.5 mm<li>lufa: gwintowana<li>prędkość początkowa: 175 m/s<li>waga: 2.6 kg<li>długość całkowita: 103 cm<li>długość lufy: 43 cm<li>kolba: polimerowa imitująca włókno węglowe<li>spust: T05<li>blokada spustu<br><br>Gwarancja 24 miesiące.
 • Wiatrówka-karabinek Diana Panther 31 Compact T06 4,5mm 1 249,00 zł

  Diana to rzymska bogini łowów, której imię wdzięcznie rozbrzmiewa w nazwie firmy, obdarzonej zaufaniem przez ponad 10 milionów klientów.<br><br>Niemiecka marka Diana istnieje na rynku już ponad 120 lat. Założyciel firmy Jakob Mayer konstruując pierwszą wiatrówkę stawiał na niezawodność i perfekcję jej wykonania. Ta idea przetrwała do dzisiaj. Obecnie w ofercie Diany można znaleźć całą gamę doskonale wykonanych i niesamowicie celnych karabinków i pistoletów pneumatycznych.<br><br>Diana Panther 31 Compact to krótsza wersja tej mocnej i celnej wiatrówki. Cechuje ją nowoczesny wygląd, oparty na tradycyjnej i sprawdzonej konstrukcji. Doskonała do precyzyjnego strzelectwa tarczowego, a także do rekreacyjnego strzelania w puszki na dużym dystansie.<br><br>Opatentowany przez Dianę spust T06 umożliwia regulację miękkości i długości drogi. Światłowodowe celowniki TRU-GLO poprawiają skupienie oka na muszce i szczerbince przy słabym oświetleniu.<br><br>Porfilowane łoże z zabudowaną kostką wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Baka ambi umożliwia strzelanie osobom prawo i lewo ręcznym. Standardowa szyna 11 mm umieszczona na korpusie pozwala na zamontowanie lunety celowniczej. Automatyczna blokada spustu chroni przed niekontrolowanym wystrzałem. <br><br> Dane techniczne<ul><li>kaliber: 4.5 mm<li>lufa: gwintowana<li>prędkość początkowa: 265 m/s<li>waga: 3.3 kg<li>długość całkowita: 106 cm<li>długość lufy: 39 cm<li>kolba: polimerowa<li>spust: T06<li>blokada spustu<br><br>Gwarancja 24 miesiące.
 • Wiatrówka-karabinek Diana Panther 31 PRO T06 4,5mm 1 289,00 zł

  Diana to rzymska bogini łowów, której imię wdzięcznie rozbrzmiewa w nazwie firmy, obdarzonej zaufaniem przez ponad 10 milionów klientów.<br><br>Niemiecka marka Diana istnieje na rynku już ponad 120 lat. Założyciel firmy Jakob Mayer konstruując pierwszą wiatrówkę stawiał na niezawodność i perfekcję jej wykonania. Ta idea przetrwała do dzisiaj. Obecnie w ofercie Diany można znaleźć całą gamę doskonale wykonanych i niesamowicie celnych karabinków i pistoletów pneumatycznych.<br><br>Karabinek Diana Panther 31 Professional została zaprojektowana dla miłośników wiatrówek o nowoczesnym wyglądzie, przy zachowaniu tradycyjnej i sprawdzonej konstrukcji. Doskonała do precyzyjnego strzelectwa tarczowego, a także do rekreacyjnego strzelania w puszki na dużym dystansie. Model ten od wersji 31 classic wyróżnia demontowalna imitacja tłumika dociążająca lufę.<br><br>Opatentowany przez Dianę spust T06 umożliwia regulację miękkości i długości drogi. Karabinek nie posiada otwartych przyrządów celowniczych nadając mu wygląd myśliwskiego sztucera. Standardowa szyna 11 mm umieszczona na korpusie pozwala na zamontowanie lunety celowniczej. <br><br>Porfilowane łoże z zabudowaną kostką wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Baka ambi umożliwia strzelanie osobom prawo i lewo ręcznym. Standardowa szyna 11 mm umieszczona na korpusie pozwala na zamontowanie lunety celowniczej. Automatyczna blokada spustu chroni przed niekontrolowanym wystrzałem. <br><br> Dane techniczne<ul><li>kaliber: 4.5 mm<li>lufa: gwintowana<li>prędkość początkowa: 265 m/s<li>waga: 3.7 kg<li>długość całkowita: 116 cm<li>długość lufy: 49 cm<li>kolba: polimerowa<li>spust: T06<li>blokada spustu</ul><br><br>Gwarancja 24 miesiące.<br><br>Lunety i montażu widocznych na zdjęciu nie ma w zestawie.
 • Wiatrówka Gamo Delta Fox Whisper 4,5 mm 399,00 zł

  Najlepsza do stawiania pierwszych krokĂłw w strzelectwie wiatrĂłwka z łamaną, gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm. Karabin wymiarami i wagą został przystosowany dla młodszych strzelcĂłw z myślą o ich wygodzie i bezpieczeństwie. <br /> <br /> Osada - chwyt przedni, pistoletowy a także kolba ze stopką wykonana została z tworzywa ABS - ciepłego w dotyku, nieślizgającego się w dłoniach, całkowicie odpornego na rozsychanie się czy wilgoć. <br /> <br /> WiatrĂłwka stylizowana jest na policyjny karabin snajperski - posiada grubą lufę z żebrowaniem wzdłużnym imitującym żebrowanie chłodzące oraz osadę wykonaną z tworzywa ABS w kolorze czarnym. Wrażenie to niewątpliwie potęguje tłumik dźwięku zamocowany na końcu lufy. Zamocowanie celownika optycznego na szynie standardu 11 mm. Znajduje się ona na grzbiecie cylindra komory sprężania. <br /> <br /> Przyrządy celownicze posiadają światłowody: w stałej muszce czerwone, a we w pełni regulowanej szczerbince zielone. <br /> <br /> Karabinek przygotowano z myślą o stawiającej pierwsze kroki w strzelectwie młodzieży - jest lekki i dobrze wyważony, przy ogĂłlnej długości 1040 cm ma lufę z tłumikiem długości niemal 45 cm, co jest wystarczające zarĂłwno do zapewnienia wiatrĂłwce celności, jak rĂłwnież stanowi wystarczającą dźwignię do napinania sprężyny rozpędzającej śrut do prędkości 160 m/s. <br /> <br /> WiatrĂłwka objęta jest 12-miesięczną gwarancją. <br /> <br /> Dane techniczne: <ul> <li>Model: Delta Fox Whisper </li><li>Kaliber: 4,5 mm </li><li>Energia kinetyczna: <17 J </li><li>Długość całkowita: 1040 mm </li><li>Długość lufy: 440 mm </li><li>Waga: 2,1 kg </li><li>Prędkość początkowa: 160 m/s </li><li>Producent: Gamo, Hiszpania </li></ul>
 • Wiatrówka-karabinek Gamo Forest 4,5 mm 529,00 zł

  Najlepsza do stawiania pierwszych krokĂłw w strzelectwie wiatrĂłwka z łamaną, gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm adresowana dla wyrośniętej młodzieży. Karabin wymiarami i wagą został przystosowany dla młodzieży strzeleckiej myślą o ich wygodzie i bezpieczeństwie. Osada - chwyt przedni, pistoletowy a także kolba ze stopką wykonana została z wysokiej jakości drewna. <br /> <br /> W przyrządach celowniczych zastosowano światłowody: w stałej muszce czerwone, a we w pełni regulowanej szczerbince zielone. Zamocowanie celownika optycznego jest możliwe dzięki szynie standardu 11 mm znajdującej się na grzbiecie cylindra komory sprężania. <br /> <br /> Karabinek przygotowano z myślą o stawiającej pierwsze kroki w strzelectwie młodzieży - jest lekki (2,3 kg) i dobrze wyważony, przy ogĂłlnej długości 104 cm ma lufę długości 44 cm, co jest wystarczające zarĂłwno do zapewnienia wiatrĂłwce celności, jak rĂłwnież stanowi wystarczającą dźwignię do napinania sprężyny rozpędzającej śrut do prędkości 200 m/s. <br /> <br /> WiatrĂłwka objęta jest 12-miesięczną gwarancją. <br /> <br /> Dane techniczne: <ul> <li>Model: Delta Forest </li><li>Kaliber: 4,5 mm </li><li>Energia kinetyczna: <17 J </li><li>Osada: drewno </li><li>Prędkość początkowa 200 m/s </li><li>Długość całkowita: 1040 mm </li><li>Długość lufy: 440 mm </li><li>Waga: 2,3 kg </li><li>Producent: Gamo, Hiszpania </li></ul>
 • Wiatrówka HATSAN 80 STG SAS Quattro kal. 4,5mm Zestaw /śrut tarcze lotki/ 419,00 zł

  <p>Spokojne, zrĂłwnoważone wzornictwo, trwała, polimerowa kolba. Ten karabinek nawet po latach intensywnych treningĂłw strzeleckich nic nie traci ze swojej atrakcyjności oraz walorĂłw użytkowych.<br /><br /> Nawet kilkudziesięciometrowe dystanse nie są problemem dla tego mocnego i masywnego karabinka. Tarcze czy puszki są dziurawione ze snajperską precyzją, wiatrĂłwka jest prosta i wygodna w obsłudze. Model ten dostępny w dwĂłch kalibrach.<br /><br /></p><ul><li>lufa gwintowana</li><li>bezpiecznik automatyczny</li><li>klasycznie łamana lufa</li><li>polimerowa kolba z baką typu Monte Carlo</li><li>system antywstrząsowy SAS</li><li>gumowa stopka kolby</li><li>dwustopniowy, precyzyjny mechanizm spustowy z regulacją luzu i siły nacisku</li><li>teksturowany uchwyt</li><li>precyzyjnie regulowane przyrządy celownicze typu TRU-GLO</li><li>osłona muszki</li><li>szyna 11mm ze stoperem do zamontowania celownika optycznego</li></ul><p>Spust i SAS<br /><br /> Większość tureckich wiatrĂłwek jest od lat ceniona za swoje zalety, lecz miały także mankamenty - dość twardo działający spust i nieprzyjemny odrzut przy strzale. Teraz nie jest to już problemem, gdyż modele HATSAN wyposażono w nowoczesny, lekko i precyzyjnie działający regulowany system spustowy - QUATTRO. Odpowiednio wyregulowany spust pozwala na oddawanie bez wysiłku pewnego strzału i poprawia rĂłwnież celność.<br /><br /> Z kolei niepożądany odrzut przy strzale został zredukowany przy pomocy prostego, lecz skutecznego systemu SAS. To rozwiązanie niweluje drgania i szarpnięcia oraz przyczynia się do minimalizowania zużycia podzespołĂłw karabinka, a także wrażliwej optyki - jeśli jest zamontowana.<br /><br /> HATSAN – dobra wiatrĂłwka, dobra cena<br /><br /> WiatrĂłwki HATSAN to produkty znane i cenione na polskim rynku za wysoką jakość wykonania i umiarkowaną cenę.<br /><br /> Ich producent może się poszczycić już ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wiatrĂłwek oraz broni myśliwskiej i bojowej.<br /><br /> Wieloletnie doświadczenie połączone z ciągłym podnoszenie jakości, czego dowodem jest przyznanie certyfikatu jakości ISO 9001, przyczyniło się do umocnienia pozycji tej firmy jako największego obecnie producenta wiatrĂłwek w Europie. Teraz, pod marką HATSAN, firma będzie produkować - specjalnie tylko dla nas - wszystkie swoje najpopularniejsze wyroby.<br /><br /> Modele HATSAN charakteryzują się wysoką jakością wykonania gwarantującą trwałość, niezawodność, celność oraz dużą energię połączoną z powtarzalnością każdego strzału. Karabinki sprężynowe oraz PCP są produkowane zgodnie z wymogami dotyczącymi maksymalnej dopuszczalnej w Polsce energii kinetycznej wystrzelonego śrutu dla wiatrĂłwek bez zezwolenia, ktĂłra nie może przekraczać 17 Jouli.<br /><br /> Polityka jakości<br /><br /> Wysoka jakość produkcji wiatrĂłwek HATSAN wynika z faktu, że wszystkie elementy składające się na gotowy wyrĂłb wykonywane są w jednej fabryce, gdzie na powierzchni 15.000 metrĂłw kwadratowych hal, przy 300 najnowszych maszynach i obrabiarkach cyfrowych zatrudnionych jest dziś ponad 400 osĂłb.<br /><br /> Proces produkcji odbywa się bez pośrednictwa podwykonawcĂłw. Do fabryki trafiają jedynie wysokiej jakości surowce, a nie pĂłłprodukty, co pozwala firmie utrzymać niezmiennie wysoką jakość swoich wyrobĂłw. W jednym miejscu wykonuje się takie procesy technologiczne, jak: odlewy wtryskowe, obrĂłbka skrawaniem, obrĂłbka cieplna, wykończenia chemiczne, wykonywanie form, grawerka laserowa na drewnie i metalu, produkcja kolb, produkcja i gwintowanie luf, montaż, kontrola jakości i osiągĂłw oraz wiele innych. Taka polityka pozwala na ciągłą poprawę jakości, dzięki szybkiej reakcji na sugestie klientĂłw i użytkownikĂłw, ponieważ wyeliminowana została zależność od rĂłżnych podwykonawcĂłw, np. producentĂłw kolb, luf, czy cylindrĂłw.<br /><br /> Okres gwarancji: 12 miesięcy.<br /><br /> Urządzenie o energii wylotowej poniżej 17 J. Zakup bez zezwoleń. Tylko dla osĂłb pełnoletnich.<br /><br /> Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.<br /><br />Dane techniczne:</p><ul><li>model: MOD 80 TR</li><li>kaliber: 4,5mm</li><li>prędkość pocz.: 280 m/s</li><li>rodzaj kolby: polimerowa</li><li>waga: 3100g</li><li>długość: 1140mm</li><li>długość lufy: 450mm</li></ul><p><br /> <br /> W zestawie znajduje się:</p><ul><li>- WiatrĂłwka HATSAN 80</li><li>- 20 sztuk tarcz 14x14</li><li>- 5 sztuk lotek stalowych</li><li>- 5 sztuk śrutu stalowego Kvintor Tornado</li><li>- 500 szt śrutu ołowianego Boxer</li></ul>
 • Wiatrówka B3 TITAN Tru Glo 4,5mm - z dolnym naciągiem 199,00 zł

  <p>Nowy model wiatrĂłwki B3, został wyposażony w zaczep o nowej konstrukcji. Prosta solidna budowa i pewne działanie to jego zalety. <br /> <br /> Gwintowana lufa zapewnia dobrą celność oraz skupienie śrutu. Dodatkowym atutem są przyrządy celownicze TRU-GLO , dolny naciąg i nieruchoma lufa. WiatrĂłwka jest wyposażona w regulowane przyrządy celownicze , można także zamontować lunetę. <br /> <br /> W tej klasie karabinkĂłw dolny naciąg to duża zaleta. Częste łamanie lufy, jak to się dzieje w innych modelach, może spowodować nadmierne wytarcie elementĂłw zaczepu lufy, co skutkuje mniejszą celnością. Jeśli zamierzamy dużo strzelać, lepiej wybrać karabinek z dolnym naciągiem sprężyny. <br /> <br /> Ilość części z tworzywa została maksymalnie ograniczona. Nawet kabłąk spustowy jest metalowy, co jest raczej rzadkością w tej klasie cenowej. <br /> <br /> Kolba ma bakę policzkową oraz wyżłobienie w przedniej części, co polepsza uchwyt. Gumowa stopka absorbuje odrzut. Powierzchnia kolby jest zabezpieczona wodoodpornym lakierem, przedłużającym jej żywotność. <br /> <br /> Dodatkowym atutem karabinka jest duża energia wystrzeliwanego śrutu (oczywiście w dozwolonym bez pozwolenia limicie 17 J) oraz znakomity zasięg - około 45 metrĂłw. Z kolei zamontowanie lunety powoduje, że nawet oddalony cel staje się wyraźnie widoczny. <br /> <br /> Prawdziwy błysk <br /> TRU-GLO to nazwa systemu światłowodĂłw - cienkich włĂłkien - zamontowanych w przyrządach celowniczych. Nazwa pochodzi od skrĂłconych angielskich słĂłw - True (prawdziwy) oraz Glow (błysk). Specjalne tworzywo w jaskrawych kolorach przewodzi światło, dlatego patrząc przez te przyrządy widzimy trzy jaskrawe kropki. Światło nie jest zasilane żadnym wewnętrznym źrĂłdłem, system pobiera je z otoczenia. Dzięki temu można strzelać w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, w pĂłłmroku oraz w zaciemnionych pomieszczeniach. <br /> <br /> Dane techniczne</p><ul><li>lufa gwintowana</li><li>przyrządy celownicze TRU-GLO</li><li>prędkość początkowa: 250 m/s</li><li>wiatrĂłwka z dolnym naciągiem</li><li>długość: 1020 mm</li><li>długość lufy: 380 mm</li><li>waga: 3,3 kg</li><li>kaliber: 4,5 mm</li><li>szczerbinka regulowana w poziomie i w pionie</li><li>11 mm szyna montażowa</li><li>drewniana kolba z baką policzkową</li><li>gumowana stopka</li><li>bezpiecznik naciągu sprężyny</li><li>bezpiecznik manualny spustu</li><li>energia pocisku poniżej 17 J</li></ul><p><br /> Okres gwarancji: 12 miesięcy.</p>
 • Wiatrówka B3 TITAN 4,5mm - z dolnym naciągiem + luneta 3-9x40 299,00 zł

  <p>Nowy model wiatrĂłwki B3, został wyposażony w zaczep o nowej konstrukcji. Prosta solidna budowa i pewne działanie to jego zalety. <br /> <br /> Gwintowana lufa zapewnia dobrą celność oraz skupienie śrutu. Dodatkowym atutem są przyrządy celownicze TRU-GLO , dolny naciąg i nieruchoma lufa. WiatrĂłwka jest wyposażona w regulowane przyrządy celownicze , można także zamontować lunetę. <br /> <br /> W tej klasie karabinkĂłw dolny naciąg to duża zaleta. Częste łamanie lufy, jak to się dzieje w innych modelach, może spowodować nadmierne wytarcie elementĂłw zaczepu lufy, co skutkuje mniejszą celnością. Jeśli zamierzamy dużo strzelać, lepiej wybrać karabinek z dolnym naciągiem sprężyny. <br /> <br /> Ilość części z tworzywa została maksymalnie ograniczona. Nawet kabłąk spustowy jest metalowy, co jest raczej rzadkością w tej klasie cenowej. <br /> <br /> Kolba ma bakę policzkową oraz wyżłobienie w przedniej części, co polepsza uchwyt. Gumowa stopka absorbuje odrzut. Powierzchnia kolby jest zabezpieczona wodoodpornym lakierem, przedłużającym jej żywotność. <br /> <br /> Dodatkowym atutem karabinka jest duża energia wystrzeliwanego śrutu (oczywiście w dozwolonym bez pozwolenia limicie 17 J) oraz znakomity zasięg - około 45 metrĂłw. Z kolei zamontowanie lunety powoduje, że nawet oddalony cel staje się wyraźnie widoczny. <br /> <br /> Prawdziwy błysk <br /> TRU-GLO to nazwa systemu światłowodĂłw - cienkich włĂłkien - zamontowanych w przyrządach celowniczych. Nazwa pochodzi od skrĂłconych angielskich słĂłw - True (prawdziwy) oraz Glow (błysk). Specjalne tworzywo w jaskrawych kolorach przewodzi światło, dlatego patrząc przez te przyrządy widzimy trzy jaskrawe kropki. Światło nie jest zasilane żadnym wewnętrznym źrĂłdłem, system pobiera je z otoczenia. Dzięki temu można strzelać w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, w pĂłłmroku oraz w zaciemnionych pomieszczeniach. <br /> <br /> Dane techniczne</p><ul><li>lufa gwintowana</li><li>przyrządy celownicze TRU-GLO</li><li>prędkość początkowa: 250 m/s</li><li>wiatrĂłwka z dolnym naciągiem</li><li>długość: 1020 mm</li><li>długość lufy: 380 mm</li><li>waga: 3,3 kg</li><li>kaliber: 4,5 mm</li><li>szczerbinka regulowana w poziomie i w pionie</li><li>11 mm szyna montażowa</li><li>drewniana kolba z baką policzkową</li><li>gumowana stopka</li><li>bezpiecznik naciągu sprężyny</li><li>bezpiecznik manualny spustu</li><li>energia pocisku poniżej 17 J</li></ul><p><br /> Luneta 3-9x40 <br /> <br /> Luneta celownicza o zmiennym powiększeniu 3-9x oraz okularem zewnętrznym 40 mm. Solidna, wykonana z lekkich stopĂłw aluminium. Pokryta matowym lakierem. <br /> <br /> Dzięki tubusowi o średnicy 1 cala (25.4 mm) i dużemu okularowi zewnętrznemu gwarantuje dobrą widoczność nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Do lunety dołączone są zakrywki na szkła. Odpowiedni produkt dla osoby szukającej kompromisu pomiędzy cena a jakością. <br /> <br /> Luneta w komplecie z montażem jednoczęściowym 30(1'')/11 mm z rewolucyjnym pierścieniem redukcji. Dzięki niemu możliwe jest montowanie lunet o tubusie 1 cala (25.4 mm) jak i 30 mm! Montaż posiada kołek stopujący. <br /> <br /> Dane techniczne:</p><ul><li>powiększenie: 3-9x</li><li>średnica obiektywu: 40 mm</li><li>długość całkowita: 311 mm</li><li>tubus: 1''</li><li>waga: 355 g.</li><li>krzyż: 30/30</li></ul><p><br /> Okres gwarancji: 12 miesięcy.</p>
 • Wiatrówka karabinek Hatsan 1000X Striker 4.5 mm 539,00 zł

  <p><br /> WiatrĂłwka Striker 1000x posiada drewnianą kolbę ambi typu Monte Carlo. Producent umieścił dodatkowe ryflowania w celu zwiększenia komfortu i pewności chwytu. Wentylowana stopka została wykonana z gumy, jej konstrukcja powoduje, iż pochłania ona część energii, ktĂłra działa na strzelca podczas oddawania strzału. Nad bezpieczeństwem użytkowania czuwa bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału, ktĂłry przechodzi w stan zabezpieczenia automatycznie po naciągnięciu lufy. <br /> <br /> Spust karabinka Striker 1000x posiada regulację drogi i twardości, jego język został wykonany z metalu. W celu łatwiejszego oddawania strzału w słabych warunkach oświetleniowych Hatsan zastosował system światłowodĂłw Tru-Glo, oczywiście jest możliwy rĂłwnież montaż lunety celowniczej dzięki zastosowanej szynie 11 mm. <br /> <br /> Tru-Glo - system światłowodowy ułatwiający oddanie strzału w słabych warunkach oświetleniowych. <br /> <br /> Dane techniczne:</p><ul><li>lufa gwintowana</li><li>kaliber 4.5 mm</li><li>prędkość początkowa: do 200 m/s (w zależności od śrutu)</li><li>waga: 2900 g</li><li>długość całkowita: 1095 mm</li><li>długość lufy: 450 mm</li><li>bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału</li><li>regulowany spust</li><li>kolba:drewno</li><li>system Tru-Glo</li><li>gwarancja 12 miesięcy.</li></ul>

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.