Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • PIŁKA ADIDAS BEACH FUN 2 79,00 zł

  Interesujesz się piłką siatkową? Chcesz mieć dobrej jakości piłkę znanej firmy sportowej? Jeśli tak, to piłka Adidas Beach Fun 2 jest idealną propozycją dla Ciebie. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów syntetycznych, szytych maszynowo. Piłka ma rozmiar 5, dzięki czemu będzie idealna do gry na plaży czy na sali.

 • PIŁKA ADIDAS BEACH FUN 2 39,00 zł

  Interesujesz się piłką siatkową? Chcesz mieć dobrej jakości piłkę znanej firmy sportowej? Jeśli tak, to piłka Adidas Beach Fun 2 jest idealną propozycją dla Ciebie. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów syntetycznych, szytych maszynowo. Piłka ma rozmiar 5, dzięki czemu będzie idealna do gry na plaży czy na sali.

 • PIŁKA PUMA POLAND 35,00 zł

  Piłka Puma idealna dla fanów polskiej Drużyny Narodowej. Utrzymana w biało-czrwonych barwach, a na jej boku znajduje się napis Polska. Świetnie nadaje się na trenigi lub do gry rekreacyjnej. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów.

 • PIŁKA PUMA POLAND 34,00 zł

  Nizwykła piłka I Love Poland firmy Puma. Idealna dla fanów polskiej Drużyny Narodowej. Utrzymana w biało-czrwonych barwach, a na jej boku znajduje się napis Polska gola. Świetnie nadaje się na trenigi lub do gry rekreacyjnej. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów.

 • Zestaw ochraniaczy HOBBY M 30022 59,00 zł

  6-cio częściowy zestaw ochraniaczy zawiera: 1 parę ochraniaczy na kolana, 1 parę ochraniaczy na łokcie, 1 parę ochraniaczy na nadgarstki.
 • Komplet trzech walizek David Jones / GWARANCJA 2 LATA/ WYSYŁKA GRATIS 399,00 zł

  Komplet oryginalnych walizek David Jones pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu. Nowoczesny design
 • Garmin quatix 1 614,01 zł

  • Opis
  • | Specyfikacja techniczna
  • | Mapy
  • | Wyposażenie
  Garmin quatix to bardzo dokładny zegarek morski z modułem GPS wyposażony w taktyczne funkcje żeglarskie, których nigdy wcześniej nie połączono w jednym urządzeniu. Funkcje te obejmują stoper odliczający czas do rozpoczęcia wyścigu, wirtualną linię startu i asystenta halsowania. Urządzenie jest również wyposażone w barometr, wysokościomierz z funkcją automatycznej kalibracji, 3-osiowy kompas i czujnik temperatury. Umożliwia ono także bezprzewodowe przesyłanie danych do innych zgodnych aplikacji Garmin.

  Zegarek quatix łączy w sobie zaawansowane narzędzia regatowe, które dają przewagę podczas wyścigu i umożliwiają ocenę własnych wyników podczas treningu. Quatix w prosty sposób wyznacza wirtualną linię startu między dwoma punktami GPS. Następnie łączy linię startu z wbudowanym stoperem, aby obliczyć odległość do tej linii oraz wymaganą prędkość i pozostały czas. Dzięki temu łódź może przekroczyć linię startu z maksymalną prędkością dokładnie w momencie rozpoczęcia wyścigu. Po rozpoczęciu wyścigu zegarek przełącza się w tryb asystenta halsowania i na podstawie optymalnego kąta halsu informuje, czy łódź płynie pod wiatr czy z wiatrem, co umożliwia bardziej efektywne i kontrolowane żeglowanie.

  Jest to jedyne urządzenie z obsługą GPS, które oferuje niesamowity zbiór morskich funkcji nawigacyjnych, w tym automatyczne wykrywanie człowieka za burtą MOB. Jeśli członek załogi noszący zegarek quatix wypadnie za burtę, urządzenie automatycznie wyśle sygnał MOB (człowiek za burtą) do plotera nawigacyjnego (funkcja ta wymaga przetwornika GNT 10 NMEA, który można zakupić osobno). Ten niesamowity zegarek jest również wyposażony we wbudowane funkcje zdalnego sterowania. Umożliwia on sterowanie autopilotem Garmin, dzięki czemu można poruszać się po łodzi, mając na nadgarstku dostęp do informacji i możliwość sterowania. Dodatkowo, po sparowaniu urządzenia z przetwornikiem NMEA firmy Garmin GNT 10, można bezprzewodowo przesyłać i wyświetlać na nadgarstku dane NMEA 2000, takie jak prędkość i kierunek wiatru, głębokość wody oraz inne informacje.

  Zegarek quatix wyposażony jest we wbudowany wysokościomierz barometryczny, który z dużą precyzją informuje o wysokości. Dzięki niemu zawsze wiesz, na jakiej jesteś wysokości. Automatyczna kalibracja poprawia dokładność wysokościomierza - quatix bez przerwy monitoruje i rekalibruje czujniki.
  Wbudowany barometr umożliwia monitorowanie i przewidywanie zmian pogodowych. Wyświetla krótkoterminowe zmiany w ciśnieniu barometrycznym. Przykładowo, jeśli ciśnienie barometryczne zaczyna jednostajnie spadać, oznacza to, że nadchodzi burza.
  Urządzenie wyposażono także w 3-osiowy elektroniczny kompas, który stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Ta funkcja ma duże znaczenie, jeśli po krótkiej przerwie ruszysz w niezamierzonym kierunku. Obierz kierunek i bądź pewien, że quatix nie pozwoli Ci zboczyć z trasy. Aby na pewno trafić do celu, można też przełączyć czujniki kompasu na działanie w trybie automatycznej kalibracji.
  Wbudowany czujnik temperatury umożliwia uzyskanie wglądu do trendów temperatury. Czujnik temperatury stale określa, z jaką gwałtownością temperatura rośnie lub spada. Dzięki temu możesz łatwo ocenić, jaki strój trzeba ubrać, czy potrzebne będzie znalezienie schronienia i czy już czas, żeby zawracać. Na wynik pomiaru nie ma wpływu temperatura ciała.

  Urządzenie quatix śledzi Twoją trasę i zapisuje wykres śladu, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu. Dzięki zegarkowi quatix możesz tworzyć i śledzić trasy, zaznaczyć maks. 1000 punktów i zapisać maks. 10 000 punktów śledzenia. Możesz nawet stworzyć dane wyprawy, korzystając z funkcji Homeport™ - bezpłatnego oprogramowania na pulpit do planowania podróży morskich firmy Garmin. Zaplanuj swoją podróż jeszcze w domu, pobierz wszystkie dane do urządzenia quatix i podążaj według strzałki nawigacyjnej do punktów lub wyraźnie widocznej linii do celu podróży.

  Wytrzymały i atrakcyjny zegarek quatix spełnia również funkcje zwykłego zegarka, podając bardzo dokładny czas. Można go nosić każdego dnia. Oferuje możliwość ustawienia alarmów i alertów wibracyjnych. Działa także jako licznik czasu, stoper i zegarek.

  Dzięki urządzeniu quatix możesz z łatwością udostępniać ślady, punkty i trasy w wersji elektronicznej bezprzewodowo innym zgodnym urządzeniom GPS firmy Garmin i smartfonom. Urządzenie quatix jest wyposażone w funkcję ANT™ oraz technologię Bluetooth®. Sparuj urządzenie quatix z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak zewnętrzny czujnik temperatury. Wymiary urządzenia 4,9 x 4,9 x 1,7 cm Wymiary wyświetlacza 3,1 x 3,1 cm Przekątna wyświetlacza 1.2 cala Rozdzielczość wyświetlacza 70 x 70 pikseli Wyświetlacz dotykowy nie Typ wyświetlacza LCD Kolorowy wyświetlacz nie Wyświetlanie w pionie - Wyświetlanie w poziomie - Waga 82 g Bateria wymienna Czas działania baterii do 50 godz. Wodoszczelność do 50 m Pływający nie Typ anteny GPS patch Czuły odbiornik GPS tak Dokładność GPS 10 m WAAS/EGNOS tak Dokładność DGPS 3-5 m Obsługa systemu GLONASS nie Własny głośnik nie Aparat nie Elektroniczny kompas tak Wysokościomierz tak Czujnik temperatury tak Wejście MCX nie Wejście USB nie Interfejs USB nie Moduł ANT+ tak Bezp. wymiana danych tak Czytnik kart pamięci nie Pamięć wewnętrzna 20 MB Mapa bazowa tak Fabrycznie załadowane mapy nie Obsługa map TOPO nie Obsługa map WorldMap nie Obsługa map CityNavigator nie Obsługa map CityXplorer nie Obsługa map BlueChart g2 nie Obsługa map BlueChart g2 Vision nie Obsługa map Lakes Vision nie Obsługa map BirdsEye nie Zgodnośc z CustomMaps nie Wybór układu odniesienia tak Trasy 50 Automatyczne wyznaczanie trasy nie Nawigacja do zdjęć nie Waypointy / ulubione / pozycje 1000 Własne punkty POI tak Wykres śladu 10000 pkt. Pomiar powierzchni tak Pomiar prędkości tak Współrzędne pozycji tak Kalendarz myśliwski/wędkarski tak Ekran słońca i księżyca tak Tabele pływów tak Przeglądarka zdjęć nie Plenerowe gry GPS nie Zgodność z Garmin Connect tak Obsługa funkcji geocache nie Nazwa mapy Worldwide Basemap
  Typ mapy bazowa Szczegóły zasięgu
  cały Świat
  Skala odzworowania
  1:50 000
  Cieniowanie terenu 3D (DEM)
  nie Modele budynków 2D nie Charakterystyka terenu (lasy, jeziora) nie
  Baza punktów POI
  nie Miejsce instalacji map pamięć wewnętrzna Czujnik tętna nie Czujnik kroków nie Czujnik kadencji nie Czujnik prędkości nie Czujnik mocy nie Czujnik temperatury (zewnętrzny)
  nie Zasilacz sieciowy
  tak Klips do ładowania
  tak Klucz USB ANT+ / IrDA / FlowLink / WindLink / DataLink
  nie / nie / nie / nie / nie
  Uchwyt rowerowy
  nie Zapasowy pasek
  tak
  Szczegółowa instrukcja obsługi (PL) tak Poglądowa instrukcja obsługi (PL) tak
 • Garmin vivofit (niebieski) 429,00 zł

  • Opis
  • | Specyfikacja techniczna
  • | Wyposażenie

  vivofit to jedyna opaska fitness, która na dzień dobry oferuje Ci spersonalizowane cele, monitoruje Twoje postępy 24 godziny na dobę i przypomina, kiedy przychodzi czas na aktywność. Do tego oferuje bezprzewodową synchronizację danych i baterię, która wytrzyma ponad rok. Opaska vivofit wyświetla kroki, kalorie, dystans, czas na czytelnym wyświetlaczu. Monitoruje także statystyki Twojego snu, które możesz potem analizować online. Dzięki opcjonalnemu czujnikowi tętna można mierzyć puls w czasie ćwiczeń.

  Opaska vivofit poznaje aktualny poziom aktywności, a następnie wyznacza osiągalny dzienny cel. W miarę realizacji głównych celów urządzenie vivofit dostosowuje cele na kolejny dzień, stopniowo kierując użytkownika w stronę zdrowszego stylu życia. Gdy będziesz gotów zrobić kolejny krok w kierunku lepszego zdrowia, możesz zacząć korzystać z dodatkowych funkcji motywacyjnych, jakie oferuje opaska vivofit. Używaj czujnika tętna (opcja) z opaską vivofit, aby zapisywać dane o tętnie i uzyskać bardziej szczegółowe dane o liczbie spalonych kalorii dla dowolnej aktywności fitness, takiej jak bieganie czy trening na sali ćwiczeń. Aby dokładnie monitorować kalorie, możesz utworzyć konto w serwisie MyFitnessPal i powiązać je z kontem Garmin Connect. Dzięki temu możesz porównywać liczbę spalonych kalorii z łączną liczbą spalonych kalorii, które opaska vivofit rejestruje przez cały dzień. W serwisie Garmin Connect możesz również brać udział w wyzwaniach z innymi użytkownikami urządzeń vivofit lub rozpocząć własną rywalizację z przyjaciółmi, aby zdobywać wirtualne odznaki i mieć się czym pochwalić.

  Opaska vivofit bez przerwy monitoruje postępy i może działać ponad rok bez zmiany baterii. Wybierz tryb snu, gdy idziesz spać, a opaska vivofit będzie monitorowała Twój odpoczynek. W serwisie Garmin Connect możesz zobaczyć łączną liczbę godzin snu, a także fazy ruchu i spokojnego snu. Opaska vivofit jest wodoszczelna, więc możesz bez obaw zmoknąć lub iść z nią pod prysznic.

  Badania wykazują, że długie okresy braku aktywności, np. siedzenie przy biurku, zmniejszają produkcję przez organizm enzymów spalających tkankę tłuszczową. Proces ten można odwrócić, robiąc w ciągu dnia częste, krótkie przerwy na chód. Choć może się zdarzyć, że stracisz poczucie czasu i zapomnisz o ruszaniu się, opaska vivofit nie zapomni. Czerwony pasek ruchu pojawi się na opasce po 1 godzinie braku aktywności i będzie się powiększał, jeśli będziesz siedzieć zbyt długo. Wystarczy chodzić przez kilka minut, aby zresetować pasek ruchu.

  Wymiary urządzenia 2,1 (szer.) x 1,05 (grub.) cm Wymiary wyświetlacza 2,25 x 1,00 cm Podświetlenie wyświetlacza tak Długość pasków na nadgarstek 17,5 (mały) / 21 (duży) cm Waga 25,5 g Bateria wymienna Czas działania baterii 1 rok Wodoszczelność do 50 m Czujnik GPS nie Moduł Bluetooth tak (Smart) Moduł ANT+ tak Moduł Wi-Fi nie Czujnik tętna nie Czujnik kroków nie Czujnik mocy nie Zegarek sportowy tak Polskie menu ekranowe nie Data i dzień tygodnia nie Budzik nie Przypomnienia tak Wskaźnik baterii nie Dopasowywanie stron z danymi tak Automatyczne przewijanie stron z danymi tak Pomiar tętna bpm / % / HRR tak / tak / tak Pomiar spalanych kalorii tak Pomiar dystansu tak Pomiar tempa nie Pomiar ilości kroków tak Pomiar średniej długości kroku nie Pomiar prędkości nie Pomiar mocy nie Pomiar temperatury nie Odwzorowanie trasy treningu na mapę nie Bezprzewodowa wymiana danych z komputerem tak Ilość zapamiętywanych danych 1 miesiąc Bezprzewodowa wmiana danych z innymi urządzeniami nie Oprogramowanie treningowe tak Czujnik tętna nie Czujnik kroków nie Czujnik kadencji nie Czujnik prędkości nie Czujnik mocy nie Czujnik GPS (zewnętrzny)
  nie Zasilacz sieciowy
  tak Klips do ładowania
  tak Klucz USB ANT+ / IrDA / FlowLink / WindLink / DataLink
  tak / nie / nie / nie / nie Uchwyt rowerowy
  nie Zapasowy pasek
  tak (1x krótki, 1x długi) Szczegółowa instrukcja obsługi (PL) tak Poglądowa instrukcja obsługi (PL) tak
 • Kask TOURNAMENT 80033 L 69,00 zł

  Skorupa kasku wykonana z PVC, EPS. Otwory wentylacyjne. Kask z serii „SKELETON“. Nowoczesny kształt. System łatwej regulacji umożliwia idealne dopasowanie dla każdego użytkownika.
 • PIŁKA NIKE MANCHASTER UNITED SKILLS MINI 49,00 zł

  Jeśli szukasz idealnego prezentu dla Twojego dziecka, to ta piłka na pewno spełni zarówno wszystkie Twoje jak i jego oczekiwania. Piłka jest sygnowana jedenym z najbardziej znanych klubów piłkarskich w Europie - Manchester United. Doskonale sprawdzi się na każdej powierzchni, a jej mały rozmiar 1 sprawi, że możesz zabrać ją ze sobą wszędzie.

 • Garmin Swim 512,00 zł

  • Opis
  • | Specyfikacja techniczna
  • | Wyposażenie
  Garmin Swim to zegarek do pływania w basenie, który śledzi dystans, tempo, liczbę ruchów i nie tylko. Zegarek Garmin Swim jest gotowy do użycia zaraz po rozpakowaniu. Wystarczy wprowadzić rozmiar basenu, w którym będziesz pływać, i można zaczynać trening. Zegarek ma opływowy kształt, dzięki czemu nie będzie spowalniać Cię w trakcie pływania. W razie potrzeby możesz z łatwością samemu wymienić baterię (zwykle raz do roku), nie trzeba wysyłać zegarka do producenta. Dzięki temu możesz z niego korzystać w każdej chwili.

  Z zegarkiem Garmin Swim na nadgarstku możesz skoncentrować się na technice, a nie na liczeniu okrążeń. Zegarek automatycznie rozpoznaje Twój styl pływacki, długość toru, ruchy, dystans, tempo i inne. Wystarczy kilka razy nacisnąć przycisk, aby wprowadzić program ćwiczeń lub rozpocząć określoną czasowo sesję bez potrzeby ciągłego sprawdzania zegara na basenie. Zegarek oblicza nawet Twój wynik SWOLF (suma czasu jednej długości i liczby ruchów wukonanych na tej długości), na podstawie którego można zmierzyć efektywność pływania, co jest idealnym rozwiązaniem dla pływaków na każdym poziomie zaawansowania. Intuicyjny interfejs ma 6 przycisków zewnętrznych, które umożliwiają szybki i łatwy dostęp do każdej funkcji.

  Garmin Swim jest tak elegancki i atrakcyjny, że można go nosić na ręku jak normalny zegarek. Noszony codziennie stale przypomina o postawionych sobie celach. Aby ułatwić Ci utrzymanie motywacji, pod godziną zegarek wyświetla łączny dystans pokonany w danym tygodniu. Funkcje zegarka obejmują dwie strefy czasowe i alarm. Wymiary urządzenia 4,8 x 4,4 x 1,3 cm Wymiary wyświetlacza - Rozdzielczość wyświetlacza 55 x 31 pikseli Podświetlenie wyświetlacza tak Powiększenie danych na wyświetlaczu tak Waga 40 g Bateria wymienna Czas działania baterii do 1 roku
  Wodoszczelność do 50 m Barometr nie Czujnik GPS nie Czujnik tętna nie Czujnik kroków nie Czujnik kadencji nie Czujnik prędkości nie Czujnik mocy nie Zegarek sportowy tak Data i dzień tygodnia tak Budzik tak Przypomnienia tak Wskaźnik baterii tak Blokada klawiszy tak Polskie menu ekranowe tak Automatyczne przewijanie stron z danymi nie Alerty czasu / dystansu / kalorii nie / nie / nie Alert biegu / chodu nie / nie Zaawansowane alerty tętna / rytmu / mocy nie / nie / nie Alert wibracyjny nie Treningi w oparciu o cele do osiągnięcia tak Trening interwałowy na podstawie czasu / tętna / tempa / dystansu tak / nie / nie / nie Trening pływacki dystans / tempo / ruchy tak / tak / tak Treningi na podstawie poprzednich aktywności tak Pomiar tętna bpm / % / HRR nie / nie / nie Pomiar spalanych kalorii tak Indywidualne strefy tętna nie Automatyczne strefy tętna nie Indywidualne limity tętna nie Automatyczne limity tętna nie Pomiar dystansu trening / okrążenie / ogólny tak / tak / tak Pomiar tempa biegu aktualne / średnie / maksymalne nie / nie / nie Pomiar poziomu wydajności biegowej nie Pomiar ilości kroków nie Pomiar średniej długości kroku nie Indywidualne strefy tempa nie Automatyczne wstrzymywanie biegu nie Pomiar kadencji aktualna / średnia / maksymalna nie / nie / nie Indywidualne strefy kadencji nie Pomiar prędkości aktualnej / średniej / maksymalnej nie / nie / nie Indywidualne strefy prędkości nie Automatyczny zapis międzyczasów tak Pomiar mocy trening / okrążenie / średnia / maksymalna nie / nie / nie Indywidualne strefy mocy nie Automatyczne strefy mocy nie Pomiar nachylenia terenu nie Pomiar wysokości / wzniesień / spadków nie / nie / nie Pomiar temperatury nie Odwzorowanie trasy treningu na mapę nie Bezprzewodowa wymiana danych z komputerem tak Bezprzewodowa wmiana danych z innymi urządzeniami nie Oprogramowanie treningowe tak Czujnik tętna nie Czujnik kroków nie Czujnik kadencji nie Czujnik prędkości nie Czujnik mocy nie Czujnik GPS (zewnętrzny)
  nie Zasilacz sieciowy
  nie Klips do ładowania
  nie Klucz USB ANT+ / IrDA / FlowLink / WindLink / DataLink
  tak / nie / nie / nie / nie
  Uchwyt rowerowy
  nie Zapasowy pasek
  nie
  Szczegółowa instrukcja obsługi (PL) tak Poglądowa instrukcja obsługi (PL) tak
 • Komplet trzech walizek 3w1 David Jones złote 379,00 zł

  Komplet oryginalnych walizek 3w1 David Jones. Elegancki design, właściwy zarówno na mniej oficjalne podróże jak i na każdy wyjazd służbowy. Solidna konstrukcja zapewni bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów.

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.