Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • PIŁKA ADIDAS EURO 2012 GLIDER 42,00 zł

  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych piłek roku 2012, każdy fan piłki nożnej wie, że oczywiście chodzi o piłkę Euro 2012. Ten nietuzinkowy model wykonany jest z wysokiej jakości materiałów syntetycznych w połączeniu z wytrzymałym poliestrem oraz tkaniną bawełnianą, które zostały zszyte maszynowo. Piłka polecana jest na boiska trawiaste, a jej perfekcyjny kształt i miękkość w czasie odbioru na pewno zapewni Ci wysoki poziom gry.

 • PIŁKA PUMA POLAND 35,00 zł

  Piłka Puma idealna dla fanów polskiej Drużyny Narodowej. Utrzymana w biało-czrwonych barwach, a na jej boku znajduje się napis Polska. Świetnie nadaje się na trenigi lub do gry rekreacyjnej. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów.

 • PIŁKA NIKE MANCHASTER UNITED SKILLS MINI 49,00 zł

  Jeśli szukasz idealnego prezentu dla Twojego dziecka, to ta piłka na pewno spełni zarówno wszystkie Twoje jak i jego oczekiwania. Piłka jest sygnowana jedenym z najbardziej znanych klubów piłkarskich w Europie - Manchester United. Doskonale sprawdzi się na każdej powierzchni, a jej mały rozmiar 1 sprawi, że możesz zabrać ją ze sobą wszędzie.

 • PIŁKA NIKE POLAND SKILLS MINI 29,00 zł

  Jeśli szukasz idealnego prezentu dla Twojego dziecka, to ta piłka na pewno spełni zarówno wszystkie Twoje jak i jego oczekiwania. Piłka Reprezentacji Polski w wersji mini. Doskonale sprawdzi się na każdej powierzchni, a jej mały rozmiar 1 sprawi, że możesz zabrać ją ze sobą wszędzie.

 • PIŁKA ADIDAS BRAZUCA GLIDER 68,00 zł

  Piłka stworzona specjalnie przez markę Adidas w związku z największym piłkarskim eventem w tym roku- mundialem w Brazylii 2014. Jest to oficjalna replika piłki przygotowana w kilku wariantach kolorystycznych. Piłka wykonana jest z wysokiej jakości miękkich materiałów syntetycznych, szyta maszynowo. Rozmiar piłki 5.

 • PIŁKA ADIDAS BRAZUCA GLIDER 72,00 zł

  Prawdziwa gratka dla fanów futbolu. Replika oficjalnej piłki Mistrzostw Świata w Brazylii. Ten nietuzinkowy model wykonany jest z wysokiej jakości materiałów syntetycznych, które zostały zszyte maszynowo. Piłka polecana jest na boiska trawiaste, a jej perfekcyjny kształt i miękkość w czasie odbioru na pewno zapewni Ci wysoki poziom gry.

 • PIŁKA ADIDAS BEACH FUN 2 79,00 zł

  Interesujesz się piłką siatkową? Chcesz mieć dobrej jakości piłkę znanej firmy sportowej? Jeśli tak, to piłka Adidas Beach Fun 2 jest idealną propozycją dla Ciebie. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów syntetycznych, szytych maszynowo. Piłka ma rozmiar 5, dzięki czemu będzie idealna do gry na plaży czy na sali.

 • PIŁKA ADIDAS BEACH FUN 2 39,00 zł

  Interesujesz się piłką siatkową? Chcesz mieć dobrej jakości piłkę znanej firmy sportowej? Jeśli tak, to piłka Adidas Beach Fun 2 jest idealną propozycją dla Ciebie. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów syntetycznych, szytych maszynowo. Piłka ma rozmiar 5, dzięki czemu będzie idealna do gry na plaży czy na sali.

 • PIŁKA ADIDAS EURO 2012 TOP MINI 29,00 zł

  Jeśli szukasz idealnego prezentu dla Twojego dziecka, to ta piłka na pewno spełni wszystkie Twoje i jego oczekiwania. Jest to wersja mini treningowego modelu Adidas Tango 12, czyli piłki stworzonej specjalnie na Mistrzostwa Europy EURO 2012, które odbyły się w Polsce i na Ukrainie. Doskonale sprawdzi się na każdej powierzchni, a jej wymiaray sprawiają że można zabrać ją wszędzie.

 • PIŁKA ADIDAS BRAZUCA EKSTRAKLASA GLID 85,00 zł

  Replika oficjalnej piłki Mundialu w Brazylii w 2014 roku, wersja przygotowana specjanie dla polskiej Ekstraklasy. Jest wykonana z wysokiej jakości miękkich materiałów syntetycznych, szyta maszynowo. Rozmiar piłki 5.

 • PIŁKA PUMA POLAND 34,00 zł

  Nizwykła piłka I Love Poland firmy Puma. Idealna dla fanów polskiej Drużyny Narodowej. Utrzymana w biało-czrwonych barwach, a na jej boku znajduje się napis Polska gola. Świetnie nadaje się na trenigi lub do gry rekreacyjnej. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów.

 • PIŁKA ADIDAS FINALE 2014 CAPITANO 85,00 zł

  Replika oficjalnej piłki meczowej używanej podczas finałów UEFA Champions Leauge. Jest wykonana maszynowo z wysokiej jakości, miękkich materiałów syntetycznych. Doskonale sprawdzi się podczas gry na naturalnych nawierzchniach. Rozmiar piłki 5.


Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.