Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Termos obiadowy Esbit - Food Jug 0,5 l 85,00 zł

  <br /> Esbit - Food Jug to termos obiadowy sprawdzony przez turystĂłw i entuzjastĂłw outdooru, ktĂłry bardzo szybko staje się nieodłącznym towarzyszem wypraw jego użytkownika. <br /> <br /><ul> <li>Długie godziny bez możliwości zjedzenia ciepłego posiłku potrafią nieźle rozdrażnić, zwłaszcza jeśli spędzasz je nocą w lesie lub nad wodą. Z termosem obiadowym Esbit możesz uniknąć takich sytuacji i w każdej chwili posilić się ciepłym posiłkiem. </li><li>Dwuwarstwowa konstrukcja sprawia, że jedzenie przez wiele godzin utrzyma pożądaną temperaturę, a wewnętrzna powłoka z antybakteryjnego srebra pozwoli Ci łatwo wyczyścić termos. </li><li>Dzięki zaworowi bezpieczeństwa unikniesz oparzenia gorącą parą, a pokrycie z zewnątrz antypoślizgowym materiałem sprawi, że termos pewnie będzie trzymał się w dłoni – nawet w rękawiczkach. </li></ul> <br /><br /> Dane techniczne termosu: <ul> <li>Pojemność: 0,5l </li><li>Wymiary: średnica – 108mm, wysokość – 126mm </li><li>Waga: 427g </li><li>Gwarancja 24 miesiące.</li></ul> <br /> <br /> Esbit – niemiecka firma istniejąca od 1936 roku. Od samego początku głĂłwnym i sztandarowym produktem Esbit'a było paliwo stałe, w produkcji ktĂłrego firma stała się światowym liderem. Naturalną konsekwencją było poszerzenie oferty najpierw o same kuchenki, a pĂłźniej o garnki, menażki, naczynia, termosy i podobne akcesoria biwakowe. Dziś Esbit rozpoznawany i ceniony jest głĂłwnie ze względu na wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktĂłw, a jego pozycja na rynku producenta paliwa stałego jest tak wysoka, że często określa się je mianem „paliwa Esbit”. <br /> Z oferty firmy korzystają jednostki wojskowe, służby ratownicze, międzynarodowe organizacje niosące pomoc w krajach trzeciego świata, a także „zwykli” turyści, wspinacze i entuzjaści outdoor'u.
 • Termos obiadowy Esbit - Food Jug 1 l 99,00 zł

  <br /> Esbit - Food Jug to termos obiadowy sprawdzony przez turystĂłw i entuzjastĂłw outdooru, ktĂłry bardzo szybko staje się nieodłącznym towarzyszem wypraw jego użytkownika. <br /> <br /><ul> <li>Długie godziny bez możliwości zjedzenia ciepłego posiłku potrafią nieźle rozdrażnić, zwłaszcza jeśli spędzasz je nocą w lesie lub nad wodą. Z termosem obiadowym Esbit możesz uniknąć takich sytuacji i w każdej chwili posilić się ciepłym posiłkiem. </li><li>Dwuwarstwowa konstrukcja sprawia, że jedzenie przez wiele godzin utrzyma pożądaną temperaturę, a wewnętrzna powłoka z antybakteryjnego srebra pozwoli Ci łatwo wyczyścić termos. </li><li>Dzięki zaworowi bezpieczeństwa unikniesz oparzenia gorącą parą, a pokrycie z zewnątrz antypoślizgowym materiałem sprawi, że termos pewnie będzie trzymał się w dłoni – nawet w rękawiczkach. </li></ul> <br /><br /> Dane techniczne termosu: <ul> <li>Pojemność: 1 l </li><li>Wymiary: średnica – 108mm, wysokość – 190mm </li><li>Waga: 562g </li><li>Gwarancja 24 miesiące.</li></ul> <br /> <br /> Esbit – niemiecka firma istniejąca od 1936 roku. Od samego początku głĂłwnym i sztandarowym produktem Esbit'a było paliwo stałe, w produkcji ktĂłrego firma stała się światowym liderem. Naturalną konsekwencją było poszerzenie oferty najpierw o same kuchenki, a pĂłźniej o garnki, menażki, naczynia, termosy i podobne akcesoria biwakowe. Dziś Esbit rozpoznawany i ceniony jest głĂłwnie ze względu na wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktĂłw, a jego pozycja na rynku producenta paliwa stałego jest tak wysoka, że często określa się je mianem „paliwa Esbit”. <br /> Z oferty firmy korzystają jednostki wojskowe, służby ratownicze, międzynarodowe organizacje niosące pomoc w krajach trzeciego świata, a także „zwykli” turyści, wspinacze i entuzjaści outdoor'u.
 • Łyżkowidelec Esbit Spork łyżka widelec turystyczny 2w1 49,00 zł

  <br> Łyżkowidelec Esbit to hybrydowe sztućce – łyżka i widelec w jednym. Wykonane z wytrzymałej stali.<br> <br>Łatwiej upilnować jedną sztukę wyposażenia „plecakowej” kuchni, niż dwóch osobnych. Wykonany z nierdzewnej stali zapewniającej trwałość, co jest ważne dla każdego, komu zdarzyło się złamanie plastikowego sztućca turystycznego. Dzięki temu możesz go chować w kieszeniach plecaka czy spodni a on pozostanie w jednym kawałku. <br> <br>Dane techniczne:<ul><li>wymiary: 167 x 30 mm<li>waga: 37 g<li>w komplecie etui wykonane z nylonu.</ul>
 • Kubek termiczny Esbit - Thermo Mug 375 ml 65,00 zł

  <p><br /> Kubek Termiczny ESBIT Termo Mug 375 ml to rewolucyjny kubek termiczny z automatyczną blokadą, za pomocą ktĂłrej jednym naciśnięciem szczelnie zamkniesz gorący napĂłj. </p><ul><li>Kubek termiczny wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Dzięki podwĂłjnym ściankom temperatura napoju, niezależnie czy jest to gorąca herbata czy zimny napĂłj izotoniczny, będzie utrzymywana jeszcze przez długi czas po jego wlaniu.</li><li>Zewnętrzna powierzchnia kubka pokryta jest warstwą antypoślizgową, ktĂłra zabezpiecza przed przypadkowym wypuszczeniem, kiedy trzymasz go w rękawiczce czy zmarzniętej dłoni.</li><li>Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj nakrętka z ustnikiem, ktĂłra posiada przycisk blokujący przepływ płynu. Rozwiązanie to jest dobrze znane z termosĂłw; zapobiega rozlewaniu, ktĂłre było częste w czasie uciążliwego odkręcania tradycyjnych korkĂłw.</li><li>Wysoko wysunięty i profilowany ustnik ułatwia spożywanie napojĂłw. Wąski profil kubka u dołu ułatwia trzymanie w dłoni i pozwala na dopasowanie do większości uchwytĂłw samochodowych.</li><li>Od spodu znajduje się antypoślizgowa podkładka, ktĂłra rĂłwnież chroni kubek przed uderzeniami o podłoże.</li></ul><p><br /> <br /> Dane techniczne:</p><ul><li>wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej</li><li>korek z automatyczną blokadą</li><li>podwĂłjne ścianki</li><li>zewnętrzna strona pokryta antypoślizgową powłoką</li><li>antypoślizgowa podkładka</li><li>wysunięty, profilowany ustnik</li><li>pojemność 375 ml</li><li>gwarancja 24 miesiące.</li></ul><p><br /> <br /> Esbit – niemiecka firma istniejąca od 1936 roku. Od samego początku głĂłwnym i sztandarowym produktem Esbit'a było paliwo stałe, w produkcji ktĂłrego firma stała się światowym liderem. Naturalną konsekwencją było poszerzenie oferty najpierw o same kuchenki, a pĂłźniej o garnki, menażki, naczynia, termosy i podobne akcesoria biwakowe. Dziś Esbit rozpoznawany i ceniony jest głĂłwnie ze względu na wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktĂłw, a jego pozycja na rynku producenta paliwa stałego jest tak wysoka, że często określa się je mianem „paliwa Esbit”. <br /> Z oferty firmy korzystają jednostki wojskowe, służby ratownicze, międzynarodowe organizacje niosące pomoc w krajach trzeciego świata, a także „zwykli” turyści, wspinacze i entuzjaści outdoor'u.</p>
 • Termos Esbit klasyczny obiadowy Vacuum Flask XL 1,2 l z uchwytem 129,00 zł

  <br> Termos Esbit klasyczny obiadowy Vacuum Flask XL 1,2 l z uchwytem<br> <br><ul><li>Termos o dużej pojemności 1,2 l z poręcznym uchwytem i paskiem. <li>Przeznaczony zarówno do płynów jak i na jedzenie.<li>Wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej od zewnątrz czarną powłoką antypoślizgową. Zabezpiecza ona przed przypadkowym upuszczeniem termosu trzymanego w rękawiczce czy w zmarzniętej dłoni. <li>Dodatkowo termos posiada poręczną składaną rączkę i pasek do założenia na ramię.<li>Wewnątrz, termos powleczony jest cienką warstwą srebra o działaniu antybakteryjnym. Ponadto, warstwa ta ułatwia usuwanie osadu oraz podnosi właściwości termiczne termosu.<li>Termos długo utrzymuje temperaturę płynów dzięki próżni pomiędzy ściankami wykonanymi z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki niej, termos może służyć zarówno do przechowywania płynów gorących jak i zimnych. <li>Niezależnie od tego czy wlano świeżo zaparzoną herbatę czy też mocno zmrożony napój izotoniczny, wylany płyn nawet po wielu godzinach będzie miał temperaturę zbliżoną do początkowej.<li>Duży otwór w termosie umożliwia również przenoszenie w nim jedzenia. Dzięki temu jest to uniwersalny termos o szerokim spektrum zastosowań.<li>Termos Vaccum Flask XL wyposażony jest w automatyczny korek (otwierany przyciskiem). <li>Ponadto, termosy Esbit wyposażone są również w drugi kubek, przenoszony pod nakrętką. Dzięki niemu, dwie osoby mogą cieszyć się rozgrzewającym napojem równocześnie.<li>Atrakcyjna, czarno - pomarańczowa kolorystyka, charakterystyczna dla firmy Esbit pozwoli również cieszyć oko, nie tylko kubki smakowe.</ul><br> <br>Cechy: <ul><li>wykonany ze stali nierdzewnej<li>podwójne ścianki<li>z zewnątrz pokryty warstwą antypoślizgową<li>od wewnątrz powleczony cienką warstwą srebra (antybakteryjnie, izolacyjnie)<li>w komplecie dwa kubki<li>poręczna, składana rączka<li>pasek do założenia na ramię<li>pojemność: 1,2 l<li>gwarancja 24 miesiące</ul><br> <br>Esbit – niemiecka firma istniejąca od 1936 roku. Od samego początku głównym i sztandarowym produktem Esbit'a było paliwo stałe, w produkcji którego firma stała się światowym liderem. Naturalną konsekwencją było poszerzenie oferty najpierw o same kuchenki, a później o garnki, menażki, naczynia, termosy i podobne akcesoria biwakowe. Dziś Esbit rozpoznawany i ceniony jest głównie ze względu na wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktów, a jego pozycja na rynku producenta paliwa stałego jest tak wysoka, że często określa się je mianem „paliwa Esbit”. <br>Z oferty firmy korzystają jednostki wojskowe, służby ratownicze, międzynarodowe organizacje niosące pomoc w krajach trzeciego świata, a także „zwykli” turyści, wspinacze i entuzjaści outdoor'u.
 • ZESTAW UK CARP BR XL 7Pi 6000 475,00 zł

  Prof zestaw karpiowy składający się z
  2 szt. koło. Karpiowych UK CARP BR XL- 7 Pi 6000; 
  2 szt. aluminiowych szpul zapasowych; 
  2 szt. 300 m 0,35 mm UK CARP Line.

  6 łożysk stalowych
  bezpoślizgowa blokada obrotów wstecznych INFINITE
  regulowany wolny bieg szpuli
  aluminiowa szpula do dalekich rzutów
  aluminiowa szpula zapasowa
  frezowana CNC korbka aluminiowa
  łożyskowana rolka prowadząca z systemem zapobiegającym skręcaniu żyłki ANTI-TWIST
  sprężyna kabłąka o wydłużonej żywotności LONGLIFE

  POJEMNOŚĆ SZPULI: 300/0,35

  PRZEŁOŻENIE: 5,5:1

  SYMBOL KATALOGOWY: 19-7060

  WAGA: 480g

 • PROCASTER X 2500 240,00 zł

  PROCASTER-X - nowa seria PROCASTER-X jest dzięki szerokiej ofercie niezwykle uniwersalna. Zależnie od wielkości PROCASTER-X może być stosowany do połowu spinningowego, matchowego lub feederowego. Wyposażenie wyraźnie przewyższa swoją klasę cenową. Kołowrotek godny zaufania.

  system ABS
  bezpoślizgowa blokada obrotów wstecznych INFINITE
  szpula w systemie "Flat Wind"
  mechanizm Digigear
  szybko składana korbka
  pokryta TiN rolka prowadząca Twist Buster
  Twist Buster
  aluminiowa szpula do dalekich rzutów
  aluminiowa szpula zapasowa
  kabłąk Airbail
  bardzo trwała sprężyna kabłąka Longlife
  Gyro Spin
  wszystkie śruby ze stali Stainless

  POJEMNOŚĆ SZPULI: 155/28

  PRZEŁOŻENIE: 5,3:1

  SYMBOL KATALOGOWY: 10210-250

  WAGA: 325g

 • INFINITY X BR 5500 1 803,00 zł

  Seria Infinity IF-X jest doskonale znana łowcom karpi. Kołowrotek był doskonalony przez lata, co pozwoliło stworzyć model praktycznie niezawodny! Płytka, długa i pojemna szpula wyprofilowana została do dalekich rzutów. Wolny bieg reguluje się nie jak w typowych kołowrotkach tego typu, lecz w nieco wyżej położonym pokrętle. Kołowrotek posiada w zestawie aluminiową dodatkową szpulę.

  system ABS
  4 łożysk kulkowych
  bezpoślizgowa blokada obrotów wstecznych INFINITE
  szpula w systemie Wormshaft
  regulowany wolny bieg
  szybko składana korbka 
  aluminiowa szpula do dalekich rzutów
  aluminiowa szpula zapasowa
  system Twist Buster
  sprężyna kabłąka Longlife
  Gyro Spin 
  drewniany uchwyt korbki

  POJEMNOŚĆ SZPULI: 450/35

  PRZEŁOŻENIE: 4,4:1

  SYMBOL KATALOGOWY: 10030-550

  WAGA: 795g

 • TOURNAMENT ENTOH 5000 1 349,00 zł

  Zatrzaskiwanie kabłąka odbywa się ręcznie-brak zbijaka. 

  9 łożyska kulkowe
  1 łożyska "CRBB"
  bezpoślizgowa blokada obrotów wstecznych INFINITE
  Hardbody-Z
  duraluminiowe zębatki
  aluminiowa szpula do dalekich rzutów
  aluminiowa szpula zapasowa
  duraluminiowe zębatki
  rolka Twist Buster
  Washable
  Twist Buster
  sprężyna kabłąka Longlife
  szybko składana korbka
  ślimakowy system posuwa szpuli "Worm Shaft"
  drewniany uchwyt korbki

  POJEMNOŚĆ SZPULI: 280/40

  PRZEŁOŻENIE: 4,1:1

  SYMBOL KATALOGOWY: 10124-050

  WAGA: 590g

 • TOURNAMENT ENTOH 5500 1 374,00 zł

  Zatrzaskiwanie kabłąka odbywa się ręcznie-brak zbijaka. 

  9 łożyska kulkowe
  1 łożyska "CRBB"
  bezpoślizgowa blokada obrotów wstecznych INFINITE
  Hardbody-Z
  duraluminiowe zębatki
  aluminiowa szpula do dalekich rzutów
  aluminiowa szpula zapasowa
  duraluminiowe zębatki
  rolka Twist Buster
  Washable
  Twist Buster
  sprężyna kabłąka Longlife
  szybko składana korbka
  ślimakowy system posuwa szpuli "Worm Shaft"
  drewniany uchwyt korbki


  POJEMNOŚĆ SZPULI: 270/45

  PRZEŁOŻENIE: 4,1:1

  SYMBOL KATALOGOWY: 10124-055

  WAGA: 605g

 • EMBLEM PRO 5000 898,00 zł

  5 łożyska kulkowe
  1 łożyska "CRBB"
  bezpoślizgowa blokada obrotów wstecznych INFINITE
  system Self-Centering
  aluminiowa szpula do dalekich rzutów
  aluminiowa szpula zapasowa
  duraluminiowe zębatki
  rolka Twist Buster
  Washable
  Twist Buster
  sprężyna kabłąka Longlife
  szybko składana korbka
  ślimakowy system posuwa szpuli "Worm Shaft"

  POJEMNOŚĆ SZPULI: 280/40

  PRZEŁOŻENIE: 5,1:1

  SYMBOL KATALOGOWY: 10126-500

  WAGA: 670

 • EMBLEM PRO 5500 935,00 zł

  5 łożyska kulkowe
  1 łożyska "CRBB"
  bezpoślizgowa blokada obrotów wstecznych INFINITE
  system Self-Centering
  aluminiowa szpula do dalekich rzutów
  aluminiowa szpula zapasowa
  duraluminiowe zębatki
  rolka Twist Buster
  Washable
  Twist Buster
  sprężyna kabłąka Longlife
  szybko składana korbka
  ślimakowy system posuwa szpuli "Worm Shaft"

  POJEMNOŚĆ SZPULI: 270/45

  PRZEŁOŻENIE: 5,1:1

  SYMBOL KATALOGOWY: 10126-550

  WAGA: 680g


Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.