Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • LOOM BANDS RAINBOW ZESTAW GUMEK GUMKI 300szt 1,99 zł

  LOOM BANDS Gumki do robienia bransoletek Opakowanie zawiera: - 300szt gumeczek (kolor wysyłamy losowo) - 12 zapinek (haczyki S) - szydełko Kolorowe gumeczki LOOM BANDS Tęczowe bransoletki , które robi się z kolorowych gumek, to zdecydowanie coś więcej niż tylko modna biżuteria dla dzieci, która od 2013 roku opanowała całą Amerykę. To prawdziwy szał wśród dzieci i nastolatków, który błyskawicznie rozprzestrzenił się po całym świecie. LOOM BANDS - to kreatywny zestaw do robienia bransoletek, pierścionków, naszyjników czy też odzieży. To jednym słowem szałowa biżuteria dla dziewczynek a także dla chłopców. Tęczowe bransoletki można bowiem dowolnie komponować w wybranych przez siebie motywach i kolorach. Największą zaletą kreatywnego zestawu jest to, że nieustannie angażuje on umysł dziecka do twórczej pracy, pobudza wyobraźnię, zachęca do samodzielnego tworzenia nowych wzorów, rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości oraz precyzji, pozwala dziecku cieszyć się z samodzielnie dokonanych osiągnięć.
 • Zegar Puzzle edukacyjne piankowe 2,99 zł

  Zegar Puzzle edukacyjne piankowe Średnica: 24 cm Grubość: 7mm Cyferki można wyciągać. Zegar doskonały do nauki, bajkowy, kolorowy z ruchomymi wskazówkami. Przyjemność układania kryje się w każdym elemencie! Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
 • PUZZLE CYFRY PIANKOWE 5,00 zł

  PUZZLE CYFRY PIANKOWE Rozmiar puzzla: 8x8cm Grubość: 8mm Cyferki można wyciągać. Puzzle piankowe doskonały do nauki, do szkoły, do domu. Przyjemność układania kryje się w każdym elemencie! Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
 • SZELKI DO NAUKI CHODZENIA 12,49 zł

  SZELKI DO NAUKI CHODZENIA Rewelacyjne szelki do nauki chodzenia dla dziecka pomiędzy 5 a 14 miesiącem życia. Wygoda dla rodziców i bezpieczeństwo dla dziecka! Posiadają mocowanie w pasie i w kroku, a nie tylko pod paszkami. Uniemożliwiają przesuwanie ich w górę lub na boki dzięki czemu zabezpieczają dziecko przed upadkiem , czy przed wysunięciem się z szelek. Proste w użyciu, nie krępują ruchów dziecka. Zaprojektowane są w taki sposób, aby nie krępowały ruchów dziecka , a opiekunowi pozwalały na wyprostowaną postawę, bez konieczności pochylania się, czy ciągłego asekurowania dziecka podczas nauki chodzenia. Niezwykle wygodne dla dziecka oraz rodzica. Można korzystać z nich wszędzie. Solidnie wykonane, z trwałego materiału,bezpieczne dla dziecka.
 • STAR MASTER LAMPKA NOCNA PROJEKTOR GWIAZD 11,99 zł

  STAR MASTER LAMPKA NOCNA PROJEKTOR GWIAZD Projektor Fabrycznie nowy, wysokiej jakości, tworzący niepowtarzalne wzory na ścianach, oknach doskonale imitujące nocne, gwieździste, bezchmurne niebo. Fantastyczna lampka- kawałek gwieździstego nieba w Waszym domu. Lampka daje imitację Wszechświata, można ustawić ją w oknie by uzyskać efekt świecących gwiazd w oknie (niezwykłe wrażenie dla osób przebywających w pomieszczeniu). Można urozmaicić wygląd pokoju "puszczając" gwiazdy na ścianę. Piękny efekt uzyskuje się ustawiając lampkę pod choinką. Lampka jest dynamiczna - gwiazdy gasną inne ukazują się naprzemiennie. Światło lampki doskonale wycisza i uspokaja. Doskonała dekoracja pokoju dziecięcego. Lampka może pracować w kilku trybach, dając różne efekty świetlne. Lampka zasilana jest 3 bateriami typu "paluszek" lub zasilaczem sieciowym (brak w zestawie) Wymiary: 108mm x 108mm x 117mm

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.