Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

 • Fisher Price Go Baby Go Młotek Chichotek V5640 33,00 zł

  To dopiero zabawa! Tym śmiesznym młotkiem można walić, stukać, potrząsać... a on chichocze! Gdy dziecko stuka, kolorowy krążek kręci się, z młotka wychylają się zabawne buzie, słychać chichotanie i efekty dźwiękowe. Gałka klika, gdy dziecko nią kręci.
 • Fisher Price Smartfonik V7443 67,00 zł

  Smukły smartfon z kolekcji zabawek Laugh&Learn oferuje dziecku ciekawą, rozwijającą zabawę. Wciskając każdy z 9 podświetlanych klawiszy, dziecko może uruchamiać piosenki, melodyjki i zabawne efekty dźwiękowe. Przycisk „rozmowy telefonicznej” pozwala dziecku „udawać”, ćwicząc śmiałe rozmowy przez telefon („Halo!”, „Do widzenia”). Zawartość edukacyjna obejmuje naukę alfabetu, liczb, kolorów, zjawisk pogodowych, przeciwieństw. Ponad 10 melodyjek oraz piosenek do wspólnego śpiewania. prawdziwe odgłosy telefonu. Słowa i powitania. Zabawa w odgrywanie ról. Świecące przyciski. Interaktywny Smartfonik mówi w języku polskim. rozwija zdolności manualne i umysłowe, uczy cyfr, liter, uczy rozpoznawania kolorów, uczy alfabetu, uczy zjawisk pogodowych, wspomaga naukę poprzez doświadczenie. Zabawka i opakowanie w polskiej wersji językowej. Wymagane baterie: 3 x AA (LR06) /są dołączone do produktu/. Wiek: 6m+
 • Fisher Price Zawieszka do Wózka Sprytna Rybka C0117 49,00 zł

  Ta zabawna rybka uatrakcyjni maluszkowi czas spędzony w długiej podróży. Wesołe kolory, zabawne dźwięki i różne faktury materiału zainteresują każdego maluszka. Do rybki można doczepiać również inne grzechotki
 • Fisher Price Brilliant Basics Telefonik Dla Gadułki 77816 47,00 zł

  Przedszkolaki uwielbiają rozmawiać przez telefon, a dzięki tej klasycznej zabawce radość będzie jeszcze większa. Dzieci nie oprą się jego uśmiechniętej buzi z oczami, które ruszają się, gdy ciągnie się zabawkę.
 • Fisher Price Popatrz i Powiedz to z Tomkiem T6215 93,00 zł

  Zabawka idealna na prezent dla każdego sympatyk Tomka i jego przyjaciół. Interaktywna zachęca Dzieci do zabawy w szukanie i znajdowanie, ośmiela do mówienia i uczy opowiadania historii. Pierwsza zabawa to poznawanie: Na obrazkach znajdziesz bohaterów z bajki "tomek i przyjaciele", miejsca do których jadą i rzeczy które mogą przewozić. Wskaż strzałką obrazek, a gdy pociągniesz za dźwignię zabawka powie co za nim jest. Druga to "szukanie i opowiadanie": Najpierw zabawka poprosi cię byś wyszukał przedmioty na ilustracjach. Jednak czasem są to trzy przedmioty wokół których zabawka z twoim udziałem zbuduje historię. Kiedy odpowiesz na wszystkie pytania odtwarzane jest nagranie w postaci krótkiej historii. 
 • Fisher Price Ocean Wonders Uspokajacz Dźwiękowy T3647 186,00 zł

  Uspokaja dziecko morskimi widokami i dźwiękami morza. Wieloryb bawi się w chowanego, pojawia się krab, a kolorowa ryba płynie przez błyszczące, delikatnie podświetlone fale. Można ustawić odtwarzanie długiej, 18-minutowej sekwencji utworów muzyki klasycznej, kołysanek lub dźwięków morza. Dziecko może też samo uruchamiać kojące dźwięki. Zabawka wymaga 4 baterii typu C. 3 tryby muzyczne! Kołysanki, Muzyka klasyczna, Kojące dźwięki morza.
 • Fisher Price Zawieszka do Wózka Zebra i Przyjaciele T7163 60,00 zł

  Sympatyczna zawieszka w kształcie zebry posiada w sobie jeszcze innych wesołych przyjaciół. Na brzuszku zwierzątka jest książeczka, która ilustruje różne zwierzątka. Zawieszkę można przyczepić w łóżeczku, foteliku lub wózku.
 • Fisher Price Zestaw Grzechotek dla Chłopca V6963 54,00 zł

  Każdy chłopiec ucieszy się z takiego kompletu narzędzi, który zapewni mu zajęcie na długie godziny, a podczas ząbkowania ukoi ból dziąseł. W komplecie: Młoteczek-grzechotka: Twój mały majsterkowicz polubi zabawę tym młoteczkiem – będzie z radością grzechotał i kręcił kulką. Za pomocą łącznika możesz przymocować młoteczek w wózeczku, aby dziecko bawiło się na spacerze! Piła-grzechotka: Łatwy do trzymania uchwyt można gryźć – jest to miękki gryzaczek, który ukoi ból dziąseł. A na lustrzanej powierzchni piły można obserwować swoje odbicie i fantastyczne efekty świetlne! Używając wszytej pętelki i łącznika, można zawiesić grzechotkę w różnych miejscach. Klucze-gryzaczki: 2 gryzaczki w kształcie kluczy płaskich, łatwe do trzymania i idealne do gryzienia, spięte razem na uchwycie w kształcie zacisku stolarskiego!! 
 • Fisher Price Brilliant Basics Zestaw Grzechotek dla Dziewczynki V6962 72,00 zł

  Rozkoszne małe dziewczynki uwielbiają ładne drobiazgi. Ten komplet modnych dodatków do grzechotania i gryzienia na pewno ucieszy każdą małą modnisię! W zestawie: Torebka-grzechotka: Śliczna torebeczka dla małej modnisi. Do torebeczki, w której grzechoczą zabawkowe „monety”, dołączony jest kluczyk-gryzaczek i serduszko z lusterkiem. Można się nią bawić wszędzie! Pierścionek z brylantem: Grzechotka w kształcie pierścienia z grzechoczącymi klejnotami i gryzaczkiem. Bransoletka: Bransoletka z dwoma gryzaczkami w kształcie motylka i serduszka.  
 • Fisher Price Brilliant Basics 2 Kółka Malucha - Grające Dzwonki 80,00 zł

  Śmieszna zabawka do pchania, która ucieszy dzieci ruchem i dźwiękami. Gdy dziecko pcha zabawkę, słychać przepiękne dźwięki. Hit od ponad 45 lat! Ozdobiona zabawnymi rysunkami zwierzątek.
 • Fisher Price Ocean Wonders Lustereczko Rybka T5053 103,00 zł

  Lusterko w kształcie rybki z przyczepionymi morskimi zwierzątkami zabawi dziecko w łóżeczku lub na podłodze. Po zamocowaniu lusterka w łóżeczku, dziecko może uruchamiać światełka, melodyjki lub efekty dźwiękowe, ciągnąc za wiszące zabawki lub potrącając je. 3 kolorowe światełka pulsują podczas odtwarzania 2 krótkich piosenek. Zabawkę można także położyć na podłodze: przeglądanie się w lustereczku, uruchamianie dźwięków i światełek poprzez potrącanie bujającej się rybki będzie wspaniałą zabawą dla leżącego lub siedzącego dziecka.
 • Ravensburger: Gry - Księżniczki - Gra w puzzle 22,00 zł

  wiek: 4-8 lat liczba graczy: 2-4

Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.