Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

Nazwa
PIONEER DJM-900 NEXUS - Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja - WYSYŁKA GRATIS + KUPON RABATOWY
Sklep
AV Partner Sp. z o.o.
Cena
6 999,00 zł
Dostępność
W ciągu trzech dni

 

Po 5 latach od premiery przyszedł czas na zastąpienie naszego popularnego miksera klubowego DJM-800. Przedstawiamy DJM-900 Nexus – kolejny poziom w kreatywności profesjonalnych DJ-ów. Najważniejsze właściwości obejmują niespotykane dotąd możliwości połączeniowe z komputerem, najnowsze efekty, wysokiej jakości osiągi i dźwięk.

Zobacz nowy DJM-900 Nexus w rękach Jamesa Zabiela

4-kanałowa 96kHz/24-bitowa karta dźwiękowa transmituje wszystkie sygnały audio bez strat w jakości dźwięku – a będąc certyfikowanym przez Traktor Scratch, DJM-900 Nexus oferuje dodatkowo funkcję DVS control. DJ może podłączyć przewód USB i sterować oprogramowaniem Traktor z Timecode CD i/lub vinyl, bezpośrednio z poziomu miksera.

6 studyjnej jakości funkcji Sound Color FX oferuje więcej możliwości niż dotychczasowe 4, dodając występom dodatkowego wymiaru. Dedykowany procesor FX dla każdego z 4 kanałów jeszcze podnosi i tak już wysoko zawieszoną poprzeczkę. Odświeżona sekcja Beat Effects oferuje 5 nowych efektów, rewolucyjny poziom kontroli oraz łatwość obsługi Pioneer, które zdystansują jakiekolwiek inne systemy.

Nowy wbudowany X-Pad umożliwia natychmiastowe korzystanie za pomocą jednego palca z funkcji Beat Effects. Użytkownicy CDJ-2000 i CDJ-900 mogą skorzystać przycisku Quantize na DJM-900 Nexus w celu dopasowania wszystkich nowych efektów do Beatgrid odtwarzacza.

Rozkład DJM-900 Nexus to najbardziej intuicyjny system w branży, najszerzej stosowany i oferujący największe pokłady kreatywności. Możliwości połączeniowe typu plug-and-play z oprogramowaniem zapewniają szybkie przejścia, co w rezultacie sprawia że jest to mikser następnej generacji, przygotowany na profesjonalne stanowiska DJ-skie.

Użytkownicy CDJ-2000 i 900 mogą skorzystać z przycisku Quantize w celu dopasowania efektów do Beatgrid odtwarzacza.

Kluczowe właściwości

Sound Color FX
Funkcja zaprojektowana w celu przeniesienia studyjnej jakości dźwięku i tricków w stylu sekwensera do klubu, a sześć nowych efektów zamienia kreatywne wizje w rzeczywistość za obróceniem pokrętła. Oprócz podstawowych FILTER i CRUSH, DJM-900 Nexus oferuje cztery nowe efekty.

  • Bardzo popularny Noise został zapożyczony na życzenie z DJM-2000.
  • Nowy i atrakcyjny Space reverb oferuje górno i dolno przepustowy przepływ atmosfery dla każdego kanału.
  • Nowe Dub Echo również oferuje górno i dolno przepustową kontrolę nad nowym efektem opóźnienia taśmowego.
  • Gate/Comp przeniesie Twoją muzykę na same szczyt lub doładuje ją płynnie łącząc w jeden miks drastycznie różne produkcje.

Odświeżona sekcja Beat Effects oferuje całkiem nowy poziom kontroli
Oprócz 6 niezwykle prostych w obsłudze funkcji Color FX na każdym kanale, funkcja Beat Effects z możliwością przyporządkowania do kanału oferuje całkiem nowy poziom kontroli – zapewniając większą niezawodność i kreatywność ekstremalnie skomplikowanego przetwarzania. Poznaj nowy interfejs sterowania:

  • rekordbox™ Quantize odbiera dane Beatgrid za pośrednictwem połączenia ProDJ Link. Wystarczy podłączyć DJM-900 Nexus do sieci i kompatybilny odtwarzacz serii CDJ przesyła dane w czasie rzeczywistym dotyczące BPM oraz pozycji beatu do efektów, nawet podczas regulacji i zmiany wysokości tonu miksu!
  • Oprócz przycisków Beat, które zmieniają timing, intuicyjny czujnik dotykowy X-Pad jednocześnie pozwala na stosowanie funkcji Beat Effects, regulując jednocześnie takie parametry, jak filtr Reverb, Roll time i Phaser LFO - przy pomocy jednego palca!
  • Nowym podejściem do funkcji Filter, Phase i Flanger jest podwójny LFO. LFO1 jest sterowany przyciskami Beat, a LFO2 wyraża dodatkowy czynnik drżenia przy pomocy X-Pad.

Nowe wysokiej jakości Efekty dla cyfrowej generacji
Obejmują one Reverb, Spiral, Slip Roll, Melodic i Midi LFO.

Funkcja Pro DJ Link wzmacnia osiągi
DJM-900 Nexus to kolejny system z rodziny Pro DJ Link umożliwiający połączenie LAN oferując nowe, rewolucyjne funkcje: Now On Play, Beat Effects i Cue Link.

Pełna kompatybilność z oprogramowaniem TRAKTOR™
Użytkownicy programu TRAKTOR™ mogą podłączyć swój komputer do miksera przez USB na górnym panelu urządzenia w celu uzyskania bezpośredniej transmisji sygnału z 4 odtwarzaczy Traktor i możliwości korzystania ze wszystkich efektów.

Zaawansowana konstrukcja w celu zapewnienia precyzji odtwarzania z różnych źródeł dźwiękowych
DJM-900 Nexus wyposażono w te same, wysokiej jakości obwody wejść/wyjść audio, co DJM-2000.

Nowe suwaki kanałów
Nowa technologia suwaków sprawi, że DJM-900 Nexus jest jeszcze wytrzymalszy i bardziej niezawodny.Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.