Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

Nazwa
PIONEER XDJ-AERO - Autoryzowany Dealer DSV Polska Gwarancja - WYSYŁKA GRATIS + KUPON RABATOWY
Sklep
AV Partner Sp. z o.o.
Cena
3 850,00 zł
Dostępność
W ciągu trzech dni

XDJ-AERO: pierwszy na świecie bezprzewodowy odtwarzacz DJ, mikser i kontroler MIDI.

 

Pioneer wyznaczył kolejny standard wraz z nowym XDJ-AERO, który jest pierwszym w branży 1 urządzeniem z funkcjami bezprzewodowymi Wi-Fi, który łączy w sobie system DJ i odtwarzacz rekordbox&trade.

Przełomowy XDJ-AERO zmieni na zawsze świat DJ-ski uwalniając użytkowników od plątaniny kabli i połączeń. XDJ-AERO jako pierwszy w branży umożliwia bezprzewodowe wgranie muzyki z różnych urządzeń przenośnych – smartfony, tablety, laptopy i komputery PC2. Wielofunkcyjna jednostka główna XDJ-AERO również współpracuje z nową aplikacją mobilną Pioneer, oferuje funkcjonalność miksera i mogą być używane, jako kontroler MIDI i HID.

XDJ-AERO tworzy włąsną, prywatną sieć lokalną Wi-Fi, umożliwiając jednocześnie użytkownikowi na bezprzewodową komunikację z 4 urządzeniami źródłowymi. Ponadto do publiczność, czy słuchacze mogą aktywnie tworzyć miks dodając własne utwory do listy odtwarzania XDJ-AERO ze swoich smarfonów, czy tabletów.

Jako pierwszy natywny odtwarzacz z oprogramowaniem Pioneer rekordbox, XDJ-AERO oferuje łatwy sposób na sterowanie wszystkimi funkcjami. rekordbox umożliwia użytkownikowi szybki i łatwy sposób tworzenia i edycji list odtwarzania; widok siatki bitowej; analiza BPM; wgrywanie wyświetlacza w trakcie trwania występu.

Kompatybilny z najnowszą mobilną aplikacją 3 Pioneer dla smartfonów I tabletów, XDJ-AERO urzeczywistnia pojęcie mobilności. DJ może używać aplikacji do zarządzania muzyką w trasie i bezprzewodowo dodawać ścieżki do listy odtwarzania XDJ-AERO.

DJ może z łatwością przełączać między funkcją mobilną XDJ-AERO, a wejściami USB. System DJ-ski oferuje wszystkie tak lubiane funkcje, jak banki próbek, filtry kolorów dźwięku, i kwantyzacyjna synchronizacja beatu oprogramowania rekordbox.

XDJ-AERO ponadto może pełnić role 24-bitowego interfejsu audio, kontrolera MIDI dla program Traktor, czy kontrolera HID dla programu Virtual DJ. Może ponadto być wykorzystywany samodzielnie, jako mikser po podłączeniu do innych odtwarzaczy CDJ, czy gramofonów.

XDJ-AERO oprócz niezwykłej innowacyjności I wszechstronności, również zapewnia wrażenia estetyczne na najwyższym poziomie dorównując produktom DJ-skim z profesjonalnych serii, dzięki czarnemu wykończeniu i aluminiowemu panelowi. Mierząc jedynie 45 mm grubości, XDJ-AERO jest najbardziej płaskim urządzeniem łączącym w sobie odtwarzacz i mikser.
PIERWSZY W BRANŻY: bezprzewodowa łączność z czterema urządzeniami 
Tworząd sieć, XDJ-AERO może utrzymywać bezprzewodową łączność jednocześnie z maksymalnie czterema urządzeniami zewnętrznymi przez Wi-Fi, bez potrzeby stosowania dodatkowych urządzeń. Po raz pierwszy DJ może korzystać z zasobów przenośnych urządzeń (smartfony, tablety, komputery PC) w celu bezprzewodowego pobierania z nich zasobów muzycznych i wgrywania ich do odtwarzacza.

DJ może wykorzystać XDJ-AERO do bezprzewodowej kontroli urządzeń I przeglądać ścieżki wgrywać je bezpośrednio do odtwarzaczy nawet jeśli urządzenie nie znajduje się w ich rękach.

Nowa mobilna aplikacja umożliwia korzystanie z przenośnych urządzeń jak z pilota zdalnego sterowania do sterowania XDJ-AERO. Przy wybranej funkcji źródłowej USB, można przeszukiwać zasoby muzyki zapisane na XDJ-AERO przy użyciu dużego i przejrzystego wyświetlacza przenośnego urządzenia (np. smartfone, tablet).

Publiczność może również przesyłać swoje utwory bezprzewodowo do XDJ-AERO, a utwory te zostaną dodane do listy odtwarzania dopiero po akceptacji DJ-a. Jeśli urządzenie znajdzie się poza zasięgiem działania komunikacji bezprzewodowej odtwarzana ścieżka będzie awaryjnie zapętlona, aby uniknąć przerw w muzyce. Jeśli podczas odtwarzania ścieżki ze smartfona telefon zadzwoni, muzyka będzie odtwarzana nadal, jeśli urządzenie obsługuje tryb wielozadaniowy.

Przez przełączenie funkcji źródłowej XDJ-AERO z funkcji bezprzewodowej na USB, DJ może odtwarzać ścieżki zarówno z odtwarzaczy lub z urządzenia przygotowanego do współpracy z rekordbox.

 

Zawiera wszystkie najpopularniejsze funkcje z profesjonalnych serii urządzeń Pioneer 
XDJ-AERO integruje w sobie wszystkie ulubione funkcje znane z najpopularniejszych wieloformatowych odtwarzaczy i mikserów:

  • Efekty beat4: XDJ-AERO zawiera najbardziej przyjazne dla użytkownika i najpopularniejsze efekty znane z produktów serii DJM Pioneera; Trans, Flanger, Roll i Echo.

  • Post-fader: efekty są nakładane na dźwięk po tłumiku, umożliwiając, aby dźwięk wyciszył się w naturalny sposób zamiast nagłego urwania dźwięku, gdy DJ wycisza źródło audio przy użyciu tłumików.

  • Efekty kolorowania dźwięku: znane z urządzeń serii DJM, efekt filtrów górno i dolno przepustowych do efektów beat

  • Bank próbek: wgrane cztery próbki.

  • Auto Loop:automatyczna petal w określonej pozycji.

  • Quantize: DJ już nigdy nie będzie miał problemów z trafieniem w a beat, ponieważ funkcja kwantyzacji automatycznie synchronizuje beat i efekty utworów przeanalizowanych uprzednio przez program rekordbox

Automatyczne funkcje ułatwiające miksowanie

  • Synchronizacja beatu 5: automatycznie synchronizuje beat wszystkich ścieżek do beatu głównego odtwarzacza, przy użyciu informacji siatki beatu oprogramowania rekordbox.

  • Auto Mix: automatyczne miksowanie ścieżek znajdujących się na liście odtwarzani, jeśli DJ musi na dłuższą chwilę odejść od sprzętu podczas trwania występu .

 Dodatkowe funkcje i odtwarzanie próbek

  • PIERWSZA W BRANŻY tarcza Jog Drum: bardziej przyjazny dla DJ-a sposób wywoływania próbek. DJ wgrywa próbkę do odtwarzacza I naciska tarczę Jog Drum; może wywołać i scratch-ować próbki wystukując palcem w tarczę.

  • Uruchomienie próbki: z czterema próbkami wgranymi do każdego odtwarzacza, wystarczy nacisnąć Sample Launch w celu odtworzenia aktualnie załączonej próbki. Trzymając wciśnięty Sample Launch można wybrać również inną próbkę. Próbki można również uruchamiać przyciskami i pokrętłami sterującymi efektami, pętlami i regulatorami wysokości dźwięku XDJ-AERO.

Nagrywanie popularnych miksów za naciśnięciem jednego przycisku
Przejęta z miksera DJM-350 funkcja umożliwia nagrywanie swoich miksów bezpośrednio na nośnik podłączony do gniazda USB w postaci plików WAV o jakości płyty CD.

Kontroler MIDI i HID 
XDJ-AERO może być wykorzystywany jako kontroler MIDI dla programu Traktor i HID dla Virtual DJ.

Podłączanie zewnętrznych urządzeń; używanie XDJ-AERO jako samodzielnego miksera
XDJ-AERO umożliwia podłączenie zewnętrznych urządzeń serii CDJ, czy gramofonów, aby pełnić rolę niezależnego miksera.

Znakomita konstrukcja i atrakcyjne wzornictwo
Klasyczne czarne wykończenie i elegancki panel aluminiowy z niebieskim podświetleniem oraz standardowy interfejs Pioneer; XDJ-AERO jest profesjonalistą pod każdym względem i w każdych okolicznościach.

Wysokiej klasy podzespoły 
XDJ-AERO otrzymał takie same obwody audio, jak te stosowane w profesjonalnych urządzeniach Pioneer dla DJ-ów gwarantując znakomitą jakość dźwięku. W pełni cyfrowe przetwarzanie sygnału minimalizuje zniekształcenia powstałe przy konwersji cyfrowo-analogowej i odwrotnie.

Inne właściwości
Karta dźwiękowa 44.1kHz/24bity 
- Niezależny korektor trzypasmowy
- Dwa wyjścia słuchawkowe; minijack dla dousznych słuchawek i standardowe dla normalnych słuchawek nausznych
- Wyświetlacz LCD z czterema kolorami
- Wejście mikrofonowe i zró1)noważone wyjście TRS

1 Stan rozpoznania Pioneer na 31 lipca 2012
2 Wymaga PC z funkcją WLAN lub sieci bezprzewodowej LAN 
3 Można pobrać od sierpnia 2012
4 Działa wykorzystując muzykę, gdzie tempo (BPM: beaty na minute) zostało przeanalizowane lub automatycznie rozpoznane podczas odtwarzania przy użyciu oprogramowania rekordbox oraz specjalnej mobilnej aplikacji
5 Działa z muzyką ze zsynchronizowanym beatem przeanalizowanym przez oprogramowanie rekordbox oraz specjalną mobilną aplikację
Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.